↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش دخترانه

رنگ مو مش دخترانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش دخترانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش دخترانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش دخترانه : برای آن خطرناک رنگ مو است که مجبور نانو کراتین مو شود برای رسیدن به سطح از بین انواع زباله ها بالا برود. بنابراین برگ برش فقط از قسمت جلویی گالری کرم، حداکثر هفت یا هشت اینچ رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با بقیه تونل چه باید بیبی لایت مو کرد؟ هرگز نمی توان آن را باز گذاشت، زیرا ممکن رنگ مو است یک سارق زیرزمینی، یک کرم یا حشره دیگر از آن طرف بیاید و به سلول های پشت حمله الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زنبور کوچک این خطر را پیش بینی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او دست به کار می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : با حرکت تند و هوشمندانه چیده کراتینه مو شده‌اند، بی‌وقفه از لانه‌ها می‌آیند و می‌روند. مزارع و از مزارع تا لانه ها. بزرگترها، پژمرده و ناامید، بیکار از این سوراخ به آن سوراخ سرگردان می شوند. به نظر می رسد که راه خود را گم بیبی لایت مو کرده اند و نمی توانند خانه های خود را پیدا کنند. این ولگردها چه کسانی لایت و هایلایت مو هستند؟ من در آنها افراد رنج دیده ای را می بینم که خانواده ای را در اثر عمل گنات نفرت انگیز از دست بالیاژ مو داده اند.

رنگ مو مش دخترانه

رنگ مو مش دخترانه : و همینطور با دیگرانی که از روی بی احتیاطی یا جاه طلبی سعی می کنند وارد لانه شوند. گاهی زنبور دربان با مادربزرگ دیگری برخورد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در اواسط ماه ژوئیه، زمانی که کلنی زنبور عسل در شلوغ ترین حالت خود قرار رنگ مو دارد، به نظر می رسد دو دسته متمایز از زنبورها وجود رنگ مو دارد: مادران جوان و پیر. جوان‌ها که تعبالیاژ مو دادشان بسیار بیشتر رنگ مو است.

  رنگ موی ماهاگونی برای پوست گندمی

در بیداری تابستان، زن بیچاره مادر خود را تنها یافت. او خانه خالی خود را ترک بیبی لایت مو کرد و به دنبال خانه‌ای رفت که در آن گهواره‌هایی برای دفاع و نگهبانی وجود داشت. اما آن لانه های خوش شانس از قبل ناظر خود را تمام دکلره مو دارند، مادربزرگ، که حسادت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از همسایه بیکارش پذیرایی سردی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک نگهبان کافی رنگ مو است. دو فقط گذرگاه باریک را مسدود می کنند.

گاهی اوقات مادربزرگ ها واقعا دعوا می کنند. وقتی ولگردی که به دنبال کار رنگ مو است بیرون از در ظاهر می نانو کراتین مو شود، نگهبان از پست خود حرکت نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، مانند قبل از زنبور جوانی که از مزرعه باز می گردد، به داخل گذرگاه عقب نشینی نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به جای آن، او مهاجم را با پاها و آرواره هایش تهدید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دیگری تلافی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به زور راهش را ادامه دهد.

رنگ مو مش دخترانه : آنها به ضربات می رسند. دعوا با شکست غریبه ای به پایان می رسد، که می رود تا در جای دیگری دعوا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تکلیف مادربزرگ های بیچاره ای که خانه نتمام دکلره مو دارند چه می نانو کراتین مو شود؟ آنها روز به روز نادرتر و سست تر می شوند. سپس برای همیشه ناپدید می شوند. مارمولک خاکستری کوچولو چشمش به آنها پروتئین تراپی مو بود، آنها به راحتی جدا می شوند. مارمولک خاکستری کوچک چشمش به آنها پروتئین تراپی مو بود در مورد کسی که نگهبان رنگ مو است.

  مدل رنگ مو جدید زنانه مجلسی

به نظر می رسد که او هرگز این کار را نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است باقی مانده. در ساعات خنک صبح زود، او در پست خود رنگ مو است. او همچنین نزدیک ظهر آنجرنگ مو است، زمانی که برداشت کامل رنگ مو است و زنبورهای زیادی وارد و خارج می شوند. بعد از ظهر که گرما زیاد رنگ مو است و زنبورهای کارگر به مزرعه نمی روند، بلکه در خانه می مانند و سلول های جدید را آماده می کنند.

مادربزرگ هنوز در طبقه بالرنگ مو است و با سر طاسش در را متوقف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او در ساعات خفه‌کننده چرت نمی‌زند: امنیت خانواده او را ملزم می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که از آن چشم‌پوشی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هنگام شب، یا حتی بعد از آن، او به اندازه روز مشغول رنگ مو است. دیگران در حال رنگ مو استراحت لایت و هایلایت مو هستند، اما او نه، از ترس، ظاهراً، از خطرات شبانه که خودش به تنهایی شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

با محافظت از این روش، لانه در امان رنگ مو است چنین بدبختی در ماه مه پیشی گرفت. اگر جرأت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بگذار گرنه بیاید تا نان های زنبور را بدزدد! او بلافاصله به پرواز در خواهد آمد. او نخواهد آمد، زیرا تا زمانی که بهار برگردد، در حالت شفیره در زیر زمین رنگ مو است، یعنی در پیله اش پیچیده رنگ مو است. اما در غیاب او، انگل‌های دیگر در میان رابل‌های فلای کم نیستند.

رنگ مو مش دخترانه : و با این حال، با همه بازدیدهای روزانه ام، هرگز یکی از اینها را در همسایگی لانه های تابستانی نمی گیرم. رذاها چه خوب حرفه خود را بلدند! آنها چقدر از نگهبانی که در خانه زنبورها را نگهبانی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند آگاه لایت و هایلایت مو هستند! فصل ششم زنبور برگ برش اگر می دانید چگونه از چشمان خود در باغ خود رنگ مو استفاده کنید، ممکن رنگ مو است.

  رنگ مو فانتزی پوست پیازی

روزی چند سوراخ عجیب در برگ های درختان یاس بنفش و گل رز مشاهده کنید، برخی از آنها گرد، برخی بیضی شکل، انگار بیکارند. اما دستان ماهری با آهن صورتی کار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. در بعضی جاها به ندرت چیزی جز رگبرگ برگها باقی مانده رنگ مو است. نویسنده شیطنت زنبوری خاکستری پوش رنگ مو است. برای قیچی، او آرواره های خود را رنگ مو دارد.

برای قطب نما، او چشم و محور بدن خود را رنگ مو دارد. تکه های بریده کراتینه مو شده به شکل کیسه های انگشتانه ای ساخته می شوند که حاوی عسل و تخم مرغ لایت و هایلایت مو هستند. قطعات کوچکتر و گرد برای درب نگهداری می شوند. لانه برگ برش از یک ردیف از یک دوجین، کم و بیش، از این انگشتان تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است که یکی روی دیگری قرار گرفته اند.

رنگ مو مش دخترانه : یکی از گونه های زنبور برگ برنده که ما متوجه آن خواهیم کراتینه مو شد، برگ برش کمربند سفید نامیده می نانو کراتین مو شود. او معمولاً تونل یک کرم خاکی را برای زندگی خود می گیرد که از یک سواحل سفالی باز می نانو کراتین مو شود. تونل برای هدف او بسیار عمیق رنگ مو است. در پایین آن، آب و هوا بسیار مرطوب رنگ مو است، و علاوه بر این، زمانی که درخت زنبور از تخم بیرون می آید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه