↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو روشن بدون دکلره

بهترین رنگ مو روشن بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو روشن بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو روشن بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو روشن بدون دکلره : هیچ راهی برای پیشرفت مردان وجود نرنگ مو دارد مگر با رنگ مو استفاده از بهترین قدرت تفکری که تمام دکلره مو دارند و نتایج خود را به دیگران اعلام کنند. فعلاً از نظر الهیاتی، خداوند قوای رنگ مو استدلال و انگیزه رنگ مو استفاده از آنها را به ما بالیاژ مو داده رنگ مو است و نمی توان تصور بیبی لایت مو کرد که او بخواهد رنگ مو استفاده از آنها را محدود الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا به کسی قدرت دهد که رنگ مو استفاده از آنها را منع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.این حقیقت اوست که ما آن را می‌جوییم و اوست که آن را اعلام می‌کنیم.

رنگ مو : من به خطاپذیری قوای فانی خود اعتراف می‌کنم؛ و با رنگ مو استفاده از تردیدهایم در آنها در مورد رنگ مو استدلال‌هایی که به‌واسطه آنها من را قانع بیبی لایت مو کردی، شروع می‌کنم. من متقاعد کراتینه مو شدم، اما البته من نمی توانم از اعتقادی که با دلیل خطاپذیر به دست آمده رنگ مو است مطمئن باشم. بنابراین من دقیقاً همان جایی لایت و هایلایت مو هستم که قبلاً پروتئین تراپی مو بودم – به جز اینکه دیگر در موقعیتی نیستم.

بهترین رنگ مو روشن بدون دکلره

بهترین رنگ مو روشن بدون دکلره : ما به طرز غیرقابل مقاومتی به سمت رنگ مو استفاده از آن سوق بالیاژ مو داده کراتینه مو شده ایم. و چقدر عجیب رنگ مو است که برخی از ما هیچ فایده ای بهتر از ناپروتئین تراپی مو بود بیبی لایت مو کردن آن برای آن پیدا نمی کنیمخود خود! یکی از پدران یسوعی را ملاقات کنید و بشنوید که او می خواهد شما را متقاعد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که عقل در برابر ایمان ناتوان رنگ مو است و باید از ایمان تسلیم نانو کراتین مو شود. شما پاسخ می‌دهید: “بله، پدر، تو مرا متقاعد بیبی لایت مو کردی.

  زیباترین رنگ موی ترکیبی بدون دکلره

که از چیزی مطمئن باشم. شما با حسن نیت جواب می دهید و کلاه خود را برمی دارید و می روید و درب اتاق کار پدر خوب را پشت سر خود می بندید. اما یک لحظه بایست، چرا در را می بندی؟ در را می بندی چون دلیلت به تو می گوید که در غیر این صورت هوای سرد بیرون به داخل می دمد و پدر خوب را ناراحت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شما کلاه خود را به سر می گذارید.

زیرا دلیل شما هنوز در مورد مشکل علت طاسی اعمال نکراتینه مو شده رنگ مو است. به خیابان می روید و وقتی صدای ناگهانی می شنوید، به سمت سنگ فرش عقب می روید، زیرا دلیل شما به شما می گوید که اتومبیلی در راه رنگ مو است و در پیاده رو از شر آن در امان لایت و هایلایت مو هستید. بنابراین ادامه می دهید و از عقل خود در میلیون ها عمل زندگی خود رنگ مو استفاده می کنید که به موجب آن زندگی شما حفظ و توسعه می یابد.

و اگر کسی پیشنهاد بیبی لایت مو کرد که خطاپذیری دلیل شما باید باعث تاخیر در جلوی اتومبیل نانو کراتین مو شود، شما دلیل خود را بر مشکل آن شخص اعمال می کنید و تشخیص می دهید که او دیوانه رنگ مو است. و من می گویم همانطور که در قضاوت ها و روابط روزمره دیوانگی وجود رنگ مو دارد، در فلسفه، متافیزیک و دین نیز جنون وجود رنگ مو دارد. بذر و منشأ همه این نوع جنون این رنگ مو است.

که هر کسی وظیفه رنگ مو دارد هر چیزی را که نمی تواند کاملاً معقول پروتئین تراپی مو بودن خود را توجیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، باور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. امروزه که ایده ها در حال گسترش رنگ مو است، قهرمانان جزم اندیشی به سختی به آن دست می زنند و شما در ذهن آنها دو نقطه نظر خواهید یافت. خاخام یهودی ناامیدانه تلاش خواهد بیبی لایت مو کرد تا به برخی ایرادات بهداشتی نسبت به وجود گوشت و کره در یک بشقاب فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  هایلایت بلوند پلاتینه

کشیش کاتولیک به شما خواهد گفت که ماهی یک ماده غذایی بسیار مفید رنگ مو است و به هر حال همه ما بیش از حد می خوریم. متدیست و باپتیست و پروتستان به شما خواهند گفت که اگر مردان یک روز در هفت روز رنگ مو استراحت نمی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند سلامتی آنها از بین می رفت. بنابراین آنها ایمان را با عقل توجیه می کنند و تضاد بین علم و الهیات را آشتی می دهند.

با پذیرش این روش، آزمایش می‌کنم و یاد می‌گیرم که هضم غذا را بهپروتئین تراپی مو بود می‌بخکراتینه مو شد و به قدرت کاری من می‌افزایدیکشنبه تنیس بازی کن من از این رفتار غیرقابل انکار عقلانی پیروی می کنم – و خود را در تضاد با “ایمان” ایالت برنگ مو استانی دلاور می بینم، که مرا مجبور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به دلیل هتک حرمت بی گناه و ناخورنگ مو استه به روز مقدس آن، مدتی را در زندان آن ایالت بگذرانم!

بهترین رنگ مو روشن بدون دکلره : اگر کتاب کوچک پروفسور بوری، “تاریخ آزادی اندیشه” را بخوانید، متوجه خواهید کراتینه مو شد که درگیری طولانی بر سر حق رنگ مو استفاده از ذهن مردان وجود داشته رنگ مو است – و هنوز پیروزی به دست نیامده رنگ مو است. اصطلاح «متفکر آزاد»، که باید بالاترین نشانی باکراتینه مو شد که یک مرد می‌تواند بپوکراتینه مو شد، هنوز تقریباً در همه جای آمریکا اصطلاح وحشت مبهم رنگ مو است.

امروزه در ایالت کالیفرنیا یک قانون سندیکالیسم جنایی وجود رنگ مو دارد که حداکثر چهارده سال زندان برای هر فردی که باید هر کلمه ای را که بیانگر این ایده باکراتینه مو شد که دولت ایالات متحده باید به همان شیوه سرنگون نانو کراتین مو شود بنویسد یا منتشر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا بیان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند وجود رنگ مو دارد. که تأسیس کراتینه مو شد.

  بلوند پلاتینه دودی روشن

یعنی به زور. تنها چند ماه پیش نویسنده این کتاب به مدت دو روز در جایگاه شاهد حضور داشت و تجربه دردناک و تقریبا باورنبیبی لایت مو کردنی کتک خوردن و ضرب و شتم کراتینه مو شدن توسط یک وکیل بالیاژ مو دادگستری کنجکاو را داشت که او را در مورد تمام جزئیات خود مورد بازجویی قرار بالیاژ مو داد. اعتقاداتش را خواند و عصاره‌های درهم‌آمیزی از نوشته‌های منتشر کراتینه مو شده‌اش را خواند تا به نظر برسد.

که او اعتقاداتی رنگ مو دارد که احتمالاً ممکن رنگ مو است هیئت منصفه علیه او پیش داوری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. متهم این پرونده، یک سرباز بازگشته که سه سال را به عنوان داوطلب در سنگر گذرانده پروتئین تراپی مو بود، و دو بار مجروح و یک بار مورد گازگرفتگی قرار گرفته پروتئین تراپی مو بود، نه تنها به تأیید شکل حکومت شوروی، بلکه به چاپ ارجاعات غیرقابل تعارف متهم کراتینه مو شد. به کشیشان و مؤسسات مذهبی.

بهترین رنگ مو روشن بدون دکلره : امروزه این طبقه دارایی رنگ مو است که اختیارات حکومت را در اختیار گرفته رنگ مو است و فرض می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که تفکر بشریت را به نفع خود سانسور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما چه کشیشی باکراتینه مو شد و چه سرمایه داری که می خواهد ذهن انسان را به بند بککراتینه مو شد، به همین نتیجه می رسد و تلاش باید با این ادعا برآورده نانو کراتین مو شود که علیرغم خطاها و اشتباهات و آسیب های جدی که ممکن رنگ مو است به بار آورد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه