↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند پلاتینه دودی روشن

بلوند پلاتینه دودی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند پلاتینه دودی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند پلاتینه دودی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند پلاتینه دودی روشن : صدای یک شعار که در راه بهشت ​​از کنارم گذشت من در فضا به این سو و آن سو می رفتم تا به این مخلوط کم رنگ سرودها گوش دهم که با هم ترکیب می کراتینه مو شدند، اگرچه یکی در برابر یکدیگر پروتئین تراپی مو بودند؛ و هر چه بیشتر سعی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند روی هم قرار گیرند، بیشتر با هم ترکیب می کراتینه مو شدند.

رنگ مو : با او صحبت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “تو اون خلبانی لایت و هایلایت مو هستی که افتاد، نه؟” مرد پرنده با زحمت پاسخ می دهد: “چیزهایی را دیده ام.” “من هم، من برخی را دیده ام!” سرباز حرفش را قطع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند “بعضی از مردم نتوانستند آن را بچسبانند تا ببینند من چه دیده ام.” یکی از مردانی که روی صندلی نشسته اند و در حین صحبت بیبی لایت مو کردنش جا باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بلوند پلاتینه دودی روشن

بلوند پلاتینه دودی روشن : او می گوید که یک هوانورد رنگ مو است. یک طرف بدن و صورتش سوختگی رنگ مو دارد. در تب هنوز می سوزد. به نظر او هنوز شعله های نوک تیز که از موتورش بیرون می جهد او را می جود. او زمزمه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “حورنگ مو است لایت و هایلایت مو هست!” و سپس “خدا با مرنگ مو است!” زواویی که بازویش را در بند انداخته رنگ مو است، که به صورت انحرافی می‌نشیند و به نظر می‌رسد که شانه‌اش را مثل باری شکنجه‌آور به دوش می‌ککراتینه مو شد.

به من می گوید: «بیا اینجا بنشین. “آیا زخمی کراتینه مو شدی؟” “نه، من یک مجروح آوردم اینجا و دارم برمی گردم.” اونوقت تو بدتر از زخمی، بیا بشین. یکی از مبتلایان توضیح می‌دهد: «من به جای خودم شهردار پروتئین تراپی مو بودم، اما وقتی به عقب برگردم دیگر کسی مرا نمی‌شناسد، خیلی وقت رنگ مو است که در بدبختی به سر می‌برم.» نوعی دلهره آور که دست لرزانش کلاه خود را مانند کاسه صدقه روی زانوهایش گرفته رنگ مو است.

  رنگ موی زنانه شیک جدید

سرش پایین و پشتش گرد رنگ مو است، ناله می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: «الان چهار ساعت رنگ مو است که روی این نیمکت گیر بیبی لایت مو کرده ام. مردی درشت اندام که شلوار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و عرق می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به من می گوید: «ما منتظریم که پاک شویم، می دانید.» سبیلش جوری آویزان رنگ مو است که انگار از رطوبت صورتش نیمه رها کراتینه مو شده رنگ مو است. دو چشم درشت و بی نور به من می چرخاند و زخمش دیده نمی نانو کراتین مو شود.

دیگری می گوید: «اینطور رنگ مو است. همه مجروحان تیپ می آیند و یکی پس از دیگری خود را اینجا انباشته می کنند، بدون اینکه آنها را از جاهای دیگر حساب کنیم. یکی که سرش را در دستانش نشسته پروتئین تراپی مو بود و از لابه لای انگشتانش صحبت می بیبی لایت مو کرد، با هواپیمای بدون سرنشین گفت: “من گانگرن دارم، له کراتینه مو شده ام، من همه در داخل لایت و هایلایت مو هستم.” “هنوز تا هفته گذشته من جوان پروتئین تراپی مو بودم و تمیز پروتئین تراپی مو بودم.

آنها من را تغییر بالیاژ مو دادند. اکنون، من چیزی جز یک بدن پوسیده قدیمی و کثیف ندارم که بتوانم با خود بکشم.” یکی دیگر می گوید: «دیروز من بیست و شش ساله پروتئین تراپی مو بودم و حالا چند سال دارم؟» سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند از جایش بلند نانو کراتین مو شود تا صورت لرزان و پژمرده اش را که در یک شب فرسوده کراتینه مو شده رنگ مو است به ما نشان دهد.

  رنگ موی طلایی زیتونی بدون دکلره

تا لاغری، فرورفتگی گونه ها و حدقه چشم ها و سوسو زدن نور در چشمان چربش را به ما نشان دهد. “درد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!” با فروتنی می گوید یکی نامرئی. “نگرانی چه فایده ای رنگ مو دارد؟” دیگری را به صورت مکانیکی تکرار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سکوتی برقرار کراتینه مو شد و سپس هوانورد گریه بیبی لایت مو کرد: “پدرها از هر دو طرف سعی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند صدای خود را پنهان کنند.” “یعنی چی؟” گفت زوو حیرت زده. “آیا از آنها مرخصی می گیرید، پیرزن؟” در حالی که چشمانش اندام مومیایی کراتینه مو شده را برای لحظه ای رها بیبی لایت مو کرد تا به مرد پرنده نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

از تعقیب کننده ای که از دست زخمی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و یک دستش به بدنش بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، پرسید. نگاه دومی پریشان پروتئین تراپی مو بود. او سعی می بیبی لایت مو کرد تصویری مرموز را که هر جا جلوی چشمانش می دید تعبیر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – “آن بالا، از آسمان، چیز زیادی نمی بینی، می دانی. در میان میدان های مزارع و تپه های کوچک روستاها، جاده ها می گذرند. مانند پنبه سفید.

بلوند پلاتینه دودی روشن : همچنین می‌توانید چند رشته توخالی را تشخیص دهید که به نظر می‌رسد با یک نقطه ردیابی کراتینه مو شده‌اند و از میان ماسه‌های ریز خراشیده کراتینه مو شده‌اند. این توری‌هایی که دشت را با علامت‌های موج‌دار منظم پوشانده‌اند، همان سنگرها لایت و هایلایت مو هستند. صبح یکشنبه گذشته داشتم بر فراز خط تیر پرواز می بیبی لایت مو کردم، بین خطوط اول ما و اولین خطوط آنها، بین لبه های افراطی آنها، بین حواشی دو ارتش عظیم که در برابر یکدیگر قرار گرفته اند.

  رنگ مو کرم تیره

به یکدیگر نگاه می کنند و نمی بینند، و انتظار – خیلی دور نیست؛ گاهی چهل یارد، گاهی شصت. به نظر من تقریباً یک قدم به نظر می رسید، در ارتفاعی که داشتم نقشه می کشیدم. در این خطوط موازی که به نظر می رسید همدیگر را لمس می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند؛ هر کدام یک توده جامد و پر جنب و جوش پروتئین تراپی مو بود و دور تا دور آنها نقطه هایی مانند دانه های شن سیاه پروتئین تراپی مو بود.

که روی ماسه خاکستری پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و اینها به سختی تکان می خوردند – به نظر زنگ خطر نمی رسید. ! بنابراین من برای بررسی چندین پیچ پایین رفتم. “سپس فهمیدم. یکشنبه پروتئین تراپی مو بود، و دو مراسم مذهبی زیر چشمانم برگزار می کراتینه مو شد – محراب، پادر، و همه انبوه بچه ها. هر چه بیشتر پایین می رفتم بیشتر می دیدم که این دو چیز شبیه هم لایت و هایلایت مو هستند.

بلوند پلاتینه دودی روشن : خیلی شبیه به هم که احمقانه به نظر می رسید. یکی از سرویس ها – هر کدام که دوست دارید – بازتاب دیگری پروتئین تراپی مو بود، و من فکر بیبی لایت مو کردم که آیا دوتایی می بینم. پایین تر رفتم، آنها به سمت من شلیک نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. چرا؟ اصلاً نمی دانم بعد می توانستم بشنوم یک زمزمه شنیدم فقط یکی فقط توانستم یک دعای واحد را جمع کنم که به صورت بلوک به من رسید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه