↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو کرم استخوانی شماره ۱۲

رنگ مو کرم استخوانی شماره ۱۲ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو کرم استخوانی شماره ۱۲ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو کرم استخوانی شماره ۱۲ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو کرم رنگ مو استخوانی شماره ۱۲ : می‌توانم به عنوان مدرکی بگویم که همه چیز در این کشور ارزان رنگ مو است، که من فقط دو دلار در روز یا هشت شیلینگ، برای دو مرد، همراه با یک دوجین لشگر از حدود یک دوجین اسب سوار پرداختم. همراهان من به خوبی به تپانچه و شمشیر مسلح پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو : آزارا می گوید که تخم ها در آن رسوب می کنند. از آنجایی که همه عنکبوت هایی که دیدم هم اندازه پروتئین تراپی مو بودند، باید تقریباً هم سن و سال باشند. این عادت جمعی، در گونه ای معمولی مانند Epeira، در میان حشرات، که تشنه خون و منزوی لایت و هایلایت مو هستند که حتی دو جنس به یکدیگر حمله می کنند، یک واقعیت بسیار منحصر به فرد رنگ مو است. [10] سفر آزارا ، ج. 1، ص. 213. در دره ای مرتفع کوردیلا، نزدیک مندوزا، عنکبوت دیگری را پیدا بیبی لایت مو کردم.

رنگ مو کرم رنگ مو استخوانی شماره ۱۲

رنگ مو کرم رنگ مو استخوانی شماره ۱۲ : به این ترتیب نوک برخی از بوته های بزرگ توسط تورهای متحد احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. آزارا [10] یک عنکبوت جمعی را در پاراگوئه توصیف بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، که فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند باید یک باکراتینه مو شد، اما احتمالاً رنگ مو است، و حتی شاید همان گونه با من. با این حال، نمی توانم به خاطر بیاورم که لانه ای به بزرگی یک کلاه دیده باشم که در پاییز، زمانی که عنکبوت ها می میرند.

که یک تار منحصر به فرد داشت. خطوط قوی در یک صفحه عمودی از یک مرکز مشترک، جایی که حشره جایگاه خود را داشت، تابش می بیبی لایت مو کرد. اما تنها دو تا از پرتوها توسط یک شبکه متقارن به هم متصل کراتینه مو شدند. به‌طوری‌که تور، به‌جای اینکه، همانطور که معمولاً مدور رنگ مو است، از یک بخش گوه‌شکل تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است. تمام شبکه ها به طور مشابه ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ موی خفن دخترانه

فصل سوم عادات فاخته مانند ظالم – مگس گیر – پرنده مسخره تشکیل کراتینه مو شده توسط رعد و برق – خانه ضربه خورد. مالدونادو 5 ژوئیه 1832. – صبح به راه افتادیم و از بندر باشکوه ریودوژانیرو ایستادیم. در گذرمان به پلاتا، چیز خاصی ندیدیم، به جز روزی انبوهی از گرازهای دریایی که تعبالیاژ مو دادشان صدها نفر پروتئین تراپی مو بود. تمام دریا در جاهایی پروتئین تراپی مو بود که توسط آنها شیار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. و فوق‌العاده‌ترین منظره‌ای به نمایش گذاشته کراتینه مو شد، زیرا صدها نفر با هم با پرش پیش می‌رفتند، که در آن تمام بدن‌هایشان نمایان می‌کراتینه مو شد.

بنابراین آب را قطع می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. زمانی که کشتی با 9 گره در ساعت کار می بیبی لایت مو کرد، این حیوانات می توانستند از کمان عبور بیبی لایت مو کرده و دوباره با کمان عبور کنند. بزرگترین سهولت، و سپس به سرعت دور. به محض اینکه وارد خور پلاتا کراتینه مو شدیم، هوا بسیار ناآرام پروتئین تراپی مو بود. یک شب تاریک اطراف ما توسط فوک‌ها و پنگوئن‌های متعددی احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودیم که صداهای عجیبی در می‌آوردند، به طوری که افسر نگهبان گزارش بالیاژ مو داد که صدای فریاد گاوها را در ساحل می‌شنود. در شب دوم شاهد صحنه باشکوهی از آتش بازی های طبیعی پروتئین تراپی مو بودیم.

رنگ مو کرم رنگ مو استخوانی شماره ۱۲ : سر دکل و انتهای حیاط بازو با نور سنت المو می درخشید. و شکل پره تقریباً قابل ردیابی پروتئین تراپی مو بود، گویی با فسفر مالیده کراتینه مو شده رنگ مو است. دریا به قدری درخشان پروتئین تراپی مو بود که رد پای پنگوئن ها با یک بیداری آتشین مشخص می کراتینه مو شد و تاریکی آسمان برای لحظه ای توسط واضح ترین رعد و برق روشن می کراتینه مو شد. هنگامی که در دهانه رودخانه قرار گرفتم.

  رنگ مو مش سوزنی

مشاهده بیبی لایت مو کردم که چگونه آب دریا و رودخانه به آرامی مخلوط می شوند. دومی، گل آلود و بی رنگ، به دلیل وزن مخصوص کمتر، روی سطح آب نمک شناور پروتئین تراپی مو بود. این به طرز عجیبی در پی کشتی به نمایش گذاشته کراتینه مو شد، جایی که خطی از آب آبی مشاهده کراتینه مو شد که در گرداب های کوچک با مایع مجاور مخلوط می کراتینه مو شد.

لنگر انداختیم . بیگل در بررسی سواحل جنوبی و شرقی آمریکا، در جنوب پلاتا، در طول دو سال بعدی به کار گرفته کراتینه مو شد. برای جلوگیری از تکرارهای بیهوده، بخش هایی از مجله خود را که به همان مناطق اشاره رنگ مو دارد، بدون توجه به ترتیب بازدید از آنها رنگ مو استخراج می کنم. M ALDONADO در کرانه شمالی پلاتا و نه چندان دور از دهانه خور واقع کراتینه مو شده رنگ مو است.

ساکت ترین، متروک ترین شهر کوچک رنگ مو است. ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است، همانطور که عموما در این کشورها اتفاق می افتد، با خیابان هایی که در زوایای قائم به یکدیگر قرار تمام دکلره مو دارند، و در وسط آن میدان یا میدان بزرگی وجود رنگ مو دارد، که به دلیل وسعت، کمپروتئین تراپی مو بود جمعیت را بیشتر آشکار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به ندرت تجارتی رنگ مو دارد. صادرات محدود به چند پوست و گاو زنده رنگ مو است.

ساکنان عمدتاً صاحب زمین لایت و هایلایت مو هستند، همراه با چند مغازه دار و تاجران ضروری، مانند آهنگرها و نجاران، که تقریباً همه کارها را برای یک دور پنجاه مایلی انجام می دهند. این شهر توسط گروهی از تپه‌های شنی به عرض حدود یک مایل از رودخانه جدا کراتینه مو شده رنگ مو است: از همه طرف‌های دیگر توسط یک تپه‌های شنی احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است.

سرزمینی باز کمی موج دار، پوشیده از یک لایه یکنواخت از چمن سبز خوب، که گله های بی شماری از گاو، گوسفند و اسب در آن چرا می کنند. حتی در نزدیکی شهر زمین زیر کشت بسیار کمی وجود رنگ مو دارد. چند پرچین ساخته کراتینه مو شده از کاکتوس و آگاو مشخص می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در آن مقداری گندم یا ذرت هندی کاشته کراتینه مو شده رنگ مو است.

  مدل رنگ مو مش نقره ای

ویژگی های این کشور در امتبالیاژ مو داد کل ساحل شمالی پلاتا بسیار شبیه رنگ مو است. تنها تفاوت این رنگ مو است که در اینجا تپه های گرانیتی کمی جسورتر لایت و هایلایت مو هستند. مناظر بسیار غیر جالب رنگ مو است. به ندرت یک خانه، یک قطعه زمین محصور، یا حتی یک درخت وجود رنگ مو دارد که به آن هوای شادی بدهد. با این حال، پس از مدتی زندانی کراتینه مو شدن در یک کشتی، جذابیتی در احساس نامحدود راه رفتن بر روی دشت های بی کران چمن وجود رنگ مو دارد.

رنگ مو کرم رنگ مو استخوانی شماره ۱۲ : علاوه بر این، اگر دید شما محدود به یک فضای کوچک رنگ مو است، بسیاری از اشیاء دارای زیبایی لایت و هایلایت مو هستند. برخی از پرندگان کوچکتر رنگی درخشان تمام دکلره مو دارند. و شمشیر سبز روشن، که توسط گاوها کوتاه می‌گردند، با گل‌های کوتوله تزئین کراتینه مو شده‌اند، که در میان آن‌ها گیاهی شبیه گل مروارید، جای دوستی قدیمی را گرفته رنگ مو است. یک گلفروش چه می‌گوید به کل قسمت‌هایی که آن‌قدر ضخیم با درختان سرخ‌رنگ پوشیده کراتینه مو شده‌اند.

که حتی در فاصله‌ای دور، زرق و برق‌دارترین قرمز مایل به قرمز به نظر می‌رسند؟ من ده هفته در مالدونادو ماندم و در آن زمان کلکسیون تقریباً کاملی از حیوانات، پرندگان و خزندگان تهیه کراتینه مو شد. قبل از انجام هر گونه مشاهداتی در رابطه با آنها، من شرحی از گشت و گذار کوچکی که تا رودخانه پولانکو انجام بالیاژ مو دادم، که حدود هفتاد مایل با آن فاصله رنگ مو دارد، در جهت شمال ارائه خواهم بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه