↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین آرایشگاه رنگ مو تهران

بهترین آرایشگاه رنگ مو تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین آرایشگاه رنگ مو تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین آرایشگاه رنگ مو تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین آرایشگاه رنگ مو تهران : من تا زمانی که به اسهال مبتلا نکراتینه مو شدم اینجور چیزها را می خوردم – و برای مدتی از یبوست درمان کراتینه مو شدم! شاید برای شما عجیب باکراتینه مو شد، اما حتی افرادی لایت و هایلایت مو هستند که به شما می گویند ماسه بخورید.

رنگ مو : اما اگر ازدواج همان چیزی رنگ مو است که شما به آن اعتقاد دارید، پس وظیفه شما این رنگ مو است که به سؤالاتی مانند این توجه کنید: آیا ازدواج یک امر ممکن رنگ مو است؟ آیا هرگز می تواند به ترتیب جنسی هر جامعه ای تبدیل نانو کراتین مو شود؟ چه نیروهایی تا کنون مانع از غلبه آن کراتینه مو شده اند و چگونه می توان با این نیروها مقابله بیبی لایت مو کرد؟ اعتقاد من این رنگ مو است که عشق تک همسری، مطلوب ترین رابطه جنسی انسان، پربارترین در شادی و رکراتینه مو شد معنوی رنگ مو است.

بهترین آرایشگاه رنگ مو تهران

بهترین آرایشگاه رنگ مو تهران : از این ترتیب دوگانه، یک بخش به رسمیت شناخته کراتینه مو شده و در قانون نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است. قسمت دیگر پنهان رنگ مو است و قانوناً ممنوع رنگ مو است. اما کسانی که با اجرای قانون کار تمام دکلره مو دارند، همه می دانند که این قانون وجود رنگ مو دارد و عملاً همه آن را اجتناب ناپذیر می دانند و عده زیادی از آن درآمد کسب می کنند. پس من می گویم: اگر قائل به ازدواج و فحشا لایت و هایلایت مو هستید، این حق شمرنگ مو است.

قوانین و نهادهای جامعه متمدن وانمود می کنند که از این رابطه دفاع می کنند، اما کوتاه ترینمطالعه حقایق هر کسی را متقاعد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که این قوانین و نهادها واقعاً برای محافظت از عشق تک همسری نیستند. آنچه آنها لایت و هایلایت مو هستند، وسیله ای رنگ مو است از سوی مرد صاحب اموال برای تأمین حقوق مالکیت خود بر زنان، و به ویژه برای تأمین پدری ورثه خود.

در جامعه بدوی، که زمین و سایر منابع ثروت مشترک پروتئین تراپی مو بودند و تک همسری جنسی ناشناخته پروتئین تراپی مو بود، هیچ راهی برای تعیین پدر و مادر وجود نداشت و هیچ دلیلی برای انجام آن وجود نداشت. اما در نظام مالکیت خصوصی و امتیاز طبقاتی، اگر بخواهد حمایت نانو کراتین مو شود، لازم رنگ مو است که یک نفر از یک نفر حمایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و هنگامی که مردی سخت جنگید و غارت بیبی لایت مو کرد و بالیاژ مو داد و ستد سختی بیبی لایت مو کرد و مال به دست آورد، نمی‌خواهد آن را در نگهداری فرزند دیگری خرج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو نسکافه ای روشن بدون دکلره

اینکه او باید خود را فریب دهد تا این کار را انجام دهد، یکی از بزرگترین تحقیرهایی رنگ مو است که همنوعانش می توانند تصور کنند. اگر نمایشنامه‌های شکسپیر را بخوانید و معنای کلمات قدیمی را جست‌وجو کنید تا بتوانید شوخی‌ها و کنایه‌های قدیمی را درک کنید، متوجه خواهید کراتینه مو شد که این شوخی دوران شکسپیر پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

مرد برای محافظت از خود در برابر چنین تمسخرهایی در زمان های قدیم حق خود را برای کشتن زن بی ایمان با شکنجه های بی رحمانه حفظ بیبی لایت مو کرد. او امروز این حق را حفظ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او را از فرزندانش محروم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از همه سهم در دارایی خود محروم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، حتی اگر او در به دست آوردن آن کمک بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد. اما تا زمان‌های اخیر، یعنی آغاز شورش زنان، هرگز مجازاتی برای بی‌ایمانی در شوهران وجود نداشت.

طبق قوانین انگلیسی امروز، شوهر ممکن رنگ مو است زن خود را به دلیل خیانت طلاق دهد، اما زن باید خیانت به علاوه ظلم را ثابت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و بالیاژ مو دادگاه ها تشخیص بالیاژ مو داده اند که ظلم باید شامل به زمین زدن او باکراتینه مو شد. زمانی که من در انگلستان پروتئین تراپی مو بودم، بالاترین بالیاژ مو دادگاه تصمیم گرفت که مردی که معشوقه‌اش را به خانه‌اش آورده و همسرش را مجبور می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که منتظر او بماند، به معنای قانون انگلیس مرتکب «ظلم» نمی‌نانو کراتین مو شود.

  رنگ مرواریدی شماره ۸

این همان چیزی رنگ مو است که به «رنگ مو استانرنگ مو دارد مضاعف» معروف رنگ مو است و رنگ مو استانرنگ مو دارد دوگانه در نظام ازدواج به اضافه فحشا در همه جا حاکم رنگ مو است و ثابت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که «تک همسری» سرمایه داری یک آرمان معنوی نیست، بلکه یک امتیاز طبقاتی رنگ مو است. دستکاری زن دوستش برای مرد طبقه حاکم، هتک حرمت رنگ مو است. اغلب برای او خطرناک رنگ مو است که با دختران جوان کلاس خودش دستکاری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین آرایشگاه رنگ مو تهران : اما در عمل به طور کلی بدیهی تلقی می نانو کراتین مو شود که دختران جوان طبقات پایین طعمه مشروع او لایت و هایلایت مو هستند. در انگلستان، اگر مرد بتواند آن را ثابت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ممکن رنگ مو است ازدواج باطل نانو کراتین مو شودزنی که او ازدواج بیبی لایت مو کرد چیزی داشت که «گذشته» نامیده می نانو کراتین مو شود. اما همه این را بدیهی می دانند که این مرد «گذشته ای» داشته رنگ مو است. با عبارت مؤدبانه “کاشتن جو وحشی خود” پوشانده کراتینه مو شده رنگ مو است.

هر جا در میان طبقه حاکم مردانی را پیدا کنید که به اندازه کافی جرات داشته باشند تا در مورد حقایق نظم جنسی که ایجاد بیبی لایت مو کرده اند صحبت کنند، این ایده را، بیان کراتینه مو شده یا ضمنی، می یابید که این “جو وحشی” بخشی ضروری و اجتناب ناپذیر از این نظم رنگ مو است، و اینکه بدون آن نظم خراب می نانو کراتین مو شود.

فیلسوف انگلیسی، لکی، با مطالعه دقیق اخلاقیات در طول اعصار، از فاحشه به زبان صریح زیر صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “او خود برترین نوع رذیله رنگ مو است، او در نهایت کارآمدترین نگهبان فضیلت رنگ مو است. اما برای او، پاکی بی‌چون و چرای خانه‌های شاد و بی‌شماری آلوده می‌نانو کراتین مو شود، و عده کمی نیستند که به افتخار پاکدامنی بی‌آزارشان، به او فکر می‌کنند. با لرزی خشمگین، عذاب پشیمانی و ناامیدی را می‌شناخت.

  رنگ مو دودی طلایی

در آن شکل پست و پست، احساساتی متمرکز کراتینه مو شده رنگ مو است که ممکن رنگ مو است جهان را از شرم پر بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد. او باقی می‌ماند، در حالی که عقاید و تمدن‌ها بالا و پایین می‌روند، کاهن ابدی بشریت به خاطر گناهان مردم محکوم کراتینه مو شده رنگ مو است.» شما را به مطالعه این جملات و درک کامل آنها دعوت می کنم.

به یاد داشته باشید که آنها نظر دانشمندترین مورخ آداب و رسوم جنسی لایت و هایلایت مو هستند که تا به حال به زبان انگلیسی نوشته رنگ مو است. مردی که اقتدارش در مدارس ما به رسمیت شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است، کتاب هایش در هر کتابخانه کالج وجود رنگ مو دارد. ویلیام ادوارد هارتپول لکی به هیچ وجه یک انقلابی نیست. او یک محقق متعارف انگلیسی، حامی قانون و نظم انگلیسی و میهن پرستی رنگ مو است.

او از مکتب فکری من نیست، بلکه از کسانی رنگ مو است که اکنون صاحب جهان لایت و هایلایت مو هستند و آن را اداره می کنند. از او نقل می‌کنم، زیرا به زبان ساده می‌گوید چه دنیایی ساخته‌اند. من از شما دعوت می‌کنم که سخنان او را مطالعه کنید، و سپس در مورد گفته‌ام قضاوت کنید که ترتیب جنسی که ما در جامعه مدرن تحت آن زندگی می‌کنیم، عشق تک همسری نیست، بلکه ازدواج و فحشا رنگ مو است.

بهترین آرایشگاه رنگ مو تهران : امید من این رنگ مو است که راه را به یک سیستم بالاتر نشان دهم. من به سخنان علاقه مندان به کراتینه مو شدت گوش بالیاژ مو دادم و گندم کامل را جوشاندم و خوردم و مقدار زیادی بیسکویت سبوس دار مصرف بیبی لایت مو کردم و یک جلبک دریایی ژاپنی که دکتر کلوگ تهیه می بیبی لایت مو کرد و روغن نفتی و حتی پوست پرتقال که خوردن آن بسیار ناراحت کننده رنگ مو است. ، من به شما اطمینان می دهم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه