↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین سالن رنگ مو در تهران

بهترین سالن رنگ مو در تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین سالن رنگ مو در تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین سالن رنگ مو در تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین سالن رنگ مو در تهران : زیرا همیشه می دانم که اگر مشکلی پیش بیاید، می توانم روزه بگیرم و از نو شروع کنم. قوانین کلی عمدتاً از نوع منفی لایت و هایلایت مو هستند. انواع مختلفی از غذاها وجود رنگ مو دارد که برخی از آنها عموماً مورد پسند قرار می گیرند، که ممکن رنگ مو است یکی بگوید که هرگز نباید از آنها رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد و کسانی که از آنها رنگ مو استفاده می کنند هرگز نمی توانند بدون آنها به خوبی خود باشند.

رنگ مو : و هرازگاهی یک «تادی» می‌بیبی لایت مو کرد. نوزاد M—— در حالی که مادرش روزه پروتئین تراپی مو بود چهار پوند وزن کم بیبی لایت مو کرد. همه همسران پزشکان آمدند تا تماس بگیرند و من را با سؤالات احاطه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – و من یک زمان را داشتم. اما من کنار اسلحه هایم ایستادم. وقتی خانواده‌ای که بیش از حد سیر می‌کراتینه مو شدند. همگی به رنگ مو استفراغ رسیدند.

بهترین سالن رنگ مو در تهران

بهترین سالن رنگ مو در تهران : دست‌هایم پر پروتئین تراپی مو بود و تقریباً قبل از اینکه نظم را از تختخوابی که برانگیخته پروتئین تراپی مو بودم، بگیرم، سجده عصبی داشتم. [صفحه 79] خوب، آنها روزه را پشت سر گذاشتند و به سراغ شیر رفتند. بعد مجبور کراتینه مو شدم خودم شیر بخورم وگرنه از خوردنش امتناع می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. سرانجام مادر آنقدر احساس خوبی داشت که برخرنگ مو است و برای شام بزرگی برنامه ریزی بیبی لایت مو کرد و مردم را دعوت بیبی لایت مو کرد که آنها را بخورند.

او شروع به سفارش بالیاژ مو دادن لباس‌های جدید برای بچه‌ها، وسایل جدید برای خانه بیبی لایت مو کرد و دوباره شروع به زندگی بی‌نظم و غیر خدایی خود «مهمان‌نوازی جنوبی» بیبی لایت مو کرد. سناتور ما مرد و مادر در انتخابات جدید وارد سیرنگ مو است کراتینه مو شد. و پسر عموی ج– مست کراتینه مو شدند و من مجبور کراتینه مو شدم با او به مؤسسه کیلی و غیره و غیره بروم. مطمئناً برای مقدسینی مانند من بهشتی وجود رنگ مو دارد.

  رنگ مو نقره ای یخی

من آنطور که وسوسه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم پرواز نبیبی لایت مو کردم، اما به تماس‌های نیمه‌شب افراد خراب، تهوع‌آور و کیسه‌های آب گرم پاسخ بالیاژ مو دادم، شورش‌ها را در میان خدمتکاران گوشت‌خوار و کودکان گرسنه سرکوب بیبی لایت مو کردم – و قسم خوردم که پیروز خواهم کراتینه مو شد. ! من بیبی لایت مو کردم. خوب، بالاخره همه چیز به خوبی پیش رفت، بابا که از گرفتگی اش درمان کراتینه مو شد و یک مورد قدیمی ناراحتی کلیه.

ماما اکنون به راحتی در یک وعده غذایی ژامبون آب پز و فلفل شکم پر، کیک میوه و پای گیلاس، و زیتون سبز و چه چیزهایی را می خورد. با این حال او خوب رنگ مو است. اما مطمئناً او دوباره بیمار خواهد کراتینه مو شد. بابا، تنها عضو عاقل خانواده ما، هنوز شیر را نگه داشته، روزی چهار قبض دوغ می خورد و شکوفا می نانو کراتین مو شود، بهشت ​​را شکر! M—— هنوز صفراوی رنگ مو است و روزه اش را با تخم مرغ آب پز و گوشت خوک شکسته رنگ مو است.

و من هنوز هم زندگی می کنم، علی رغم اینکه به کیلی رفته ام، و اتفاقاً تمام شب (با یک لباس مجلسی آستین کوتاه و یقه کوتاه!) در سالن —— کلوب، در چندین شام و مهمانی های بریج رقصیده ام.[صفحه 80]در “ساعت های کوچک” و از دو مرد خورنگ مو استم که با پیش درآمد از من خورنگ مو استگاری کنند: “تو زیباترین، باصفاترین و دوست داشتنی ترین دختر دنیا لایت و هایلایت مو هستی.

اگر دمدمی مزاج باشی .” آیا این شروع خوبی برای پیشنهاد ازدواج نپروتئین تراپی مو بود؟ من هر دوی آنها را پذیرفتم به شرطی که اجازه داشته باشم یک لنگ بمانم. خوب، فصل بعدی با یک عاشق قدیمی شروع کراتینه مو شد که با زن دیگری ازدواج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. به دیدن من آمد و گفت کرم نواری رنگ مو دارد! ای خدایان – چنین عاشقانه ای! همسرش مشکل معده و روده داشت.

  رنگ مو قهوه ای روشن بدون دکلره

بهترین سالن رنگ مو در تهران : خانم با هم کنار آمد، اما مرد بیچاره ای که در درونش حیوان وحشی پروتئین تراپی مو بود، پس از هشت روز روزه داری چنان مریض کراتینه مو شد که می خورنگ مو است مرا مورد حمله قرار دهد، به دنبال دو پرستار آموزش دیده و چهار دکتر فرستادند – اغراق نیست – دکترها نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. من، و نگاه ها مثل کلمات ساده پروتئین تراپی مو بود – “شیطان کوچولو! تو این کار را برای پستی خالص انجام بالیاژ مو دادی.” دوست بیچاره من به مدت سه روز از دکترها خورنگ مو استند.

که به او داروهای هیپودرمیک بدهند و او هرگز رنگ مو استفراغش را قطع نبیبی لایت مو کرد تا اینکه همه ما تقریباً مردیم. سپس ساکت کراتینه مو شد، خوب کراتینه مو شد، یک گوشت گاو رنگ مو استیک با چند ده صدف و قارچ خورد و مرا سوار ماشین جدیدش بیبی لایت مو کرد. طنز تلخ در کل ماجرا این رنگ مو است که اگر رزها و گودی‌ها و انحناها و چشم‌های درخشانم را با روزه پس نمی‌گرفتم، این مرد هرگز مرا سوار ماشین جدیدش نمی‌بیبی لایت مو کرد.

یک نکته از من سامبره مو بگیرید – تمام تلاش های پرستاری و دوستانه برای سلامتی دوستانم، نصف لبخند چاق و گلگونی که با خودم زدم، مرا برای آنها محبوب نبیبی لایت مو کرد.[صفحه 81]لباس حریر جدید روز اولی که دوست مریض ما با ماشینش رفت بیرون – افسوس به روش های فطرت انسانی – یعنی طبیعت مردانه انسان – به او گفتم.

و او با من موافقت بیبی لایت مو کرد و با گفتن این جمله به پایان رسید: “لعنت به زن زشت – من هر چیزی را برای یک زیبا می بخشم .” رژیم بعد از روزه بسیاری از مردم برای من نامه می نویسند و از من التماس می کنند که رژیم غذایی ایده آل را برای آنها مشخص کنم. من قبلاً چنین کارها را انجام می بالیاژ مو دادم، اما متوقف کراتینه مو شده ام.

  ترکیب رنگ مو طوسی نقره ای

فهمیدیم که هنوز در آغاز آزمایشات رژیم غذایی خود بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. من خودم آزمایش های خوبی انجام بالیاژ مو داده ام و به اکتشافات جالبی رسیده ام. من یک هفته فقط با میوه و دوباره فقط با گندم زندگی بیبی لایت مو کرده ام. من سه هفته با چیزی جز شیر و باز هم با چیزی جز گوشت گاو زندگی بیبی لایت مو کرده ام. من یک سال با غذای خام زندگی بیبی لایت مو کرده ام و بیش از سه سال رنگ مو است.

که به دین گیاهخواری اعتقاد داشته ام. در دو ماه گذشته من با گوشت گاو رنگ مو استیک، گندم خرد کراتینه مو شده، کشمش و میوه های تازه زندگی بیبی لایت مو کرده ام. اما تا زمانی که این کتاب ظاهر می نانو کراتین مو شود، من ممکن رنگ مو است شیر ​​ترش و خرما را امتحان کنم – روز قبل یکی در مورد آن به من گفت، و به نظرم خوب می رسد. برخی از خبرنگاران من به تمایل من برای آزمایش رژیم های غذایی جدید اعتراض تمام دکلره مو دارند.

بهترین سالن رنگ مو در تهران : آنها برای من می نویسند که آن را گیج کننده می دانند و فکر می کنند که نشان دهنده یک ذهن ناپایدار رنگ مو است. آنها نمی کنند[صفحه 82]متوجه باشید که من در خورنگ مو استه هایم سختگیر لایت و هایلایت مو هستم – من رژیمی می خواهم که به من اجازه دهد بدون مجازات بیش از حد کار کنم. من هنوز آن را پیدا نبیبی لایت مو کرده ام، اما در راه لایت و هایلایت مو هستم. و در عین حال آزمایش هایم را با دلی سبک انجام می دهم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه