نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

نمونه رنگ مو با دکلره

نمونه رنگ مو با دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت نمونه رنگ مو با دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با نمونه رنگ مو با دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

نمونه رنگ مو با دکلره : یک حکومت شهری داشته باشید که حقوق قانونی شما را به شما بدهد، به سیرنگ مو استمداران جمهوری خواه یا دموکرات رأی می دهید.

رنگ مو : او یک دسته موز در دست داشت و به زنی در پنجره نگاه می بیبی لایت مو کرد. او دو فوت جلوتر از ماشین نپروتئین تراپی مو بود که از جلوی ماشین پرید و قبل از اینکه آنهایی که در ماشین پروتئین تراپی مو بودند بتوانند انگشت خود را تکان دهند ضربه خورد. گزارش ستون خبری «نیویورک تایمز» به وضوح نشان می‌دهد که من صرفاً یک مسافر پروتئین تراپی مو بوده‌ام، در خودروی مرد دیگری، اما «تایمز» در صفحه تحریریه‌اش فضایی برای نامه‌ای از یک خبرنگار پیدا بیبی لایت مو کرد که به من تمسخر می‌بیبی لایت مو کرد.

نمونه رنگ مو با دکلره

نمونه رنگ مو با دکلره : فصل بیست و یکم روزنامه نگاری و سرقت من مجبور کراتینه مو شدم برای شهادت در مورد یک تصادف اتومبیل که شاهد آن پروتئین تراپی مو بودم به آمریکا برگردم. من روی صندلی عقب ماشین یکی از دوستانم نشسته پروتئین تراپی مو بودم که با سرعت بسیار معتدلی در امتبالیاژ مو داد یک خیابان پایین شهر پیش می رفت که یک میوه فروش از پشت یک واگن یخی بیرون پرید.

سوسیالیستی که مردان فقیر را سوار ماشین بیبی لایت مو کرد! در زمان بازگشتم به آمریکا دوباره ازدواج بیبی لایت مو کردم. این مراسم در ویرجینیا، در خانه اقوام خانواده همسرم برگزار کراتینه مو شد، و من علاقه مند پروتئین تراپی مو بودم ببینم که “تایمز”، که به طور مداوم مرا تعقیب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، گزارشی کاملا محترمانه از عروسی منتشر بیبی لایت مو کرد، بدون هیچ تمسخر سرمقاله ای. من از این موضوع متحیر نکراتینه مو شدم.

زیرا مشاهده بیبی لایت مو کردم که “تایمز” زحمت تلگراف به می سی سی پی، انجام پرس و جو در مورد بانویی که با او ازدواج می بیبی لایت مو کردم، کشیده پروتئین تراپی مو بود، و گزارش خبرنگار آنها بیان می بیبی لایت مو کرد که پدر عروس “یکی از افراد ثروتمندترین مردان در این بخش، و کنترل منافع بانکی بزرگ رنگ مو است. چند بار مشاهده بیبی لایت مو کرده‌ام که اندام بزرگ پلوتوکراسی آمریکا به این ترتیب از نجابت و ثروت برخوردار کراتینه مو شده رنگ مو است!

  رنگ مو مرواریدی شامپاینی

هنگامی که فرانک والش، به عنوان رئیس کمیسیون روابط صنعتی ایالات متحده، یک سخنرانی رادیکال در نیویورک ایراد بیبی لایت مو کرد، “تایمز” با تلگراف به کانزاس سیتی متوجه کراتینه مو شد که والش وکیلی رنگ مو است که سالانه پنجاه هزار دلار درآمد رنگ مو دارد. تماشای کشمکش بین میل آن برای کوبیدن مردی که یک سخنرانی رادیکال انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود و هجوم آن در برابر مردی که سالانه پنجاه هزار دلار درآمد داشت.

خنده دار پروتئین تراپی مو بود! به همین ترتیب، من نگرش جدید را مشاهده بیبی لایت مو کرده ام 122روزنامه یورک خطاب به دوستم جی جی فلپس رنگ مو استوکس، سوسیالیستی که به میلیونر پروتئین تراپی مو بودن شهرت رنگ مو دارد و به یکی از قدیمی ترین خانواده های «جامعه» نیویورک تعلق رنگ مو دارد، می نویسد. بنابراین فرقی نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او چه می‌گوید یا چه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، هرگز کلمه‌ای توهین‌آمیز درباره او در روزنامه نیویورک نمی‌بینید.

به یاد دارم، در یک مناسبت، او و همسرش سخنرانی‌های سوسیالیستی را از محل آتش‌سوزی در منطقه مسکونی نیویورک ایراد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – و حتی با آن برخورد محترمانه کراتینه مو شد! آپتون سینکلر، که به میلیونر پروتئین تراپی مو بودن شهرت نرنگ مو دارد، به درخورنگ مو است همسفرانش در یک کشتی اقیانوس پیمای، یک سخنرانی کاملاً زیبا درباره سوسیالیسم ایراد بیبی لایت مو کرد – و هنگامی که در نیویورک فرود آمد.

در “دنیای عصر” خواند که او یک “تیراد” ارائه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. من می‌توانم اضافه کنم که اظهارات فوق نباید به‌هیچ‌وجه برای رنگ مو استوکس تحقیرآمیز تلقی نانو کراتین مو شود، رنگ مو استوکس به هیچ وجه مقصر این واقعیت نیست که روزنامه‌ها از رفتاری که با دیگر سوسیالیست‌های آمریکایی، از جمله خانم رنگ مو استوکس می‌کنند، با او دریغ می‌کنند.

  رنگ موی دخترانه طبیعی

در این زمان، ده یا بیست هزار کارگر ابریشم در پترسون، نیوجرسی، دست به اعتصاب زدند و نمایش معمولی را به نمایش گذاشتند – انبوهی از بردگان مزدبگیر نیمه گرسنه و بد دستمزد که توسط کلوپ های پلیس، با حمایت تبلیغات دروغ، تسلیم کراتینه مو شدند. روزنامه ها. صاحبان کارخانه ابریشم پترسون البته مالک دولت شهر پروتئین تراپی مو بودند و از نیروی پلیس برای جلوگیری از جلسات اعتصاب کنندگان رنگ مو استفاده می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

نمونه رنگ مو با دکلره : اما این اتفاق افتاد که روستای نزدیک هلدون یک شهردار سوسیالیست داشت و هیچ راهی وجود نداشت که اعتصاب‌کنندگان را از رفتن به آنجا برای تجمعات در هوای آزاد باز رنگ مو دارد. سر و صدا برای سربازان دولتی به گوش می رسید که از چنین تجمعاتی جلوگیری کنند و از روزنامه ها خورنگ مو استه کراتینه مو شد تا آنها را به شورش نزدیک کنند. من و همسرم به آن مکان می رفتیم.

در یک گردهمایی کاملاً منظم شرکت می بیبی لایت مو کردیم که مردانی مانند ارنست پول و هاچینز هاپگود خطاب می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و سپس به نیویورک برمی گشتیم و یک نسخه از “تلگرام عصرگاهی” را می خریدیم و همه را می خواندیم. در سراسر صفحه اول عناوین ترسناک درباره شورش، دینامیت و ترور. من بریده‌ای از «دنیای نیویورک»، دوشنبه، 19 مه 1913، در اختیار دارم.

تیتر اصلی « سخت‌ترین مبارزه پترسون که امروز از آن می‌ترسند » رنگ مو است. در همین تاریخ، دوست قدیمی من «نیویورک تایمز» به شاهکار کوچکی از زرنگی ظریف دست یافت. شنیده می نانو کراتین مو شود پس از ، یک تازه وارد دیگر در مورد پترسون آمد – آپتون سینکلر. 123سینکلر گفت: «دیگر نمی‌توانستم تحمل کنم، و کتاب‌هایم را رها بیبی لایت مو کردم و به اینجا آمدم تا به شما تبریک بگویم.

  رنگ مو ماهاگونی بدون دکلره

نمایشگاه شما بهترین نمایشگاه همبستگی رنگ مو است که تاکنون در ایالات شرقی دیده کراتینه مو شده رنگ مو است.» سینکلر اظهار داشت که اعتصاب کنندگان پلیس را تحت الشعاع خود قرار بالیاژ مو داده اند، اما افزود که شاید آنها متوجه این موضوع نکراتینه مو شده اند. لطفاً درک کنید، این بخشی از کارزاری پروتئین تراپی مو بود برای اینکه عموم کارگران ابریشم پترسون را آنارشیست و مستأصل بدانند.

سینکلر می‌گوید: «اعتصاب‌کنندگان، پلیس را تحت نظر تمام دکلره مو دارند. و خواننده از این کلمات چه نتیجه ای می گیرد؟ بدیهی رنگ مو است که سینکلر به اعتصاب کنندگان توصیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که چماق ها و خفاش های آجری را به دست بگیرند و پلیس را زیر پا بگذارند. شما به این نتیجه می رسیدید، نه؟ شاید شما یکی از خوانندگان «تایمز» باشید و به این نتیجه رسیده باشید!

همانطور که اتفاق می افتد، وقتی آن مطلب را خواندم، زحمت یادداشت آنچه را که واقعاً گفتم، و حفظ رکورد همراه با بریده، کشیدم. نقل می کنم: شما هموطنان در صف اعتصاب بیرون می روید و پلیس با چماق بر شما می زند، آنها شما را با اسب های خود سوار می کنند، به دفاتر شما حمله می کنند، و اوراق شما را سرکوب می کنند و رهبران شما را به زندان می اندازند.

نمونه رنگ مو با دکلره : و شما فکر می کنید درمانده اید. شما متوجه نمی شوید که پلیس را در اختیار دارید. همه آن پلیس ها توسط دولت شهر منصوب می شوند. آنها دستورات خود را از دولت شهر می گیرند و هر یا دو سال شما پای صندوق های رای می روید و می گویید آیا کاری که آنها انجام می دهند را دوست دارید یا خیر. به عبارت دیگر، شما به جای اینکه سوسیالیست ها را برای منصب انتخاب کنید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه