نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو های ایران

بهترین رنگ مو های ایران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو های ایران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو های ایران را برای شما فراهم کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو های ایران : رانندگی در شب ها و یکشنبه ها برای لذت بردن، دقیقاً انگار هیچ تغییری در عادات من ایجاد نکراتینه مو شده رنگ مو است. عجیب ترین قسمت این تجربه این رنگ مو است که من احساس خیلی خوبی دارم و به جز یک غش خفیف، امروز کاملاً خوب لایت و هایلایت مو هستم.

رنگ مو : گاهی اوقات تقریباً باور می کنم که به آسمان خیره کراتینه مو شده ام. اما عزیزم در نپروتئین تراپی مو بود تو هیچ چیز به من آرامش نبالیاژ مو داد. من اینجا نشسته‌ام و گریه می‌کنم و این رودخانه اشک را تشکیل می‌دهم تا تو را به من برساند.» شاهزاده دوریون با این سخنان او را با مهربانی به سینه‌اش فشار بالیاژ مو داد و زمزمه بیبی لایت مو کرد: “اکنون اشکهایت را خشک کن، عزیزم، دیگر به آنها نیاز نخواهی داشت.

بهترین رنگ مو های ایران

بهترین رنگ مو های ایران : اما او آرزو بیبی لایت مو کرد که با او ازدواج کنم، و بنابراین مرا در این غار غمگین نگه داشت، به امید رضایت من. 159 “ببین عزیزم، حتی ستارگان بالای سر ما را که او برای تسلی من و جلب عشق من دزدیده رنگ مو است. هر ستاره تیراندازی که از آسمان می افتاد را به اینجا می آوردند و در آن سقف بلند می گذاشتند. آنها آنقدر در آنجا می درخشند که سیاهی سقف تقریباً آبی به نظر می رسد.

زیرا من تو را برای همیشه از این زندان وحشتناک دور خواهم بیبی لایت مو کرد.” بی‌صدا او را به کنار پری دریایی برد و به آرامی دور کراتینه مو شدند. اما قبل از رفتن اتلدا، در حالی که دوباره در آغوش شوهرش احساس امنیت می بیبی لایت مو کرد، از هاله ماه خارج کراتینه مو شد و آن را در اتاق ستاره معروف غار سیاه رها بیبی لایت مو کرد. در آنجا می ماند تا همه ببینند و اتاق را با پرتوهای نقره ای خود همراه با ستاره های باشکوهی که کوتوله سیاه دزدیده و در آنجا قرار بالیاژ مو داده روشن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو نسکافه ای زیتونی متوسط

دوباره به آفتاب طلایی بازگشت اتلدا آمد و یک بار دیگر ماه زیبا با نوازش بر او تابید. او که از طلسم کوتوله سیاه رها کراتینه مو شد و با همراهان عزیزش به زودی از زندان طولانی خود خلاص کراتینه مو شد و دوست‌داشتنی‌تر و شادتر از همیشه پروتئین تراپی مو بود. او تقریباً آن روزهای سخت و بی رحمی کوتوله سیاه را فراموش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، اما ملکه زمین فراموش نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

اعلیحضرت کوتوله و همه پیروان شرورش را برای محاکمه به بالیاژ مو دادگاه احضار بیبی لایت مو کرد و او جرأت نبیبی لایت مو کرد از احضار او سرپیچی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اتلدا و شاهزاده خورشید برای شنیدن حکم او دعوت کراتینه مو شدند. و عذاب سختی بر او نهاده کراتینه مو شد. او محکوم کراتینه مو شد که همیشه در غار تاریکی که اتلدا را در آن زندانی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با پیروانش دیگر هرگز اجازه دیدن خورشید یا ماه را نداشت.

دیگر هرگز نتوانست صورت زمین را ببیند. شاهزاده ماه با شنیدن این جمله وحشتناک به خود لرزید، زیرا تاریکی او بدترین مجازات پروتئین تراپی مو بود. او رو به ملکه زمین بیبی لایت مو کرد و با عجله گفت: «اوه، اعلیحضرت، اینقدر ظالم نباش! آنها را به جای تاریکی ابدی محکوم کن.» 161 بنابراین ملکه زمین، با گوش بالیاژ مو دادن به التماس های مهربان دوشیزه ماه، تسلیم کراتینه مو شد.

اما هنوز هم نباید با جنایت کوتوله به سادگی برخورد بیبی لایت مو کرد. با این حال، او موافقت بیبی لایت مو کرد که به مجرمان اجازه دهد خورشید و ماه را ببینند، اما سرنوشت آنها این پروتئین تراپی مو بود که برده پری دریایی شوند و همیشه در آب زندگی کنند. سپس از ترس اینکه فراموش کنند آنها را در آب انداختند تا جرمشان را جبران کنند (زیرا پری های دریایی مهربان و خوب پروتئین تراپی مو بودند)، آنها را به ماهی تبدیل بیبی لایت مو کرد و همه را با رنگ های درخشان خورشید و ماه علامت گذاری بیبی لایت مو کرد.

  انواع رنگ مو دودی

بهترین رنگ مو های ایران : حتی اکنون، اگر با دقت به شنا بیبی لایت مو کردن ماهی های زیبا در آب های درخشان توجه کنید، رنگ قرمز آتشین خورشید را خواهید دید که با رنگ های ظریف نقره ای ماه ترکیب می نانو کراتین مو شود. آنها باید این نشانه‌های طلا و نقره را برای همیشه به عنوان مدرکی بر بردگی خود و به سزای اعمال شریرانه خود داشته باشند. از جنبه های دیگر آنها ناراضی نیستند.

اتلدا و شاهزاده خورشید همیشه روی زمین زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما همانطور که می دانید آن را دوست داشتند. مادر ماه که به پایین نگاه بیبی لایت مو کرد و شادی آنها را دید و چقدر راضی پروتئین تراپی مو بودند، به تدریج با باقی ماندن آنها آشتی بیبی لایت مو کرد. او به عنوان دلیلی بر بخشش و دوستی خود با آنها و فرزندانشان، نردبان ماه را به پایین رها بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

از شبی که جشن عروسی از پله‌های نقره‌ای درخشانش پایین رفت، هرگز آن را نگرفته رنگ مو است. هر شب، بین ساعات عارفانه غروب و طلوع گلگون، جایی در آسمان، آن قصر سفید پر زرق و برق می درخکراتینه مو شد و نردبان درخشانش در سیلاب شکوه به سمت پایین کشیده می نانو کراتین مو شود. از آن زمان، شاید (چه کسی می‌داند؟) دیگر دوشیزگان ماه از آن پله‌های جواهری برای یک ماه عسل بر روی زمین پایین رفته‌اند.

حتی الان هم هضمم خوب رنگ مو است، اما حدود پنج سال رنگ مو است که با رماتیسم مشکل دارم، نه از نوع دردناک و متورم، بلکه مفاصل لنگ. من «فلچریسم» را امتحان بیبی لایت مو کردم، و در نه ماه گذشته تمام تلاشم را بیبی لایت مو کردم تا به پیشنهادات او عمل کنم، اما دقیقاً مانند مورد خودت شکست خوردم. نمی توانم بگویم چه بخورم یا چه زمانی به اندازه کافی خورده ام.

  جدیدترین رنگ موهای سال

خواه این روزه شما برای من فایده ای دائمی داشته باکراتینه مو شد یا خیر، مطمئناً مفاصل من امروز بهتر از شش ماه حرکت می کنند و من به این نظریه کاملاً اطمینان دارم. پزشکان اینجا به یک مرد همه به من می خندند، همینطور دوستان من. در پایان روز ششم ده پوند وزن کم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم. اول سه تا، دو روز بعد هرکدوم و سه روز بعد روزی یک پوند کم بیبی لایت مو کردم.

شما از اشتهای غیرقابل انکار صحبت می کنید. البته الان می‌توانم غذا بخورم، اگرچه اشتها ندارم، و در شگفتم که چگونه بفهمم که اشتهای واقعی برگشته رنگ مو است. خانم دبلیو مانند من مشتاق رنگ مو است که درمان روزه را امتحان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و وضعیت او بسیار شبیه خانم سینکلر رنگ مو است، اما فکر می‌بیبی لایت مو کردم یکی از اعضای خانواده برای اولین آزمایش کافی رنگ مو است.

بهترین رنگ مو های ایران : ببخشید لطفا [صفحه 108]یک غریبه کاملاً برای تجاوز به زمان یک مرد پرمشغله، اما در جستجوی سلامتی، که بدون آن زندگی ارزش زیستن نرنگ مو دارد، آدم کارهایی را انجام می دهد که در غیر این صورت فکرش را نمی بیبی لایت مو کرد. برای اطلاع شما می‌گویم که از زمان شروع روزه‌ام، هر روز به محل کار و کار خود می‌رفتم و حداقل سه بار در روز برای ورزش به سمت خانه‌ام و برمی‌گشتم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه