نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین رنگ موهای سال

جدیدترین رنگ موهای سال | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین رنگ موهای سال را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین رنگ موهای سال را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین رنگ موهای سال : پذیرفته کراتینه مو شده و پرداخت می نانو کراتین مو شود و تاریخی تعیین می نانو کراتین مو شود که به شما خواننده بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود. اما یک کوله‌فروش پیر نادان و کودکانه وارد می‌نانو کراتین مو شود و با تکان بالیاژ مو دادن دستش آن را از جلوی چشمان شما دور می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : مرا در این لحظه تصور کنید، نویسنده‌ای جوان بیست و پنج ساله که از مردم آمریکا می‌خواهد تا سنت‌های عالی آن را به خاطر بسپارند، و دیده رنگ مو است که درخورنگ مو است او بی‌توجه رنگ مو است، زیرا روزنامه‌ها و مجلات او را نادیده گرفته‌اند. همچنین – یک جزئیات دردناک، اما مهم – کسی که با سی دلار در ماه مخارج زن و بچه‌اش را می‌گیرد و برای دو سال کار روی یک رمان فقط پانصد دلار دستمزد دریافت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

جدیدترین رنگ موهای سال

جدیدترین رنگ موهای سال : او پاسخ بالیاژ مو داد که این بهترین انتقادی رنگ مو است که از کارش دیده رنگ مو است و سعی بیبی لایت مو کرد مک کلور را متقاعد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که آن را منتشر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما بیهوده. فراموش می کنم که آیا او پروتئین تراپی مو بودم یا من که آن را برای “هفته نامه کولیرز” فرستادم. اما به هر حال، مقاله خوانده کراتینه مو شد و پذیرفته کراتینه مو شد و رابرت جی کولیر، ناشر، نوشت و از من خورنگ مو است که برای دیدن او بیایم.

دوستی که دنیای ادبی را می شناسد به من می گوید این شانس زندگی من رنگ مو است. به نظر می رسد که بر اساس شخصی” اجرا می نانو کراتین مو شود. نوعی رابطه خانوادگی دوست من می گوید: “اگر رابی شما را دوست داشته باکراتینه مو شد، ثروت شما ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.” “این “کنجد باز” شما برای اذهان عمومی رنگ مو است.” 24خوب، من به دیدن رابی می روم، و به نظر می رسد که رابی از من خوشش می آید.

  رنگ مو فانتزی روی دکلره

من جوان و زاهدی لایت و هایلایت مو هستم. تنشی که تحت آن کار بیبی لایت مو کرده ام به من سوء هاضمه بالیاژ مو داده رنگ مو است، بنابراین گونه هایم توخالی و پوستم سفید رنگ مو است و چشمانم درخشندگی گیج کننده ای تمام دکلره مو دارند. رابی، بدون شک، با این پدیده ها برانگیخته می نانو کراتین مو شود. او خود تصویری رنگ مو است از سلامتی، شاداب و سرحال، یک بازیکن چوگان، چیزی که به آن «همکار خوب» می گویند. او از من می پرسد.

آیا برای شام به خانه اش می آیم و با چند نفر از دوستانش و تحریریه اش ملاقات خواهم بیبی لایت مو کرد؟ جواب می دهم که البته خواهم بیبی لایت مو کرد. دوست دنیوی من اصرار رنگ مو دارد که پس انداز خود را در یک کت و شلوار سرمایه گذاری کنم، اما من این توصیه را قبول نمی کنم. من با لباس‌های قدیمی‌ام به خانه قصر رابی می‌روم و پیشخدمت پا مخملی رابی مرا تا اتاق رختکن رابی همراهی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

جایی که پیشخدمت رابی وسایلش را روی تخت می‌گذارد. و در حالی که رابی در حال لباس پوشیدن رنگ مو است، دوباره به من می گوید که چقدر مقاله من را تحسین می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این روشن‌کننده‌ترین بحثی رنگ مو است که او در مورد مشکلات امروزی خوانده رنگ مو است. او و دوستانش به طور طبیعی با بسیاری از سوسیالیست ها ملاقات نمی کنند.

بنابراین من باید در مورد سوسیالیسم به آنها بگویم. من باید همه چیز را به آنها بگویم، و نباید بترسی. من خیلی ساده پاسخ می دهم که اصلاً نمی ترسم. شب به این دلیل خراب کراتینه مو شد که پدر رابی وارد کراتینه مو شد. اما از آنجایی که همه خوانندگان من در این محافل صمیمی نپروتئین تراپی مو بودند، توضیح می‌دهم که او زندگی را به عنوان یک کوله‌فروش آغاز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، «هفته‌نامه کولیرز» را به عنوان یک برگه تبلیغاتی راه‌اندازی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ مو قهوای شکلاتی

جدیدترین رنگ موهای سال : و توسط عواملی که کتاب‌هایی را به عنوان ممتاز عرضه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، تیراژ فوق‌العاده‌ای ایجاد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. . حالا او ثروتمند و مهم پروتئین تراپی مو بود. مبتذل، نادان در کودکی، اما خوش قلب، شادی آفرین- یکی از آن پیرمردهای خوب و پدرانه ای که برای شما آغوش می گیرند، مهم نیست که لایت و هایلایت مو هستید. و اینجا با پسرش برای شام آمده پروتئین تراپی مو بود و پسرش را در حال پذیرایی از یک سوسیالیست دید. ” چی؟ این چیه؟” او گریه. مثل صحنه ای در کمدی پروتئین تراپی مو بود.

یک جمله از حرف های من را می شنید و بعد به هوا می رفت. «چرا-چرا- این کاملاً ظالمانه رنگ مو است! کی همچین چیزی شنیده؟” او برای سرگرمی گسترده بقیه مهمانان، پنج یا ده دقیقه پاپ می زد. در حال حاضر او در مورد “نامه سرگشاده به لینکلن رنگ مو استفنز” شنید. “این چیه؟ آیا می خواهید چنین مقاله ای را در مجله من چاپ کنید؟ نه آقا! من آن را نخواهم داشت! این مسخره رنگ مو است!» و رابی نشسته پروتئین تراپی مو بود.

که قرار پروتئین تراپی مو بود 25ناشر باکراتینه مو شد؛ نورمن هاپگود، که قرار پروتئین تراپی مو بود ویررنگ مو استار باکراتینه مو شد، نشسته پروتئین تراپی مو بود و به پیتر پیر گوش بالیاژ مو داد که قانون را وضع می بیبی لایت مو کرد. نورمن هاپگود از آن زمان اعلام بیبی لایت مو کرد که این قسمت را به خاطر نمی آورد و هرگز پیتر کالیر را نمی شناخت تا در سیرنگ مو است مجله دخالت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خوب، خواننده ممکن رنگ مو است باور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که آن حادثه اتفاقی نپروتئین تراپی مو بود که من با عجله فراموش کنم. اگر به اندازه متوشالح زندگی کنم.

  رنگ مو قهوه ای سوخته تیره

احساساتم را فراموش نمی کنم، وقتی که بعد از شام، پیرمرد مرا در گوشه ای پیاده بیبی لایت مو کرد و دستش را دور شانه هایم انداخت. «تو پسر خوبی لایت و هایلایت مو هستی، و می‌توانم ببینم که مغزت داری، می‌دانی در مورد چه چیزی صحبت می‌کنی. اما کاری که باید انجام دهید این رنگ مو است که این ایده های خود را در یک کتاب قرار دهید. چرا سعی می‌کنید آنها را وارد مجله من کنید.

نیم میلیون مشترک من را بترسانید؟» من آن شب به خانه رفتم که بیشتر از آنچه که دوست دارم به یاد بیاورم، احساس بیماری داشتم. و مطمئناً بدترین ترس های من موجه پروتئین تراپی مو بود. هفته به هفته گذشت و نامه سرگشاده من به لینکلن رنگ مو استفنز در ستون های “هفته نامه کولیرز” ظاهر نکراتینه مو شد. نوشتم و اعتراض بیبی لایت مو کردم و با طفره رفتن مواجه کراتینه مو شدم.

جدیدترین رنگ موهای سال : مدت‌ها بعد، فراموش می‌کنم که چه مدت، «کولیر» با مهربانی به من اجازه بالیاژ مو داد که مقاله را پس بدهد، بدون اینکه از دویست دلاری که به من پرداخته پروتئین تراپی مو بودند، بخواهد. این مقاله توسط بسیاری از مجلات سرمایه داری دیگر رد کراتینه مو شد و در نهایت در برخی از روزنامه های سوسیالیستی منتشر کراتینه مو شد، فراموش بیبی لایت مو کردم کدام. چنین تصویری از مجله ای رنگ مو است.

که «به صورت شخصی اداره می نانو کراتین مو شود». و ببینید چه معنایی برای شما، خواننده ای که برای افکاری که فکر می کنید به چنین مجله ای وابسته لایت و هایلایت مو هستید. اینجا لینکلن رنگ مو استفنس رنگ مو است که به عنوان مرجع اصلی آمریکا در موضوع اختلاس سیاسی جای خود را می گیرد. و اینجا لایت و هایلایت مو هستم، آنچه رنگ مو استفنز اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند بهترین انتقاد از کار اوست.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه