↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ کار مو در شرق تهران

بهترین رنگ کار مو در شرق تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ کار مو در شرق تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ کار مو در شرق تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ کار مو در شرق تهران : به عبارت دیگر، من معتقد نیستم که علم هیچ گاه رغبت های عشق را از بین ببرد، بلکه خود را خدمتگزار این شیفتگی ها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بفهمد که چه معنایی تمام دکلره مو دارند و چگونه می توان جوهر گرانبهای آنها را حفظ بیبی لایت مو کرد. من کاملاً درک می کنم که بچه زایی تنها هدف عشق نیست. بچه ها باید تربیت شوند و آموزش ببینند، به این معنی که خانه ای باید تأسیس نانو کراتین مو شود و والدین باید همکاری را بیاموزند.

رنگ مو : و وقتی می گویم عشق، منظورم فقط محبت نیست. منظور من صرفاً عادت زندگی در یک خانه نیست، که اساس ازدواج رنگ مو است، همانطور که بلچفورد آن را توصیف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مقصود من عشق شاعران و رؤیاپردازان رنگ مو است، «عشق جوان» که هیجان و وجد رنگ مو است، تجلیل و دگرگونی کل زندگی. من می گویم به دور از دست کشیدن از این عشق برای ازدواج، هدف واقعی ازدواج حفظ این عشق و تداوم آن رنگ مو است.

بهترین رنگ کار مو در شرق تهران

بهترین رنگ کار مو در شرق تهران : برای صرفه جویی در تکرار و هدر رفتن کلمات، اجازه دهید توافق کنیم که از این به بعد وقتی از کلمه عشق رنگ مو استفاده می کنم، منظورم عشق پرشور کسانی رنگ مو است که “عاشق” لایت و هایلایت مو هستند. من معتقدم که این حق زن و مرد رنگ مو است که “عاشق” باشند و ازدواج واقعی وجود نرنگ مو دارد مگر اینکه “عاشق” باشند و “عاشق” بمانند. من معتقدم که می توان عقل را در عشق به کار برد.

یاد گرفت عشق و راه های عشق را درک بیبی لایت مو کرد، از آن محافظت بیبی لایت مو کرد و در ازدواج زنده نگه داشت. بلاچفورد این جمله را می نویسد: “ازدواج نمی تواند تمام ماه عسل باکراتینه مو شد.” من پاسخ می‌دهم که مطمئناً می‌تواند باکراتینه مو شد، و اگر از من بپرسید که چگونه می‌دانم، به شما می‌گویم که به تنها روشی که ما واقعاً هر چیزی را می‌دانیم، می‌دانم.

  بهترین رنگ مو برای صورت گرد و سفید

زیرا من آن را در زندگی خودم ثابت بیبی لایت مو کرده‌ام. من می گویم اگر زن و مرد ماندگاری ماه عسل را به عنوان هدف ازدواج تشخیص دهند و یک صدم از هوش و انرژی را که اکنون صرف کشتن همنوعان خود در جنگ می کنند به این هدف اختصاص دهند، ما ممکن رنگ مو است پایانی به “سنت عاشقانه” بدبختی داشته باکراتینه مو شد که مقدس ترین احساس انسان را می سازد.

دل به دزد دزدکی که در تاریکی جمجمه می اندازد، از کوچه پس کوچه ها و راه پله های مخفی وارد زندگی ما می نانو کراتین مو شود – در حالی که حرص و شکوه دنیوی، کسالت و بی حوصلگی، در جلوی ورودی رژه می روند. در وهله اول، عشق چیست – عشق جوان، عشق پرشور، عشق کسانی که «در می‌افتند»؟ من خانمی را می شناسم.

که در امور دنیوی آگاه رنگ مو است که می گوید این بزرگترین مزخرف و مرگبارترین دام دنیرنگ مو است. این خانم به عنوان یک “عشق” آموزش دیده پروتئین تراپی مو بود. او و همه خانم‌های جوانی که می‌شناخت، این کار را به کار خود می‌بالیاژ مو دادند که باعث شوند مردان عاشق آنها شوند و اعتبار آنها بر اساس مهارت آنها در آن هنر پروتئین تراپی مو بود. بنابراین برای آنها “عشق” یک شوخی پروتئین تراپی مو بود و مردان “عاشق” قربانی پروتئین تراپی مو بودند.

چه مضحک و چه رقت انگیز. به این پاسخ می‌دهم که در زندگی چیزی نمی‌دانم که نتوان آن را «جعل بیبی لایت مو کرد». اما تقلید فقط به این دلیل ارزش رنگ مو دارد که شبیه چیزی باکراتینه مو شد که واقعی رنگ مو است و ارزش واقعی رنگ مو دارد. من می دانم که ممکن رنگ مو است جامعه ای اینقدر فاسد باکراتینه مو شد، آنقدر در برابر تحسین تقلیدها، رنگ و پودر و جوراب ابریشمی- مچ پا پوش عشق قرار بگیرد.

  رنگ مو طرح جدید

بهترین رنگ کار مو در شرق تهران : آن علاقه واقعی و واقعی عاشقانه، با آن انگیزه ایثار و تقدیس، دیگر احساس یا درک نمی نانو کراتین مو شود. من می دانم که در چنین جامعه ای ممکن رنگ مو است حتی خردسالان آنقدر پیچیده باشند که آنچه را که عشق می پنتمام دکلره مو دارند صرفاً غرور، پرستش پول، و فضل و جذابیتی رنگ مو است که داشتن پول به آن می دهد. من دخترانی را می‌شناسم که عاشق «سر به پا» پروتئین تراپی مو بودند و فکر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که با یک مرد رنگ مو است.

در حالی که به وضوح عاشق کت و شلوار یا موقعیت اجتماعی پروتئین تراپی مو بودند. در چنین جامعه ای صحبت از احساسات طبیعی و عاطفه های عمیق و پایدار و بی غرض سخت رنگ مو است. با این وجود، در میان همه قراربالیاژ مو دادهای نادرست، شکوه های ساختگی و بزدلی های تمدن ما، در دل میل به عشق واقعی وجود رنگ مو دارد، و ایده آن پیوسته در میان جوانان شعله ور می نانو کراتین مو شود.

علیرغم تمسخر بزرگان، با وجود اشتباهات و ناکامی های غم انگیز، با وجود بی صداقتی ها و فریب ها – با این وجود، همچنان اتفاق می افتد که از بین هزاران دوشیزه، جوانی یکی را پیدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که حضورش او را با احساسی جدید و وحشتناک به وجد می آورد. که سبک ترین لمسش باعث لرزش او می نانو کراتین مو شود، تقریباً باعث می نانو کراتین مو شود زانوهایش تسلیم شوند.

  رنگ موی مشکی با مش دودی

اگر آنچه را که در مورد غریزه و عقل نوشته ام به خاطر بیاورید، خواهید فهمید که من کور پرست نیستم.طبیعت مادر برنگ مو استانی ما من در نگرشم نسبت به او فروتن نیستم، اما کاملاً حاضرم بگویم چه زمانی بیشتر از او می دانم. از سوی دیگر، وقتی چیزی نمی دانم یا تقریباً هیچ نمی دانم، از مخالفت با مادر برنگ مو استانی خود خجالت می کشم و تمایل دارم که با احترام به تشویق های او توجه کنم.

یکی از چیزهایی که در حال حاضر تقریباً چیزی در مورد آن نمی دانیم، موضوع اصلاح نژاد رنگ مو است. ما فقط در آغاز تلاش برای یافتن این موضوع بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که چه جفت گیری هایی بهترین فرزندان را تولید می کنند. در ضمن، ما باید آن نشانه هایی را که طبیعت به ما می دهد، در نظر بگیریم، همانطور که توصیه های او را در مورد غذا خوردن و رنگ مو استراحت در نظر می گیریم.

بهترین رنگ کار مو در شرق تهران : تصور من این نیست که علم هرگز زن و مرد را بگیرد و با خونسردی با آنها ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، همانطور که امروز ما گاوهای خود را پرورش می دهیم. آنچه من فکر می‌کنم اتفاق خواهد افتاد این رنگ مو است که مردان و زنان جوان، مانند حال حاضر، یکدیگر را ملاقات خواهند بیبی لایت مو کرد و انگیزه عشق را بیدار می‌کنند. آنها سپس عشق خود را در معرض تحقیق قرار می دهند که آیا باید از آن انگیزه پیروی کنند یا باید منتظر بمانند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه