↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مش مو روی زمینه مشکی

رنگ مش مو روی زمینه مشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مش مو روی زمینه مشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مش مو روی زمینه مشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مش مو روی زمینه مشکی : که آشنایی طولانی من با پروسیونرها درباره قدرت مغز آنها به من آموخت. طول راهپیمایی ها بسیار متفاوت رنگ مو است. بهترین کاترپیلار که تا به حال دیدم دوازده یا سی یاردی طول داشت و تعبالیاژ مو داد آن حدود سیصد کاترپیلار پروتئین تراپی مو بود که با دقت مطلق در یک خط موج دار ترسیم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : که اغلب برای او تازگی رنگ مو دارد. او اگر تنها پروتئین تراپی مو بود با چاقوی ضعیفش چه می بیبی لایت مو کرد؟ به سختی چیزی. اما صدها و صدها نفر از آنها در کارخانه ریسندگی وجود رنگ مو دارد. و نتیجه کمک های کوچک آنها چیزی رنگ مو است که متعلق به همه رنگ مو است، یک پتوی ضخیم که در زمستان بسیار گرم رنگ مو است. در کار برای خود، هر یک برای دیگران کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و بقیه برای او کار می کنند. کاترپیلارهای خوش شانسی که از دارایی چیزی نمی دانند.

رنگ مش مو روی زمینه مشکی

رنگ مش مو روی زمینه مشکی : مانند برادرانی که همیشه با هم زندگی بیبی لایت مو کرده اند، لانه را بسازید. همه قبل از رفتن به رنگ مو استراحت مقداری چرخش انجام می دهند، پتو را کمی ضخیم می کنند و سپس در همان خوابگاه بلعیده می شوند. بر اثر حوادثی مانند این، برخی از لانه ها بسیار بزرگ می شوند. هر کدام برای همه و همه برای هر کدام. اینطور می گوید موکب، که هر روز عصر سرمایه اندک ابریشم خود را صرف بزرگ بیبی لایت مو کردن پناهگاهی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

عامل نزاع! صفوف درنگ مو استانی قدیمی در مورد قوچ وجود رنگ مو دارد که از روی کشتی به آب انداخته کراتینه مو شد و پس از آن همه گوسفندها یکی پس از دیگری به دریا پریدند. راوی درنگ مو استان می‌گوید: «زیرا طبیعت گوسفند این رنگ مو است که همیشه از اولی پیروی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، هر کجا که می‌رود. که باعث می نانو کراتین مو شود ارسطو آنها را به عنوان احمقانه ترین و احمقانه ترین حیوانات جهان علامت گذاری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  انواع رنگ مو مشکی پر کلاغی

کاترپیلارهای کاج حتی شبیه گوسفندتر از گوسفند لایت و هایلایت مو هستند. جایی که اولی می رود، بقیه می روند، در یک رشته منظم، بدون فضای خالی بین آنها. آنها در یک فایل واحد پیش می روند و هر کدام با سر خود قسمت پشتی یکی از جلوی خود را لمس می کنند. مهم نیست که آن جلویی چگونه می پیچد و می چرخد، کل موکب همین کار را می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک چیز عجیب دیگر: همه آنها طناب زنی لایت و هایلایت مو هستند.

همه آنها یک ریل ابریشمی را دنبال می کنند. کاترپیلار پیشرو نخ خود را در مسیری که می‌ککراتینه مو شد دریبل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، کاترپیلار دوم روی آن قدم می‌گذارد و با نخ خود آن را دو برابر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و بقیه طناب خود را اضافه می کنند، به طوری که پس از گذراندن صفوف، روبان سفید باریکی باقی می ماند که سفیدی خیره کننده آن زیر نور خورشید می درخکراتینه مو شد. این یک روش مجلل از جاده سازی رنگ مو است.

رنگ مش مو روی زمینه مشکی : ما جاده های خود را با سنگ های شکسته می پاشیم و آنها را با فشار یک غلتک بخار سنگین تراز می کنیم. آنها یک ریل ساتن نرم روی مسیرهایشان گذاشته اند! “آنها در یک فایل پیش می روند.” فایده این همه تجمل چیست؟ آیا آنها نمی توانند مانند سایر کاترپیلارها بدون آن راه بروند این آماده سازی های پرهزینه؟ من دو دلیل می بینم. شب رنگ مو است که موکب‌ها برای اطعام می‌روند.

  بهترین رنگ مو قبل از کراتینه

مسیر بسیار پرپیچ‌وخمی را دنبال می‌کنند. آنها از یک شاخه پایین می روند، از شاخه دیگر بالا می روند، از سوزن به شاخه، از شاخه به شاخه و غیره. وقتی زمان بازگشت به خانه فرا می رسد، اگر نخ ابریشمی که پشت سرشان می گذارند نپروتئین تراپی مو بود، برای یافتن راه کار سختی داشتند. آدمی را به یاد درنگ مو استان تسئوس (در «قصه‌های تانگلوود» یا اسطوره‌های قدیمی می‌اندازد.

که اگر سرنخی از نخی که آریادنه به او بالیاژ مو داده نپروتئین تراپی مو بود، در هزارتوی کرت گم می‌کراتینه مو شد. گاهی اوقات نیز، آنها سفرهای طولانی تری را در روز انجام می دهند و در صفوف به طول سی یارد یا بیشتر راهپیمایی می کنند. آنها به دنبال غذا نیستند. آنها به سفر می روند، دنیا را می بینند، شاید به دنبال مکانی برای دفن خود بعداً، در مرحله دوم قبل از تبدیل کراتینه مو شدن به پروانه می گردند.

در پیاده روی در این فاصله، نخ راهنما بسیار ضروری رنگ مو است. نخ راهنما نیز همه آنها را وقتی جدا می‌شوند به خانه برمی‌گرداند و به دنبال غذا در درخت کاج لایت و هایلایت مو هستند. نخ هایشان را برمی تمام دکلره مو دارند و با عجله از انبوهی از شاخه ها می آیند، از اینجا، از آنجا، از بالا، از پایین، به گروه برمی گردند. بنابراین ابریشم چیزی بیش از یک جاده رنگ مو است: این یک پیوند اجتماعی رنگ مو است.

رنگ مش مو روی زمینه مشکی : که همه اعضای جامعه را متحد نگه می رنگ مو دارد. در رأس هر راهپیمایی، بلند یا کوتاه، اولین کاترپیلار، رهبر می رود. او تنها به طور تصادفی رهبر رنگ مو است. همه چیز بستگی به ترتیبی رنگ مو دارد که آنها در صف قرار می گیرند. اگر فایل بنا به دلایلی باید از هم بپاکراتینه مو شد و دوباره شکل بگیرد، ممکن رنگ مو است کاترپیلار دیگری رتبه اول را داشته باکراتینه مو شد. اما وظایف موقت رهبر به او احساسی خاص می دهد.

  بهترین رنگ مو صورتی

در حالی که دیگران منفعلانه در یک پرونده بسته دنبال می کنند، او، کاپیتان، خود را به اطراف پرت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و جلوی بدنش را به این طرف و آن طرف پرت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همانطور که او به جلو حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به نظر می رسد به دنبال راه خود رنگ مو است. آیا او واقعاً کشور را کشف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ آیا او بهترین مکان ها را انتخاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ یا تردیدهای او فقط نتیجه نپروتئین تراپی مو بودن ریسمان راهنما رنگ مو است.

رنگ مش مو روی زمینه مشکی : که بقیه دنبال می شوند؟ چرا نمی توانم آنچه را که از زیر جمجمه سیاه و براق او می گذرد، بخوانم، آنچنان مانند قطره قطره؟ برای قضاوت بر اساس اعمال، او به اندازه کافی عقل رنگ مو دارد که مکان های بسیار ناهموار، سطوح بیش از حد لغزنده، مکان های گرد و غبار، و مهمتر از همه، رشته های باقی مانده از دیگر کاترپیلارها را تشخیص دهد. این تمام یا تقریباً تمام چیزهایی رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه