↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای صورت لاغر

بهترین رنگ مو برای صورت لاغر | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای صورت لاغر را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای صورت لاغر را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای صورت لاغر : این کار در سراسر جهان انجام می نانو کراتین مو شود، جایی که امتیاز دفاع از خود در برابر اعتراض اجتماعی وجود رنگ مو دارد. یک رهبر کارگری در آمریکا پروتئین تراپی مو بود که در یک اعتصاب بزرگ پیروز کراتینه مو شد. بیهوده می خورنگ مو استند به او رشوه بدهند و سرانجام زنی به دنبال او فرستاده کراتینه مو شد.

رنگ مو : تا مردم خود را بالا ببرد و توسط اراذل شرکت به قتل رسیده پروتئین تراپی مو بود، قبل از اینکه جسد او زیر زمین بماند، آنها را به عنوان “آویس فاحشه‌خانه” محافظ سیاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند! خود جان رید با یک بیوه جوان جذاب در دنور درگیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. او دو بار او را در مهمانی های شام ملاقات بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود! (در گذر، برای اینکه به شما نشان دهم که کلرادو تا چه اندازه به سمت جنگ داخلی پیش رفته رنگ مو است.

بهترین رنگ مو برای صورت لاغر

بهترین رنگ مو برای صورت لاغر : از تهمت های ناپسندی که در مورد زنان مزارع زغال سنگ که در دفاع از آرمان خود فعال پروتئین تراپی مو بودند، ابداع و پخش کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به من گفت. رسوایی‌سازان حتی به یک زن فقیر و نیمه دیوانه ایتالیایی که سه نوزادش در هولوکرنگ مو است در لودلو سوخته پروتئین تراپی مو بودند، رحم نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند! لوئیس تیکاس، یک جوان ایده‌آلیست یونانی، فارغ‌التحصیل دانشگاه آتن، که تلاش می‌بیبی لایت مو کرد.

می توانم اشاره کنم که این خانم پس از اطلاع از آنچه با اعتصاب کنندگان انجام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به شرق فرستاد و دو مسلسل خرید و آنها را در سرداب خود پنهان بیبی لایت مو کرد. در صورت تلاش شبه‌نظامیان برای بازگشت، آماده ارسال به میدان حمله برای رنگ مو استفاده توسط مهاجمان رنگ مو است.) هر سوسیالیست و نویسنده مجله، حتی هر نویسنده ای برای نشریات محافظه کار، در بدو ورود به دنور در دست گرفته کراتینه مو شد و با یک رسوایی مواجه کراتینه مو شد.

  رنگ مو طبیعی مشکی

تا آنجا که من می دانم، تنها کسی که فرار بیبی لایت مو کرد هاروی اوهیگینز پروتئین تراپی مو بود – و این به این دلیل پروتئین تراپی مو بود که او برای آوردن همسرش احتیاط بیبی لایت مو کرد. من همسرم را نیاورده پروتئین تراپی مو بودم. همچنین من یک “مرد مطلقه” پروتئین تراپی مو بودم و یک 177قربانی آسان یک دختر جوان یهودی، یک افسر مشروط در بالیاژ مو دادگاه قاضی لیندزی پروتئین تراپی مو بود که من آنقدر بی احتیاط پروتئین تراپی مو بودم که در یک اتاق ناهار با یک ساندویچ پذیرایی بیبی لایت مو کردم.

این برای دفتر رسوایی که در این روزهای شلوغ مجبور به شلوغی پروتئین تراپی مو بود کافی پروتئین تراپی مو بود. من صحنه خنده‌داری را در خانه جیمز راندولف واکر به یاد می‌آورم، جایی که تعبالیاژ مو دادی از این «وابستگی‌ها» برای اولین بار متوجه کراتینه مو شدند که به چه کسی منصوب کراتینه مو شده‌اند. ما اوقات خوشی را پشت سر گذاشتیم. اما در همین حال، در جلسات اتحادیه قانون و نظم و سایر مکان‌هایی که خانم‌های «جامعه خوب» در دنور برای سوءرنگ مو استفاده از اعتصاب‌کنندگان گرد هم می‌آمدند.

همه این رسوایی‌ها به‌طور رسمی مسلم انگاشته کراتینه مو شد و به عنوان شاهدی بر فسق « آژیتاتورهای خارجی» و رادیکال هایی که آنها را تشویق می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند! برای خودم، اجازه دهید توضیح دهم که در طول سه هفته‌ای که در دنور پروتئین تراپی مو بودم، دو تن‌نگار را تمام روز مشغول داشتم. من تعبالیاژ مو داد زیادی مقاله نوشتم، صدها تلگراف و نامه فرستادم – تحت فشار کراتینه مو شدید کار می بیبی لایت مو کردم.

به سختی وقت صرف غذا می بیبی لایت مو کردم. همسرم به نیویورک برگشته پروتئین تراپی مو بود و سلامت ضعیف خود را در میان هیاهوهای عمومی به خطر انداخته پروتئین تراپی مو بود و به دلیل ترس از اینکه ممکن رنگ مو است هر لحظه مورد تعرض اوباش قرار گیرد. هر فکری که باید دریغ می بیبی لایت مو کردم برای او پروتئین تراپی مو بود، تمام وفاداری من برای او پروتئین تراپی مو بود. با این حال «جامعه خوب» در دنور مرا درگیر یک دسیسه کثیف تصور می بیبی لایت مو کرد!

  رنگ موی نسکافه ای روشن جدید

در چندین توطئه – من چنین ریش آبی لایت و هایلایت مو هستم! شاید یک هفته پروتئین تراپی مو بود که در شهر پروتئین تراپی مو بودم که خانم جوانی نزد من آمد و اینگونه صحبت بیبی لایت مو کرد: “آقای. سینکلر، من نماینده “دنور پست” لایت و هایلایت مو هستم. ما شایعه‌ای در مورد شما داریم که می‌خواهم از شما بپرسم.» “چیه؟” “ما درک می کنیم که شما در شرف حرکت از هتل خود لایت و هایلایت مو هستید.” “من چنین قصدی ندارم.

بهترین رنگ مو برای صورت لاغر : کی بهت گفته؟” «خب، امیدوارم توهین نشوید. من گزارش را همانطور که به من بالیاژ مو دادند به شما خواهم گفت.» “خیلی خوب، ادامه بده.” متاسفم که نمی توانم کلمات دقیق ریگمارول را به خاطر بسپارم. پنج سال پیش پروتئین تراپی مو بود، و من چیزهای مهم تری برای یادآوری داشتم. کافی رنگ مو است بگوییم که این یک رسوایی جدید پروتئین تراپی مو بود – نه افسر آزمایشی یهودی.

من جمله ای مرموز و پرمعنا را بیان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم که بیانگر ترس از گناهم پروتئین تراپی مو بود. اگر همسرم بفهمد چرا هتل را ترک بیبی لایت مو کرده‌ام، «همه چیز تمام می‌نانو کراتین مو شود». به چشمان خانم جوان “دنور پست” نگاه بیبی لایت مو کردم و پاسخ بالیاژ مو دادم: “ایستاده در پنسیلوانیا 178ایستگاه، با همسرم خداحافظی بیبی لایت مو کردم، به او گفتم: اجازه بدهید یک هکراتینه مو شدار به شما بدهم. هر چه ممکن رنگ مو است در مورد من بخوانید، نگران نباشید.

  رنگ مو موکا تیره

اگر رسوایی وجود رنگ مو دارد، به آن توجه نکنید، زیرا آنها در دنور دعوا می کنند.» و به این ترتیب، خانم جوان «دنور پست» رفت و آن «شایعة وحشتناک» را منتشر نبیبی لایت مو کرد. افرادی لایت و هایلایت مو هستند که درست و ررنگ مو است زندگی می کنند و هیچ دم از رسوایی در مورد آنها زمزمه نمی نانو کراتین مو شود. چنین افرادی مستعد این لایت و هایلایت مو هستند که فکر کنند.

تنها کاری که هر کس برای جلوگیری از رسوایی باید انجام دهد این رنگ مو است که مانند آنها زندگی درست و مستقیم داشته باشند. آنها مردی را می بینند که با مشکوک همراهی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به گفتگوی «هوشمندانه» می پردازد. در مورد چنین مردی به آسانی گزارش بدی قابل باور رنگ مو است. و نتیجه می گیرند که اگر کسی قربانی رسوایی نانو کراتین مو شود، باید چنین مردی باکراتینه مو شد.

اما اگر رسوایی عمداً در مورد شخصی که هیچ کاری برای سزاوار آن انجام نبالیاژ مو داده رنگ مو است، چگونه آغاز کراتینه مو شده باکراتینه مو شد؟ همسرم از زنی در شهر خود می گوید که با برداشتن ابرو، ژست یک هوادار در سالن رقص، آبروی یک دختر جوان را از بین می برد. گاهی از روی بدخواهی محض، گاهی از حسادت به دخترش این کار را می بیبی لایت مو کرد.

بهترین رنگ مو برای صورت لاغر : شما می توانید درک کنید که در میان افراد پیچیده، چنین اعمالی ممکن رنگ مو است به یک هنر ظریف تبدیل نانو کراتین مو شود. و اگر “منافع” بزرگی که قدرت آنها را تهدید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به ذهن می رسد که چگونه چنین هنرهایی را رنگ مو استخدام کنند؟ بگذارید به شما اطمینان دهم که این کار در سراسر ایالات متحده انجام می نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه