↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو موکا تیره

رنگ مو موکا تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو موکا تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو موکا تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو موکا تیره : تعبالیاژ مو داد آنها به سرعت کاهش یافته رنگ مو است. آنها قبلاً از آن نیمه جزیره که به سمت شرق گردنه زمین بین خلیج سنت سالوادور و برکلی ساوند قرار رنگ مو دارد، تبعید کراتینه مو شده اند. در عرض چند سال پس از اینکه این جزایر به طور منظم مستقر کراتینه مو شدند، به احتمال زیاد این روباه در زمره دودو قرار خواهد گرفت، به عنوان حیوانی که از روی زمین از بین رفته رنگ مو است. [6] با این حال، من دلیلی دارم که گمان کنم یک موش صحرایی وجود رنگ مو دارد.

رنگ مو : و آنها چنان قدرت خود را از دست بالیاژ مو داده اند که برای رنگ مو استفاده از گاوهای وحشی با لازو مناسب نیستند: در نتیجه، باید هزینه زیادی برای واردات اسب های تازه از پلاتا پرداخت. در برخی از دوره های آینده، نیمکره جنوبی احتمالاً نژاد خود را از اسب های فالکلند خواهد داشت، همانطور که نیمکره شمالی دارای نژاد شتلند رنگ مو است. گاوها، به‌جای اینکه مانند اسب‌ها منحط شوند.

رنگ مو موکا تیره

رنگ مو موکا تیره : علاوه بر این، اجساد مرده‌های اسب‌های بالغ بیشتر پیدا می‌نانو کراتین مو شود، انگار بیشتر از گاوها در معرض بیماری یا حوادث لایت و هایلایت مو هستند. از نرمی زمین، سم آنها اغلب به طور نامنظم تا طول زیادی رکراتینه مو شد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و این باعث لنگش می نانو کراتین مو شود. رنگ‌های غالب رنگ‌های روان و خاکستری آهنی رنگ مو است. همه اسب‌هایی که در اینجا پرورش بالیاژ مو داده می‌شوند، چه اهلی و چه وحشی، جثه‌ای کوچک تمام دکلره مو دارند، اگرچه عموماً در شرایط خوبی لایت و هایلایت مو هستند.

به نظر می‌رسد، همانطور که قبلاً گفته کراتینه مو شد، اندازه آنها افزایش یافته رنگ مو است. و تعبالیاژ مو داد آنها از اسب ها بسیار بیشتر رنگ مو است. سروان سولیوان به من اطلاع می دهد که آنها از نظر شکل کلی بدن و شکل شاخشان بسیار کمتر از گاوهای انگلیسی تفاوت تمام دکلره مو دارند. در رنگ آنها بسیار متفاوت رنگ مو است. و این یک شرایط قابل توجه رنگ مو است، که در نقاط مختلف این جزیره کوچک رنگهای متفاوتی غالب رنگ مو است.

  رنگ مو قهوه ای طلایی بدون دکلره

کوه اوزبورن گرد، در ارتفاع 1000 تا 1500 فوتی از دریا، حدود نیمی از گله ها موشی یا سربی رنگ لایت و هایلایت مو هستند، رنگی که در سایر نقاط جزیره رایج نیست. در نزدیکی قهوه ای تیره غالب رنگ مو است، در حالی که در جنوب (که تقریباً جزیره را به دو قسمت تقسیم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند) جانوران سفید با سر و پاهای سیاه رایج ترین لایت و هایلایت مو هستند: در همه قسمت ها سیاه و برخی از حیوانات خالدار مشاهده می شوند.

سروان سولیوان می گوید که تفاوت در رنگ های غالب به قدری آشکار پروتئین تراپی مو بود که در جستجوی گله ها در نزدیکی پورت پلیزنت، آنها از فاصله دور مانند لکه های سیاه ظاهر کراتینه مو شدند، در حالی که در جنوب مانند لکه های سفید در دامنه تپه ظاهر کراتینه مو شدند. . سروان سولیوان فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که گله ها با هم مخلوط نمی شوند. و این یک واقعیت منحصر به فرد رنگ مو است.

که گاوهای موش رنگ، اگرچه در زمین های مرتفع زندگی می کنند، حدود یک ماه زودتر از سایر جانوران رنگارنگ در زمین های پایین زایمان می کنند. بنابراین جالب رنگ مو است که گاوهای زمانی اهلی کراتینه مو شده را پیدا کنیم که به سه رنگ تقسیم می شوند، که اگر گله برای چندین قرن آینده دست نخورده باقی بماند، برخی از آنها به احتمال زیاد یک رنگ در نهایت بر بقیه غالب می شوند.

خرگوش حیوان دیگری رنگ مو است که معرفی کراتینه مو شده و بسیار موفق پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. به طوری که آنها در بخش های بزرگی از جزیره فراوانند. با این حال، مانند اسب ها، آنها در محدوده خاصی محبوس لایت و هایلایت مو هستند. زیرا آن‌ها از زنجیره مرکزی تپه‌ها عبور نبیبی لایت مو کرده‌اند، و حتی تا پایگاه آن نیز گسترش نمی‌یابند، اگر، همانطور که گائوچوها به من اطلاع بالیاژ مو دادند، مستعمرات کوچک به آنجا منتقل نمی‌کراتینه مو شدند.

من نباید تصور می بیبی لایت مو کردم که این حیوانات، بومیان آفریقای شمالی، می توانستند در آب و هوای مرطوبی مانند این وجود داشته باشند، و از آفتاب آنقدر کم برخوردار باشند که حتی گندم فقط گهگاهی می رسد. ادعا می نانو کراتین مو شود که در سوئد، که هر کسی فکر می بیبی لایت مو کرد آب و هوای مطلوب تری رنگ مو دارد، خرگوش نمی تواند بیرون از خانه زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو سرمه ای خاکستری

علاوه بر این، چند جفت اول باید در اینجا با دشمنان از قبل موجود، در روباه و چند شاهین بزرگ مبارزه کنند. طبیعت گرایان فرانسوی گونه سیاه را گونه ای متمایز می دانند و آن را نامیده اند. [5] آنها تصور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که ماژلان، زمانی که از حیوانی به نام “conejos” در تنگه ماژلان صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به این گونه اشاره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو موکا تیره : اما او به یک حفره کوچک اشاره می بیبی لایت مو کرد که تا به امروز اسپانیایی ها آن را می نامند. گائوچوها به این ایده که نوع سیاه رنگ با خاکستری متفاوت رنگ مو است، خندیدند و گفتند که در همه حال محدوده خود را بیشتر از نوع خاکستری گسترش نبالیاژ مو داده رنگ مو است. که این دو هرگز جدا از هم یافت نکراتینه مو شدند. و اینکه آنها به راحتی با هم زاد و ولد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و فرزندان پیبالد تولید آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

از دومی من اکنون نمونه ای در اختیار دارم و در مورد سر متفاوت از توصیف خاص فرانسوی علامت گذاری کراتینه مو شده رنگ مو است. این شرایط نشان می دهد که طبیعت گرایان تا چه اندازه باید در ساخت گونه ها محتاط باشند. زیرا حتی کوویر، با نگاه بیبی لایت مو کردن به جمجمه یکی از این خرگوش ها، فکر بیبی لایت مو کرد که احتمالاً متمایز رنگ مو است! [5] جانورشناسی درس سفر کوکیل ، قسمت اول، ص. 168. همه مسافرین اولیه، و به ویژه بوگنویل، به طور مشخص بیان می کنند.

  رنگ مو زرد طلایی پسرانه

که روباه گرگ مانند تنها حیوان بومی جزیره پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. تمایز خرگوش به عنوان یک گونه از ویژگی های خز، شکل سر و کوتاهی گوش گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. در اینجا می توانم مشاهده کنم که تفاوت بین خرگوش ایرلندی و انگلیسی بر شخصیت های تقریباً مشابهی رنگ مو استوار رنگ مو است که فقط به کراتینه مو شدت مشخص کراتینه مو شده رنگ مو است. تنها چهارپا بومی جزیره [6] روباه بزرگ گرگ مانند رنگ مو است که در شرق و غرب فالکلند مشترک رنگ مو است.

من شک ندارم که این یک گونه عجیب و غریب رنگ مو است و محدود به این مجمع الجزایر رنگ مو است. زیرا بسیاری از فوک‌ها، گوچوها و هندی‌ها که از این جزایر دیدن بیبی لایت مو کرده‌اند، همگی معتقدند که چنین حیوانی در هیچ بخشی از آمریکای جنوبی یافت نمی‌نانو کراتین مو شود. مولینا، به دلیل شباهت در عادات، فکر می بیبی لایت مو کرد که این موضوع در مورد “کولپئو” او نیز یکسان رنگ مو است. [7] اما من هر دو را دیده ام و کاملاً متمایز لایت و هایلایت مو هستند.

این گرگ ها از روایت بایرون در مورد رام پروتئین تراپی مو بودن و کنجکاوی آنها به خوبی شناخته کراتینه مو شده اند، که ملوانان که برای دوری از آنها به آب دویدند، آنها را با خشونت اشتباه گرفتند. آداب و رسوم آنها تا به امروز ثابت مانده رنگ مو است. مشاهده کراتینه مو شده رنگ مو است که آنها وارد یک چادر می شوند و در واقع مقداری گوشت را از زیر سر یک دریانورد در خواب بیرون می آورند.

رنگ مو موکا تیره : گائوچوها نیز اغلب در غروب آنها را با دراز بیبی لایت مو کردن یک تکه گوشت در یک دست و در دست دیگر یک چاقوی آماده برای چسباندن آنها می کشتند. تا آنجا که من می دانم، هیچ نمونه دیگری در هیچ نقطه ای از جهان وجود نرنگ مو دارد، از توده ای به این کوچکی از زمین های شکسته، دور از یک قاره، که دارای یک چهارپای بومی اینقدر بزرگ باکراتینه مو شد که خاص خودش باکراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه