↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای موی کوتاه

بهترین رنگ مو برای موی کوتاه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای موی کوتاه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای موی کوتاه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای موی کوتاه : از سوی دیگر، امروزه در کلیساهای مسیحی، ازدواج‌های بی‌شماری بین دختران جوان بی‌گناه و مردان بالغ دارایی برگزار می‌نانو کراتین مو شود که من آنها را به عنوان شهوت قانونی و تقدیس کراتینه مو شده توصیف می‌کنم. ما اکنون در موقعیتی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که بتوانیم یک تمایز اساسی ایجاد کنیم.

رنگ مو : چه زمانی باید دنبال نانو کراتین مو شود و چه زمانی سرکوب نانو کراتین مو شود.) ما اختلالات جنسی عصر خود و علل آن را در نظر گرفته ایم. اکنون باید راه خود را به سوی پایه ای از سلامت عقل و سلامت در این امور حیاتی بپیماییم. همانطور که او را توصیف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، انسان را با انرژی بیش از حد جنسی در نظر سامبره مو بگیرید. او از همان اوایل جوانی تحت محاصره انگیزه‌ها و امیال قرار می‌گیرد.

بهترین رنگ مو برای موی کوتاه

بهترین رنگ مو برای موی کوتاه : جواب این باکراتینه مو شد که به عشق کنیز اعتقاد رنگ مو دارد. او انتظار رنگ مو دارد به نفع والدینش، اعتبار خانواده و موقعیت اجتماعی فرزندان آینده اش فروخته نانو کراتین مو شود. بگوید که بنده ای وفادار و فداکار خواهد پروتئین تراپی مو بود و هرگز کاری نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که قراربالیاژ مو دادی را که پدر و مادر یا اولیای او برای او بسته اند، باطل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. فصل عشق در مقابل شهوت (درباره انگیزه جنسی، رنگ مو استفاده و رنگ مو استفاده نادرست از آن صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

قاعدتاً در این موضوع کاملاً بی‌آموزش رها می‌نانو کراتین مو شود و مجبور رنگ مو است ایده‌های خود را از گفتگوی بچه‌های مسن‌تر که چیزی جز اطلاعات نادرست و انحراف به او بدهند، بیابد. تقریباً همه این پسران مسن اعلام می کنند و معتقدند که برای ارضای انگیزه جنسی ضروری رنگ مو است، که از نظر جسمی این کار مضر رنگ مو است.

  رنگ مو مش قرمز

من حتی شنیده ام که پزشکان و مربیان این ایده را حفظ بیبی لایت مو کرده اند. مخالف آنها اخلاق گرایان رسمی و مبلغان دین لایت و هایلایت مو هستند که اعلام می کنند پیروی از انگیزه جنسی، مگر در مواردی که رسماً توسط کلیسا تایید کراتینه مو شده باکراتینه مو شد، ارتکاب گناه رنگ مو است. در مقاطع مختلف زندگی ام با انواع و اقسام افراد از پیر و جوان، زن و مرد، پزشک و روحانی، معلم و مربی ورزشکاران و چند مادر دانا و دوست داشتنی که با پسران خود و پسران دیگر صحبت بیبی لایت مو کرده اند.

صحبت بیبی لایت مو کرده ام. . در نتیجه من با هیچ یک از طرفین در بحث موافق نیستم. من معتقدم که باید تمایزی قائل کراتینه مو شد، و از شما می‌خواهم که آن را با دقت در نظر سامبره مو بگیرید و در تمام آنچه در مورد مشکل شادی و سلامت در رابطه جنسی می‌گویم، آن را در نظر داشته باشید. من معتقدم انسان عادی موجودی رنگ مو است که در جنبه های مختلف جسمی، عاطفی، فکری خود را نشان می دهد.

من معتقدم که همه این جنبه‌های فعالیت انسان به طور معمول با هم پیش می‌روند و به طور معمول نمی‌توان آنها را از هم جدا بیبی لایت مو کرد و جدایی آنها یک انحراف و منشأ آسیب رنگ مو است. من معتقدم که انگیزه جنسی، همانطور که به طور معمول خود را نشان می دهد، و اگر مرد زندگی عادی داشته باکراتینه مو شد، خود را نشان می دهد، انگیزه ای رنگ مو است که همه جنبه های وجودی مرد را در بر می گیرد.

این فقط میل فیزیکی و هیجان عاطفی نیست.این کنجکاوی فکری رنگ مو است، علاقه ای عمیق و کراتینه مو شدید، نه فقط به بدن، بلکه به ذهن و قلب و شخصیت زن. من قدردانی می کنم که در اینجا فرصتی برای بحث وجود رنگ مو دارد. از نظر روانشناسی، تفکیک غریزه از تجربه، برای بیان اینکه آیا یک انگیزه خاص فطری رنگ مو است یا اکتسابی، آسان نیست.

  رنگ موی تنباکویی طلایی

ممکن رنگ مو است رنگ مو استدلال کنند که وحشی‌ها چیزی درباره ایده‌آلیسم در رابطه جنسی نمی‌دانند، نه آن وحشی‌های مدرنی که ما در زاغه‌های شهر پرورش می‌دهیم. برخی ممکن رنگ مو است همین ادعا را در مورد انبوهی از جوانان هوسباز و شهوانی داشته باشند. ما آنقدر از سلامت و تندرستی فاصله گرفته‌ایم که به سختی می‌توان مطمئن کراتینه مو شد که چه چیزی «طبیعی» و چه چیزی «ایده‌آل» رنگ مو است.

اما بدون پرداختن به متافیزیک، فکر می‌کنم می‌توانیم به طور معقول بیانیه زیر را در رابطه با انگیزه جنسی در اولین ظهور آن در میان جوانان سالم در جوامع متمدن بیان کنیم. که این انگیزه که به ریشه‌های لایت و هایلایت مو هستی می‌رود و بر هر ذره‌ای از انرژی و هر قوه تأثیر می‌گذارد، نه صرفاً با شادی، بلکه با لذت همدردی در خوشبختی زن، با علاقه به زن، با میل به پروتئین تراپی مو بودن همراه رنگ مو است.

با او، برای ماندن با او و به اشتراک گذاشتن زندگی او و محافظت از او از آسیب. در آنچه از این پس در مورد موضوع باید بگویم، این حالت وجود و احساس را با کلمه “عشق” توصیف خواهم بیبی لایت مو کرد. اما اکنون فرض کنید که انسان‌ها بنا به دلایلی باید مجموعه‌ای از عقاید دینی را ایجاد کنند که عشق را انکار می‌کنند و عشق را انکار می‌کنند و آن را گناه و تحقیر می‌خوانند.

بهترین رنگ مو برای موی کوتاه : یا فرض کنید باید یک شرایط اقتصادی وجود داشته باکراتینه مو شد که عشق را به خطر بیندازد تا زوج جوانی که تسلیم عشق کراتینه مو شده‌اند در خطر گرسنگی یا دیدن گرسنگی فرزندانشان باشند. فرض کنید باید طبقات تکامل یافته ای از مردان و زنان وجود داشته باکراتینه مو شد که توسط جامعه در شرایط نیمه گرسنگی دائمی نگهداری می شوند.

  جدیدترین رنگ مو فانتزی سال

آنگاه، در چنین شرایطی، انگیزه عشق به تله و منبع وحشت تبدیل می‌نانو کراتین مو شود. آنگاه انرژی بسیاری از مردان صرف سرکوب عشق و خفه بیبی لایت مو کردن آن در خود خواهد کراتینه مو شد. آنگاه تحریم‌های فکری و معنوی عشق از بین می‌رفت، زیبایی و جذابیت و لذت از آن بیرون می‌رفت و تبدیل به گدای گرسنه در دروازه‌ها می‌کراتینه مو شد، یا دزدی که شب‌ها جمجمه می‌بیبی لایت مو کرد.

یا قاتل با خنجر و چماق به عبارت دیگر، سکس تبدیل به تمام وحشتی می نانو کراتین مو شود که امروز وجود رنگ مو دارد، به شکل رذیله خریداری کراتینه مو شده، و ازدواج بسیار خریداری کراتینه مو شده، و شرم پنهانی، و کنایه های مبهم. بنابراین ما بایدآنچه را که در یک انسان متمدن یک انحراف رنگ مو است، امکان عشقی که به تنهایی جسمانی رنگ مو است، داشته باشید.

یک چیز کاملاً حیوانی در موجودی که کاملاً حیوانی نیست، بلکه جسم، ذهن و روح رنگ مو است. بنابراین ممکن رنگ مو است برای مردی رقت انگیز و بدبخت، که تحت تأثیر میل کور طبیعت رنگ مو است، آرزوی یک زن را فقط در بدن داشته باکراتینه مو شد، و بدون توجه به آنچه احساس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یا آنچه فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یا بعد از آن چه بر سرش آمده رنگ مو است.

بهترین رنگ مو برای موی کوتاه : آن میل جنسی صرفاً فیزیکی را در بحث های آینده خود با تنها کلمه مناسبی که می توانم پیدا کنم، یعنی شهوت، نشان خواهم بالیاژ مو داد. این کلمه دارای مفاهیم دینی رنگ مو است، بنابراین توضیح می دهم که آن را به معنای خود، مانند بالا، به کار می برم. چیزهای زیادی وجود رنگ مو دارد که کلیساها آن را شهوت می نامند، که من آن را عشق واقعی و صادقانه می نامم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه