نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین رنگ مو فانتزی سال

جدیدترین رنگ مو فانتزی سال | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین رنگ مو فانتزی سال را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین رنگ مو فانتزی سال را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین رنگ مو فانتزی سال : مقاومت کنند؟ خوانده اید که چگونه شکارچیان در دشت عادت تمام دکلره مو دارند که بز کوهی را به سمت خود بکشند. آنها روی سر خود می ایستند و پاشنه های خود را در هوا لگد می زنند و موجودات ترسو و کنجکاو 77با تعجب نگاه کنید و نزدیک‌تر و نزدیک‌تر شوید تا به این منظره خیره‌کننده خیره شوید.

رنگ مو : من نشان بالیاژ مو داده‌ام که چگونه در مورد «صنعت گوشت محکوم» این کانال‌های خبری تبدیل به یک دیوار سیمانی کراتینه مو شدند. اینجا ناگهان این دیوار سیمانی فرو ریخت و تبدیل به کانال کراتینه مو شد. در ونکوور و بوئنوس آیرس، در ژوهانسبورگ، شانگهای و اوکلند، مردم صبح روز بعد خواندند که نویسنده «جنگل» در حال گوش بالیاژ مو دادن به سوراخ کلید قایق شخصی یک میلیونر آمریکایی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

جدیدترین رنگ مو فانتزی سال

جدیدترین رنگ مو فانتزی سال : بیان کراتینه مو شد که من نیز به عنوان مهماندار در قایق بادبانی هوارد گولد رنگ مو استخدام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم. جمله پایانی این پروتئین تراپی مو بود: او می گوید که از آنجایی که قبلاً ویژگی های برجسته فرهنگ نیوپورت را جذب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، آماده رفتن پروتئین تراپی مو بود. اکنون سه یا چهار آژانس مطبوعاتی اصلی وجود رنگ مو دارد که از آن رنگ مو استفاده می کنند 75اخبار از نیویورک به بقیه جهان می رسد.

من نامه ای خشمگینانه به “صبح تلگراف” نوشتم و این ماجرا را تقبیح بیبی لایت مو کردم و از آنها خورنگ مو استم که انکار را منتشر کنند. آنها آن را در گوشه ای مبهم منتشر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. من خودم زحمت کشیدم و این نامه را به همه آژانس های مطبوعاتی که درنگ مو استان را ارسال بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، ارسال بیبی لایت مو کردم. اما کانال های خبری دوباره به دیوارهای سیمانی تبدیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو فانتزی کره ای

برای اینکه نشان دهم مطبوعات ما با آثار ادبی من چه بیبی لایت مو کرده‌اند، اجازه دهید بگویم که در کشورهای کوچکی مانند نروژ، دانمارک و نیوزلند، تعبالیاژ مو داد خوانندگان من بیشتر از کل ایالات متحده رنگ مو است. یک کتاب من، «ازدواج سیلویا»، که در آمریکا دو هزار نسخه در پنج سال فروخت، در بریتانیای کبیر چهل و سه هزار نسخه در دو سال فروخت.

و گاهی به این فکر می کنم که پس از پانزده سال فعالیت کانال خبری و دیوار سیمانی این همه مردم خارج از کشور در مورد من چه فکری می کنند! تعجب می کنم – و سپس خاطره ای از حادثه ای که در هلند رخ بالیاژ مو داد به ذهنم می رسد. من خانه یک خانواده دهقانی را در این کشور اجاره بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم و به دلیل رسم هلندی ها که در زمستان از گاوها و بزهای خود در پشت خانه های خود نگهداری می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

جدیدترین رنگ مو فانتزی سال : کک ها بسیار ناراحت پروتئین تراپی مو بودم. پودرهای حشرات و دود گوگرد را بیهوده امتحان بیبی لایت مو کردم و در نهایت تصمیم گرفتم یک درمان ناامیدکننده داشته باشم. به یک داروخانه رفتم و به او گفتم که پنج پوند سیانور پتاسیم و چند لیتر اسید سولفوریک می خواهم. نگاه پریشانش را خوب به خاطر دارم. «آقای عزیزم! من به او گفتم که از خطر آگاه لایت و هایلایت مو هستم و خانه را برای چند روز پلمپ خواهم بیبی لایت مو کرد و همه اقدامات احتیاطی را انجام خواهم بالیاژ مو داد.

آنها مردمی مؤدب لایت و هایلایت مو هستند، این هلندی ها، با ملاحظه ترین کسانی که تا به حال دیده ام، و نظر داروساز ترکیبی زیبا از تندی و درایت پروتئین تراپی مو بود. او گفت: «اینجا در هلند، ما باید بگوییم که این یک رویه مشخص آمریکایی پروتئین تراپی مو بود.» – و بنابراین فکر می‌کنم باید برای خوانندگان من در خارج از کشور باکراتینه مو شد. آنها انتظار نتمام دکلره مو دارند که یک نویسنده اروپایی در یک قایق تفریحی خصوصی در سوراخ کلیدها فضولی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو قهوه ای گیاهی

اما هنگامی که آنها آن را در یک اعزام از نیو خواندند 76یورک، آنها می گویند که شیمیدان هلندی در مورد گاز سیانوژن به عنوان داروی کک می گوید. بارها این اتهام مطرح کراتینه مو شده رنگ مو است که «متروپلیس» یک کتاب شایعات بندگان رنگ مو است که شاید بهتر رنگ مو است بگوییم که هیچ جزئیاتی در این کتاب وجود نرنگ مو دارد که به این شکل مشتق کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. روزنامه‌هایی که برای بی‌اعتبار بیبی لایت مو کردن کتاب بسیار تلاش می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

اشاره می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که در حالی که برای هر کسی ممکن پروتئین تراپی مو بود به رنگ مو استوک یاردز برود و ببیند چه خبر رنگ مو است، برای کسی ممکن نیست که وارد «جامعه» نانو کراتین مو شود. آنها صلاح دیدند که این واقعیت را نادیده بگیرند که من خودم در چیزی که «جامعه» نامیده می‌نانو کراتین مو شود – یا دست‌کم در لبه‌ی آن، بزرگ کراتینه مو شده‌ام و هر زمان که انتخاب می‌کنم، حق ورود به آن را دارم.

جدیدترین رنگ مو فانتزی سال : اولین خاطرات دوران کودکی من مربوط به آماده کراتینه مو شدن خانم‌های جوان برای مهمانی‌های اولیه یا عروسی، بحث در مورد مواد لباس‌ها و دارایی‌های دنیوی مردان جوان «واجد شرایط» رنگ مو است و اینکه آیا پدربزرگ فلانی خواربارفروش پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است یا خیر. نمی‌توانم دورانی را به خاطر بیاورم که برای تنفر از «جامعه»، ماتریالیسم بی‌سابقه آن، نابینایی آن نسبت به همه چیز جدی و واقعاً مقدس در زندگی، بسیار جوان پروتئین تراپی مو بودم.

  رنگ موی قهوه ای و مش یخی

همچنین، بر خلاف تصور عمومی، ملاقات با «مجموعه هوشمند» نیویورک، اگر اتفاقاً یک سلبریتی باشید، اصلاً دشوار نیست. همانطور که مرحوم جان ال. سالیوان در مورد گروور کلیولند اظهار داشت: “یک مرد بزرگ یک مرد بزرگ رنگ مو است. فرقی نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او یک جنگنده جایزه باکراتینه مو شد یا یک رئیس جمهور.» به یاد دارم که یک بار از آرتور بریزبن پرسیدم که چگونه توانست با “مجموعه هوشمند” لانگ آیلند آشنا نانو کراتین مو شود.

در حالی که او مرتباً به منافع مالی آنها حمله می بیبی لایت مو کرد. او پاسخ بالیاژ مو داد که آنها موفقیت را ارج می نهند و به نحوه به دست آوردن آن اهمیت چندانی نمی دهند. شما باید درک کنید که اعضای این “مجموعه هوشمند” در بیشتر مواقع خسته لایت و هایلایت مو هستند. آنها به شکار حیوانات وحشی در سراسر جهان می روند. آنها در هواپیما پرواز می کنند و گردن خود را در تعقیب روباه های بدل می شکنند.

جدیدترین رنگ مو فانتزی سال : آنها ظروف چینی و تمبرهای پستی، اسکراب مصری و چاپ ژاپنی را جمع آوری می کنند. آنها مبارزان جایزه و هنرمندان وودویل و نجیب زادگان اروپایی را دعوت می کنند – هر چیزی در جهان برای فرار از کسالت. آیا فکر می کنید آنها در برابر وسوسه رمان نویسی که وحشت های خونینش لرزه را در ستون فقرات آنها ایجاد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه