↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ موی دخترانه

بهترین رنگ موی دخترانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ موی دخترانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ موی دخترانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ موی دخترانه : بنابراین من راضی لایت و هایلایت مو هستم که همانطور که یک خرس زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند زندگی کنم. نوم پیر گفت: «این به این دلیل رنگ مو است که شما هیچ چیز بهتری نمی دانید.

رنگ مو : اگرچه هنوز از خشم می لرزید. نگاه سرد و ثابت پلنگ بر روی دو جانور عجیب و غریب سرگردان پروتئین تراپی مو بود. او گفت: «مردم اوز دوستان ما نپروتئین تراپی مو بوده‌اند. آنها دشمن ما نپروتئین تراپی مو بوده اند. آنها ما را رها بیبی لایت مو کرده اند و ما آنها را رها بیبی لایت مو کرده ایم. هیچ دلیلی برای جنگ بین ما وجود نرنگ مو دارد. آنها برده ای نتمام دکلره مو دارند. آنها نمی توانستند از ما به عنوان برده رنگ مو استفاده کنند اگر ما را تسخیر کنند.

بهترین رنگ موی دخترانه

بهترین رنگ موی دخترانه : روگدو گفت: مردم شهر اوز. “اما ما چه خواهیم بیبی لایت مو کرد؟” از تکشاخ پرسید. “این چیزی رنگ مو است که من آمده ام تا در مورد آن با شما صحبت کنم.” «تو نیازی به حرف زدن نداری! ما با مردم اوز می جنگیم!» تکشاخ فریاد زد. ما آنها را خرد خواهیم بیبی لایت مو کرد. ما آنها را زیر پا می گذاریم ما آنها را گول می زنیم. خوب-” “سکوت!” گوگو پادشاه غرغر بیبی لایت مو کرد و لو اطاعت بیبی لایت مو کرد.

فکر می کنم تو به ما دروغ می گویی، ای لی-مون-ایگ عجیب، ای جانور مختلط که نه یک چیز لایت و هایلایت مو هستی و نه چیز دیگری.» 91 “اوه، به قول من، این حقیقت رنگ مو است!” به نوم به شکل جانور اعتراض بیبی لایت مو کرد. من برای دنیا دروغ نمی گویم. من-” “سکوت!” گوگو پادشاه دوباره غرغر بیبی لایت مو کرد. و به نحوی حتی روگدو هم شرمنده کراتینه مو شد و از این فرمان اطاعت بیبی لایت مو کرد. “چی میگی برو؟” پادشاه پرسید و رو به خرس بزرگ بیبی لایت مو کرد.

که تا به حال چیزی نگفته پروتئین تراپی مو بود. «جانور مختلط از کجا می‌داند که آنچه می‌گوید درست رنگ مو است؟» خرس پرسید. نوم توضیح بالیاژ مو داد: «چرا، من می‌توانم پرواز کنم، می‌دانی که بال‌های عقاب دارم. «من و رفیقم آن طرف،» رو به کیکی بیبی لایت مو کرد، «به بیشه‌ای در اوز پرواز بیبی لایت مو کردیم، و در آنجا شنیدیم که مردم می‌گویند چگونه طناب‌های زیادی برای به دام انداختن شما جانوران خواهند ساخت، و سپس این جنگل و همه جنگل‌های دیگر را محاصره خواهند بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی بلوند برای موهای سفید

و شما را اسیر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس ما به اینجا آمدیم تا به شما هکراتینه مو شدار دهیم، زیرا خود حیوان بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، اگرچه در آسمان زندگی می کنیم، اما دوستان شما بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. لب پلنگ پیچ خورد و دندان های عظیمش را که مثل سوزن تیز پروتئین تراپی مو بودند نشان بالیاژ مو داد. رو به میمون خاکستری بیبی لایت مو کرد. ” نظرت چیه رنگو؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. میمون خاکستری پاسخ بالیاژ مو داد: «این جانوران مختلط را بفرستید.

اعلیحضرت. “آنها شیطنت می کنند.” 92 “این کار را نکن – این کار را نکن!” تکشاخ با عصبانیت گریه بیبی لایت مو کرد. “غریبه گفت که به ما می گوید چه کنیم. پس بذار به ما بگه آیا ما احمق بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که به یک هکراتینه مو شدار توجه نکنیم؟» گوگو پادشاه رو به روگدو بیبی لایت مو کرد. او دستور بالیاژ مو داد: “صحبت کن، غریبه.” نوم گفت: «خب، این طور رنگ مو است: سرزمین اوز کشور خوبی رنگ مو است.

مردم اوز چیزهای خوب زیادی تمام دکلره مو دارند – خانه‌هایی با تخت‌خواب‌های نرم، انواع غذاهای خوش طعم، لباس‌های زیبا، جواهرات دوست‌داشتنی، و بسیاری چیزهای دیگر که جانوران از آنها چیزی نمی‌دانند. اینجا در جنگل‌های تاریک، جانوران بیچاره کار سختی تمام دکلره مو دارند تا به اندازه کافی غذا بخورند و بستری برای رنگ مو استراحت پیدا کنند.

اما جانوران بهتر از مردم لایت و هایلایت مو هستند، و چرا نباید همه چیزهای خوب مردم را داشته باشند؟ بنابراین من پیشنهاد می کنم که قبل از اینکه مردم اوز وقت داشته باشند همه آن طناب ها را بسازند تا شما را با آن به دام بیاندازند، همه ما جانوران دور هم جمع شویم و علیه مردم اوز لشکرکشی کنیم و آنها را دستگیر کنیم.

  رنگ مو مشکی نقره ای

بهترین رنگ موی دخترانه : آنگاه جانوران ارباب خواهند کراتینه مو شد و مردم بردگان آنها.» “این به چه درد ما می خورد؟” برو خرس پرسید. این شما را از بردگی نجات می‌دهد، و می‌توانید از همه چیزهای خوب مردم اوز لذت ببرید.» میمون خاکستری گفت: “جانوران نمی دانند با چیزهایی که مردم رنگ مو استفاده می کنند چه کنند.” 93 نوم اصرار داشت: «اما این تنها بخشی از برنامه من رنگ مو است. «به بقیه اش گوش کن. ما دو Li-Mon-Eag جادوگران قدرتمندی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

وقتی مردم اوز را فتح بیبی لایت مو کردید، همه آنها را به جانوران تبدیل می کنیم، و آنها را برای زندگی به جنگل ها می فرستیم، و همه جانوران را به مردم تبدیل می کنیم، تا آنها بتوانند از تمام لذت های شگفت انگیز شهر زمرد لذت ببرند. یک لحظه هیچ جانوری صحبت نبیبی لایت مو کرد. سپس پادشاه گفت: ثابت کن. “اثبات چیه؟” از روگدو پرسید. ثابت کنید که می توانید ما را متحول کنید. اگر شعبده باز لایت و هایلایت مو هستید.

اسب شاخدار را به یک مرد تبدیل کنید. آن وقت ما شما را باور خواهیم بیبی لایت مو کرد. اگر شکست بخوری، ناپروتئین تراپی مو بودت می کنیم.» نوم گفت: “بسیار خوب.” “اما من خسته لایت و هایلایت مو هستم، بنابراین به رفیقم اجازه می دهم تحول را ایجاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” کیکی آرو از دایره عقب ایستاده پروتئین تراپی مو بود، اما تمام حرف ها را شنیده پروتئین تراپی مو بود. او اکنون متوجه کراتینه مو شد که باید لاف روگدو را به خوبی انجام دهد.

بنابراین به لبه ی پاکسازی عقب نشینی بیبی لایت مو کرد و کلمه جادویی را زمزمه بیبی لایت مو کرد. تکشاخ بلافاصله تبدیل به یک مرد کوچک چاق و چاق کراتینه مو شد که لباس بنفش گیلیکین را پوشیده پروتئین تراپی مو بود، و تشخیص اینکه کدام یک شگفت‌انگیزتر رنگ مو است، شاه، خرس، میمون یا اسب شاخدار سابق، دشوار پروتئین تراپی مو بود. “درسته!” مرد جانور فریاد زد. “خوب بخشنده، ببین من چه لایت و هایلایت مو هستم! فوق العاده رنگ مو است!» 94 اکنون پادشاه جانوران با لحنی دوستانه‌تر روگدو را مورد خطاب قرار بالیاژ مو داد.

  رنگ مو طبیعی قهوه ای روشن

او گفت: “ما باید درنگ مو استان شما را باور کنیم، زیرا شما برای قدرت خود به ما مدرک بالیاژ مو داده اید.” اما چرا، اگر شما یک جادوگر بزرگ لایت و هایلایت مو هستید، نمی توانید مردم اوز را بدون کمک ما فتح کنید و ما را از دردسر نجات دهید؟ “افسوس!” نوم پیر حیله گر پاسخ بالیاژ مو داد: “هیچ جادوگری قادر به انجام همه کارها نیست. دگرگونی ها برای ما آسان رنگ مو است زیرا ما بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

اما نمی توانیم حتی موجودات ضعیفی مانند مردم اوز را بجنگیم یا غلبه کنیم. اما ما با تو می مانیم و نصیحت و کمکت می کنیم و به وقتش همه مردم اوز را به جانوران تبدیل می کنیم و همه حیوانات را به انسان تبدیل می کنیم.» گوگو پادشاه به مشاوران خود روی آورد. “چگونه به این غریبه دوستانه پاسخ دهیم؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد.

بهترین رنگ موی دخترانه : لو، اسب شاخدار سابق در حال رقصیدن پروتئین تراپی مو بود و مانند یک دلقک کپرها را می برید. او گفت: «به قول من، اعلیحضرت، این مرد پروتئین تراپی مو بودن لذت بخش تر از تک شاخ پروتئین تراپی مو بودن رنگ مو است.» میمون خاکستری گفت: “تو مثل یک احمق به نظر میرسی.” “خب، من احساس خوبی دارم!” مرد-جانور را اعلام بیبی لایت مو کرد. 95 96 بیگ برو گفت: “من فکر می کنم ترجیح می دهم خرس باشم.” من یک خرس به دنیا آمدم و راه های یک خرس را می دانم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه