↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای موهای خشک و وز

بهترین رنگ مو برای موهای خشک و وز | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای موهای خشک و وز را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای موهای خشک و وز را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای موهای خشک و وز : او از شهری به کلیسای جامع دیگر سفر می‌بیبی لایت مو کرد، سؤالات دانش‌آمیز می‌پرسید، پارچه‌های برنجی درست می‌بیبی لایت مو کرد و همیشه خالی از سکنه پروتئین تراپی مو بود. در جریان سرگردانی خود در جستجوی چیزهای عجیب و غریب، در یک شهر رنگ مو استانی توقف بیبی لایت مو کرد، که آرامش عادی آن در حالت موقتی پروتئین تراپی مو بود.[صفحه 185]پارگی به دلیل برخی آزمایش‌های قابلیت اطمینان موتورهایی که در همسایگی آن برگزار می‌شوند.

رنگ مو : پناردن به سمت هتلی رفت که باربر راه‌آهن او را تحت تأثیر قرار بالیاژ مو داد و تنها هتلی پروتئین تراپی مو بود که احتمالاً برای خودش اقامتگاهی داشت و درخورنگ مو است اتاق بیبی لایت مو کرد. منشی با اندوه اعلام بیبی لایت مو کرد که “فقط شماره 54 خالی از سکنه رنگ مو است و – خوب – قبل از ارائه آن به آقا بهتر رنگ مو است مدیر را ببیند.” آن کارمند طبقه مردی را که با آنها سر و کار داشت دید و از اینکه اتاق دیگری نداشت عمیقاً پشیمان کراتینه مو شد.

بهترین رنگ مو برای موهای خشک و وز

بهترین رنگ مو برای موهای خشک و وز : اما آزمایشات قابلیت اطمینان در حال انجام پروتئین تراپی مو بود و منابع او تا حد زیادی تحت فشار قرار گرفتند. تمام آن چیزی پروتئین تراپی مو بود که او داشت و در طبقه بالای یک ضمیمه پروتئین تراپی مو بود که تزئینات آن هنوز کامل نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. پلکان ها و تخته های نقاشان هنوز در راهرو مانده پروتئین تراپی مو بودند. دید از پنجره توسط ساختمانی متوسط ​​که به ندرت هشت فوت فاصله داشت مسدود کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. درست رنگ مو است.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

ساختمان پست محکوم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و قرار پروتئین تراپی مو بود پایین بیاید. و تزیینات تمام می کراتینه مو شد و کارگران ظرف دو هفته بیرون می آمدند. اما در عین حال- خب، در این بین، ویلیام پناردن زیاد اهمیتی نبالیاژ مو داد که در چه اتاقی نتوانست بخوابد و اتاق خواب پیشنهادی را پذیرفت. او حتی توانست در آن بخوابد، تا اینکه در همان ساعات اولیه توسط پیشخدمت (با شلوار و ژاکت پیژامه‌اش) برانگیخته کراتینه مو شد.

بهترین رنگ مو برای موهای خشک و وز : به او گفت که ساختمان روبرو به خوبی روشن رنگ مو است و آنها امیدوارند که[صفحه 186] ضمیمه نمی گرفت، باد برای آنها مساعد پروتئین تراپی مو بود، اما آقای پناردن بهتر رنگ مو است فوراً پیاده نانو کراتین مو شود و کیف مسافرتی خود را با خود بیاورد. پناردن گفت: درست رنگ مو است و پیشخدمت را فرستاد تا بقیه را بیدار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس سریع لباس پوشید و از پنجره به سمت کوچه زیرین نگاه بیبی لایت مو کرد.

  فرمول رنگ مو بدون دکلره روی موی مشکی

آتش نشانی هنوز نرسیده پروتئین تراپی مو بود. دو پلیس تمام تلاش خود را می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا کوچه باریک را پاک نگه تمام دکلره مو دارند. پیرزنی زشت، در هیستریک های خشونت آمیز، فریاد می زد: “آنها آنجا لایت و هایلایت مو هستند!” و مردی سعی می بیبی لایت مو کرد او را ساکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس پناردن نفس راحتی کشید، زیرا فرصت کفاره در اینجا پروتئین تراپی مو بود. بلندترین تخته‌هایی را که نقاشان گذاشته پروتئین تراپی مو بودند برداشت و از پنجره‌ی خودش رد بیبی لایت مو کرد.

بهترین رنگ مو برای موهای خشک و وز : به طوری که روی لبه‌ی پنجره‌ی خانه‌ی در حال سوختن روبه‌رو افتاد. به عنوان یک قاعده، او اصلاً سر بلندی نداشت، اما اکنون کاملاً احساس ناراحتی می بیبی لایت مو کرد. او سعی نبیبی لایت مو کرد در امتبالیاژ مو داد تخته راه برود، زیرا نمایشگاه سیرک برگزار نمی بیبی لایت مو کرد، اما خودش به آرامی در حالت نشسته شروع به کار روی آن بیبی لایت مو کرد و مراقب پروتئین تراپی مو بود که انتهای آن از لبه پنجره مقابل تکان نخورد.

صدای مقتدری از پایین به او فریاد زد که برگردد. اون پیش میرفت. به پنجره روبرو رسید و آن را باز بیبی لایت مو کرد. یک رگبار دود سیاه و خفه کننده بیرون ریخت و نزدیک پروتئین تراپی مو بود بیفتد. سپس به داخل اتاق رفت و آخرین چیزی که از او دیده کراتینه مو شد این پروتئین تراپی مو بود که پشت پنجره ایستاد و گرفت[صفحه 187] کتش را از تنش درآورد تا قبل از اینکه بتواند جلوتر برود، آن را روی سرش بگذارد.

بهترین رنگ مو برای موهای خشک و وز : او دیگر زنده دیده نکراتینه مو شد. و همانطور که مادرش، لیدی کواین، مشاهده بیبی لایت مو کرد، همه چیز کاملاً بیهوده پروتئین تراپی مو بود. مردم خانه قبلاً بیرون آمده پروتئین تراپی مو بودند، و او اجازه بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که توسط هیستریک زن شانسی در میان جمعیت هدایت نانو کراتین مو شود. بنابراین او تقریباً به همان اندازه که در زندگی انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، او را در مرگ آزار بالیاژ مو داد. اما ممکن رنگ مو است که مرگ او، هر چند وحشتناک، برای او بسیار خوشحال کننده باکراتینه مو شد.

  رنگ مو مدل فیس فریم

مسیرهای مشترک وقتی برای اولین بار به شهر آمد، مردی میانسال پروتئین تراپی مو بود. او قرار ملاقاتی را به عنوان منشی در یک شرکت وکلا گرفته پروتئین تراپی مو بود و از آن انتصاب خوشحال پروتئین تراپی مو بود و آن را یک گام به سمت بالا می دانست. قدش کوچک و رفتار وحشی پروتئین تراپی مو بود. چشمانش نگاهی مردد داشت و لب های نازکش را محکم به هم فشار بالیاژ مو داد، انگار که نگاه تردیدش را متعادل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و خود را نسبتاً محکم جلوه دهد.

بهترین رنگ مو برای موهای خشک و وز : او خود را آپارتمان مبله در خانه ای یافت که یکی از ردیف های آن در حومه شهر بزرگ پروتئین تراپی مو بود. آن‌ها دو اتاق در بالای خانه پروتئین تراپی مو بودند، کوچک و مبله‌ای کهنه، و به یک قطعه زمین بایر در پشت خانه نگاه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در این قطعه زمین بایر یک درخت بزرگ رکراتینه مو شد می بیبی لایت مو کرد. زمانی که برای اولین بار اتاق ها را گرفت، پرحرف پروتئین تراپی مو بود و همه چیز را به خانم صاحبخانه گفت. “اسم من پیترز رنگ مو است. می بینید.

با منصوب کراتینه مو شدن به عنوان منشی در فقط یک قدم به سمت بالا رفته ام. قبلاً، کتاب ها را برای پسر عموی فلایندرز نگه می داشتم، که به نوعی در یک خواربارفروش رنگ مو است. اوه، یک روش نسبتاً کوچک.” خانم مارکس، زن خوب، اما نه همیشه منطقی، گفت: «واقعاً اکنون. و سپس این فلایندرز آن هواها را به خودش بدهد – و پسر عمویش هم بیشتر از اینکه آه! من بارها گفته‌ام که نیمی از دنیا نمی‌دانند روابط نیمی دیگر با کیست!» “پس اینطور!” پیترز پاسخ بالیاژ مو داد. “ممکن رنگ مو است بگویم.

بهترین رنگ مو برای موهای خشک و وز : فکر می‌کنم می‌توانم بگویم – که برای پسر عموی فلیندرز کار خوبی انجام بالیاژ مو داده‌ام. او بیش از یک بار از توصیه‌های من رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، به ویژه در گسترش تجارت ضد جوش‌ها در هوای گرم، و او پیدا کراتینه مو شده رنگ مو است. خوب، او می‌دانست که من می‌توانم کارهای خوبی را بهتر از آنچه انجام می‌دهم انجام دهم. به خودم چیزهایی یاد بالیاژ مو داده‌ام.

می‌بینی. حالا کوتاه‌نویسی وجود داشت. اصطلاح، رفتن به پوسیدگی، به سادگی پوسیدن – در یک خواربارفروشی و به طور کلی، فایده ای نرنگ مو دارد. این خود فلایندرز رنگ مو است. بنابراین من ملستو را ترک بیبی لایت مو کردم و پسر عموی فلایندرز را ترک بیبی لایت مو کردم – به لطف من او را ترک بیبی لایت مو کردم و طبق دانش من در لیموناد بیشتر از آنچه در گذشته انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، او را ترک بیبی لایت مو کردم.

  مدل رنگ مو دخترانه شیک

بهترین رنگ مو برای موهای خشک و وز : پیترز مکث بیبی لایت مو کرد و به خودش افتخار بیبی لایت مو کرد. او نسبتاً ضعیف ادامه بالیاژ مو داد: “ذهن، من همه اینها را به شما می گویم نه از روی هر چیزی – از هر تمایلی که به کسی چیزی بگویم، بلکه به این دلیل که ممکن رنگ مو است این اتاق ها را در دو یا سه سال یا حتی کمتر از آن رها کنم. ببینید، من یکی از آن گام‌های رو به بالا را برداشته‌ام که ممکن رنگ مو است به هر چیزی منجر نانو کراتین مو شود.

در پستی مانند پست من، شما فقط به خودتان کار می‌دهید و خودتان را بالا می‌برید. شاید[صفحه 190] در کمترین زمان به منشی مدیریت تبدیل کراتینه مو شد. شاید فلایندرز بمیرد و من پذیرفته شوم. البته، فقط در آن صورت، من نباید این اتاق ها را نگه دارم – باید خانه ای برای خودم بگیرم.» خانم مارکس این را، نه به ناحق، کمی وحشیانه می دانست.

بهترین رنگ مو برای موهای خشک و وز : اما همیشه برای یک اقامت نشین شوخ طبعی ارزان تر پروتئین تراپی مو بود. و او بیشتر ارزان ترین را انتخاب بیبی لایت مو کرد. او گفت: “پس تو ازدواج می کنی.” “در این شرایط باید از دختر دوم پسر عموی فلایندرز بخواهم.

که -” خانم صاحبخانه پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: “به آن توجه کنید.” پیترز با غم و اندوه و به طور اصلاحی گفت : “برای تجدید نظر در آن.” او یک اضطراب عصبی برای دور کراتینه مو شدن از موضوع داشت.

بهترین رنگ مو برای موهای خشک و وز : از پنجره به بیرون نگاه بیبی لایت مو کرد. او گفت: «من آن را یک مراقب خوشایند می نامم. “از آنجایی که بالرنگ مو است و آن چنار که نزدیک پنجره را لمس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بی شباهت به زکئوس نیست.” “این چنار نیست، آقای پیترز. این یک هواپیما رنگ مو است.” “من در مورد چنین چیزهایی نمی دانم. من به عنوان یک قاعده اهل صحبت نیستم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه