↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو نقره ای

انواع رنگ مو نقره ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو نقره ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو نقره ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو نقره ای : زیرا این شهر بازار بسیاری از انواع خز رنگ مو است که در آمریکا کمیاب لایت و هایلایت مو هستند. بسیاری از نمونه های ظریف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کاری روی چوب نیز ممکن رنگ مو است در مغازه ها دیده نانو کراتین مو شود. خیابان اصلی شهر از هتل کانایا تا انبار راه‌آهن به فاصله یک مایل و نیم امتبالیاژ مو داد رنگ مو دارد و تقریباً کل مسافت را با مغازه‌های کوچک ردیف بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

رنگ مو : چهارده سال در آنجا اقامت گزید و شاگردان زیادی جمع بیبی لایت مو کرد. سپس یک صومعه و یک زیارتگاه در دریاچه چوزینجی، در حدود نه مایلی نیککو، تأسیس بیبی لایت مو کرد. نهصد سال بعد، دومین شوگان سلسله توکوگاوا، دو مقام را به نیکو فرستاد تا مکانی را برای مقبره پدرش انتخاب کنند. آنها مکانی را در نزدیکی نیککو، بر روی تپه ای به نام هوتوکه ایوا انتخاب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در بهار سال 1617 مقبره تکمیل کراتینه مو شد.

انواع رنگ مو نقره ای

انواع رنگ مو نقره ای : در ساحل مقابل، موجودی با اندازه غول پیکر ظاهر کراتینه مو شد، که به او قول کمک بالیاژ مو داد و بلافاصله دو اژدهای سبز و آبی را که یک پل را تشکیل می بالیاژ مو دادند، از رودخانه پرتاب بیبی لایت مو کرد. هنگامی که قدیس به سلامت از روی پل عبور بیبی لایت مو کرد، همراه با موجود مرموز ناپدید کراتینه مو شد. کراتینه مو شدو به یکباره کلبه ای در حاشیه رودخانه ساخت.

تابوت با مراسم مناسب پروتئین تراپی مو بودایی در زیر آن قرار گرفت. راه رسیدن به مقبره در اطراف رودخانه می پیچد. اولین شی در راه، ستونی رنگ مو است که برپا کراتینه مو شده رنگ مو است[18]در سال 1643 برای دفع تأثیرات شیطانی. این یک ستون مسی رنگ مو استوانه‌ای شکل به ارتفاع چهل و دو فوت رنگ مو است که توسط میله‌های افقی کوتاه از همان ماده پشتیبانی می‌نانو کراتین مو شود و بر روی چهار ستون کوتاه قرار رنگ مو دارد. ناقوس‌های کوچکی که از فنجان‌های نیلوفر آبی آویزان کراتینه مو شده‌اند تاج ستون را بر سر می‌گذارند.

  پلاتینه هفت رنگ

درست فراتر از این ستون یک توری گرانیتی عظیم به ارتفاع بیست و هفت و نیم فوت، هدیه دایمیو چیکوزن قرار رنگ مو دارد. در سمت چپ یک بتکده پنج طبقه به ارتفاع صد و چهار فوت قرار رنگ مو دارد که از زیبایی خاصی برخوردار رنگ مو است. در داخل یک دیوار چوبی قرمز، مجموعه ای از انبارهای لاکی، یک مخزن آب مقدس بریده کراتینه مو شده از یک بلوک جامد از گرانیت، یک ساختمان ظریف تزئین کراتینه مو شده که مجموعه ای از نوشته های پروتئین تراپی مو بودایی در آن قرار رنگ مو دارد، چیده کراتینه مو شده رنگ مو است.

با یک پله به بارگاه دوم می رسید. در اینجا هدایایی توسط پادشاهان لوچو، هلند و کره ارائه کراتینه مو شده رنگ مو است، این سه کشور به عنوان کشورهای تابع ژاپن در نظر گرفته می شوند. در سمت چپ معبد یاهوشی قرار رنگ مو دارد که به زیبایی با لاک قرمز و طلا تزئین کراتینه مو شده رنگ مو است و درست در آن سوی دروازه ای زیبا به نام قرار رنگ مو دارد که با مدال های پرندگان تزئین کراتینه مو شده رنگ مو است.

انواع رنگ مو نقره ای : با عبور از این دروازه، به بالیاژ مو دادگاهی می‌رسید که با چندین ساختمان کوچک هم مرز رنگ مو است، یکی از آنها شامل پالانک‌هایی رنگ مو است که در راهپیمایی سالانه در اول ژوئن، زمانی که ارواح خدایی اولین شوگان، هیدیوشی (فاتح بزرگ) و یوریتومو حمل می‌شوند، حمل می‌شوند. آنها را اشغال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هفتاد و پنج مرد هر یک از این پالانک ​​ها را حمل می کنند.

  رنگ مو قهوه ای شکلاتی روشن

از طریق دروازه چینی به زیارتگاه های اصلی می رسید. این سه اتاق نمونه های باشکوهی از بهترین آثار در لاک، طلا و فلز لایت و هایلایت مو هستند. با بالا رفتن از دویست پله سنگی به مقبره ایه یاسو، اولین شوگون می رسید. مقبره به شکل یک بتکده کوچک از برنز با رنگ غیرمعمول روشن ناشی از مخلوط طلا رنگ مو است. بدن شوگان در عمق بیست فوتی در بستری از زغال سنگ دفن کراتینه مو شده رنگ مو است.

فراتر از مقبره یمیتسو رنگ مو است[19]شوگان سوم نمازخانه و نمازخانه بسیار تزئین کراتینه مو شده اند، اما با مقبره اولین شوگان مقایسه نمی شوند. پشت این مقبره‌ها، در میان درختان سرو عظیمی که کناره‌های کوه را پوشانده‌اند، زیارتگاه کوچک قرمز رنگی وجود رنگ مو دارد که زنان تکه‌های چوبی را در آنجا تقدیم می‌کنند تا از خطرات زایمان به سلامت عبور کنند.

مقبره کراتینه مو شدو، قدیس، و سه تن از شاگردانش در همین نزدیکی رنگ مو است. این معابد و مقبره های سردخانه واقعاً چشمگیر لایت و هایلایت مو هستند. آنها نشانه های زیادی از سن را تمام دکلره مو دارند و بدیهی رنگ مو است که توسط ژاپنی ها که در تمام فصول برای اقامه نماز در این زیارتگاه های مقدس زیارت می کنند، مورد احترام زیادی قرار می گیرند. چشمگیرتر از خود مقبره، زائران لایت و هایلایت مو هستند.

روزی که به این حرم مطهر مشرف کراتینه مو شدم از چند دسته بزرگ زائر پذیرایی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. یک حزب از بیش از صد پسر از یکی از مدارس نظامی بزرگ دولتی تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. این بچه ها لباس فرم پروتئین تراپی مو بودند و هر کدام یک چتر و یک ناهار در دستمال بسته پروتئین تراپی مو بودند. کاهنان توجه ویژه ای به این زائران جوان داشتند و به نفع آنها شگفتی های الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کاری و لاک زدن را توصیف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  مدل رنگ مو طرح دار

انواع رنگ مو نقره ای : مراسم قبل از زیارتگاه ها برگزار می کراتینه مو شد و فتح باشکوه شوگان ها و هیدیوشی (معروف به ناپلئون ژاپن) با کلماتی درخشان توصیف می کراتینه مو شد. توپ روسی که در پورت آرتور که در نزدیکی ورودی مقبره ها قرار گرفته رنگ مو است، توسط این کشیش ها که هرگز نقش خود را در تحریک میهن پرستی زائران جوان انجام نبالیاژ مو داده اند، فراموش نبیبی لایت مو کرده اند.

پس از این پسران تعبالیاژ مو داد مساوی از دختران مدارس دولتی، همگی با دامن های مرینو قرمز تیره و کیمونوهایی با رنگ های مختلف همراه پروتئین تراپی مو بودند. برخی بدون جوراب پروتئین تراپی مو بودند و هیچکدام پوشش سر نداشتند، اگرچه هر دختر ناهار و چتر اجتناب ناپذیر خود را حمل می بیبی لایت مو کرد. [20]پس از این کودکان چندین مهمانی از زائران بالغ آمدند.

برخی از آنها لباس‌های ظریفی به تن داشتند و هر گونه شواهدی از ثروت و موقعیت را به همراه داشتند، در حالی که برخی دیگر لباس‌های فقیرانه پوشیده پروتئین تراپی مو بودند و به کشیشان و راهنماها احترام زیادی نشان می‌بالیاژ مو دادند. همه احترام واقعی را برای بقاع مقدس نشان بالیاژ مو دادند و همه با توجه به امکانات خود به زیارتگاه های مختلف کمک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

انواع رنگ مو نقره ای : ممکن رنگ مو است تصوری از درآمدی که کشیش ها از گردشگران و زائران به دست می آورند، زمانی به دست بیاید که گفته نانو کراتین مو شود ورودی برای هر نفر هفتاد سن (یا سی و پنج سنت به پول آمریکایی) رنگ مو است، با نصف نرخ برای کشیش ها، معلمان و بچه های مدرسه. و به اعضای احزاب به یکصد نفر. فروشگاه‌های نیکو ارزش بازدید را تمام دکلره مو دارند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه