↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی و چشم قهوه ای

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی و چشم قهوه ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای پوست گندمی و چشم قهوه ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای پوست گندمی و چشم قهوه ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی و چشم قهوه ای : دانشمندی در واشنگتن پروتئین تراپی مو بود که این “حشره” را داشت و برای خودش ماشینی ساخت و شروع به پرواز بیبی لایت مو کرد و به رودخانه پوتوماک افتاد. ما همه به او خندیدیم – آنقدر بلند و بلند خندیدیم که بیچاره را کشتیم.

رنگ مو : لانه پرندگان را شکار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دشمنان را پوست سر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و غارهای جادویی پر از جواهرات گرانبها را کاوش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین ضمیر ناخودآگاه پسر، متزلزل و بدبخت، منتظر زمان خود رنگ مو است و زمانی رضایت خود را پیدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که پسر در خواب باکراتینه مو شد و سانسور اخلاقی او کنترل آن را کاهش بالیاژ مو داده باکراتینه مو شد. این ذهن رویایی مانند ذهن خودآگاه یک چیز منطقی و منظم نیست.

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی و چشم قهوه ای

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی و چشم قهوه ای : غرایز ما انبوهی از انگیزه‌ها و خورنگ مو استه‌ها را به آگاهی ما ارائه می‌کنند، و از این میان، آگاهی آنچه را که می‌خواهد انتخاب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سرکوب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از شناخت یا عمل به دیگران سرکوب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما شاید این تصمیمات در کل برای ناخودآگاه راضی کننده نباکراتینه مو شد. ذهن بدن در حال طغیان علیه ذهن رنگ مو است.

از عقل بگوییم یا از جامعه بگوییم؟ ذهن جامعه که در غیر این صورت قانون اخلاقی نامیده می نانو کراتین مو شود، می گوید که شما باید پسر کوچک خوبی باشید و به مدرسه بروید و آنچه را که به شما گفته می نانو کراتین مو شود بیاموزید، و روز یکشنبه به کلیسا بروید و در یک موعظه طولانی بنشینید. در حالی که، بدن یک پسر ترجیح می دهد یک وحشی باکراتینه مو شد.

  اموزش رنگ مو مش سوزنی

این کار مانند تجارت و متمدن نیست، به انتزاعات نمی پردازد. به چیزها خیلی بیشتر از کلمات علاقه مند رنگ مو است. فرمول‌ها را به ما ارائه نمی‌دهد، بلکه تصاویر و درنگ مو استان‌هایی از اتفاقات عجیب و غریب و شگفت‌انگیز را در اختیار ما قرار می‌دهد. مانند ذهن نژاد رنگ مو است که در افسانه ها و ادیان مطالعه می کنیم. این به ما نمی گوید که خورشید جرمی از گاز هیدروژن رشته ای رنگ مو است که قطر آن مایل ها زیاد رنگ مو است.

به ما می گوید که خورشید یک قهرمان کیهانی رنگ مو است که اژدهای سیاه شب را می ککراتینه مو شد. بنابراین ذهن بدن ما تصاویر و نمادهای بیشماری را به ما عرضه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، دقیقاً همان چیزی که در شعر می بینیم. در مورد عادلانه پروتئین تراپی مو بودن ممکن رنگ مو است، و اغلب وجود رنگ مو داردمنظور شاعر از این یا آن تصویر خاص چیست، اما اگر همه آثار هر شاعر خاصی را بخوانیم، برداشت خاصی از فردیت آن شاعر به دست می‌آید.

اگر همیشه از عطر موهای زنانه و درخشش گوشت سفید پوره ها در بیشهزارها می گوید، در این که چه بلایی سر این شاعر آمده شکی نمی مانیم. و همینطور، وقتی متخصص دست به کار می نانو کراتین مو شود تا تمام رویاهایی را که هر فرد می تواند به خاطر بسپارد، روز به روز بررسی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، دیر یا زود متخصص مشاهده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که این رویاها به طور مداوم در مورد یک موضوع خاص شناور می شوند.

و با بازجویی از شخص می تواند بفهمد که چه رازی رنگ مو است که فرد را آزار می دهد، شاید بدون اینکه خود شخص از آن مطلع باکراتینه مو شد. البته افراد زیادی لایت و هایلایت مو هستند که هیچ چیز را آنقدر دوست نتمام دکلره مو دارند که درباره خودشان صحبت کنند. و بسیاری وقت و پول خود را صرف آخرین مد «روانی» می‌کنند، کسانی که در هر دنیایی که به درستی سازماندهی کراتینه مو شده باکراتینه مو شد.

  رنگ مرواریدی دودی

برای بیل زدن علف‌های هرز یا شستن لباس‌های خود کار می‌کنند. با این حال، این یک واقعیت رنگ مو است که اختلالات روانی واقعی در جهان وجود رنگ مو دارد، و افراد صادق و جدی بیشماری وجود تمام دکلره مو دارند که چیزی با خود تمام دکلره مو دارند که نمی فهمند. در اینجا یکی از راه‌هایی رنگ مو است که محقق وظیفه‌شناس می‌تواند مشکل را بفهمد و برای آنها روشن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

با ایجاد هماهنگی بین ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه آنها، بارها آنها را در مسیر سلامتی و شادی قرار دهد. از طریق روانکاوی ما قادر به درک شخصیت “شکاف” و علت آن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. ما کشف می کنیم که تقریباً هرکسی اشکال کم و بیش ابتدایی شخصیت چندگانه را در درون خود پنهان بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. ساخته کراتینه مو شده از خورنگ مو استه ها و خصلت هایی که دوست نرنگ مو دارد یا دنیا او را مجبور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا به اعماق وجودش برود.

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی و چشم قهوه ای : اینها ممکن رنگ مو است انگیزه های شیطانی، جنسی یا خشونت باشند. آنها ممکن رنگ مو است نجیب ترین نوع دوستی ها، یا اشتیاق های هنری، چیزهای مضحک در دنیای “هیجان” باشند. یک مرد یا زن کاملاً معمولی ممکن رنگ مو است جدا از دنیا، خود را جدا نگه رنگ مو دارد، زندگی جکیلی با کسب و کار مناسب و زندگی هاید با وجد مذهبی یا موسیقیایی داشته باکراتینه مو شد.

  رنگ موی طبیعی تنباکویی

یا دوباره، تکانه‌های سرکوب‌کراتینه مو شده ممکن رنگ مو است خود را در ناخودآگاه ادغام کنند، و شما ممکن رنگ مو است نبوغ یا دیوانگی یا هر دو را داشته باشید – “عقل بزرگ به جنون نزدیک به متحد”. دانش مدرن در مورد چنین اسرار تاریکی را می توانید در “روانشناسی جنون” هارت بیابید. فصل چهاردهم مشکل جاودانگی (بقای شخصیت را از منظر اخلاقی مورد بحث قرار می دهد.

یعنی آیا ما ادعایی بر زندگی داریم که به ما حق می دهد تا همیشه زندگی کنیم؟) وقتی به اعماق ضمیر ناخودآگاه خود و دیگران می پردازیم، خود را در برابر این سوال عجیب می یابیم: آیا این همه ذهن خود ما و سایر افراد زنده رنگ مو است یا به طور تصادفی با ذهن کسانی سروکار داریم که مرده اند؟ بسیاری از افراد جدی، و برخی از افراد بسیار آگاه، کاملاً متقاعد کراتینه مو شده اند که مورد دوم صادق رنگ مو است.

و اکنون باید رنگ مو استدلال های آنها را بررسی کنیم. وقتی پسر بچه پروتئین تراپی مو بودم، درنگ مو استان های ارواح را می خواندم و می شنیدم و از آنها می لرزیدم. اما به من بالیاژ مو داده کراتینه مو شد که بفهمم همه اینها فقط یک تخیل رنگ مو است، من نباید ارواح را جدی بگیرم، جز جن، اژدها، پوره یا ساتیر. برای یک فرد تحصیلبیبی لایت مو کرده که ارواح را جدی بگیرد.

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی و چشم قهوه ای : خوب، چنین شخصی تقریباً به اندازه آن شخص فوق العاده خنده دار، مرد ماشین پرنده، خنده دار خواهد پروتئین تراپی مو بود. باورتان می نانو کراتین مو شود، در آن روزها واقعاً افرادی پروتئین تراپی مو بودند که معتقد پروتئین تراپی مو بودند می توانند پرواز در هوا را بیاموزند و وقت خود را صرف ساخت ماشین آلات برای این منظور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند!


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه