↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو گیاهی خارجی

بهترین رنگ مو گیاهی خارجی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو گیاهی خارجی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو گیاهی خارجی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو گیاهی خارجی : بنابراین متوسط ​​سردبیر روزنامه آمریکایی یک اسب رنگ مو است بدون ضربه می ایستد و بدون شلاق سفر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما شرایط اضطراری بوجود می آیند، یک انشعاب در جاده، یک پیچ ناگهانی، یک مسابقه با وسیله نقلیه دیگر. و سپس یک راننده لازم رنگ مو است – و شاید هم یک شلاق! من به شما آقای اوکس را نشان بالیاژ مو دادم که در ساعت یک بامبالیاژ مو داد درنگ مو استان «متروپلیس» را از صفحه اول «نیویورک تایمز» بیرون می‌ککراتینه مو شد.

رنگ مو : که اعزام هایش در دفتر “تریبون” متوقف کراتینه مو شده یا قطع کراتینه مو شده رنگ مو است. و البته، در کمپینی از این دست، آنها روی کمک صمیمانه آسوشیتدپرس حساب می کنند. ” هرالدو د مکزیکو “، 15 اوت 1919 می گوید: “ما می بینیم که آسوشیتدپرس با فرکانس دروغ می گوید.” و شما مجبور نیستید این را صرفاً از روی کلمه یک روزنامه مکزیکی سامبره مو بگیرید.

بهترین رنگ مو گیاهی خارجی

بهترین رنگ مو گیاهی خارجی : وزیر روابط خارجی مکزیک نامه ای از معاون رئیس راه آهن شمال غربی مکزیک، که دفاترش در تورنتو، کانادا رنگ مو است، می دهد: «من می بینم که آسوشیتدپرس در گزارش های خود به طور مکرر نام شرکت ما را ذکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ” او در ادامه توضیح می دهد که آسوشیتدپرس اعلام بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که شرکت او از مصادره زمین ها شکایت رنگ مو دارد.

حالی که این گزارش ها کاملا نادرست رنگ مو است. شرکت او هیچ مشکلی با دولت مکزیک نداشته رنگ مو است. او می‌گوید: غیرقابل تحمل رنگ مو است که از نام ما رنگ مو استفاده نانو کراتین مو شود. و همچنین آسوشیتدپرس یک درنگ مو استان غیرمستقیم از خروج ادعایی پیرسون کانادایی از تجارت در مکزیک ارسال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. نایب رئیس این شرکت تکذیب آشکاری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که با دولت مکزیک مشکل داشته رنگ مو است.

  مدل رنگ موی طلایی دودی

آقای دی بیکر در اعتراض به دستیار مدیر آسوشیتدپرس می گوید: «این نمونه بارز بی انصافی AP رنگ مو است. و این یک فرض منصفانه رنگ مو است که AP این انکار را انجام نخواهد بالیاژ مو داد.» مکزیکی ها مردم عقب مانده ای لایت و هایلایت مو هستند و ما شکایت داریم که راهزنانی در بین آنها وجود تمام دکلره مو دارند. اما کدام بدتر رنگ مو است، خشونت خودجوش مردم بدوی، یا خیانت سازمان یافته و سیستماتیک مردم بسیار توسعه یافته؟ شما یک فرزند دارید.

و فرض کنید به جای اینکه این کودک را دوست داشته باشید، درک کنید و به او کمک کنید، کاری جز سرزنش بیبی لایت مو کردن، تهدید بیبی لایت مو کردن و دروغ گفتن در مورد آن انجام نمی دهید – آیا تعجب می کنید اگر کودک هر از گاهی به ساق پا شما لگد بزند؟ 258 فصل XL مالکیت مالکان دومین روشی که روزنامه‌نگاری ما با آن کنترل می‌نانو کراتین مو شود، بسیار مهم‌ترین روش در بین هر چهار روش رنگ مو است.

منظور من صرفاً این نیست که مالکان در اختیار وام مسکن و چنین روابط مالی خام لایت و هایلایت مو هستند. آنها متعلق به جاه طلبی، فشار بر خانواده هایشان، انجمن های باشگاهی، توافقات آقایان، هزاران تفاهم ظریفی لایت و هایلایت مو هستند که همبستگی طبقه سرمایه دار را ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من در جای دیگری از رهبران کارگری نوشته ام که در غیر این صورت فساد ناپذیرند.

بهترین رنگ مو گیاهی خارجی : که «رشوه کت و شلواری» را پذیرفته اند. همین رشوه ها در دنیای تجارت بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود و بزرگ ترین رشوه ها لایت و هایلایت مو هستند. وقتی کفش هایت را می درخشی، ده سنت چکمه را می پردازی. اما آیا می توانید بفهمید که برای درخشش کفش هایتان چه حقوقی دریافت می کنید؟ وقتی یک لباس جدید می‌خرید، مثلاً صد دلار به فروشنده می‌پردازید.

  رنگ مو قهوه ای برای عروس

اما آیا می توانید بفهمید که برای بی عیب و نقص لباس پوشیدن، برای داشتن کراوات مناسب، نوع لهجه مناسب، فقط شیوه درست بیان اهمیت خود و ایمن بیبی لایت مو کردن جایگاه خود در میز ضیافت بزرگ، چه حقوقی دریافت می کنید؟ کسب و کار؟ اگر شما ناشر یک روزنامه یا مجله بزرگ لایت و هایلایت مو هستید، به طبقه حاکم جامعه خود تعلق دارید. شما در همه مناسبت های عمومی به یک مکان برجسته دعوت می شوید.

هر زمان که بخواهید آن را بلند کنید صدای شما شنیده می نانو کراتین مو شود. شما ممکن رنگ مو است یک سناتور مانند مدیل مک کورمیک یا کپر از کانزاس شوید که صاحب هشت روزنامه و شش مجله رنگ مو است. یکی از اعضای کابینه مانند دنیلز یا سفیری مانند شما بر روی موجی از رفاه شناور خواهید کراتینه مو شد و همه خانواده شما در این رفاه شریک خواهند پروتئین تراپی مو بود.

پسران شما مشاغلی برای آنها باز خواهند داشت، همسر و دختران شما در “بهترین جامعه” حرکت خواهند بیبی لایت مو کرد. البته همه اینها به شرطی که با قدرت ها کنار بیایید و طبق قوانین آنها بازی کنید. اگر تصادفاً در آنها دخالت کنید، اگر قوانین آنها را زیر پا بگذارید، بلافاصله به هزار شکل فشار نارضایتی آنها را احساس می کنید.

شما در باشگاه‌ها «بریده‌کراتینه مو شده» لایت و هایلایت مو هستید، پسران و دخترانتان دعوت نمی‌شوند 259به مهمانی‌ها – متوجه می‌شوید که خوشبختی خانگی‌تان وابسته به تبدیل کل خانواده به هوی و هوس جدید انقلابی‌تان کراتینه مو شده رنگ مو است! و اگر کوچک‌ترین دخترتان در شور و شوق شما برای «شسته نکراتینه مو شده‌های بزرگ» شریک نباکراتینه مو شد، چه؟ اگه همسرت طرف عزیزش رو بگیره چی؟ این نیروهای پنهانی مانند این لایت و هایلایت مو هستند.

که بخش عمده ای از اسنوبیسم در روزنامه های آمریکایی را تشکیل می دهند. این واقعیت که آنها در هر بخش و در هر ویژگی از ثروتمندان و قدرتمندان حمایت می کنند و خود را به عنوان کاهنان فرقه مامون نشان می دهند. من روزنامه‌های بزرگ شهری و بسیاری از شهرها و شهرهای کوچکتر را تماشا بیبی لایت مو کرده‌ام.

  انواع رنگ مو برای پوست سبزه روشن

من هنوز یک روزنامه آمریکایی را ندیده ام که پول را برای خدای خود و اربابان محلی پول برای نیمه خدایان نگه نرنگ مو دارد. منافع این موجودات المپیکی، ورزش‌ها، فعالیت‌های اجتماعی‌شان، عقاید سیاسی‌شان، آمدن‌ها و رفتن‌هایشان، توسط روزنامه‌ها مورد توجه هر آمریکایی که خواندن بلد رنگ مو است، مورد توجه قرار می‌گیرد.

بهترین رنگ مو گیاهی خارجی : در هر صفحه و در هر ستون از هر صفحه، روزنامه آمریکایی این درس را موعظه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “پول سامبره مو بگیرید، و همه چیزهای دیگر به شما اضافه خواهد کراتینه مو شد – به ویژه توجه روزنامه.” زمانی که آقای جان پی گاویت، سردبیر «نیویورک ایونینگ پست» به آقای ملویل ای. رنگ مو استون، مدیر کل آسوشیتدپرس نوشت که من «به عنوان یک شکارچی سیری ناپذیر تبلیغات شخصی» شهرت دارم.

منظور آقاي گاويت اين پروتئین تراپی مو بود كه من عادت داشتم در روزنامه ها جاي بيشتري از اموال دنيايي ام بخواهم و به دست بياورم. چند سال پیش همسرم پس از ماجراجویی غیرمعمول ازدواج با یک سوسیالیست، برای دیدار به خانه‌اش در جنوب دور رفت. او با یکی از دوستان دوران دخترانه اش ملاقات بیبی لایت مو کرد که فریاد زد: “من، اما شوهر شما باید یک مرد ثروتمند باکراتینه مو شد!” MCS گفت: “شوهرم مرد فقیری رنگ مو است.” جایی که دوست دختر به او خندید.

او گفت: “من بهتر می دانم.” MCS گفت: «اما این درست رنگ مو است، او اصلاً پولی نرنگ مو دارد. او هرگز نداشت.» دیگری با تردید گفت: «خب، پس روزنامه ها مدام درباره او حرف می زنند؟» بخش بزرگی از آنچه در روزنامه نگاری ما “محافظه کاری” نامیده می نانو کراتین مو شود، احترام غریزی به ثروت رنگ مو است که در هر آمریکایی به اندازه احترام به یک دوک در پیشخدمت انگلیسی ریشه رنگ مو دارد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه