↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ موی تیره برای پوست گندمی

بهترین رنگ موی تیره برای پوست گندمی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ موی تیره برای پوست گندمی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ موی تیره برای پوست گندمی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ موی تیره برای پوست گندمی : رطوبت یا هوای شب هیچ ضرری نرنگ مو دارد. البته ممکن رنگ مو است در اواسط زمستان گوش هایتان دچار سرمازدگی نانو کراتین مو شود، اما برای رفع این خطر می توانید یک هود خواب داشته باشید. علاقه مندان به “درمان طبیعت”، که رنگ مو استرس زیادی بر زندگی در فضای باز تمام دکلره مو دارند، همچنین اصرار تمام دکلره مو دارند که پوشیدن لباس یک رسم متمدن مضر رنگ مو است.

رنگ مو : در عین حال دریچه ای را ایجاد کنید که از طریق آن هوای قدیمی هوا را می توان به بیرون راند. این سیستم گرمایش هوای گرم رنگ مو است و به نوعی موتور یا دینام نیاز رنگ مو دارد و بنابراین گران رنگ مو است. در چند ساختمان اداری و تئاتر نصب کراتینه مو شده رنگ مو است. یکی از کامل ترین سیستم هایی که من تا به حال بررسی بیبی لایت مو کردم در ساختمان بورس نیویورک رنگ مو است که در آن هوا در زمستان گرم می نانو کراتین مو شود و در تابستان خنک می نانو کراتین مو شود.

بهترین رنگ موی تیره برای پوست گندمی

بهترین رنگ موی تیره برای پوست گندمی : از گرد و غبار رها می نانو کراتین مو شود و دقیقاً مقدار مناسبی عرضه می نانو کراتین مو شود. این یک تفسیر طنزآمیز بر تمدن ما رنگ مو است که ما از دستگاه تنفسی قماربازان خود مراقبت کامل می کنیم، اما به دستگاه تنفس سناتورها و نمایندگان کنگره خود که یکی از کارهایشان در زندگی رنگ مو استفاده از ریه هایشان رنگ مو است، توجهی نمی کنیم.

باید تمام گرما را خارج کنید. بنابراین، البته، شما هرگز آن را به طور کامل تغییر نمی دهید، اما به تنفس همان هوا ادامه می دهید و هر بار که آن را تنفس می کنید، وضعیت بدن شما کمی کاهش می یابد. راه حل این مشکل این نیست که هوای اتاق را گرم کنید، بلکه از کویل های بخار برای گرم بیبی لایت مو کردن هوای تازه رنگ مو استفاده کنید و سپس این هوا را که از قبل گرم کراتینه مو شده رنگ مو است را به داخل اتاق هدایت کنید.

  رنگ مو مش ایرانی

ساختمان قدیمی و باشکوه با گنبدهای مرمر سفیدش در تصاویر متحرک و کارت پستال های مصور چشمگیر به نظر می رسد، اما هیچ سیستم تهویه ای نرنگ مو دارد و تله مرگ برای بدبختان فقیری رنگ مو است که مجبورند روزها و گاهی شب های خود را بگذرانند. ، درون دیوارهایش این تضاد یکی از نشانه های ظهور سرمایه داری صنعتی و فروپاشی دموکراسی سیاسی رنگ مو است.

ما تا آخرین لحظه روشی را برای گرم بیبی لایت مو کردن در نظر گرفته‌ایم که بدترین روش رنگ مو است و فقط می‌توان آن را جرمی علیه سلامت توصیف بیبی لایت مو کرد: رنگ مو استفاده از اجاق گاز و نفت که در وسط اتاق بدون دریچه قرار رنگ مو دارد و دود آنها را تخلیه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. داخل اتاق. این اجاق ها به سادگی ابزار مرگ آلایت و هایلایت مو هسته لایت و هایلایت مو هستند،و ساخت آنها باید طبق قانون ممنوع نانو کراتین مو شود.

در این بین، کاری که باید انجام دهید این رنگ مو است که از زندگی در یک اتاق یا کار در دفتری که از چنین اجاق هایی رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود خودداری کنید. من شنیده ام که دلالان اصرار تمام دکلره مو دارند که این یا آن نوع اجاق گاز یا نفت آنقدر ساختگی پروتئین تراپی مو بوده که تمام دودها را مصرف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اجازه نده کسی شما را با این چرندیات گول بزند. هرگز هیچ شکلی از احتراق ابداع نکراتینه مو شده رنگ مو است که تمام دودها را مصرف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

چنین چیزی نمی تواند باکراتینه مو شد، زیرا محصولات احتراق قابل احتراق نیستند. اجاق‌های به اصطلاح «شعله آبی بی‌فتیله» تمام روغن را می‌سوزاند، و یک اجاق گازی که به درستی تنظیم کراتینه مو شده باکراتینه مو شد، تمام گاز را می‌سوزاند، اما این به این معنی رنگ مو است که نفت و گاز را به دی‌اکسید کربن تبدیل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، همان ماده‌ای که ریه‌های شما تمام دکلره مو دارند. شب و روز کار کنید تا از بدن خود خارج شوید.

  مدل رنگ مو با حنا

علاوه بر این، هیچ اجاق نفت یا گازی وجود نرنگ مو دارد که همیشه به طور کامل بسوزد، چه به دلیل وجود گاز زیاد یا هوای ناکافی. اجاق های نفت و گاز گاهی شعله تا حدی زرد می دهند. شما می توانید در هر زمان با دمیدن هوا در برابر آنها شعله زردی ایجاد کنید و آن شعله زرد به معنای احتراق ناقص و احتمال مونوکسید کربن کشنده رنگ مو است. این حقایق برای هر شیمیدان و برای هر دانشجوی بهداشت شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

و این واقعیت که مردم متمدن همچنان به سوزاندن چنین اجاق های نفت و گاز در خانه ها و دفاتر خود ادامه می دهند، دلیل دیگری رنگ مو است بر این که تمدن ما برای رفاه و سلامت انسان ارزشی قائل نیست. مقایسه با سود نه تنها باید ببینید که هوای تازه در خانه شما به طور مداوم تامین می نانو کراتین مو شود، بلکه باید سعی کنید گرد و غبار و به خصوص ذرات ریز پرز را در خانه خود نگه دارید.

بهترین رنگ موی تیره برای پوست گندمی : روزی روزگاری اجبالیاژ مو داد ما نمی‌توانستند خانه‌ها و کف خانه‌ها را محکم بسازند و به همین دلیل برای جلوگیری از وزش باد، قالیچه‌ها را روی زمین می‌گذاشتند و ملیله‌ها را به دیوارها آویزان می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ما افراد متمدن می‌توانیم هم کف و هم دیوارها را کاملاً محکم بسازیم، و با این حال همچنان به رنگ مو استفاده از فرش و پرده ادامه می‌دهیم.

این اولین اصل آموزش ما رنگ مو است که شایسته‌پروتئین تراپی مو بودن ما را ملزم می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به کارهایی که اجبالیاژ مو دادمان انجام می‌بالیاژ مو دادند ادامه دهیم. من نمی توانم به چیز احمقانه تر یا احمقانه تر از فرش یا پرده در دنیا فکر کنم، اما تمام عمرم را با آنها در خانه زندگی بیبی لایت مو کرده ام، زیرا افسوس که خانم ها غیر از این نمی توانند خوشحال باشند. آن‌ها می‌خواهند خانه‌هایشان «زیبا» باکراتینه مو شد.

  بلوند طلایی پلاتینه خیلی روشن

بنابراین همچنان تله‌های گرد و غبار درست می‌کنند و کارهای بیهوده نظافت خانه و خرید را برای خود تعیین می‌کنند. همه ما نمی توانیم آنقدر که باید بیرون از خانه باشیم، اما همه ما از هر بیست و چهار ساعت هفت یا هشت ساعت را در خواب می گذرانیم، و حداقل این بار باید بیرون از خانه بمانیم. من می دانم که این توصیه بیهوده ای رنگ مو است که به افراد بسیار فقیر ارائه می نانو کراتین مو شود.

من خودم سال‌ها فقیر پروتئین تراپی مو بودم و مجبور پروتئین تراپی مو بودم شب‌ها تمام لباس‌هایم را بپوشم تا گرم باشم و حتی در آن زمان هم همیشه نمی‌توانستم این کار را انجام دهم. با این وجود، از زمانی که برای اولین بار به اهمیت تهویه پی بردم، هرگز در اتاقی با پنجره بسته نخوابیدم. من می گویم اگر ممکن رنگ مو است در فضای باز بخوابید. لازم نیست از قرار گرفتن در معرض آن بترسید.

بهترین رنگ موی تیره برای پوست گندمی : زیرا اگر بدن خود را در شرایط مناسب نگه دارید، سرما به شما آسیبی نمی رساند. من در یک پتوی لرنگ مو استیکی خوابیده ام و باران بر سر و صورتم می تابد. من یک پتوی لرنگ مو استیکی را روی یک هوماک در میان باتلاق پهن بیبی لایت مو کرده‌ام و صبح با موها و صورتم آغشته به مه سرد و سفید از خواب بیدار کراتینه مو شدم، اما هرگز از چنین چیزهایی سرما نخوردم. اگر در شرایط مناسب باشید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه