↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند طلایی پلاتینه خیلی روشن

بلوند طلایی پلاتینه خیلی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند طلایی پلاتینه خیلی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند طلایی پلاتینه خیلی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند طلایی پلاتینه خیلی روشن : در سوراخ‌های خود تا چانه مدفون کراتینه مو شده‌ایم، سینه‌هایمان در برابر قسمت‌های جامد زمین که از ما محافظت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. متلاشی می‌نانو کراتین مو شود، ما شاهد پیشرفت درام خیره‌کننده و عمیق‌تر بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. بمباران دو برابر کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو : از طریق توری زیرزمینی در لبه امواج این اقیانوس متحجر، آتشی را که نگهبانان شهر مرده ادامه می‌بالیاژ مو دادند، مهار بیبی لایت مو کردیم. در زمین‌های باتلاقی پارو زده‌ایم، خودمان را در مکان‌های ساکتی گم بیبی لایت مو کرده‌ایم که گل و لای پایمان را گرفته پروتئین تراپی مو بود، به طرز مشکوکی تعادل و حرکت‌مان را دوباره در جاده‌ای دیگر به دست آورده‌ایم، جاده‌ای که از کارنسی به سوچز منتهی می‌نانو کراتین مو شود.

بلوند طلایی پلاتینه خیلی روشن

بلوند طلایی پلاتینه خیلی روشن : صنوبرهای بلند مرزی می لرزند و تنه هایشان درهم ریخته رنگ مو است. در یک مکان جاده ستون عظیمی از درختان ویران کراتینه مو شده رنگ مو است. سپس، با ما در هر دو طرف راهپیمایی می کنیم، از میان سایه ها کوتوله های شبح مانند درختان را می بینیم که مانند نخل های پهن کراتینه مو شده اند. خراب و درهم ریخته به بلوک های گرد یا نوارهای بلند. بر خود دوچندان کراتینه مو شدند.

گویی زانو زده اند. هر از گاهی راهپیمایی ما به دلیل تسلیم کراتینه مو شدن یک باتلاق بی نظم و شلوغ می نانو کراتین مو شود. جاده تبدیل به مردابی می نانو کراتین مو شود که پاشنه پایمان از آن عبور می کنیم، در حالی که پاهایمان صدای قیچی می دهد. اینجا و آنجا تخته هایی در آن گذاشته اند. جایی که آنها تاکنون در گل فرو رفته اند تا لبه های خود را به ما عرضه کنند.

ما روی آنها می لغزیم. گاهی اوقات آب کافی برای شناور بیبی لایت مو کردن آنها وجود رنگ مو دارد، و سپس زیر وزن مردی پاشیده می‌شوند و زیر آن فرو می‌روند و مرد با حرکاتی دیوانه‌وار تلو تلو خورد یا سقوط می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. باید ساعت پنج باکراتینه مو شد. صحنه بد و وحشتناک خود را به چشمان ما باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما هنوز توسط حلقه ای خارق العاده از مه و تاریکی احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ مو رزگلد صورتی

بدون مکث ادامه می‌دهیم و به جایی می‌رسیم که می‌توانیم تپه‌ای تاریک را تشخیص دهیم، که به نظر می‌رسد در پای آن حرکتی پر جنب و جوش انسان وجود رنگ مو دارد. رهبر گروه می گوید: «دو نفری پیشروی کنید. “اجازه دهید هر تیم دو نفره به طور متناوب یک تخته و یک مانع را بردارید.” خودمان را بار می کنیم. یکی از دو نفر در هر زوج، تفنگ شریک زندگی خود و تفنگ خود را به دست می گیرد.

دیگری به سختی جابجا می نانو کراتین مو شود و از توده تخته ای بلند، گلی و لغزنده بیرون می ککراتینه مو شد که وزن آن 80 پوند رنگ مو است، یا مانعی از شاخه های برگ دار به بزرگی یک در، که فقط می تواند در حالی که به جلو خم می نانو کراتین مو شود آن را روی پشت نگه رنگ مو دارد. با دستانش بالرنگ مو است و لبه هایش را می گیرد. ما راهپیمایی خود را از سر می گیریم.

بسیار آلایت و هایلایت مو هسته و بسیار سنگین، پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده در جاده ای که اکنون خاکستری کراتینه مو شده رنگ مو است، با گلایه ها و نفرین های سنگین که تلاش در گلوی ما خفه می نانو کراتین مو شود. بعد از حدود صد یاردی، دو نفر از هر تیم بارها را با هم عوض می کنند، به طوری که بعد از دویست یارد، با وجود نسیم تلخ صبح زود، همه به جز غیر کام ها. با عرق می دوند ناگهان یک ستاره زنده به سمت پایین در جهت نامشخصی که در حال گرفتن آن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم منبسط می نانو کراتین مو شود.

  رنگ موی گیاهی زنانه

بلوند طلایی پلاتینه خیلی روشن : یک موشک. به طور گسترده بخشی از آسمان را با نوک شیری خود روشن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ستاره ها را محو می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سپس به زیبایی، پری مانند سقوط می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک نور تندرو در مقابل ما وجود رنگ مو دارد. یک فلاش و یک انفجار این یک پوسته رنگ مو است! با انعکاس صافی که انفجار فوراً در آسمان پایین پخش می‌نانو کراتین مو شود، خط الراسی را می‌بینیم.

که به وضوح از شرق به غرب، شاید نیم مایل دورتر، در مقابل ما مشخص کراتینه مو شده رنگ مو است. آن خط الراس مال مرنگ مو است—بسیاری از آن که از اینجا و تا بالای آن، جایی که نیروهای ما لایت و هایلایت مو هستند، می توانیم ببینیم. در شیب دیگر، صد یاردی از خط اول ما، اولین خط آلمانی رنگ مو است. گلوله روی قله، در خطوط ما افتاد. این دیگران لایت و هایلایت مو هستند که شلیک می کنند.

پوسته ای دیگر و دیگری درختانی از نور بنفش کم رنگ در بالای سربالا کاشته می نانو کراتین مو شود و هر یک از آنها تمام افق را روشن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به زودی درخششی از ستاره های درخشان و جنگلی ناگهانی از پرهای آتشین روی تپه وجود رنگ مو دارد. و سراب پری آبی و سفید در خلیج کامل شب به آرامی جلوی چشمان ما آویزان رنگ مو است.

آنهایی که در میان ما باید تمام قدرت تکیه گاه دست و پاهایشان را وقف کنند تا بارهای چربشان از پشت سر نخورد و از سر خوردن روی زمین جلوگیری کنند، اینها نه چیزی می بینند و نه می شنوند. بقیه با بو کشیدن و لرزیدن از سرما، بینی خود را با دستمال های سست و خیس پاک می کنند، نگاه می کنند و تذکر می دهند و موانع سر راه را با تکه های ناسزا نفرین می کنند.

  انواع رنگ مو های روشن

آنها می گویند: «مثل تماشای آتش بازی رنگ مو است. و برای تکمیل توهم یک صحنه اپرایی عالی، پری مانند اما شوم، که پیش از آن مهمانی خمیده و سیاه ما می خزد و پاشیده می نانو کراتین مو شود، اینک یک ستاره قرمز و سپس یک سبز. سپس یک مشت آتش قرمز، بسیار دیرتر. در صفوف ما، در حالی که نیمی از جفت چشم‌های در دسترس ما به نمایشگر نگاه می‌کنند.

نمی‌توانیم از زمزمه بیبی لایت مو کردن با لحن بی‌کار و تحسین عمومی خودداری کنیم، “آه، یک قرمز!”-“ببین، یک سبز!” این آلمانی‌ها لایت و هایلایت مو هستند که سیگنال می‌فرستند و مردان ما نیز درخورنگ مو است پشتیبانی توپخانه می‌کنند. جاده ما دوباره میپیچد و دوباره بالا میرود که روز بالاخره تصمیم میگیرد ظاهر نانو کراتین مو شود. همه چیز کثیف به نظر می رسد.

لایه ای از چسبندگی، خاکستری مرواریدی و سفید، جاده را می پوشاند و دنیای واقعی در اطراف آن ظاهری غم انگیز می سازد. پشت سرمان سوچز ویران کراتینه مو شده را ترک می کنیم که خانه هایش فقط انبوهی از زباله ها و درختانش رنگ مو است، اما کوهان هایی از تکه های خاردار. ما در سوراخی در سمت چپ خود فرو می رویم.

بلوند طلایی پلاتینه خیلی روشن : ورودی سنگر ارتباطی. بارهایمان را در یک محفظه مدور که برای آنها آماده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود می‌گذاریم، و هم گرم و هم یخ زده در سنگر مستقر می‌شویم و منتظر می‌مانیم که دست‌هایمان ساییده، خیس و سفت با گرفتگی عضلات باکراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه