↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین ترکیب رنگ موی عسلی

بهترین ترکیب رنگ موی عسلی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین ترکیب رنگ موی عسلی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین ترکیب رنگ موی عسلی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین ترکیب رنگ موی عسلی : من سخت کار نبیبی لایت مو کردم و نگران نپروتئین تراپی مو بودم و جز در مواقعی که مجبور پروتئین تراپی مو بودم به سلامتی خود فکر نبیبی لایت مو کردم. من همیشه در هوای آزاد زندگی می‌بیبی لایت مو کردم.

رنگ مو : من این بیماری ها را برای انسان های فانی طبیعی می دانستم و همیشه آنها را به یک حادثه خاص نسبت می بالیاژ مو دادم. می‌گفتم: «تمام روز در شهر را می‌کوبم». یا “من در آفتاب داغ بیرون پروتئین تراپی مو بودم”؛ یا “روی زمین مرطوب دراز کشیدم.” متوجه کراتینه مو شدم که اگر حتی یک دقیقه در پیش نویس بنشینم مطمئناً “سرما می خورم”. همچنین متوجه کراتینه مو شدم که هر زمستان یک یا دو بار گلودرد و ورم لوزه داشتم.

بهترین ترکیب رنگ موی عسلی

بهترین ترکیب رنگ موی عسلی : همچنین، اکنون و پس از آن، گریپ. زمان هایی پروتئین تراپی مو بود که این کار را نبیبی لایت مو کردم[صفحه 14]خوب بخوابی؛ و با بدتر کراتینه مو شدن همه اینها، باید تمام کارهایم را رها کنم و سعی کنم رنگ مو استراحت کنم. اولین باری که این کار را یک یا دو هفته انجام بالیاژ مو دادم کافی پروتئین تراپی مو بود. اما بعداً یک یا دو ماه و سپس چندین ماه لازم پروتئین تراپی مو بود. سالی که «جنگل» را نوشتم اولین سرماخوردگی تابستانی را تجربه بیبی لایت مو کردم.

زمان یونجه در یک مزرعه پروتئین تراپی مو بود و من فکر بیبی لایت مو کردم که این یک نوع تب یونجه رنگ مو است. ساعت ها در عذاب کامل عطسه می بیبی لایت مو کردم و این یک ماه طول کشید تا اینکه به ساحل دریا رفتم. تابستان بعد دوباره این اتفاق افتاد و همچنین یک تجربه بسیار دردناک دیگر. یک عصب در دندان مرد، و من مجبور کراتینه مو شدم سه روز صبر کنم تا درد “محلی نانو کراتین مو شود” و سپس دندان را سوراخ آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به خانه رفتم و یک هفته در رختخواب پروتئین تراپی مو بودم.

  ترکیب رنگ مو قهوه ای دخترانه

با لرز و تب و حالت تهوع و سردردهای وحشتناک من تمام این جزئیات ناخوشایند را ذکر می کنم تا خواننده متوجه وضعیت بدبختی نانو کراتین مو شود که به آن رسیده پروتئین تراپی مو بودم. در عين حال، در خانواده ام نيز بيماري ناراحت كننده زيادي داشتم. همسرم به ندرت یک هفته بدون عذاب سپری می‌بیبی لایت مو کرد، و پسر کوچکم یک زمستان به ذات‌الریه مبتلا می‌کراتینه مو شد.

و زمستان دیگر خروسک، و در تابستان سیاه‌سرفه داشت، و «سرماخوردگی‌های» اجتناب‌ناپذیری بین آن‌ها پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده پروتئین تراپی مو بود. بعد از آتش سوزی هلیکن هال متوجه کراتینه مو شدم که در وضعیت بدی لایت و هایلایت مو هستم و برای دو سال بعد بخش زیادی از وقتم را صرف تلاش برای یافتن بیبی لایت مو کردم.[صفحه 15]چگونه سلامتی خود را حفظ کنم من به بتل کریک و برمودا و آدیرونداکس رفتم.

من کتابهای همه پژوهشگران جدید موضوع بهداشت را خواندم و نظریات آنها را به صورت دینی امتحان بیبی لایت مو کردم. من هوراس فلچر را چند سال قبل کشف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم. ایده آقای فلچر به طور خلاصه این رنگ مو است که غذای خود را بجوید و آن را به طور کامل بجوید. از هر ذره غذا حداکثر مواد مغذی را رنگ مو استخراج کنید و فقط به اندازه نیاز بدنتان بخورید.

این یک ایده بسیار عالی برای من پروتئین تراپی مو بود و با بیشترین اشتیاق به آن برخورد بیبی لایت مو کردم. تمام پزشکانی که می شناختم مردانی پروتئین تراپی مو بودند که وقتی مریض کراتینه مو شدم سعی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند مرا درمان کنند، اما اینجا مردی پروتئین تراپی مو بود که در حال مطالعه پروتئین تراپی مو بود که چگونه خوب بمانم. من باید در سیستم آقای فلچر ایراد بگیرم، بنابراین باید در همان ابتدا مشخص کنم که چقدر به آن مدیون لایت و هایلایت مو هستم.

  انواع رنگ مو یاسی

بهترین ترکیب رنگ موی عسلی : این من را در مسیر درست قرار بالیاژ مو داد – هدف را به من نشان بالیاژ مو داد، حتی اگر من را به آن برساند. برای من روشن کراتینه مو شد که تمام بیماری های مختلف من نشانه یک دردسر بزرگ رنگ مو است، وجود سمومی که در بدن من از غذای اضافی و غیر قابل جذب تولید می نانو کراتین مو شود، و اینکه در تنظیم مقدار غذا با نیازهای دقیق بدن، راز کامل پروتئین تراپی مو بودن نهفته رنگ مو است.

سلامتی. فقط در حین انجام تئوری پروتئین تراپی مو بود که زمین خوردم. آقای فلچر به من گفت که “طبیعت” راهنمای من خواهد پروتئین تراپی مو بود، و اگر فقط[صفحه 16]من کاملا جویدم، غریزه غذاها را انتخاب می بیبی لایت مو کرد. دریافتم که تا آنجا که به پرونده من مربوط می نانو کراتین مو شود، “طبیعت” من به طرز ناامیدکننده ای منحرف کراتینه مو شده رنگ مو است. من همیشه غذاهای ناسالم را ترجیح می بالیاژ مو دادم.

پای سیب، نان تست آغشته به کره، و میوه های خورشتی با مقداری خامه و شکر. و نه “طبیعت” با مهربانی به من گفت که چه زمانی باید متوقف نانو کراتین مو شود، همانطور که او ظاهراً برخی دیگر از را انجام می دهد. مهم نیست چقدر جویده پروتئین تراپی مو بودم، اگر هر چه می خورنگ مو استم می خوردم، زیاد می خوردم. و وقتی این را فهمیدم، و سعی بیبی لایت مو کردم جلوی آن را بگیرم، در ناآگاهی خود به افراط دیگر رفتم و در همین چند روز چهارده پوند وزن کم بیبی لایت مو کردم.

باز هم آقای فلچر به من یاد بالیاژ مو داد که تمام قسمت‌های «غیرقابل جویدن» غذا را جدا کنم – پوست میوه‌ها و غیره. آقای فلچر می گوید این مهم نیست و به نظر می رسد او ثابت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در مورد او اهمیتی نداشته رنگ مو است. اما متوجه کراتینه مو شدم که در مورد من بسیار مهم رنگ مو است. تا زمانی که «فلچریت» کراتینه مو شدم، سردردهایم ناامید کراتینه مو شد و سستی روده یکی از شکایات مزمن من کراتینه مو شد.

  رنگ موی دم خروسی

بعداً کتاب‌های و را خواندم که به من نشان بالیاژ مو دادند که چگونه بیماری‌های من به وجود آمده رنگ مو است. غذای جذب نکراتینه مو شده در روده بزرگ رنگ مو است و باکتری ها در آن و سموم ازدحام می کنند.[صفحه 17]تولید می کنند در سیستم جذب می شوند. من در مورد خودم آزمایشات باکتریولوژیکی انجام بالیاژ مو دادم و متوجه کراتینه مو شدم که وقتی احساس خوبی داشتم.

تعبالیاژ مو داد این میکروب های تولید کننده سم حدود شش میلیارد تا اونس محتویات روده ای پروتئین تراپی مو بود. و وقتی چند روز بعد سرم درد گرفت، این عدد صد و بیست میلیارد کراتینه مو شد. مشکل من زیر میکروسکوپ اینجا پروتئین تراپی مو بود. این آزمایشات در آسایشگاه بتل کریک انجام کراتینه مو شد، جایی که من برای اقامت طولانی مدت به آنجا رفتم. من سیستم آب درمانی آنها را امتحان بیبی لایت مو کردم که یک محرک فوق العاده برای اندام های دفع کننده یافتم.

بهترین ترکیب رنگ موی عسلی : اما من متوجه کراتینه مو شدم که مانند سایر محرک ها، شما را در نهایت همان جایی که پروتئین تراپی مو بودید رها می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سلامتی من در آسایشگاه بهپروتئین تراپی مو بود یافت، اما یک هفته پس از خروجم دوباره گرفتار گرفتگی کراتینه مو شدم. سال بعد از زندگی ام را به تلاش برای بازگرداندن سلامتی ام سپردم. زمستان را در برمودا و تابستان را در گذراندم، هر دوی آنها رنگ مو استراحتگاه های بهداشتی معروفی پروتئین تراپی مو بودند، و در تمام مدت زندگی کاملاً بهداشتی داشتم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه