نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین مارک رنگ مو ترکیبی

بهترین مارک رنگ مو ترکیبی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین مارک رنگ مو ترکیبی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین مارک رنگ مو ترکیبی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین مارک رنگ مو ترکیبی : اما اگر از روی عادت سموم خفیف را ببلعید، یعنی همان چیزی که همه ملین ها لایت و هایلایت مو هستند، مجرای روده را ضعیف می کنید و مجبور می شوید بیشتر و بیشتر از این سموم بخورید و نتیجه کمتری می گیرید. ما ممکن رنگ مو است به عنوان مثبت تعیین کنیماین بیانیه که داروها داروی یبوست نیستند. بعدی رژیم غذایی رنگ مو است. طبیعتا می گویند غذاهای خشن و حجیم بخورید و دیواره های روده را به فعالیت تحریک کنید. من آن را امتحان بیبی لایت مو کردم.

رنگ مو : بنابراین ما باید از این شروع کنیم آغاز و یافتن دلایل جدیدی برای عشق تک همسری، مبنای جدیدی برای ازدواج غیر از حمایت از مالکیت خصوصی. ما باید خودمان را در مورد اهداف اساسی رابطه جنسی آگاه کنیم. باید از خود بپرسیم: چه عواملی درستی و نادرستی را در رابطه جنسی تعیین می‌کنند؟ عشق چیست و چه باید باکراتینه مو شد؟ ما سعی خواهیم بیبی لایت مو کرد بدون هیچ ایده ثابتی به این سؤالات بپردازیم.

بهترین مارک رنگ مو ترکیبی

بهترین مارک رنگ مو ترکیبی : من دوست دارم اسم آن را ازدواج بگذارم. اما شاید دقیق‌تر باکراتینه مو شد که آن را ازدواج منهای فحشا بنامیم. در حل آن، باید خودمان فکر کنیم و همه فرمول ها را کنار بگذاریم. بدیهی رنگ مو است که عقاید دینی، آرمان‌های اخلاقی، قوانین حقوقی، و پاداش‌ها و مجازات‌های اجتماعی امروزی ما در حمایت از ازدواج یا تبدیل آن به قانون در روابط جنسی ناتوان پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

ما آنها را با همان آزمون هایی که در تفکر درباره خدا و جاودانگی، سلامتی و بیماری به کار برده ایم، تصمیم خواهیم گرفت. طبق ادعای انقلابیون جنسی مدرن و «عاشقان آزاد»، نه آنچه را که اجبالیاژ مو دادمان معتقد پروتئین تراپی مو بودند، نه آنچه را که خدا به ما می‌آموزد، نه آنچه قانون مقرر می‌رنگ مو دارد، نه آنچه «محترم» رنگ مو است، و نه آنچه «پیشرفته» رنگ مو است.

  رنگ مو بلوند روشن بدون دکلره

نخواهیم پرسید. ” باید از خود بپرسیم که حقایق چیست؟ ما باید بپرسیم که چه چیزی می تواند در عمل مؤثر واقع نانو کراتین مو شود، چه چیزی می تواند خود را با آزمون های عقل و عقل سلیم توجیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. فصل بیست و نهم توسعه ازدواج (به رابطه جنسی، معنا و تاریخچه آن، مراحل رکراتینه مو شد آن در جامعه انسانی می پردازد.) در عنصری ترین شکل، رابطه جنسی چیست؟ این تفاوت عملبیبی لایت مو کرد رنگ مو است که باعث می نانو کراتین مو شود.

دو موجود زنده در تولید مثل گونه شرکت کنند. هدف یا به هر حال تأثیر این تفاوت جنسیتی، اختلاط ویژگی ها و کیفیات رنگ مو است. اگر رابطه جنسی برای تولیدمثل غیر ضروری پروتئین تراپی مو بود، ممکن پروتئین تراپی مو بود تغییرات شروع نانو کراتین مو شود، و در یک خط ارثی به افراط کشیده نانو کراتین مو شود، بدون اینکه روی بقیه گونه ها تأثیر بگذارد. به زودی هیچ گونه ای وجود نخواهد داشت، یا بهتر رنگ مو است بگوییم بی نهایتی از آنها وجود خواهد داشت.

هر خط فرود از هم جدا می کراتینه مو شد و به تنهایی به یک گروه تبدیل می کراتینه مو شد. شاید شنیده باشید که مردم درباره این واقعیت اظهار نظر می کنند که بلوندها اغلب سبزه ها را ترجیح می دهند و مردان قد بلند تمایل به ازدواج با زنان کوتاه قد تمام دکلره مو دارند و بالعکس. شاید این روش طبیعت برای یکنواخت نگه داشتن نوع، انتشار گسترده کیفیات و آزمایش کامل آنها باکراتینه مو شد.

طبیعت به طور مستمر در حال آزمایش قدرت های هر فرد در هر گونه رنگ مو است و با فرآیند انتخاب جنسی، برای تولیدمثل گونه، افرادی را انتخاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که برای بقا مناسب لایت و هایلایت مو هستند. البته این اشاره به طبیعت رنگ مو است که جدا از انسان در نظر گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. در جامعه بشری، همانطور که در حال حاضر نشان خواهم بالیاژ مو داد، انتخاب جنسی تحریف کراتینه مو شده و تا حدی سرکوب کراتینه مو شده رنگ مو است.

  جدیدترین مدل رنگ مو قهوه ای

تمایز جنسی و انتخاب جنسی تقریباً به طور کلی در سراسر قلمروهای حیوانی و گیاهی وجود رنگ مو دارد، در همه جا به جز در پایین ترین اشکال وجودی. آنها اشکال عجیب و شگفت انگیزی تمام دکلره مو دارند و مانند هر چیز دیگری در طبیعت نبوغ شگفت انگیزی از خود نشان می دهند. افرادی که می خواهند این یا آن را در مورد روابط جنسی انسان ثابت کنند، رنگ مو استدلال هایی از طبیعت ارائه می دهند.

اما در واقع ما چیزی از طبیعت نمی‌توانیم بیاموزیم، جز عزم او برای حفظ محصولات فعالیتش و حفظ آنها در حد رنگ مو استانرنگ مو دارد. گاهی طبیعت در قدرت و سرعت و زیبایی به مرد و گاهی به زن ارجحیت خواهد بالیاژ مو داد. اوکاملاً بی رحم رنگ مو است و مایل به تحقق هدف خود برای از بین بردن افراد هر دو جنس رنگ مو است. او خشمگین ترین فمینیست را با واداشتن عنکبوت ماده به بلعیدن جفتش در زمانی که هدف او محقق کراتینه مو شد، راضی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین مارک رنگ مو ترکیبی : یا با افتادن زنبور نر از جفت گیری در هوا، یک صدف شکافته کراتینه مو شده. در مورد انسان، او برتری خود را بر طبیعت با قدرت بیشتر خود در ترکیب گروهی به دست آورده رنگ مو است. با غرایز کراتینه مو شدیدتر گروهی یا گله‌ای‌اش، که او را قادر می‌سازد تا با موجوداتی که اگر به تنهایی با آن‌ها می‌جنگید، او را ناپروتئین تراپی مو بود بیبی لایت مو کرده و ناپروتئین تراپی مو بود الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین در جامعه بدوی در همه جا، متوجه می‌شویم که فرد تابع گروه رنگ مو است و «عوام» به حقوق شخصی توجه چندانی نمی‌کنند.

  مدل رنگ موی بلوند طلایی روشن

تحقیقات بسیار دقیقی در مورد زندگی انسان بدوی در بسیاری از نقاط جهان انجام کراتینه مو شده رنگ مو است و اکنون انسان شناسان بر سر معنای دقیق بالیاژ مو داده ها بحث می کنند. ما در اینجا سعی نخواهیم بیبی لایت مو کرد در میان آنها تصمیم بگیریم، اما به این بیانیه بسنده می کنیم که کمونیسم و ​​مالکیت قبیله ای شکل اجتماعی گسترده ای در میان انسان های بدوی رنگ مو است، تا آنجا که نشان می دهد مرحله اولیه تکامل اجتماعی رنگ مو است.

و این کمونیسم نه فقط دارایی، بلکه جنسیت را نیز در بر می گیرد. در همان روزهای اولیه اغلب هیچ مانعی برای رابطه جنسی وجود نداشت. حتی بین خواهر و برادر و نه بین والدین و فرزندان. در واقع، ما وحشیانی را می‌یابیم که نمی‌دانند رابطه جنسی ربطی به تولید مثل رنگ مو دارد. اما با افزایش دانش، “تابوس” جنسی توسعه می یابد، برخی عاقلانه، و برخی احمقانه. از دلایلی که کاملاً روشن نیست.

اما در فصل XL8 بحث می‌کنیم، به تدریج شکل گسترده‌ای از رابطه جنسی انسان بدوی، یعنی سیستم «تیره»، که نامیده می‌نانو کراتین مو شود، شکل می‌گیرد. روده ها باید دو یا سه بار در روز آزادانه حرکت کنند و حرکات باید نرم باکراتینه مو شد. من حدود بیست سال از یبوست رنج می‌بردم و فکر می‌کنم هر دارویی را امتحان بیبی لایت مو کردم که هم برای علم و هم از نظر عقل سلیم شناخته می‌نانو کراتین مو شود.

بهترین مارک رنگ مو ترکیبی : در ابتدا پزشکان به من داروهایی بالیاژ مو دادند که با تحریک دیواره‌های روده، مقداری آب از آن‌ها بیرون می‌ریزد و مواد تحریک‌کننده را به داخل مجرای روده می‌رسانند. این برای شرایط اضطراری کاملاً درست رنگ مو است. اگر سم یا غذای فاسد خورده اید، یا اگر بیش از حد غذا خورده اید و بیمار لایت و هایلایت مو هستید، سیستم خود را با هر وسیله ای تمیز کنید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه