↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو مشکی زنانه

بهترین رنگ مو مشکی زنانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو مشکی زنانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو مشکی زنانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو مشکی زنانه : که جهان تا به حال دیده رنگ مو است، و کاملاً مناسب برای حاکم دوست داشتنی ما در سرزمین پریان اوز رنگ مو است. ” چشمان دوروتی از درخشندگی پارچه زمردی که دختران قبلاً برخی از آن را بافته پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو : که تماماً حصیری رنگ مو است و بسیار هنرمندانه بافته کراتینه مو شده رنگ مو است. اوزما همیشه پر بیبی لایت مو کردن نی من را تحسین بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، بنابراین مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که او از این دمپایی های حصیری دوست داشتنی راضی خواهد پروتئین تراپی مو بود. 69 دختر گفت: “Ozma از هر چیزی که دوستان دوست داشتنی اش به او بدهند راضی خواهد پروتئین تراپی مو بود.” ” مترسک من نگرانم این رنگ مو است.

بهترین رنگ مو مشکی زنانه

بهترین رنگ مو مشکی زنانه : دوروتی. سه ماه طول کشید تا به هدیه خودم برای اوزما فکر کنم.» دختر متفکرانه به سمت پشت قصر رفت و در حال حاضر به مترسک معروف اوز برخورد بیبی لایت مو کرد که دو تن از خدمتکاران قصر پاهایش را با کاه تازه پر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “در روز تولد اوزما چه چیزی به او می دهید؟” دوروتی پرسید. مترسک پاسخ بالیاژ مو داد: “می خواهم او را غافلگیر کنم.” دوروتی قول بالیاژ مو داد: “من نمی گویم.” «خب، من دارم چند دمپایی حصیری برای او درست می‌کنم.

که چه چیزی را به اوزما بدهم که او تاکنون نگرفته رنگ مو است.” مترسک گفت: “این چیزی پروتئین تراپی مو بود که مرا نگران بیبی لایت مو کرد، تا اینکه به دمپایی ها فکر بیبی لایت مو کردم.” “تو باید فکر کنی ، دوروتی. این تنها راه برای به دست آوردن یک ایده خوب رنگ مو است. اگر چنین مغزهای فوق‌العاده‌ای نداشتم، هرگز به آن تزئینات نی نی فکر نمی‌بیبی لایت مو کردم.» 70 دوروتی او را ترک بیبی لایت مو کرد و به اتاقش رفت و در آنجا نشست و سعی بیبی لایت مو کرد سخت فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  بهترین رنگ مو سال ۱۴۰۲

بچه گربه صورتی روی طاقچه جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و دوروتی از او پرسید: “چه چیزی می توانم به اوزما برای هدیه تولدش بدهم؟” بچه گربه صورتی پاسخ بالیاژ مو داد: “اوه، کمی شیر به او بدهید.” “این زیباترین چیزی رنگ مو است که می دانم.” یک سگ سیاه کوچولوی مبهم جلوی پاهای دوروتی چمباتمه زده پروتئین تراپی مو بود و حالا با چشمانی باهوش به او نگاه می بیبی لایت مو کرد. دختر گفت: توتو به من بگو.

اوزما چه چیزی را برای یک هدیه تولد دوست رنگ مو دارد؟ سگ سیاه کوچولو دمش را تکان بالیاژ مو داد. گفت: عشق تو. اوزما بیش از هر چیز دیگری دوست رنگ مو دارد او را دوست داشته باکراتینه مو شد. “اما من قبلاً او را دوست دارم، توتو!” سپس به او بگویید که او را دو برابر قبل از آن دوست دارید. دوروتی با اعتراض گفت: «این درست نیست، زیرا من همیشه او را تا آنجا که می توانستم دوست داشتم.

و واقعاً توتو، می خواهم به اوزما هدیه بدهم ، زیرا همه به او هدیه می دهند. ” توتو گفت: “بگذار ببینم.” چگونه می توان آن بچه گربه صورتی بی مصرف را به او بالیاژ مو داد؟ «نه، توتو. این کار را نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» “سپس شش بوسه.” «نه؛ این هدیه نیست.» 71 سگ کوچولو گفت: “خب، من حدس می‌زنم باید خودت بفهمی، دوروتی.” “به تصور من ، شما از اوزما خاص تر لایت و هایلایت مو هستید.” دوروتی تصمیم گرفت که اگر کسی بتواند.

بهترین رنگ مو مشکی زنانه : به او کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گلیندا خوب رنگ مو است، جادوگر شگفت انگیز اوز که دوست و دوست وفادار اوزما پروتئین تراپی مو بود. اما قلعه گلیندا در کشور کوادلینگ پروتئین تراپی مو بود و کاملاً از شهر زمرد فاصله داشت. 72 بنابراین دختر کوچک نزد اوزما رفت و اجازه گرفت تا از اسب اره چوبی و واگن قرمز سلطنتی برای بازدید از گلیندا رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دختر حاکم پرنسس دوروتی را بوسید و با مهربانی اجازه بالیاژ مو داد.

  رنگ موی قهوه ای ترکیبی خوشرنگ

اسب اره چوبی یکی از قابل توجه ترین موجودات اوز پروتئین تراپی مو بود. بدنش یک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کوچک پروتئین تراپی مو بود و پاهایش از درختانی پروتئین تراپی مو بود که در بدن گیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. چشمانش گره پروتئین تراپی مو بود، دهانش در انتهای الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده اره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و گوش هایش دو تراشه پروتئین تراپی مو بود. یک شاخه کوچک در انتهای عقب چوب رها کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود تا به عنوان دم عمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خود اوزما در یکی از ماجراجویی‌های اولیه‌اش، این اسب چوبی را زنده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

و بنابراین بسیار به حیوان عجیب و غریب وابسته پروتئین تراپی مو بود و ته پاهای چوبی آن را با صفحاتی از طلا پوشانده پروتئین تراپی مو بود تا فرسوده نشوند. اسب اره مسافری سریع و مشتاق پروتئین تراپی مو بود، و اگرچه در صورت لزوم می توانست صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما به ندرت چیزی می گفت مگر اینکه با او صحبت نانو کراتین مو شود. هنگامی که اسب اره به واگن قرمز مهار کراتینه مو شد، هیچ افساری برای هدایت او وجود نداشت.

زیرا تنها چیزی که لازم پروتئین تراپی مو بود این پروتئین تراپی مو بود که به او بگوییم کجا برود. دوروتی اکنون به او گفت که به قلعه گلیندا برود و اسب اره او را با سرعت شگفت انگیزی به آنجا برد. وقتی جادوگر با قد بلند و باشکوه، با ظاهری زیبا و باوقار و لباسی زیبا و شیک پوشیده پروتئین تراپی مو بود، دوروتی از او رنگ مو استقبال بیبی لایت مو کرد، گفت: «گلیندا، برای تولد به اوزما چه هدیه ای می دهی؟» 73 جادوگر لبخندی زد و جواب بالیاژ مو داد: “بیا داخل پاسیو من و من به تو نشان خواهم بالیاژ مو داد.” پس وارد مکانی کراتینه مو شدند که بالهای قلعه بزرگ آن را احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو دارچینی مسی

اما سقفی نداشت و پر از گل و فواره و مجسمه های نفیس و صندلی های بسیار و صندلی های مرمر صیقلی یا طلای فیلیگر پروتئین تراپی مو بود. در اینجا پنجاه دختر جوان زیبا، کنیزان گلیندا، که به خاطر شوخ طبعی و زیبایی و خلق و خوی شیرینشان از تمام نقاط سرزمین اوز انتخاب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. افتخار بزرگی پروتئین تراپی مو بود که یکی از کنیزان گلیندا کراتینه مو شدم.

وقتی دوروتی به دنبال جادوگر وارد این پاسیو لذت بخش کراتینه مو شد، همه پنجاه دختر مشغول بافتنی پروتئین تراپی مو بودند و شاتل هایشان پر از یک لیوان چرخان سبز درخشان پروتئین تراپی مو بود که دختر کوچک تا به حال ندیده پروتئین تراپی مو بود. “چیه، گلیندا؟” او پرسید. جادوگر توضیح بالیاژ مو داد: «یکی از اکتشافات اخیر من. من راهی برای ساختن نخ‌ها از زمرد پیدا بیبی لایت مو کرده‌ام.

بهترین رنگ مو مشکی زنانه : با نرم بیبی لایت مو کردن سنگ‌ها و سپس چرخاندن آن‌ها به صورت رشته‌های بلند و ابریشمی. با این نخ های زمرد، پارچه ای می بافیم تا ازما یک لباس مجلسی باشکوه برای تولدش درست کنیم. متوجه خواهید کراتینه مو شد که نخ ها تمام زرق و برق و درخشش زمردهایی را که از آن ساخته کراتینه مو شده اند تمام دکلره مو دارند، و بنابراین لباس جدید اوزما باشکوه ترین لباسی خواهد پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه