نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن رنگ مو تهرانسر

سالن رنگ مو تهرانسر | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن رنگ مو تهرانسر را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن رنگ مو تهرانسر را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

سالن رنگ مو تهرانسر : روزه او را به روشی مشابه خودم افطار بیبی لایت مو کردم. “الان دو سال رنگ مو است که ما فتح را به سرعت گرفتیم و همسرم دیگر از دردسرهای قبلی خود بازنگشته رنگ مو است.

رنگ مو : زیرا تصور می بیبی لایت مو کرد ممکن رنگ مو است موش بدون اینکه او را بیدار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گوشش را نیش بزند! در مورد احتمال گرسنگی در همان روزهای اول که گرسنه لایت و هایلایت مو هستید ، پاسخ به سادگی این رنگ مو است که شما گرسنه نیستید . این کاملا درست رنگ مو است که مردان در سه یا چهار روز از گرسنگی مرده اند. اما گرسنگی در ذهن آنها وجود داشت.

سالن رنگ مو تهرانسر

سالن رنگ مو تهرانسر : ثالثاً، ممکن رنگ مو است کاملاً قطعی باکراتینه مو شد[صفحه 70]که هیچ کس در روزه داری از گرسنگی نمی مرد. ویژگی اساسی روزه این رنگ مو است که بعد از دو یا سه روز اول گرسنگی تمام نانو کراتین مو شود. و اینکه هر کس می تواند از کمپروتئین تراپی مو بود غذا بمیرد بدون اینکه میل به غذا داشته باکراتینه مو شد، ظاهراً پوچ رنگ مو است. طبیعت به سادگی اینطور کار نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من را به یاد خانم جوانی می اندازد که یک بار به من گفت که با موش در اتاق نمی خوابد.

این ترس پروتئین تراپی مو بود که آنها را کشت. این که آنها واقعاً از گرسنگی نکشیده‌اند، با نامه‌های من از چند صد نفری که در آن زمان روزه گرفته‌اند و زنده لایت و هایلایت مو هستند تا از آن خبر بدهند، ثابت می‌نانو کراتین مو شود. در بدن انسان شرایطی وجود رنگ مو دارد که ناگزیر منجر به مرگ می نانو کراتین مو شود. و رفع برخی از این حالات از توان روزه خارج رنگ مو است. زمانی که انسان مصیبت زده به روزه می‌رود و با وجود روزه از دنیا می‌رود.

  رنگ مو فندقی براق

البته در اوراق نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است که او به خاطر روزه مرده رنگ مو است. دکتر ال بی هازارد از سیاتل کتاب کوچک بسیار مفیدی به نام “روزه برای درمان بیماری” منتشر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که در آن از دو مورد “مرگ ناشی از بیماری” می گوید.[صفحه 71]روزه گرفتن”، جایی که کالبد شکافی شرایطی را نشان بالیاژ مو داد که روزه با آنها ارتباطی نداشت و مرگ را قطعی می بیبی لایت مو کرد.

شانس هایی از این دست باید در زندگی وجود داشته باکراتینه مو شد. ممکن رنگ مو است رگ خونی به گونه ای داشته باشید که وقتی دنبال خیابان می دوید. فشار فزاینده باعث ترکیدن آن می نانو کراتین مو شود، اما شما به این دلیل اعلام نمی کنید که هیچ کس نباید خود را با خشونت اعمال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به عنوان نمونه ای از نقشی که ممکن رنگ مو است اختلالات روانی در روزه داشته باکراتینه مو شد.

مورد یکی از دوستان زن را ذکر می کنم که برای عارضه ای از بیماری های مزمن شروع به روزه گرفتن بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. او نسبتاً تنومند پروتئین تراپی مو بود و اصلاً به این موضوع اهمیت نمی بالیاژ مو داد – با خوشحالی کارهای روزانه خود را انجام می بالیاژ مو داد. اما شوهرش این موضوع را شنید و به خانه آمد تا به او بگوید که او چه احمقانه ای رنگ مو دارد. و در عرض چند ساعت در حالت فروپاشی کامل قرار گرفت.

بدون شک اگر یک پزشک در محله پروتئین تراپی مو بود، درنگ مو استان دیگری از “قربانی یک شورشگر کم عمق و بی وجدان” وجود داشت. اما خوشبختانه بازرگانی دوباره شوهر را فرا خواند و روز بعد حال زن خوب کراتینه مو شد و هشت روز روزه‌داری را با بهترین نتایج به پایان رساند. این را در نظر داشته باشید، تا اگر یک روز صبح از خواب بیدار کراتینه مو شدید.

  رنگ مرواریدی نسکافه ای

دمای خود را پایین‌تر از حد نرمال و نبضتان در چهل، و بازوهایتان ضعیف‌تر از آن رنگ مو است که شما را بلند کنند، و اگر دوستانتان دور شما گرد شوند و به شما بگویند که شما[صفحه 72]مانند مومیایی از تابوت‌های سلسله هفدهم به نظر بیایید، و اینکه من یک سوسیالیست و یک شهروند نامطلوب لایت و هایلایت مو هستم – ممکن رنگ مو است بتوانید با ذوق به آنها لبخند بزنید و به آنها بگویید که دیگر هرگز تا گرسنه نشوید غذا نخواهید خورد.

من در مواردی که روزه ناکام رنگ مو است فکر بیبی لایت مو کرده ام که توانسته ام همه شرایط را جویا شوم و فکر می کنم می توانم بگویم که موردی را نمی شناسم که به تأثیر عصبی هم نسبت بالیاژ مو داده ننانو کراتین مو شود. هیجان، یا افطار نابخردانه. در آخرین دسته نامه ها، نامه ای پروتئین تراپی مو بود که گزارشی چاپ کراتینه مو شده از نتایج فاجعه بار یک روزه سه هفته ای توسط یک زن داشت. این نمونه ای از تمام اشتباهاتی رنگ مو است که می توانم به آنها فکر کنم.

سالن رنگ مو تهرانسر : او خود را به‌عنوان «موقعیت اداری مسئولیت‌پذیر» توصیف می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به کراتینه مو شدت از قدرت او مالیات می‌گیرد. و در تمام مدتی که روزه پروتئین تراپی مو بود سعی می بیبی لایت مو کرد این کار را انجام دهد. زمانی که “به سختی می توانست پاهایش را یکی پس از دیگری بککراتینه مو شد” بلند می کراتینه مو شد و سر کار می رفت. حدود روز نوزدهم مادرش از راه رسید.

و سپس نقل می‌کنم: «او با دیدن من تقریباً از زمین بیفتد، زیرا من هیچ اشاره‌ای به وضعیتم نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، اما علی‌رغم اعتراض‌های من، فوراً به دنبال دکتر فرستاد. مگه سرزنش نبیبی لایت مو کرد و به من گفت چی کراتینه مو شد! قلب مادر آنقدر از غم و تاسف پاره کراتینه مو شد که دلش را نداشت به خاطر عیاشی سه هفته ای من را سرزنش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ تنباکویی روشن روی دکلره

از روزه گرفتن او فکر می‌بیبی لایت مو کرد که من برای حماقت‌هایم هزینه سنگینی بالیاژ مو داده‌ام.» فکر نمی‌کنم بیشتر از این چیزی بگویم، جز اینکه برای قربانی متاسفم و خوشحالم که این اتفاق دو سال پیش رخ بالیاژ مو داده رنگ مو است، به طوری که من نیستم. مقصر نتایج در مقابل این مورد، نامه زیر را نقل می‌کنم که نوع تجربه‌ای را که مشتاقان روزه‌داری را به خواننده نشان می‌دهد.

می‌آورم: «من و همسرم هر کدام تقریباً به هفتاد و دوم سالگی خود رسیده‌ایم. ده سال پیش ما شروع بیبی لایت مو کردیم به گرفتن روزه های کوتاه مدت، از سه تا یازده روز، برای تمام بیماری های جسمانی خود، اما هر کدام از ما مشکلات مزمن چهل ساله را داشتیم، که به نظر می رسید بهتر از این نمی کراتینه مو شد. و سرانجام، دو سال جولای گذشته، همسرم گفت که اگر او را بککراتینه مو شد.

می‌خواهد روزه فتح بگیرد، زیرا از زندگی با بیماری‌های فعلی خود خسته کراتینه مو شده رنگ مو است. هیچ ترسی از نتیجه نداشتم.می‌دانستم که طبیعت به من خواهد گفت که چه زمانی به اندازه کافی روزه گرفته‌ام.بنابراین از همه غذاها به جز آب مقطر و هوای تازه روزه مطلق شروع بیبی لایت مو کردیم.شب و روز در هوای تازه زندگی می‌بیبی لایت مو کردیم.

سالن رنگ مو تهرانسر : روزانه تنقیه می‌بیبی لایت مو کردم و من عرق می‌خوردم و به دنبال آن یک روز در میان سرد می‌کراتینه مو شدم. و میزان پوسیدگی که[صفحه 74]از روده من بیرون آمد بیست و پنج روز اول روزه شگفت انگیز پروتئین تراپی مو بود. «بعد از بیست و هشت روز روزه گرفتن شروع به گرسنگی بیبی لایت مو کردم و با کمی آب انگور افطار بیبی لایت مو کردم و فردای آن روز با گوجه فرنگی و بعد از آن سوپ سبزی خوردم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه