نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو شیک

مدل رنگ مو شیک | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو شیک را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو شیک را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ مو شیک : در بلوک بعدی، انبوهی از دختران از منطقه فروشگاه بزرگ به راهرو سرازیر کراتینه مو شدند و مادر کاغذش را باز بیبی لایت مو کرد. این اواخر او عادت خود را برای رها بیبی لایت مو کردن صندلی خود افراط نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. ژاکلین درست می‌گفت – یک دختر جوان معمولی می‌توانست به خوبی او بایستد. تسلیم کراتینه مو شدن از صندلی خود احمقانه پروتئین تراپی مو بود، یک ژست صرف. امروزه از هر ده زن حتی یک زن هم به خود زحمت تشکر از او را نمی دهد.

رنگ مو : و بچه های شما می میرند مگر اینکه شما اول خوش شانس باشید – و خیلی زود تنها می شوید. برای اینکه اصلاً دوستی نداشته باشی منزوی کراتینه مو شده ای.» لبخند کمرنگی زد. حالا دستانش به کراتینه مو شدت می لرزید. “روزی روزگاری تقریبا چهل سال پیش پدرت نزد من آمد و از من هزار دلار درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. من چند سال از او بزرگتر پروتئین تراپی مو بودم و با وجود اینکه او را کمی می شناختم، نظر زیادی به او داشتم.

مدل رنگ مو شیک

مدل رنگ مو شیک : از من خورنگ مو استه کراتینه مو شد که یکی از کسانی باشم. زمانی که ما خیلی صمیمی پروتئین تراپی مو بودیم. به خاطر همین رنگ مو است که الان پیش شما می آیم. هرگز در زندگی ام هرگز مجبور نپروتئین تراپی مو بودم به سراغ کسی بیایم که پیش شما آمده ام. حالا، آقای مادر – به سراغ یک غریبه بیایید. اما وقتی بزرگتر می شوید دوستانتان می میرند یا دور می شوند یا سوء تفاهم شما را از هم جدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  جدیدترین و شیکترین مدل رنگ مو

در آن روزها پول زیادی داشت و امنیت نداشت – جز نقشه ای در سر نداشت – اما من از نگاه او خوشم آمد – اگر بگویم بی شباهت نیستی مرا عفو می کنی او – پس بدون امنیت به او بالیاژ مو دادم.” آقای لیسی مکث بیبی لایت مو کرد. او تکرار بیبی لایت مو کرد: «بدون امنیت. من آن زمان می‌توانستم آن را بپردازم. من با آن ضرر نبیبی لایت مو کردم. او قبل از پایان سال آن را با سود شش درصد پس بالیاژ مو داد. ماتر از پایین به لکه‌کشش نگاه می‌بیبی لایت مو کرد.

با مبالیاژ مو دادش به یک سری مثلث‌ها ضربه می‌زد. او می‌دانست که اکنون چه چیزی در راه رنگ مو است، و عضلاتش از نظر فیزیکی سفت می‌شوند، زیرا نیروهایش را برای امتناع خود جمع می‌بیبی لایت مو کرد. صدای ترک خورده ادامه بالیاژ مو داد: “من الان یک پیرمرد لایت و هایلایت مو هستم، آقای مادر.” “من یک شکست خورده ام – من یک شکست خورده ام – فقط لازم نیست الان وارد این موضوع شویم. من یک دختر دارم.

مدل رنگ مو شیک : یک دختر مجرد که با من زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او کار رنگ مو استنوگرافی انجام می دهد و بسیار به من لطف داشته رنگ مو است. ما زندگی می کنیم. با هم، می دانید، در خیابان سلبی – ما یک آپارتمان داریم، یک آپارتمان بسیار خوب.” پیرمرد آهی لرزان کشید. او سعی می بیبی لایت مو کرد – و در عین حال می ترسید – به خورنگ مو استه خود برسد. به نظر می رسید بیمه پروتئین تراپی مو بود. او یک سیرنگ مو است ده هزار دلاری داشت.

  بهترین اسپری رنگ مو موقت

تا سقف آن وام گرفته پروتئین تراپی مو بود، و تمام مبلغ را از دست بالیاژ مو داد مگر اینکه بتواند چهارصد و پنجاه دلار جمع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او و دخترش حدود هفتاد و پنج دلار بین خود داشتند. آنها هیچ دوستی نداشتند – او توضیح بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود – و جمع آوری پول را غیرممکن می دانستند … مادر دیگر نمی توانست این درنگ مو استان تلخ را تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او نمی‌توانست از این پول دریغ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما حداقل می‌توانست پیرمرد را از عذاب تاول‌آمیز درخورنگ مو است آن رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

او به آرامی حرفش را قطع بیبی لایت مو کرد: «متاسفم آقای لیسی، اما من نمی توانم آن پول را به شما قرض بدهم.» “نه؟” پیرمرد با چشمان پژمرده و چشمک زن که فراتر از هر گونه شوکی پروتئین تراپی مو بود به او نگاه بیبی لایت مو کرد، تقریباً به نظر می رسید فراتر از هر احساس انسانی به جز مراقبت بی وقفه. تنها تغییر در حالت او این پروتئین تراپی مو بود که دهانش به آرامی باز می کراتینه مو شد. مادر قاطعانه چشمانش را به لکه گیر خود دوخت.

ما تا چند ماه دیگر بچه دار می شویم و من برای آن پس انداز بیبی لایت مو کرده ام. این عادلانه نیست که همسرم در حال حاضر چیزی از او – یا بچه – بگیرد. صدایش به نوعی زمزمه فرو رفت. او متوجه کراتینه مو شد که با بی‌احتیاطی می‌گوید که تجارت بد رنگ مو است – و آن را با تسهیلات طغیان‌آمیز می‌گفت. آقای لیسی هیچ رنگ مو استدلالی نبیبی لایت مو کرد. او بدون نشانه هایی از ناامیدی برخرنگ مو است.

  رنگ مو قهوه ای زیتونی تیره

مدل رنگ مو شیک : فقط دست هایش هنوز می لرزید و مادر را نگران می بیبی لایت مو کرد. پیرمرد معذرت خواهی بیبی لایت مو کرد – از اینکه او را در چنین زمانی اذیت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود متاسف پروتئین تراپی مو بود. شاید چیزی پیش بیاید او فکر می بیبی لایت مو کرد که اگر آقای ماتر اتفاقاً یک معامله اضافی داشته باکراتینه مو شد، ممکن رنگ مو است او فردی باکراتینه مو شد که باید به آنجا برود، زیرا او پسر یک دوست قدیمی پروتئین تراپی مو بود. هنگام خروج از دفتر با مشکل باز بیبی لایت مو کردن درب بیرونی مواجه کراتینه مو شد.

خانم کلنسی به او کمک بیبی لایت مو کرد. او در حالی که چشمان پژمرده اش پلک می زند و دهانش هنوز کمرنگ باز مانده پروتئین تراپی مو بود، با حالتی کهنه و ناراضی از راهرو رفت. جیم ماتر کنار میزش ایستاد و دستش را روی صورتش گذاشت و ناگهان به خود لرزید که انگار سردش کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. اما هوای ساعت پنج بیرون مثل یک ظهر گرمسیری گرم پروتئین تراپی مو بود. IV گرگ و میش هنوز یک ساعت بعد گرمتر پروتئین تراپی مو بود.

وقتی او در گوشه ای ایستاده پروتئین تراپی مو بود و منتظر ماشینش پروتئین تراپی مو بود. کالسکه تا خانه اش بیست و پنج دقیقه پروتئین تراپی مو بود و او روزنامه ای با کت صورتی خرید تا ذهن بی حالش را اشتها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این اواخر زندگی کمتر شاد و جذاب به نظر می رسید. شاید او بیشتر از راه‌های دنیا یاد گرفته پروتئین تراپی مو بود – شاید با سال‌های شتابزده، زرق و برق آن کم کم از بین می‌رفت.

  رنگ مو شرابی ماهاگونی تیره

مدل رنگ مو شیک : به عنوان مثال، هیچ اتفاقی مانند امروز بعد از ظهر برای او پیش از این اتفاق نیفتاده پروتئین تراپی مو بود. او نمی توانست پیرمرد را از ذهنش دور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او او را در حالی که در گرمای طاقت فرسا به سمت خانه حرکت می‌بیبی لایت مو کرد – احتمالاً پیاده، برای صرفه‌جویی در هزینه‌های ماشین- به تصویر کشید که در یک آپارتمان گرم را باز بیبی لایت مو کرد و به دخترش اعتراف بیبی لایت مو کرد.

که پسر دوستش نتوانسته به او کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تمام غروب بی‌دردسر برنامه‌ریزی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا اینکه به همدیگر شب بخیر گفتند – پدر و دختری که بر حسب اتفاق در این دنیا منزوی کراتینه مو شده‌اند – و با یک تنهایی رقت‌انگیز در دو تختشان بیدار دراز کشیدند. ماشین خیابانی مادر از راه رسید، و او یک صندلی در نزدیکی جلو، در کنار یک خانم مسن پیدا بیبی لایت مو کرد که با بغض به او نگاه می بیبی لایت مو کرد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱