↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

کرم پلاتینه رنگ مو استار لیدی

کرم پلاتینه رنگ مو استار لیدی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت کرم پلاتینه رنگ مو استار لیدی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با کرم پلاتینه رنگ مو استار لیدی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

کرم پلاتینه رنگ مو رنگ مو استار لیدی : وقتی دوباره به محله رسیدیم، یکی فریاد زد: “اما ولپات کجرنگ مو است؟” – “و فویا، او کجرنگ مو است؟” آنها توسط گردان پنجم محاکمه و به خط مقدم اعزام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. بدون شک ما باید آنها را در یک محله پیدا کنیم.

رنگ مو : واضح رنگ مو است که کوتاهتر از سه مورد دیگر، در گذشته مارش گردان رنگ مو است. به جاده می رسم و با توده نزولی 18 روبرو می شوم. یونیفورم این بازماندگان همگی به رنگ زرد خاکی رنگ مو است، به طوری که به نظر می رسد لباس خاکی پوشیده کراتینه مو شده اند. پارچه با گل رنگی که زیر آن خشک کراتینه مو شده سفت رنگ مو است. دامن کت‌های بزرگ آنها مانند توده‌های چوبی رنگ مو است.

کرم پلاتینه رنگ مو رنگ مو استار لیدی

کرم پلاتینه رنگ مو رنگ مو استار لیدی : با چوب به خودش کمک می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به سختی راه می‌رود. و دردهای دیگری نیز وجود رنگ مو دارد. او سرش را پایین انداخته رنگ مو است و ممکن رنگ مو است در مراسم تشییع جنازه شرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. می‌توانیم ببینیم که در ذهن او واقعاً مردگان را دنبال می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و افکارش با آنهرنگ مو است. اینجا شرکتی رنگ مو است که در بی نظمی وخیم فرو می رود و قلب ما سنگین رنگ مو است.

که روی پوسته زرد رنگی که تا زانوهایشان می‌رسد می‌پرند. صورت آنها کشیده و سیاه کراتینه مو شده رنگ مو است. گرد و غبار و خاک دوباره آنها را چروکیده رنگ مو است. چشمانشان درشت و تب دار رنگ مو است. و از این سربازانی که اعماق وحشت آنها را پس بالیاژ مو داده رنگ مو است، غوغایی کر کننده برمی خیزد. آنها به یکباره و با صدای بلند صحبت می کنند. اشاره می کنند.

می خندند و آواز می خوانند. برای دیدن آنها فکر می کنید که جمعیتی از تعطیلات پروتئین تراپی مو بود که روی جاده می ریختند! اینها بخش دوم و ستوان فرعی بزرگش لایت و هایلایت مو هستند که کت بزرگش را سفت بیبی لایت مو کرده و به دور بدنی به سفتی مانند یک چتر غلتان بسته اند. من در امتبالیاژ مو داد جمعیت راهپیمایی تا جوخه مارشال، که به کراتینه مو شدت امتحان کراتینه مو شده‌تر از همه پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو دودی زیتونی با مش یخی

با آرنج حرکت می‌کنم. از یازده رفیق که پروتئین تراپی مو بودند و یک سال و نیم بدون وقفه پروتئین تراپی مو بودند، سه نفر فقط با سرجوخه مارشال پروتئین تراپی مو بودند. او مرا می بیند – با یک تعجب خوشحال و یک لبخند گسترده. او اسلحه‌اش را رها بیبی لایت مو کرد و دست‌هایش را به من می‌دهد، که از یکی از آن‌ها چوب سنگرش آویزان کراتینه مو شده رنگ مو است.

“اوه، ویو فری، هنوز قوی لایت و هایلایت مو هستی؟ این اواخر چه کراتینه مو شده رنگ مو است؟” سرم را برمی‌گردانم و تقریباً زیر لب می‌گویم: «پس پیرمرد، این اتفاق بدی افتاده رنگ مو است.» لبخندش یکدفعه می‌میرد و جدی می‌گوید: «ای اوی پیرمرد؛ نمی‌نانو کراتین مو شود؛ این بار افتضاح پروتئین تراپی مو بود. باربیر کشته کراتینه مو شد». “آنها به ما گفتند – باربیر!” مارشال می‌گوید: “شنبه شب، ساعت یازده پروتئین تراپی مو بود.

پوسته بالای پشتش را مثل تیغ بریده پروتئین تراپی مو بود. بسه پوسته‌ای پیدا بیبی لایت مو کرد که از شکم و شکمش پاک کراتینه مو شد. بارتلمی و باوبکس آن را در سر و گردن گرفتند. ما شب را با تمام سرعت بالا و پایین سنگر را گذراندیم تا از دوش فرار کنیم. در یک لحظه از خون خالی کراتینه مو شد، مثل سطلی که لگد زده کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. کمی که پروتئین تراپی مو بود، قابل توجه پروتئین تراپی مو بود که چقدر خون داشت.

جریانی به طول حداقل پنجاه متر ایجاد بیبی لایت مو کرد. گوگنارد با یک انفجار پاهایش را برید. آنها او را کاملاً نمرده بلند آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. این در پست شنود پروتئین تراپی مو بود. من با آنها در حال انجام وظیفه پروتئین تراپی مو بودم. اما وقتی آن گلوله افتاد، به داخل سنگر رفته پروتئین تراپی مو بودم تا زمان را بپرسم. تفنگم را پیدا بیبی لایت مو کردم، که در آنجا رها کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم. جای من دوبرابر خم کراتینه مو شده، انگار کسی آن را در دستانش تا بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد.

  رنگ موی مش بلوند

کرم پلاتینه رنگ مو رنگ مو استار لیدی : بشکه مانند چوب پنبه‌باز، و نیمی از ذخایر در خاک اره. بوی خون تازه کافی پروتئین تراپی مو بود تا دلت را بالا بیاورد.» “و موندن – او هم؟” “مونداین-در واقع دیروز در حفره‌ای پروتئین تراپی مو بود که گلوله‌ای به داخل آن فرو رفت. او دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود و سینه‌اش له کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. آیا آنها درباره فرانکو که در کنار موندن پروتئین تراپی مو بود به شما گفته‌اند؟ سقوط زمین ستون فقراتش را شکست.

بعد از اینکه او را بیرون آوردند و او را زمین گذاشتند، دوباره صحبت بیبی لایت مو کرد، در حالی که سرش به یک طرف افتاده پروتئین تراپی مو بود، گفت: «دارم می میرم» و او رفت. به بدنش دست نخورده پروتئین تراپی مو بود، اما او را در حالی یافتند که سرش کاملاً صاف پروتئین تراپی مو بود، صاف به اندازه یک پنکیک، و به اندازه آن بزرگ. سایه – سایه‌ای که گاهی اوقات وقتی شب با فانوس راه می‌رود روی زمین می‌افتد.» و موندن و فرانکو – با وجود خط‌های راه راه‌هایشان، خیلی خوب لایت و هایلایت مو هستند. مارشال می گوید: بله. اما او در میان انبوهی از دوستانش بلعیده می‌نانو کراتین مو شود که او را نگران می‌کنند و او را آموزش می‌دهند.

او با آنها شوخی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به حرف هایشان پاسخ می دهد و همه همدیگر را زیر و رو می کنند و می خندند. از چهره به چهره نگاه می کنم. آنها شاد لایت و هایلایت مو هستند و با وجود انقباضات خستگی و لکه های زمین، پیروز به نظر می رسند. چه مفهومی داره؟ اگر در طول اقامت آنها در صف اول شراب ممکن پروتئین تراپی مو بود.

  بهترین رنگ موی تیره برای پوست گندمی

باید می گفتم: “این همه مست لایت و هایلایت مو هستند.” من یکی از بازماندگان را که در حین رفتن زمزمه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به‌طور سرسام‌آور با آن گام برمی‌رنگ مو دارد، همانطور که هوسران صحنه انجام می‌دهند، می‌کنم. این رنگ مو است، درامر. “هولو، واندربورن، تو از خودت راضی به نظر میرسی!” واندربورن، که در حالت عادی آرام می‌گیرد.

گریه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “هنوز من نیستم، می‌بینی! اینجا لایت و هایلایت مو هستم!” با اشاره ای دیوانه وار به شانه ام می زند. من میفهمم. اگر این مردان با وجود همه خوشحال لایت و هایلایت مو هستند، همانطور که از جهنم بیرون می آیند، دلیلش این رنگ مو است که از آن بیرون می آیند. تمام دکلره مو دارند برمی گردند، امان تمام دکلره مو دارند. بار دیگر مرگی که آنجا پروتئین تراپی مو بود از آنها گذشت. هر شرکت به نوبه خود هر شش هفته یک بار به جبهه می رود.

شش هفته! چه در مسائل بزرگ و چه در مسائل جزئی، سربازان جنگنده، فلسفه کودک را آشکار می کنند. آنها هرگز به دورتر نگاه نمی کنند، چه به جلو و چه به اطراف. فکر آنها به سختی بیشتر از روز به روز منحرف می نانو کراتین مو شود. امروز، هر یک از آن مردان مطمئن رنگ مو است که برای مدت کوتاهی زنده خواهد ماند. و به همین دلیل رنگ مو است.

کرم پلاتینه رنگ مو رنگ مو استار لیدی : که علیرغم خستگی ای که آنها را سنگین می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و کشتار تازه ای که هنوز هم با آن هجوم می آورند، هر چند برادران خود را دیده اند که از کنار خود جدا کراتینه مو شده اند، با وجود همه و با وجود خود، جشن می گیرند. جشن بازماندگان شکوه بی حد و حصری که آنها در آن شادی می کنند این رنگ مو است – آنها هنوز صاف ایستاده اند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه