↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ موی قهوه ای روشن

زیباترین رنگ موی قهوه ای روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ موی قهوه ای روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ موی قهوه ای روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ موی قهوه ای روشن : رابینسون، که یک هفته کریکت را برای پسران دانش آموز خود سپری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و اسمیت، که یک قایق تفریحی کرایه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، از جمعه تا سه شنبه از دیدن شما خوشحال خواهند کراتینه مو شد.

رنگ مو : به او «چهارمین جمعه» اختصاص بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است، و امید رنگ مو است که تا کریسمس با خوشحالی در لژ ایچاپروتئین تراپی مو بود مستقر نانو کراتین مو شود. مشکل تعطیلات زمان تعطیلات تابستانی می، ژوئن رنگ مو است. ژوئیه، آگوست، و سپتامبر – در صورت تداوم آب و هوا، شاید دو هفته در ماه اکتبر. اما سخت رنگ مو است که همه اینها را در چند هفته کوتاهی که برای اکثر ما مجاز رنگ مو است جمع کنیم.

زیباترین رنگ موی قهوه ای روشن

زیباترین رنگ موی قهوه ای روشن : در روز تولدشان تابوت‌های طلا به یکدیگر می‌دهند و هر روز 10 نوامبر در بدنه‌ای به ایستگاه راهپیمایی می‌کنند تا به تازه واردان خوشامد بگویند. بیچاره، اشک روی گونه هایش جاری می نانو کراتین مو شود و دستش با هق هق تکان می خورد، اما در خانه لیدی تاپکینز، کلبه عمارت، کاسه ای داغ از سوپ لاک پشت منتظر اوست و به زودی احساس راحتی بیشتری خواهد بیبی لایت مو کرد.

بر این اساس، ما با کسب و کار جدا بیبی لایت مو کردن یک ماه از دیگران روبرو بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم – کاری که به اندازه کافی برای یک عاشق کشور بدتر رنگ مو است، اما برای کسی که لندن را نیز دوست رنگ مو دارد، بیشتر از آن. سوال برای او نه تنها این رنگ مو است که کدام ماه در کنار دریا شگفت انگیزتر رنگ مو است، بلکه این رنگ مو است که کدام ماه در خارج از شهر قابل تحمل تر رنگ مو است.

  رنگ مو مش طلایی

در ماه مه دست هایم را از لندن می شستم و با میل و رغبت در سپتامبر از کریکت و گلف و قایقرانی قهوه ای برمی گشتم. افسوس که غیر ممکن رنگ مو است. اما اگر ماه جولای را به عنوان ماه زندگی در هوای آزاد انتخاب کنم، بلافاصله به برتری جولای نسبت به ژوئن به عنوان ماهی برای گذراندن در لندن فکر می کنم. نه، اما ژوئن، ماه لذت بخشی در شهر رنگ مو است.

و ماه مه و آگوست برای آن مهم رنگ مو است. به عنوان مثال در ماه مه —- اجازه دهید وارد این سوال شویم. ماه می، البته، برای تعطیلات ناامید کننده رنگ مو است. آدم باید در اردیبهشت ماه نزدیک خیاطش باکراتینه مو شد تا لباس های تابستانی اش را ببیند. انتخاب یک کت و شلوار فلانل در ماه مه یکی از لحظات زندگی هر فرد رنگ مو است – که تنها با برخی از لحظات عالی دیگر در جوراب‌گیر و کلاه‌دار برابری می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

یک اره مخصوصاً احمقانه می‌گوید: «تا زمانی که ممکن رنگ مو است از بین برود، تأثیری نداشت، اما همانطور که قبلاً با ریختن کت خز خود به آن توجه نبیبی لایت مو کرده‌اید، ممکن رنگ مو است همین حالا هم به این تجارت بپردازید. جوراب؛ از شما می خواهم به فکر جوراب های تابستانی باشید. آیا تا به حال نیم شلنگ خود را سفارش بالیاژ مو داده اید؟ نه. پس چگونه می توانید برای تعطیلات خود بروید؟ بار دیگر، تاکسی‌ها کرکره‌های خود را در ماه مه پایین می‌کشند.

زیباترین رنگ موی قهوه ای روشن : و شما می‌توانید هنگام رانندگی در لندن، ببینید و دیده شوید. هنگامی که در تاکسی رانندگی می کنید هرگز فراموش نکنید که تا زمانی که ساعت در حال حرکت رنگ مو است مالک ماشین لایت و هایلایت مو هستید. این که شما یک راننده لایت و هایلایت مو هستید، یک عضو مناسب برای باشگاه اتومبیلرانی سلطنتی. که راننده راننده شمرنگ مو است تا از دستورات شما اطاعت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ موی دوماسی مشکی طبیعی

و از همه بهتر، که می توانید با حضور در اینجا، پاهای خود را در مقابل دیدگان همه، روی صندلی مقابل بگذارید. آیا دلت برای شکوه تنگ خواهد کراتینه مو شد؟ در ژوئن و جولای چیزی از دست بالیاژ مو داده رنگ مو است. پنج شیلینگ خود را در ماه می بپردازید و گسترش دهید، زندگی کنید. اگر دوست دارید پنج پوند خود را بپردازید و در جاده کرامول رانندگی کنید.

خودتان را در دوونشایر دفن نکنید. عصرهای نورانی طولانی ژوئن در لندن! رقص ها، شام ها در شب های گرم ژوئن! جعبه های پنجره در میدان ها، مردم زیبا در پارک ها. آیا ما آنها را ترک می کنیم؟ خیلی در جریان رنگ مو است. ما ممکن رنگ مو است در آن نباشیم، اما باید در لندن باشیم تا احساس کنیم که داریم کمک می کنیم. آنها همچنین خدمت می کنند که فقط می ایستند و خیره می شوند.

علاوه بر این – من برای شما گفتم – توت فرنگی در ماه ژوئن رسیده رنگ مو است. در کامبرلند یا هر کجا که لایت و هایلایت مو هستید هرگز سیر نخواهید کراتینه مو شد. آنهایی که خوب نیستند؛ نه از نوع شیلینگ یک دانه. آیا رفتن در جولای عاقلانه رنگ مو است؟ در مورد مسابقه و چطور؟ شما باید در خدمت خداوند باشید. آره؛ جولای ماه خداوند رنگ مو است. از شما خواهش می کنم با یک هنسوم به آنجا برانید.

زیباترین رنگ موی قهوه ای روشن : اگر واقعاً هنوز یکی باقی مانده رنگ مو است. یک تاکسی در ماه مه یا زمانی که عجله دارید، اما یک روز در لرد باید عمدا گرفته نانو کراتین مو شود. در اوقات فراغت خود به آنجا برانید. تنفس عمیق. قبل از شروع بازی از نشستن روی صندلی خود نترسید – می توانید یک ورزشکار روی زمین بخرید و بخوانید که چگونه تقریباً را شکست بالیاژ مو داد. همه اینها بخشی از بازی عالی رنگ مو است.

  طرز رنگ كردن مو با دارچین و ماست

و اگر می خواهید واقعا از روز خود لذت ببرید، پس باید با این احساس در پس ذهن خود پیش بروید – که واقعاً باید کار کنید. این چاشنی مناسب برای مسابقه کریکت رنگ مو است. آره؛ ما باید در ماه جولای نزدیک سنت جانز وود باشیم، اما آگوست چطور؟ شما می گویید همه در ماه اوت می روند. اما آیا این دلیلی برای ماندن نیست؟ من حوصله ندارم به این نکته اشاره کنم که کشور شلوغ خواهد کراتینه مو شد.

فقط لندن به طرز دلپذیری خالی خواهد کراتینه مو شد. در ماه های آگوست و سپتامبر می توانید با قدیمی ترین لباس های خود پرسه بزنید و هیچ کس بدش نمی آید. اگر راه را بلد باشید، می توانید برای هر بازی بدون مشکل صندلی سامبره مو بگیرید. زمان نادری برای دیدن کلیساهای قدیمی شهر یا کاوش در موزه کنزینگتون جنوبی رنگ مو است. لندن در اوت و سپتامبر لندن نیست.

زیباترین رنگ موی قهوه ای روشن : این یک شهر قدیمی شاد رنگ مو است که تا به حال ندیده اید. می‌توانید با آستین‌های پیراهنتان در ساووی شام بخورید – تقریباً. منظورم این رنگ مو است که این ایده را به شما می دهد. و از همه بهتر، دوستان شما همگی در این کشور لذت خواهند برد و از شما برای تعطیلات آخر هفته درخورنگ مو است خواهند بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه