↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع ترکیب رنگ موی کاراملی

انواع ترکیب رنگ موی کاراملی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع ترکیب رنگ موی کاراملی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع ترکیب رنگ موی کاراملی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع ترکیب رنگ موی کاراملی : سپس جزیره ای بزرگ توصیف می نانو کراتین مو شود که پوشیده از آثار ذوب، اسکله های عظیم، انبارهای بزرگ و سایر شواهد فعالیت تجاری رنگ مو است. اینجا انتهای پایین جزیره ویکتوریا رنگ مو است که شهر هنگ کنگ روی آن ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. این جزیره در سال 1842 پس از پایان جنگ تریاک توسط چین به بریتانیای کبیر واگذار کراتینه مو شد.

رنگ مو : امروزه مانند دوران قدیم اسپانیا باقی مانده رنگ مو است، اما جذابیت اصلی آن، منظره رو به دریا، از بین رفته رنگ مو است. این به دلیل پر کراتینه مو شدن جبهه بندر رنگ مو است که را در فاصله یک چهارم مایلی از جبهه آب ترک بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. با این حال، یک جدید زیر نمونه قدیمی ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است و راه های وسیعی که در نزدیکی باز کراتینه مو شده اند فضای بسیار بیشتری را برای کالسکه ها نسبت به قبل فراهم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع ترکیب رنگ موی کاراملی

انواع ترکیب رنگ موی کاراملی : این یک درایو بیضی شکل پروتئین تراپی مو بود که در هر انتها یک پایه باند، یک قطعه چمن زیبا را در بر می گرفت. در اینجا، وقتی عصر فرا رسید، همه مانیل برای شنیدن نواختن گروه و دیدار با دوستان جمع کراتینه مو شدند. مانیل راه نمی‌رود، بنابراین مسیر وسیع با چندین ردیف کالسکه که به آرامی از اطراف بیضی عبور می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند پر کراتینه مو شد.

هر عصر به جز دوشنبه، گروه پاسبانی در می‌نوازد، و صحنه تقریباً مانند روزهای قدیم درخشان رنگ مو است، زیرا مقامات دولت آمریکا مهم رنگ مو است که با یونیفرم شرکت کنند. هیچ چیز را نمی توان عالی تر از عصرها در مانیل پس از گرمای روز تصور بیبی لایت مو کرد. هوا به طرز لذیذی نرم رنگ مو است و نسیم ملایمی که از اقیانوس می‌آید گرما را کاهش می‌دهد.

بهترین راه برای دیدن زندگی بومی مانیل، سوار کراتینه مو شدن به ماشین خیابانی از طریق توندو و[61]نواحی کالوکان، یا یک پرتاب به سمت رودخانه پاسیگ. روی خودروها از قلب منطقه تجاری، بازار بزرگ توندو، مملو از لوازم کشور اطراف و همچنین بسیاری از کالاهای کوچک تولیدی بومی یا خارجی عبور می کنید. این خط اتومبیل همچنین از، بزرگترین کابین خلبان جهان می گذرد.

  رنگ تنباکویی روی موی سفید

جایی که در فواصل زمانی معین، بهترین خروس های جنگنده در برابر یکدیگر قرار می گیرند و شرط بندی ها مانند پیست های مسابقه آمریکایی در روزهای قدیم با روحیه رنگ مو است. در سفر برگشت با این ماشین‌ها، از پل سان خوان عبور می‌کنید که نشان‌دهنده افتتاح قیام پروتئین تراپی مو بود. کاخ قدیمی مالاکانان، که اکنون محل اقامت فرماندار کل فوربس رنگ مو است.

و گورستان پاکو، جایی که چندین هزار جسد در دیوار مدور بزرگی که کلیسا را ​​احاطه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، دفن کراتینه مو شده رنگ مو است. این طاقچه های دیوار برای مبلغی سالیانه اجاره بالیاژ مو داده می شوند و در دوران قدیم اسپانیا، زمانی که اقوام آن را به سرعت پرداخت نمی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، جسد را برداشته و به همراه دیگران در گودال بزرگی انداختند. اخیراً این عمل وحشتناک از سوی مقامات نادیده گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است.

متوسط ​​ساکن مانیل بیش از پنجاه دلار پول ما را برای خانه نیپا خود نمی پردازد. چارچوب از بامبو رنگ مو است که توسط چوب دستی به هم متصل کراتینه مو شده رنگ مو است. الوارهای سقف از بامبو لایت و هایلایت مو هستند، در حالی که کناره های خانه و کاهگل از درخت نیپا ساخته کراتینه مو شده اند. کناره ها شبیه تشک لایت و هایلایت مو هستند. پنجره ها از پوسته شفاف و درب از جنس نیپا یا چوب رنگ مو است.

انواع ترکیب رنگ موی کاراملی : این خانه ها معمولاً حدود پانزده فوت مربع، با یک اتاق بزرگ، و حدود شش فوت از زمین بلند کراتینه مو شده اند. زیر خانه انبار زنده نگهداری می نانو کراتین مو شود. وقتی خانواده اسب یا گاو یا کارابائو تمام دکلره مو دارند خانه ده پا از زمین فاصله رنگ مو دارد و این حیوانات در زیر اصطبل قرار می گیرند. تقریباً در هر خانه یا حیاطی ممکن رنگ مو است یک خروس بازی پیدا نانو کراتین مو شود که با پا بسته کراتینه مو شده رنگ مو است تا از پرسه زدن و دعوای او جلوگیری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو صدفي مرواريدي

در بیشتر خانه هایی که ماشین ها در محله بزرگ بومی توندو از آنها عبور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اثاثیه کم پروتئین تراپی مو بود. معمولاً خانواده دارای یک کمد بزرگ رنگ مو است که با تصاویر ارزان تزئین کراتینه مو شده رنگ مو است و دیوارها اغلب با چاپ های رنگی پوشانده می نانو کراتین مو شود. هیچ مبلمانی وجود نرنگ مو دارد، زیرا موقعیت مورد علاقه فیلیپینی چمباتمه زدن بر روی بند خود رنگ مو است.

با این حال، در بسیاری از فقیرترین خانه‌ها، گرامافون وجود داشت که در اقساط ماهیانه یک یا دو دلار پرداخت می‌نانو کراتین مو شود. فیلیپینی ها به موسیقی علاقه زیادی تمام دکلره مو دارند و گرامافون های ارزان قیمت آنها را به کراتینه مو شدت جذب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تقریباً هر فیلیپینی سازهایی را با گوش می نوازد، و بسیاری از پسران این کشور نوازندگان متخصص گیتار یا ماندولین لایت و هایلایت مو هستند.

در مزارع بزرگ، دست‌ها به تشکیل گروه‌های موسیقی و ارکستر علاقه تمام دکلره مو دارند، و اغلب نوازندگی آنها برای نوازندگان حرفه‌ای اعتبار رنگ مو دارد. گروه پاسبانی که به عنوان بهترین گروه در مشرق زمین شناخته می نانو کراتین مو شود، توسط یک رنگ مو آمریکایی به نام لورینگ حفاری کراتینه مو شده رنگ مو است. در منطقه سانتا مسا خانه های فیلیپینی های ثروتمند وجود رنگ مو دارد.

انواع ترکیب رنگ موی کاراملی : اینها معمولاً دو طبقه لایت و هایلایت مو هستند، با طبقه بالایی که بسیار از قسمت پایینی بیرون زده رنگ مو است، و با بسیاری از پنجره های زینتی خوابگاهی، با ارسی های محفظه ای از قطعات کوچک پوسته شفاف. در مانیل پنجره برای جلوگیری از گرمای ظهر و تابش خیره کننده خورشید در نظر گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. در مواقع دیگر پنجره ها به داخل دیوارها لغزنده می شوند و بنابراین تقریباً تمام قسمت خانه به روی هوای خنک شب باز رنگ مو است.

  چند مدل رنگ موی بلوند

بسیاری از این خانه‌ها با بهترین چوب‌های سخت ساخته کراتینه مو شده‌اند و تعبالیاژ مو داد کمی از آنها کف‌های چوب ماهون جلا تمام دکلره مو دارند. مبلمان بامبو و چوب خیزران ممکن رنگ مو است در برخی از این خانه ها دیده نانو کراتین مو شود، در حالی که در برخی دیگر کمد و کمد لباس در جنگل های بومی غنی رنگ مو است. این خانه‌ها با درختانی نقش بسته‌اند که در میان آن‌ها مگنولیا، اقاقیا و نخل با درختان موز و پوملو پر از میوه لایت و هایلایت مو هستند.

تنها چهار بلوک در طول، خیابان تجاری در مانیل رنگ مو است. رستوران و چایخانه در پیش زمینه، مقر اصلی آمریکایی مورد علاقه در مانیل رنگ مو است. پلاک هجدهم کلیسای قدیمی و پل در پاسیگ. این پل و کلیسا که از سنگ عظیم و پوشیده از خزه ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است، قدیمی تر از دیوار برنگ مو استانی مانیل به نظر می رسد. این سبک خانه، با قاب بامبو و کناره های کاهگلی و سقفی از نیپا گراس، حدود پنجاه مکس قیمت رنگ مو دارد.

انواع ترکیب رنگ موی کاراملی : یا بیست و پنج دلار در سکه طلای ایالات متحده. معمولاً حدود شش فوت از زمین فاصله رنگ مو دارد کلبه نیپا [63] هنگ کنگ، کانتون، سنگاپور و رانگون [65] هنگ کنگ، بزرگترین بندر بریتانیا در شرق ورودی بندر هنگ کنگ یکی از چشمگیرترین ورودی های جهان رنگ مو است. کشتی بخار چندین مایل در امتبالیاژ مو داد سرزمین اصلی حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه