↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی رزگلد دوشس

رنگ موی رزگلد دوشس | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی رزگلد دوشس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی رزگلد دوشس را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی رزگلد دوشس : گاهی البته اشتباهاتی هم انجام می نانو کراتین مو شود و بیماری داریم. اما در بیشتر موارد، تمام این فرآیند بی‌نهایت پیچیده، روز و شب بدون هیچ مشکلی پیش می‌رود، و همه اینها کار چیزی رنگ مو است که ما می‌توانیم آن را «ذهن بدن» بنامیم. و همانطور که بدن مادی ما محصول یک روند طولانی مدت رکراتینه مو شد رنگ مو است که در جنین توسط هر فردی تکرار می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : تروت می‌دانست که سوت به این معنی رنگ مو است که کاپن بیل در حال فکر بیبی لایت مو کردن رنگ مو است، و ملوان پیر آنقدر که به درختان ساحلی که در آن ایستاده پروتئین تراپی مو بودند به جزیره نگاه نمی‌بیبی لایت مو کرد. او در حال حاضر از جیب بزرگ کتش یک تیغه تبر درآورد که در پارچه ای کهنه پیچیده پروتئین تراپی مو بود تا از بریدن لبه تیز لباسش جلوگیری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و این که در پشت آن اقیانوس وسیعی از قدرت رنگ مو است.

رنگ موی رزگلد دوشس

رنگ موی رزگلد دوشس : در هر صورت چیزی در وسط این جزیره کوچک برق زد و گربه شیشه ای روی ساحل مکث بیبی لایت مو کرد و گفت: گلدان طلایی حاوی گل جادویی وجود رنگ مو دارد که بسیار کنجکاو و زیبا رنگ مو است. اگر بتوانید به جزیره برسید، وظیفه شما به پایان رسیده رنگ مو است – به جز اینکه چیز را با خود به خانه ببرید. کاپن بیل به وسعت آب نگاه بیبی لایت مو کرد و شروع به سوت زدن آهنگی آرام و لرزان بیبی لایت مو کرد.

که گاه و بیگاه همه دایک ها را می برد و به آگاهی انسان سرازیر می نانو کراتین مو شود. نویسنده این کتاب در حال حاضر معلم صبور و سرسخت یک دکترین اقتصادی معین، واعظی رنگ مو است که او ممکن رنگ مو است آن را ضد انگلی بداند. او به این نتیجه رسیده رنگ مو است که عادت انسانها به بردگی همنوعان خود و رنگ مو استثمار و رنگ مو استثمار آنها و رنگ مو استخراج مواد خود از آنها بدون بازگشت.

  رنگ مو نسکافه ای دودی روشن بدون دکلره

که این عادت برای همه تمدن ها ویرانگر رنگ مو است و با هیچ یک از اشکال عالی زندگی، یعنی فکری، ناسازگار رنگ مو است. اخلاقی یا هنری او به این نتیجه رسیده رنگ مو است که تلاش برای ساختن یک ساختار زندگی اجتماعی تا زمانی که پایه و اساس درستی وجود نداشته باکراتینه مو شد، فایده ای نرنگ مو دارد. به عبارت دیگر، تا زمانی که نظام سرمایه داری با همکاری جایگزین ننانو کراتین مو شود.

اما در جوانی شاعر پروتئین تراپی مو بود یا فکر می‌بیبی لایت مو کرد که لایت و هایلایت مو هست و به آن چیز عجیب و شگفت‌انگیزی دست زد که ما آن را نبوغ می‌نامیم. او هوشیاری خود را می‌دید، مانند برگی که در برابر طوفان عظیم انرژی معنوی رانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. و او معتقد رنگ مو است که این تجربه توهم نپروتئین تراپی مو بود، بلکه آشکاری از اسرار پنهان وجود پروتئین تراپی مو بود. او هنوز خاطراتی از این تجربه شگفت‌انگیز رنگ مو دارد.

هنوز هم در آگاهیش اشاراتی از آن رنگ مو دارد. چیزی هنوز در حافظه او می پرد، مانند اسب مسابقه، یا مانند اسب جنگی مکاشفه ها، که “نبرد را از دور، صدای رعد و برق فرماندهان و فریاد را معطر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” به دلیل این موارد، او هرگز نمی‌تواند فلسفه‌ای را بپذیرد که روح انسان را در غل و زنجیر قرار دهد، هرگز در اندیشه‌اش تلاشی برای تعیین حد و مرز برای امکانات زندگی انسان نخواهد بیبی لایت مو کرد.

قلب زندگی در ما می تپد، شگفتی آن و شکوه آن مانند جزر و مد در پشت سر ما موج می زند. جهان های جدید در ما متولد می شوند، یا اگر ترجیح می دهید، توسط ما ساخته کراتینه مو شده اند. و این فرآیند، لذتی بی پایان رنگ مو است، لذتی فراتر از هر چیزی که انسان معمولی در حال حاضر می تواند تصور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یا هر وسیله ای که علم اختراع بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، می تواند وزن یا اندازه گیری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ موی استخوانی و صدفی

فصل دوازدهم ذهن بدن (درباره ضمیر ناخودآگاه بحث می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اینکه آن چیست، با بدن چه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و چگونه می توان آن را کنترل بیبی لایت مو کرد و هوش از آن رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد.) اهمیت ذهن در مسائل بهداشتی زمانی آشکارتر می نانو کراتین مو شود که بفهمیم آنچه را که معمولاً ذهن خود می نامیم – حالات ذهنی که روز به روز در آگاهی ما با ما روبرو می شوند – در واقع جز کوچکی از کل ذهن ما لایت و هایلایت مو هستند.

علاوه بر این ذهن آگاه، توده عظیمی از شخصیت ما وجود رنگ مو دارد که مانند انباری رنگ مو است که به خانه ما متصل رنگ مو است، مکانی که اغلب به آنجا نمی رویم، اما در صورت نیاز می توانیم به آنجا برویم. این انبار حافظه مرنگ مو است، چیزهایی که می دانیم و می توانیم به دلخواه به خاطر بیاوریم. و پس از آن، یک انبار بسیار وسیع دیگر وجود رنگ مو دارد – هیچ کس تا به حال اندازه آن را اندازه گیری نبیبی لایت مو کرده یا حدس زده رنگ مو است.

رنگ موی رزگلد دوشس : که ظاهراً حاوی همه چیزهایی رنگ مو است که ما تاکنون می دانیم، شاید همچنین همه چیزهایی که اجبالیاژ مو داد ما می دانسته اند. یک تشبیه رایج برای ذهن انسان شبیه کوه یخ رنگ مو است. بخش معینی از آن در بالای سطح دریا ظاهر می نانو کراتین مو شود، اما هفت برابر بیشتر از آن در زیر آب شناور رنگ مو است. به نظر می رسد که این ضمیر ناخودآگاه بیشترین پیوند را با بدن رنگ مو دارد.

  رنگ صدفی مرواریدی دوماسی

محل قرارگیری آن در قسمت‌های پشتی مغز، در نخاع و عقده‌های عصبی بزرگ‌تر، مانند شبکه خورشیدی رنگ مو است. این بخشی از ذهن ما رنگ مو است که فعالیت‌های بدن ما را کنترل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، همه آن چیزهای معجزه‌آسایی که قبل از اینکه ما برای اولین بار چشمان خود را به روی نور باز کنیم، اتفاق افتاده و در هنگام خواب ادامه می‌دهند و تا زمانی که بمیریم هرگز متوقف نمی‌شوند.

وقتی انگشت خود را قطع می کنیم و میکروب های خارجی را وارد خون خود می کنیم، نیرویی مرموز باعث می نانو کراتین مو شود که میلیون ها سلول خونی ما به این نقطه هجوم برده و دشمن مهاجم را ناپروتئین تراپی مو بود بیبی لایت مو کرده و ببلعد. ما نمی دانیم که چگونه این کار انجام می نانو کراتین مو شود، اما این یک اقدام هوشمندانه رنگ مو است، اندازه گیری کراتینه مو شده و دقیقاً تنظیم کراتینه مو شده رنگ مو است، به اندازه جدول زمانی راه آهن. وقتی عرضه غذا در بدن کم می نانو کراتین مو شود.

رنگ موی رزگلد دوشس : چیزی از طریق معده ما اطلاعیه ای صادر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که ما آن را گرسنگی می نامیم. وقتی غذا را وارد معده می کنیم، چیزی از شیره معده بیرون می ریزد تا آن را هضم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زمانی که این غذای هضم کراتینه مو شده آماده می نانو کراتین مو شود و وارد خون می نانو کراتین مو شودجریان، چیزی تصمیم می گیرد که چه قسمتی از آن به عضله، چه به سلول های مغز، چه به مو، چه به ناخن انگشتان تبدیل نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه