↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی صدفی

رنگ مرواریدی صدفی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی صدفی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی صدفی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی صدفی : او یک نوع عصبی رنگ مو است – گفت که همیشه در چای قطره آدامس می خورد زیرا مجبور پروتئین تراپی مو بود مدت زیادی در یک مکان بایستد.” “در مورد چه چیزی صحبت بیبی لایت مو کردید – برگسون؟ بیلفیسم؟ آیا این یک مرحله غیراخلاقی رنگ مو است؟” موری بی حال پروتئین تراپی مو بود. به نظر می رسید خز او از همه طرف دویده رنگ مو است. “در واقع ما در مورد بیلفیسم صحبت بیبی لایت مو کردیم. به نظر می رسد مادرش یک بیلفیست رنگ مو است.

رنگ مو : رقص چای – و آنقدر دیر ماندم که قطارم را به فیلادلفیا از دست بالیاژ مو دادم.” آنتونی با کنجکاوی گفت: “عجیب رنگ مو است که اینقدر طولانی بمانم.” “بلکه. چیکار بیبی لایت مو کردی؟” “جرالدین. طلیعه کوچولو در کیث. من در مورد او به شما گفتم.” “اوه!” “حدود سه با من تماس گرفت و تا پنج ماندم. روح کوچک عجیب و غریب – او مرا می گیرد. او کاملاً احمق رنگ مو است.” موری ساکت پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مرواریدی صدفی

رنگ مرواریدی صدفی : آنتونی ادامه بالیاژ مو داد: «هرچقدر هم عجیب به نظر برسد، تا جایی که به من مربوط می‌نانو کراتین مو شود، و حتی تا آنجا که من می‌دانم، جرالدین نمونه‌ای از فضیلت رنگ مو است.» او یک ماه پروتئین تراپی مو بود که او را می شناخت، دختری با عادت های بی وصف و عشایری. شخصی او را به طور اتفاقی به آنتونی بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، که او را سرگرم کننده می دانست و بوسه های پاک و پری را که در شب سوم آشنایی شان به او بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

زمانی که با تاکسی از پارک عبور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، دوست داشت. او خانواده ای مبهم داشت – یک عمه و عموی سایه بان که با او در آپارتمانی در هزارتوی صدها نفر شریک پروتئین تراپی مو بودند. او شرکتی پروتئین تراپی مو بود، آشنا و کمی صمیمی و آرام. علاوه بر این، او به آزمایش اهمیتی نمی‌بالیاژ مو داد – نه از روی هر گونه رفتار اخلاقی، بلکه از ترس اجازه بالیاژ مو دادن به هرگونه درهم‌تنیدگی چیزی را که احساس می‌بیبی لایت مو کرد.

  بلوند زیتونی پلاتینه چیست

آرامش روزافزون زندگی‌اش را مختل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او به موری گفت: “او دو شیرین کاری رنگ مو دارد.” یکی از آنها این رنگ مو است که موهایش را به طریقی روی چشمانش بگذارد و سپس آن را باد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دیگری این رنگ مو است که بگوییم “دیوونه”! وقتی یکی حرفی می‌زند که بالای سرش رنگ مو است. این من را مجذوب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ساعت به ساعت آنجا می‌نشینم.

کاملاً مجذوب علائم شیدایی او در تخیل من می‌شوم.» موری روی صندلی خود تکان خورد و صحبت بیبی لایت مو کرد. “قابل توجه رنگ مو است که یک شخص می تواند اینقدر کم درک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در عین حال در چنین تمدن پیچیده ای زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زنی مانند آن در واقع کل جهان را به واقعی ترین شکل می گیرد. از تأثیر روسو تا اعمال نرخ های تعرفه بر روی شام او، کل این پدیده برای او کاملاً عجیب رنگ مو است.

او را از عصر نوک نیزه با خود برده اند و با تجهیزات کماندار برای رفتن به یک دوئل تپانچه به اینجا فرو برده اند. شما می توانید تمام قشر تاریخ را جارو کنید و او هرگز تفاوت را نمی دانم.” “کاش ریچارد ما درباره او می نوشت.” «آنتونی، مطمئناً فکر نمی‌کنی او ارزش نوشتن درباره‌اش را داشته باکراتینه مو شد.» او در حالی که خمیازه می کشید پاسخ بالیاژ مو داد: «به اندازه هر کس. می‌دانی که من امروز به این فکر می‌بیبی لایت مو کردم که به دیک اعتماد زیادی دارم.

  رنگ مو تینیجری سبز

تا زمانی که او به مردم پایبند باکراتینه مو شد نه به ایده‌ها، و تا زمانی که الهاماتش از زندگی باکراتینه مو شد و نه از هنر، و همیشه رکراتینه مو شدی عادی را به او بدهد. ، من معتقدم که او مرد بزرگی خواهد پروتئین تراپی مو بود.” “فکر کنم ظاهر دفتر سیاه رنگ ثابت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او به زندگی می رود.” آنتونی خود را روی آرنج بلند بیبی لایت مو کرد و مشتاقانه پاسخ بالیاژ مو داد: او سعی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به زندگی برود. هر نویسنده‌ای به جز بدترین‌ها هم همین‌طور رنگ مو است.

اما در نهایت بیشتر آنها با غذای از پیش هضم کراتینه مو شده زندگی می‌کنند. ممکن رنگ مو است این حادثه یا شخصیت از زندگی باکراتینه مو شد، اما نویسنده معمولاً آن را بر اساس آخرین کتاب خود تفسیر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به عنوان مثال، فرض کنید او با ناخدای دریایی ملاقات می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که یک شخصیت اصلی رنگ مو است. حقیقت این رنگ مو است.

رنگ مرواریدی صدفی : که او شباهت بین ناخدای دریا و آخرین ناخدای دریایی را که دانا ساخته رنگ مو است، یا هر کسی که ناخداهای دریایی ایجاد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، می بیند، و بنابراین می داند. چگونه می توان این کاپیتان دریایی را روی کاغذ نشاند. البته دیک می تواند هر شخصیتی را که به طور آگاهانه زیبا و شخصیتی شبیه به آن رنگ مو است، نشان دهد.

اما آیا او می تواند خواهر خود را دقیقاً رونویسی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” بعد نیم ساعتی روی ادبیات تعطیل پروتئین تراپی مو بودند. آنتونی پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: “یک کتاب کلاسیک، کتاب موفقی رنگ مو است که از واکنش دوره یا نسل بعدی جان سالم به در برده رنگ مو است. سپس مانند سبکی در معماری یا مبلمان، ایمن رنگ مو است. این کتاب وقار زیبایی پیدا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است تا جای مد آن را بگیرد. …” پس از مدتی سوژه به طور موقت رنگ خود را از دست بالیاژ مو داد.

  مدل رنگ مو فندقی شکلاتی

علاقه این دو جوان به خصوص فنی نپروتئین تراپی مو بود. آنها عاشق کلیات پروتئین تراپی مو بودند. آنتونی اخیراً ساموئل باتلر را کشف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و کلمات قصار تند در دفترچه یادداشت به نظر او اصل انتقاد به نظر می رسید. موری، که تمام ذهنش کاملاً از سختی طرح زندگی‌اش آغشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، ناگزیر از این دو عاقل‌تر به نظر می‌رسید، اما به نظر می‌رسید که از نظر هوش واقعی آنها اساساً متفاوت نیستند.

آنها از نامه ها به کنجکاوی های روز یکدیگر رفتند. “چای کی پروتئین تراپی مو بود؟” افرادی به نام ابرکرومبی. “چرا تا دیر وقت ماندی؟ با یک دبیوتانت خوش ذوق ملاقات کن؟” “آره.” “واقعا این کار را بیبی لایت مو کردی؟” صدای آنتونی با تعجب بلند کراتینه مو شد. “دقیقاً اولین بازیگر نیست. گفت که دو زمستان پیش در کانزاس سیتی آمده رنگ مو است.” “نوعی باقی مانده؟” موری با کمی سرگرمی پاسخ بالیاژ مو داد: “نه.” “آنقدر جوان نیست که باعث نانو کراتین مو شود.

رنگ مرواریدی صدفی : قطار را از دست بدهی.” “به اندازه کافی جوان. کودک زیبا.” آنتونی با خرخر تک هجایی خود قهقهه زد. “اوه، موری، تو در دومین کودکی خود لایت و هایلایت مو هستی. منظورت از زیبا چیست؟” موری با درماندگی به فضا خیره کراتینه مو شد. “خب، من نمی توانم او را دقیقاً توصیف کنم – به جز اینکه بگویم او زیبا پروتئین تراپی مو بود. او – فوق العاده زنده پروتئین تراپی مو بود. داشت قطرات آدامس می خورد.” “چی!” “این یک نوع رذیله ضعیف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه