↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو تینیجری سبز

رنگ مو تینیجری سبز | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو تینیجری سبز را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو تینیجری سبز را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو تینیجری سبز : و در حال تعمیر به اتاق ناهارخوری، آقای لوتن و جاب تروتر را دیدند که در زیر نور شمع آشپزخانه بسیار تاریک و سایه به نظر می‌رسند، آقایی که با شورت و پنبه‌های مخملی برای یک دستمزد سه ماهه ظاهر می‌کراتینه مو شد.

مو : پس از گذشت بیش از ده سال، لازم پروتئین تراپی مو بود که امضای موکل هیچ اعتباری در قانون نداشته باکراتینه مو شد، مگر اینکه توسط وکیل دیگری وکالت بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود. همانطور که می دانیم موضوع با بالیاژ مو دادسون و فاگ به خطر افتاد، بنابراین نیازی به بررسی دقیق وجود نداشت. بدون شک پرکر توانست با اشاره به چنین اقداماتی بر شرکت فشار بیاورد. خسارات، 750 پوند، مطمئناً متوسط ​​پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو تینیجری سبز

رنگ مو تینیجری سبز : سوء ظن پرکر در مورد کوگنویت که توسط بالیاژ مو دادسون و فاگ به دست آمده پروتئین تراپی مو بود زیرکانه و به اندازه کافی قطعی پروتئین تراپی مو بود، اگرچه او نمی توانست این سند را ببیند. این شبهات به خوبی توسط دولت قانون، که ابزاری در دستان وکلای بالیاژ مو دادگستری کراتینه مو شد، تأیید کراتینه مو شد. با آن مشتری مجبور به امضای تأییدیه کراتینه مو شد، و هیچ دفاعی از یک اقدام فرضی – مثلاً برای هزینه – علیه او ارائه نبیبی لایت مو کرد.

سپس قضاوت مشخص کراتینه مو شد. این وسوسه بزرگی برای افراد بی وجدان ایجاد بیبی لایت مو کرد. خانم باردل، بدون شک، با دلی سبک امضا بیبی لایت مو کرد، بدون اینکه می‌دانست چه کار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و به او گفته کراتینه مو شد که این فقط یک مسئله شکلی رنگ مو است. قوانین مختلفی برای محافظت از مشتری تلاش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – یکی از آنها حدود چهار یا پنج سال قبل از محاکمه تصویب کراتینه مو شد، که مستلزم آن پروتئین تراپی مو بود که به طور منظم ظرف بیست و یک روز ثبت نانو کراتین مو شود.

و بالیاژ مو دادگاه با درخورنگ مو استی مبنی بر کنار گذاشتن آنها به عنوان “بیش از حد” کاهش نمی یافت. زن خوب کاملاً آسوده خاطر پروتئین تراپی مو بود، بدون شک مطمئن پروتئین تراپی مو بودپ. 110که آقای پیکویک بالاخره باید تسلیم نانو کراتین مو شود. او حتی می‌توانست از اجتماع دوستانش لذت ببرد و به «اسپانیایی‌ها» این جنجال معروف را بسازد. شرکت نظر دیگری داشت و از انتظار خسته کراتینه مو شد. یا آنقدر خردمندانه پروتئین تراپی مو بودند.

  مدل رنگ موهای جدید زنانه

که ببینند دستگیری موکلشان بهترین روش برای تحت فشار قرار بالیاژ مو دادن آقای پیکویک رنگ مو است. در این رابطه، ممکن رنگ مو است اشاره نانو کراتین مو شود که غیرت بیش از حد جکسون در معامله ممکن رنگ مو است به اقدامی علیه کارفرمایانش منجر نانو کراتین مو شود. زیرا او نه تنها خانم باردل، بلکه دوستان او، خانم سندرز و خانم کلاپینز را دستگیر بیبی لایت مو کرد. درهای زندان در واقع روی آنها بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو تینیجری سبز : ضابط گفت: “سالم و سالم.” جکسون گفت: «بالاخره اینجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، خیلی خوب و سخت.» درست رنگ مو است، خانم باردل در نامه جذاب خود به آقای پیکویک زیر دست خود می‌گفت که «این تجارت از همان ابتدا توسط این مردان تحریک و تشویق و به وجود آمد»، اما این چیز زیادی نیست. زیرا این دیدگاه تنها زمانی به ذهنش می‌رسد که عملیات‌هایش کاملاً شکست خورده و با چنین نتیجه‌ای فاجعه‌بار بر سر خود عقب نشست.

کار شرکت این پروتئین تراپی مو بود که او را متقاعد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که پرونده خوبی رنگ مو دارد و رای هیئت منصفه ثابت بیبی لایت مو کرد که پرونده خوبی رنگ مو دارد. اگر آقای پیک‌ویک تسلیم می‌کراتینه مو شد و پول می‌بالیاژ مو داد، هیچ ابهامی نداشت. در عین حال نمی‌توان نبوغ نویسنده را در آوردن چنین نمسیسی بر او تحسین بیبی لایت مو کرد. به ما گفته می‌نانو کراتین مو شود که بالیاژ مو دادسون و فاگ «به تجارتی ادامه می‌دهند که از آن درآمد زیادی کسب می‌کنند و در آن به‌طور جهانی جزو تیزترین‌ها محسوب می‌شوند.

  جدیدترین رنگ مو فانتزی سال

در آخرین مصاحبه، در پرکرز، زمانی که هزینه‌ها پرداخت کراتینه مو شد، می‌توان انتظار داشت که آقای پیکویک با وقار تحقیرآمیز خاصی رفتار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او مورد ضرب و شتم قرار گرفته پروتئین تراپی مو بود و پول پرداخت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و می توانست با تحقیر با دشمن خود رفتار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اینطور نیست. شرکا شاخه زیتون را با اشاره به راهی که با حملات غیرعادی او به آنها رد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، دراز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “من التماس می کنم به شما اطمینان دهم.

قربان، من برای شما هیچ بدخواهی یا احساس کینه توزی ندارم.پ. 111احساساتی که فکر می بیبی لایت مو کردید درست رنگ مو است که در دفتر ما درباره ما ابراز کنید، و شریک دیگر گفت: “امیدوارم در مورد ما خیلی بد فکر نکنید و غیره.” این نسبتاً جنتلمن و تبدیل کراتینه مو شدن پروتئین تراپی مو بود. یکی دستش را دراز بیبی لایت مو کرد. اما آقای با خشم کامل شروع کراتینه مو شد. آنها لحن بخشش را به خود گرفته پروتئین تراپی مو بودند که «بیش از حد گستاخی» پروتئین تراپی مو بود. او “قربانی توطئه ها و توطئه های آنها” کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

او را زندانی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و سرقت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. این “آشنایی وقیحانه” پروتئین تراپی مو بود. در نهایت گفت: ” شما یک جفت دزد بداخلاق ، شرور و مهجوری لایت و هایلایت مو هستید .” این جمله را سه بار تکرار بیبی لایت مو کرد و بارها از روی پله ها کلمات “دزدان” را به دنبال آنها فریاد زد. وکیل تیزبین! چرا، یک شرکت تیزبر واقعی می‌توانست پیش‌پرداخت کارمزد، «نقد از جیب» مشتری خود را مجبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، او را وادار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که یک صورت‌حساب فروش اجاره‌نامه و کالای خود را بدهد.

رنگ مو تینیجری سبز : و قبل از شروع پرونده همه چیز را از او سلب بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. از خسارات – اگر آنها آنها را دریافت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – او فقط اندک را می دید. که از خانم باردل رنگ مو استخراج کراتینه مو شد، همانطور که دیدیم، یک تصدیق پروتئین تراپی مو بود که به آنها این حق را می بالیاژ مو داد که درست مثل محاکمه ای در این مورد قضاوت کنند . در فرهنگ لغت بزرگ آکسفورد، به طرز عجیبی می‌خوانیم که خانم باردل به عنوان مصداق معنای حقوقی نقل کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ مو نارنجی روشن

کلید در دست، هنگام دستگیری، به سام گفته پروتئین تراپی مو بود که او را «با یک کوگنویت برای هزینه‌ها» به ناوگان آورده‌اند. این طرد کراتینه مو شده توانست به او بگوید: «به نظر می‌رسد که مستقیماً پس از محاکمه، یک کوگنویت برای مقدار هزینه‌ها از او گرفته‌اند!» بوز، در این مناسبت، نگاهی شاد از زندگی وکیل به ما می دهد. آقای پرکر آن روز یک مهمانی شام داشت که با نورهای پنجره‌های اتاق پذیرایی، صدای یک پیانوی بزرگ بهپروتئین تراپی مو بود.

یافته و صدای کابینت که از آن پخش می‌کراتینه مو شد تأیید می‌کراتینه مو شد.پ. 112و بوی نسبتاً کراتینه مو شدیدی از گوشت که بر پله ها و ورود غالب پروتئین تراپی مو بود. در واقع، چند آژانس بسیار خوب کشوری که اتفاقاً همزمان به شهر می‌آمدند، یک مهمانی کوچک و قابل قبول برای ملاقات با آنها گرد هم آمده پروتئین تراپی مو بودند که شامل آقای اسنیک منشی دفتر زندگی، آقای پروسی مشاور برجسته، سه نفر پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو تینیجری سبز : وکلای بالیاژ مو دادگستری، یکی از اعضای ورشکستگان، یک مدعی خاص از معبد، یک نجیب زاده جوان با چشمان ریزبین، شاگرد او، که کتابی پر جنب و جوش در مورد قانون مرگ و میر نوشته پروتئین تراپی مو بود، با مقدار زیادی یادداشت ها و ارجاعات حاشیه ای. و چند شخصیت برجسته و ممتاز دیگر. از این جامعه، آقای پرکر کوچک با زمزمه اعلام کراتینه مو شدن منشی خود، خود را جدا بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه