نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو سوسکی

مدل رنگ مو سوسکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو سوسکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو سوسکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ مو سوسکی : اما هر دو نگاه های ترسناکی به خانه انداختند تا اینکه کلاوس بارها به آنها اطمینان بالیاژ مو داد که جانور در کمد حبس کراتینه مو شده رنگ مو است. “با این حال چرا از دیدن آن ترسیدی؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. “این فقط یک اسباب بازی برای بازی رنگ مو است!” “این بد رنگ مو است!” میری با قاطعیت گفت: “یک” – یک” – فقط وحشتناک، نه کمی خوب، مثل تات ها!” کلاوس متفکرانه گفت: شاید حق با شما باکراتینه مو شد.

رنگ مو : گربه در گوشه ای دور افتاده پروتئین تراپی مو بود. او اهمیتی برای ارتباط با شیگرا نداشت. کلاوس به دوست قدیمی‌اش درباره گربه‌هایی که درست بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود گفت و اینکه چقدر به ویکوم و دختر بیمار لذت برده‌اند. شیگرا در مورد کودکان چیز زیادی نمی دانست. در واقع، اگر او کودکی را ملاقات می بیبی لایت مو کرد، به سختی می کراتینه مو شد به او اعتماد بیبی لایت مو کرد که آن را نبلعد. اما او به کارهای جدید کلاوس علاقه مند پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ مو سوسکی

مدل رنگ مو سوسکی : و حالا در برابر بارش برف که همه شیرها از آن نفرت تمام دکلره مو دارند، جسارت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود تا یک بار دیگر او را ببیند. شیگرا داشت پیر می کراتینه مو شد و دندان هایش شروع به ریختن می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در حالی که موهای نوک گوش و دم او از زرد مایل به قهوه ای به سفید تغییر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. کلاوس او را روی اجاقش دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود و دستانش را دور گردن شیر انداخت و او را عاشقانه در آغوش گرفت.

گفت: “این تصاویر به نظر من بسیار جذاب می‌آیند. با این حال نمی‌توانم متوجه شوم که چرا باید گربه‌هایی بسازید که حیواناتی بسیار بی‌اهمیت لایت و هایلایت مو هستند. فرض کنید، حالا که من اینجا لایت و هایلایت مو هستم، شما تصویر یک شیر، ملکه همه جانوران را می‌سازید. سپس، در واقع، فرزندان شما شاد و در عین حال امن خواهند پروتئین تراپی مو بود!» کلاوس فکر بیبی لایت مو کرد این پیشنهاد خوبی پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو تیره طلایی

بنابراین او یک تکه چوب گرفت و چاقوی خود را تیز بیبی لایت مو کرد، در حالی که شیگرا روی اجاقی که در زیر پای او پروتئین تراپی مو بود خمیده پروتئین تراپی مو بود. او با دقت فراوان سر را به شکل شیر حک بیبی لایت مو کرد، حتی به دو دندان خشن که روی لب پایینی او خمیده پروتئین تراپی مو بود و خطوط عمیق و اخم‌آلود بالای چشمان بازش. وقتی تمام کراتینه مو شد گفت: “تو قیافه وحشتناکی داری شیگرا.” او پاسخ بالیاژ مو داد: “پس تصویر شبیه من رنگ مو است.” “زیرا من واقعاً برای همه کسانی که دوست من نیستند وحشتناک لایت و هایلایت مو هستم.” کلاوس اکنون بدن را تراشیده و دم بلند شیگرا در پشت آن قرار رنگ مو دارد.

تصویر شیر خمیده بسیار شبیه زندگی پروتئین تراپی مو بود. شیگرا در حالی که خمیازه می ککراتینه مو شد و بدنش را به آرامی دراز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گفت: “این برای من خوشحال کننده رنگ مو است.” “الان من تماشا خواهم بیبی لایت مو کرد در حالی که شما نقاشی می کنید.” او رنگ هایی را که رایل به او بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند از کمد آورد و تصویر را رنگی بیبی لایت مو کرد تا شبیه شیگرای واقعی نانو کراتین مو شود. شیر پنجه های بزرگ و پرکراتینه مو شده اش را روی لبه میز گذاشت و در حالی که اسباب بازی شبیه او را به دقت بررسی می بیبی لایت مو کرد.

خودش را بالا آورد. “تو واقعاً ماهری لایت و هایلایت مو هستی!” با افتخار گفت مطمئنم بچه‌ها این را بهتر از گربه‌ها دوست خواهند داشت.» سپس با خرخر بیبی لایت مو کردن به بلینکی، که با وحشت کمرش را خم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و با ترس ناله می بیبی لایت مو کرد، با قدم هایی باشکوه به سمت خانه جنگلی خود رفت. 4. مایری کوچک چگونه ترسیده کراتینه مو شد زمستان تمام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و تمام دره خندان پر از هیجان شادی پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ موی دکلره جدید

مدل رنگ مو سوسکی : جویبار از آزاد کراتینه مو شدن دوباره آنقدر خوشحال پروتئین تراپی مو بود که کراتینه مو شدیدتر از همیشه غرغر می بیبی لایت مو کرد و چنان بی پروا به صخره ها می کوبید که بارانی از اسپری در هوا پخش می بیبی لایت مو کرد. چمن تیغه های کوچک تیز خود را به سمت بالا از میان تشک ساقه های مرده جایی که از برف پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، فرو برد، اما گل ها هنوز آنقدر ترسو پروتئین تراپی مو بودند که خود را نشان دهند، اگرچه رایل ها مشغول تغذیه ریشه های خود پروتئین تراپی مو بودند.

خورشيد در طنز فوق‌العاده‌اي خوب پروتئین تراپی مو بود و اشعه‌هايش را به رقص شادي در سراسر دره فرستاد. یک روز کلاوس در حال خوردن شام پروتئین تراپی مو بود که صدایی ترسو در خانه اش را شنید. “بفرمایید تو، بیا تو!” او تماس گرفت. هیچ کس وارد نکراتینه مو شد، اما پس از مکثی صدای رپ دیگری آمد. کلاوس از جا پرید و در را باز بیبی لایت مو کرد. در مقابل او دختر کوچکی ایستاده پروتئین تراپی مو بود.

که دست برادر کوچکترش را محکم گرفته پروتئین تراپی مو بود. “تو تالاس لایت و هایلایت مو هستی؟” او با خجالت پرسید. “در واقع من لایت و هایلایت مو هستم، عزیز من!” در حالی که هر دو کودک را در آغوش گرفت و آنها را بوسید، با خنده پاسخ بالیاژ مو داد. “خیلی خوش آمدید، و به موقع آمده اید تا شام من را به اشتراک بگذارید.” آنها را سر میز برد و با شیر تازه و کیک آجیلی به آنها غذا بالیاژ مو داد.

وقتی به اندازه کافی خوردند پرسید: “چرا این سفر طولانی را برای دیدن من انجام بالیاژ مو دادی؟” “من خال می خواهم!” ماری کوچولو پاسخ بالیاژ مو داد. و برادرش که هنوز کلمات زیادی را یاد نگرفته پروتئین تراپی مو بود سرش را تکان بالیاژ مو داد و مانند پژواک فریاد زد: تات! “اوه، شما گربه های اسباب بازی من را می خواهید، می خواهید؟” کلاوس از این که متوجه کراتینه مو شد خلاقیت های او بسیار مورد علاقه کودکان رنگ مو است، بسیار خوشحال کراتینه مو شد.

  ترکیب رنگ موی بلوند بژ

مدل رنگ مو سوسکی : بازدیدکنندگان کوچک مشتاقانه سری تکان بالیاژ مو دادند. او ادامه بالیاژ مو داد: “متاسفانه من اکنون فقط یک گربه آماده دارم، زیرا دیروز دو گربه را برای بچه ها در شهر بردم. و گربه ای را که دارم به برادرت میری می دهند، زیرا او کوچکتر رنگ مو است و گربه بعدی را به برادرت می دهند.” یکی که من میسازم برای تو خواهد پروتئین تراپی مو بود.” وقتی پسر اسباب‌بازی گرانبهایی را که کلاوس به سمتش دراز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، از لبخند بر لب داشت.

اما ماری کوچولو صورتش را با بازویش پوشاند و شروع به هق هق گریه بیبی لایت مو کرد. “من – من – من می خواهم در – t-tat در حال حاضر!” او ناله بیبی لایت مو کرد ناامیدی او باعث کراتینه مو شد که کلاوس برای لحظه ای احساس بدبختی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس ناگهان به یاد شیگرا افتاد. “گریه نکن عزیزم!” او با آرامش گفت؛ “من یک اسباب بازی بسیار زیباتر از یک گربه دارم، و شما باید آن را داشته باشید.” او به سمت کمد رفت و تصویر شیر را که قبل از ماری روی میز گذاشته پروتئین تراپی مو بود کشید.

مدل رنگ مو سوسکی : دختر بازویش را بلند بیبی لایت مو کرد و یک نگاه به دندان های خشن و چشمان خیره کننده جانور انداخت و سپس با فریاد وحشتناکی از خانه بیرون رفت. پسر او را تعقیب بیبی لایت مو کرد، همچنین با هوس فریاد زد و حتی گربه گرانبهایش را از ترس رها بیبی لایت مو کرد. کلاوس برای لحظه ای متحیر و متحیر بی حرکت ایستاد. سپس تصویر شیگرا را داخل کمد انداخت و به دنبال بچه ها دوید و از آنها خورنگ مو است که نترسند. ماری کوچولو در پرواز ایستاد و برادرش به دامن او چسبید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه