↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی شنی

رنگ مرواریدی شنی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی شنی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی شنی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی شنی : اما برخی از پری ها می توانند جادویی انجام دهند که من را پر از حیرت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من فکر می کنم این چیزی رنگ مو است که ما را متواضع و بی ادعا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – این واقعیت که هنرهای جادویی ما تقسیم کراتینه مو شده رنگ مو است و به هر یک از ما برخی بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود. خوشحالم که همه چیز را نمی‌دانم، دوروتی، و اینکه هنوز هم در طبیعت و هم چیزهایی وجود رنگ مو دارد که بتوانم از آنها شگفت زده شوم.» دوروتی نمی‌توانست کاملاً این را بفهمد.

رنگ مو : فصل 4 چادر جادویی دوروتی با خنده گفت: “خب، این راحت تر از چیزی پروتئین تراپی مو بود که انتظار داشتم. گاهی اوقات ارزش این را رنگ مو دارد که یک پری واقعی باشم. اما من دوست ندارم آنقدر مهربان باشم و همیشه در یک مه وحشتناک زندگی کنم. ” آنها اکنون از بانک بالا رفتند و در مقابل خود دشتی لذت بخش یافتند که کیلومترها در همه جهات گسترش یافته پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مرواریدی شنی

رنگ مرواریدی شنی : گلهای وحشی معطر در سرتاسر چمن پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده پروتئین تراپی مو بودند. بوته‌هایی وجود داشت که شکوفه‌های دلپذیر و میوه‌های خوش‌طعم داشت. گاه و بیگاه گروهی از درختان باشکوه به زیبایی منظره می افزایدند. اما هیچ خانه و نشانی از زندگی وجود نداشت. سمت دورتر دشت با ردیفی از نخل ها احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و درست در مقابل نخل ها تپه ای عجیب و غریب برافراشته پروتئین تراپی مو بود که مانند کوه بر فراز دشت بلند می کراتینه مو شد.

دو طرف این تپه مستقیم بالا و پایین پروتئین تراپی مو بود. شکل مستطیلی داشت و قسمت بالایی آن صاف و هموار به نظر می رسید. “اوه، هو!” دوروتی فریاد زد. شرط می بندم این کوهی رنگ مو است که گلیندا به ما گفته رنگ مو است، جایی که فلت هدها در آن زندگی می کنند. اوزما پاسخ بالیاژ مو داد: “اگر چنین رنگ مو است، دریاچه اسکیزرها باید درست فراتر از ردیف درختان نخل باکراتینه مو شد.

  زیباترین رنگ مو قرمز

آیا می توانی تا این اندازه راه بروی، دوروتی؟” “البته، به موقع،” پاسخ سریع پروتئین تراپی مو بود. “متأسفم که مجبور کراتینه مو شدیم اسب اره و واگن قرمز را پشت سر بگذاریم، زیرا آنها همین الان به کار می‌آمدند؛ اما با دیدن پایان سفر ما، ولگردی در این زمین‌های سبز زیبا ما را خسته نخواهد بیبی لایت مو کرد. بیت.” با این حال، ولگردی طولانی‌تر از آن چیزی پروتئین تراپی مو بود که آن‌ها گمان می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

و شب قبل از رسیدن به آن‌ها پیشی گرفت کوه صاف بنابراین اوزما به آنها پیشنهاد بیبی لایت مو کرد که برای شب کمپ کنند و دوروتی کاملاً آماده پروتئین تراپی مو بود تا موافقت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او دوست نداشت به دوستش اعتراف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که خسته رنگ مو است، اما به خودش گفت که پاهایش “درد تمام دکلره مو دارند” یعنی شروع به درد می کنند. معمولاً وقتی دوروتی سفری اکتشافی یا ماجراجویی را آغاز می‌بیبی لایت مو کرد.

سبدی غذا و چیزهای دیگری که ممکن رنگ مو است یک مسافر در کشوری غریب به آن نیاز داشته باکراتینه مو شد با خود حمل می‌بیبی لایت مو کرد، اما همانطور که تجربه آموخته پروتئین تراپی مو بود رفتن با اوزما چیز دیگری پروتئین تراپی مو بود. او پری فرمانروای اوز فقط به عصای نقره‌ای خود نیاز داشت – که در یک انتهای آن یک زمرد درخشان درخشان قرار بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود – تا از طریق جادوی آن همه آنچه را که ممکن رنگ مو است نیاز داشته باشند فراهم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

از این رو اوزما در حالی که با همراهش توقف بیبی لایت مو کرد و نقطه ای صاف و علفزار را در دشت انتخاب بیبی لایت مو کرد، عصای خود را با انحناهای زیبا تکان بالیاژ مو داد و با صدای شیرین خود کلماتی عارفانه سر بالیاژ مو داد و در یک لحظه چادری زیبا جلوی آنها ظاهر کراتینه مو شد. بوم راه راه بنفش و سفید پروتئین تراپی مو بود و از قطب مرکزی پرچم سلطنتی اوز به اهتزاز درآمد. اوزما در حالی که دست دوروتی را گرفت.

  بلوند پلاتینه روی دکلره

گفت: “بیا عزیزم، من گرسنه لایت و هایلایت مو هستم و مطمئنم که تو هم باید گرسنه باشی؛ پس بگذار برویم و جشن بگیریم.” با ورود به چادر، یک میز دو نفره با کتانی برفی، نقره ای درخشان و ظروف شیشه ای درخشان پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. یک گلدان گل رز در مرکز و بسیاری از غذاهای لذیذ، برخی در حال کشیدن سیگار داغ، منتظر رفع گرسنگی خود لایت و هایلایت مو هستند.

همچنین، در دو طرف چادر تخت‌هایی با ملحفه‌های ساتن، پتوهای گرم و بالش‌های پر از قرار داشت. صندلی‌ها و چراغ‌های بلندی هم وجود داشت که فضای داخلی چادر را با درخششی ملایم و گلگون روشن می‌بیبی لایت مو کرد. دوروتی که به دستور دوست پری‌اش رنگ مو استراحت می‌بیبی لایت مو کرد و شامش را با لذتی غیرعادی می‌خورد، به شگفتی‌های جادو فکر بیبی لایت مو کرد.

رنگ مرواریدی شنی : اگر آدم پری پروتئین تراپی مو بود و قوانین پنهان طبیعت و عارف را می دانست کلمات و تشریفاتی که بر آن قوانین حکم می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، سپس یک موج ساده از یک عصای نقره‌ای فوراً تمام آن چیزی را که انسان‌ها در طول سال‌های خسته برای آن سخت و مضطرب کار می‌کنند، به وجود می‌آورد. و دوروتی در قلب مهربان و معصوم خود آرزو بیبی لایت مو کرد که همه مردان و زنان بتوانند با عصای نقره‌ای پری باشند و همه نیازهای خود را بدون این همه کار و نگرانی برآورده کنند.

زیرا در آن صورت تصور می‌بیبی لایت مو کرد که آنها تمام ساعات کاری خود را برای شاد پروتئین تراپی مو بودن خواهند داشت. اما اوزما در حالی که به صورت دوستش نگاه بیبی لایت مو کرد و آن افکار را خواند، خنده ای بیبی لایت مو کرد و گفت: “نه، نه، دوروتی، این به هیچ وجه انجام نمی نانو کراتین مو شود. برنامه شما به جای شادی، خستگی را برای جهان به ارمغان می آورد. اگر هرکسی می توانست عصایی را تکان دهد و خورنگ مو استه هایش برآورده نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو یخی چتری

آرزوی کمی وجود داشت. وجود داشت. هیچ تلاشی برای به دست آوردن سختی ها وجود نرنگ مو دارد، زیرا در این صورت هیچ چیز دشوار نخواهد پروتئین تراپی مو بود و لذت به دست آوردن چیزی که آرزوی آن را داشتید، و تنها با کار سخت و تفکر دقیق تضمین می نانو کراتین مو شود، به کلی از بین می رود. و هیچ علاقه ای به زندگی و موجودات همنوعمان نداریم. این تنها چیزی رنگ مو است که زندگی را ارزشمند می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انجام کارهای خوب و کمک به کسانی که از خودمان کمتر خوش شانس لایت و هایلایت مو هستند.” _خب تو پری ای اوزما خوشحال نیستی؟ دوروتی پرسید. “بله، عزیزم، زیرا من می توانم از قدرت پری خود رنگ مو استفاده کنم دیگران را خوشحال کنید اگر پادشاهی نداشتم که بر آن حکومت کنم، و رعایایی که از آنها مراقبت کنم، بدبخت می کراتینه مو شدم. همچنین، باید بدانید.

که در حالی که من پری قدرتمندتر از سایر ساکنان اوز لایت و هایلایت مو هستم، به اندازه گلیندا جادوگر قدرتمند نیستم، که بسیاری از هنرهای جادویی را که من هیچ اطلاعی از آنها ندارم، مطالعه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. حتی جادوگر کوچک شهر اوز می تواند کارهایی را انجام دهد که من قادر به انجام آنها نیستم، در حالی که من می توانم کارهایی را انجام دهم که برای جادوگر ناشناخته رنگ مو است.

رنگ مرواریدی شنی : این برای توضیح این رنگ مو است که من به هیچ وجه قادر مطلق نیستم. جادوی من صرفاً جادوی پری رنگ مو است و نه جادوگری یا جادوگری.” دوروتی گفت: “در همین حال، من بسیار خوشحالم که توانستی این چادر را با شام و تخت های ما برای ما آماده کنید.” اوزما لبخند زد. او موافقت بیبی لایت مو کرد: “بله، واقعاً فوق العاده رنگ مو است.” “همه پری ها این نوع جادو را نمی دانند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه