↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو گیاهی

انواع رنگ مو گیاهی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو گیاهی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو گیاهی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو گیاهی : گفت که صد هزار مرد در یک زمان به مدت سه ماه در ساختن هرم بزرگ به کار گرفته کراتینه مو شدند.[163]از خئوپس این سنگ در نزدیکی محل دژ در قاهره رنگ مو استخراج کراتینه مو شد و ده سال صرف ساخت جاده بزرگی در میان صحرا به گیزه کراتینه مو شد که سنگ توسط آن حمل می کراتینه مو شد. بقایای این جاده که از بلوک های سنگی عظیم تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است، اکنون در نزدیکی ابوالهول دیده می نانو کراتین مو شود. ساخت هرم بزرگ به تنهایی بیست سال طول کشید.

رنگ مو : برخی سوار بر الاغ، برخی دیگر بر روی شتر، و برخی دیگر در جلوی حیوانات باردار رانندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که به سختی می کراتینه مو شد شکل آنها را در میان ابرهای غبار غلیظی که پاهای سنگین آنها برافراشته پروتئین تراپی مو بود تشخیص بالیاژ مو داد. قبل از اینکه با کارگران خستگی ناپذیر آشنا شویم صدای جیرجیر سایه ها شنیده می کراتینه مو شد. از کشتی بخار زرق و برق مشرق زمین بر همه این سرزمین فقیر دیده می کراتینه مو شد.

انواع رنگ مو گیاهی

انواع رنگ مو گیاهی : با بادبان های بزرگ و با تجمع رنگارنگ آنها بسیار زیبا پروتئین تراپی مو بود.[160]بومیان در رنگ مو استرن همه این قایق‌ها دارای سکان‌های عظیمی لایت و هایلایت مو هستند که از آب بالا می‌آیند و بر اثربخشی تصویر در مقابل درخشش غروب خورشید بسیار می‌افزایند. جو در امتبالیاژ مو داد رود نیل به طرز شگفت انگیزی شفاف رنگ مو است، آسمان آبی و براق مانند ابریشم خوب رنگ مو است.

و باد ابرهایی را به اشکال خارق العاده ای منفجر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به زیبایی مناظر بسیار می افزاید. کشتی بخار کوچولو تمام روز از دهکده‌های نیمه‌ویران‌کراتینه مو شده‌ای می‌گذرد که در نخل‌های پر نقش‌بندی کراتینه مو شده‌اند، شترهایی در پس‌زمینه و گهگاهی گاو نر روی چرخی که آب نیل را بر روی سایه‌اف می‌ککراتینه مو شد، حرکت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تمام روز بومیان از امتبالیاژ مو داد خط آسمان می گذشتند.

  رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن بدون دکلره

اما از نزدیک همه ویژگی های زشت کثیفی، بیماری، فقر ناامیدکننده، کار بی پایانی که فقط درشت ترین و ناچیزترین غذا را به بار می آورد، آشکار کراتینه مو شد. ما کیلومترها در مزارع تکان دهنده نیشکر، با کارخانه های بزرگی که این نیشکر در آنها به شکر تبدیل کراتینه مو شد، گذشتیم. مزارع وسیعی از پنبه را پشت سر گذاشتیم، با کارخانه‌هایی که برای تبدیل محصول به پارچه در دسترس پروتئین تراپی مو بودند.

اصالت‌های گندم – دریاهای بزرگ سبز زمردی که در پس‌زمینه‌ای از بیابان شنی خودنمایی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – در فواصل زمانی مکرر در کناره‌ها قرار داشتند. اما همه این شواهد از ثروت جدیدی که آبیاری علمی به این دره برنگ مو استانی رود نیل آورده رنگ مو است برای دهقانان مصری معنایی نرنگ مو دارد. این صنایع بزرگ در دست میلیونرهای بومی یا خارجی رنگ مو است که مواظب آن لایت و هایلایت مو هستند.

انواع رنگ مو گیاهی : که دستمزد کارگران بومی به پایین ترین سطح خود برسد. [161] قبل از اهرام و ابوالهول بادهای زمستانی در قاهره که ابرهایی از گرد و غبار و شن را برمی انگیخت، مانع از دیدن اهرام تا پس از بازگشتم از اقصر کراتینه مو شد. سپس در یک روز گرم و آرام، بخت و اقبال من پروتئین تراپی مو بود که این قدیمی ترین بناهای کار انسان را در بهترین حالت خود ببینم.

با این حال، به همان اندازه که این توده‌های عظیم سنگی که از زباله‌های بی‌ثمر شن برمی‌خیزند، تأثیرگذار لایت و هایلایت مو هستند، به اندازه ویرانه‌های کارناک و مقبره‌های پادشاهان تبس تأثیری بر من نداشتند. سه هرم در گیزه و چهار گروه دیگر در ساکارا، محل شهر برنگ مو استانی ممفیس ساخته کراتینه مو شد. اینکه این اهرام برای مقبره‌های پادشاهان ساخته کراتینه مو شده‌اند.

  رنگ رزگلد برای مو

اکنون بدون تردید ثابت کراتینه مو شده رنگ مو است، بنابراین بسیاری از نظریه‌های پیچیده درباره اهمیت مذهبی این بناها ممکن رنگ مو است رد نانو کراتین مو شود. شهر برنگ مو استانی ممفیس برای قرن‌ها مقر حکومت مصر پروتئین تراپی مو بود و مقبره‌هایی که امروزه در ساکارا دیده می‌شوند، قبل از مقبره‌های سنگ‌تراشی در تبس در مصر علیا پروتئین تراپی مو بودند. قدمت زیاد مقبره‌های ساکارا باعث اهمیت این مقبره‌ها می‌نانو کراتین مو شود.

اگرچه بسیاری از کارها نسبت به تبس پایین‌تر لایت و هایلایت مو هستند. تصاویر اهرام گمراه کننده رنگ مو است. آنها این تصور را ایجاد می کنند که این توده های بزرگ سنگ در نزدیکی نخلستان ها بالا می روند و ابوالهول تقریباً به بزرگی هرم خئوپس رنگ مو است که بر آن سایه افالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده رنگ مو است. در واقع، اهرام بر روی یک قرار تمام دکلره مو دارند[162]فلات شنی، حدود پانزده فوت ارتفاع، در حالی که ابوالهول عملاً در حفره ای در غرب هرم بزرگ مدفون رنگ مو است.

و فقط از یک جهت قابل مشاهده رنگ مو است. وقتی جلوی هرم بزرگ می‌ایستید، نمی‌توانید هیچ تصوری از اندازه آن پیدا کنید، اما از کتاب راهنما می‌دانید که هفتصد و پنجاه فوت طول و چهارصد و پنجاه و یک فوت ارتفاع رنگ مو دارد. ارتفاع هر ضلع پانصد و شصت و هشت پا و زاویه اضلاع پنجاه و یک درجه پنجاه دقیقه رنگ مو است. این آمارها تأثیر چندانی بر ذهن نمی گذارد.

انواع رنگ مو گیاهی : اما وقتی گفته می نانو کراتین مو شود که این هرم عظیم در واقع سیزده جریب را در بر می گیرد، ذهن شروع به درک اندازه شگفت انگیز این توده عظیم سنگ تراشی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این هرم امروزه به رنگ قهوه ای کثیف رنگ مو است، اما پس از اتمام با بلوک هایی از سنگ آهک سفید پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. اینها توسط سازندگان مختلف حذف کراتینه مو شدند و برای برپایی مساجد و معابد خدمت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  ترکیب رنگ قهوه ای برای موی سفید

این پوشش دست نخورده باقی می ماند، صعود از هرم خئوپس غیرممکن پروتئین تراپی مو بود. از قاهره و رود نیل و همچنین از صحرا، اهرام منظره چشمگیری لایت و هایلایت مو هستند. از نظر شکل منحصر به فرد و عظیم به اندازه تپه های لیبی در آن سوی آنها، هرگز نمی توان آنها را فراموش بیبی لایت مو کرد، زیرا آنها عالی تر از هر بقایای دیگر در مصر کنترل پادشاهان اولیه از کار و مواد نامحدود را نشان می دهند.

انواع رنگ مو گیاهی : سابقاً مد پروتئین تراپی مو بود که به درنگ مو استان‌های هرودوت رنگ مو استهزاء کنیم، اما حفاری‌های مصر در سی سال گذشته نشان بالیاژ مو داده رنگ مو است که این مسافر قدیمی یونانی ناظر دقیقی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است و آنچه می‌دید ممکن رنگ مو است به عنوان واقعیت پذیرفته نانو کراتین مو شود. او اولین کسی پروتئین تراپی مو بود که شرح مفصلی از اهرام و کار عظیم ساخت آنها ارائه بیبی لایت مو کرد. هرودوت در حدود 450 سال قبل از میلاد از مصر دیدن بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه