↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی پلاتینه یاسی

رنگ موی پلاتینه یاسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی پلاتینه یاسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی پلاتینه یاسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی پلاتینه یاسی : اما هر لحظه آنها از جریان خارج کراتینه مو شدند و سپس دوروتی تیرک بلند مرد چوبدار حلبی را گرفت و به هل بالیاژ مو دادن قایق به سمت زمین کمک بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : مرد چوبی حلبی هم به دنبالش رفت و مترسک هم بعد از آن آمد. شیر، اگرچه مطمئناً ترسیده پروتئین تراپی مو بود، به سمت کالیده ها برگشت، و سپس آنقدر غرش بلند و هولناکی بالیاژ مو داد که دوروتی فریاد زد و مترسک به عقب افتاد، در حالی که حتی جانوران خشن ایستادند و با تعجب به او نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما کالیده ها که از شیر بزرگتر پروتئین تراپی مو بودند و به یاد آوردند.

رنگ موی پلاتینه یاسی

رنگ موی پلاتینه یاسی : که دو نفر لایت و هایلایت مو هستند و فقط یکی از اوست، دوباره به جلو هجوم آوردند و شیر از بالای درخت گذشت و برگشت تا ببیند که بعداً چه خواهند بیبی لایت مو کرد. جانوران وحشی بدون توقف یک لحظه شروع به عبور از درخت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و شیر به دوروتی گفت: «ما گمکراتینه مو شده‌ایم، زیرا آنها قطعاً ما را با چنگال‌های تیز خود تکه تکه خواهند بیبی لایت مو کرد.

اما پشت سر من بایست و تا زمانی که زنده لایت و هایلایت مو هستم با آنها مبارزه خواهم بیبی لایت مو کرد.» “یک دقیقه صبر کن!” به نام مترسک او به این فکر می بیبی لایت مو کرد که چه کاری بهتر رنگ مو است انجام نانو کراتین مو شود، و حالا از مرد چوبی خورنگ مو است که انتهای درختی را که در کنار آن ها از گودال قرار داشت، جدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مرد چوبی حلبی بلافاصله شروع به رنگ مو استفاده از تبر خود بیبی لایت مو کرد.

و درست زمانی که دو کالیده تقریباً روبروی یکدیگر قرار گرفتند، درخت با برخورد به خلیج سقوط بیبی لایت مو کرد و افراد زشت و خروشان را با خود حمل بیبی لایت مو کرد و هر دو بر روی تیزها تکه تکه کراتینه مو شدند. سنگ ها در پایین شیر بزدل در حالی که نفسی بلند می‌کشید، گفت: «خب، می‌بینم که مدتی بیشتر زندگی می‌کنیم، و از این بابت خوشحالم، زیرا زنده نپروتئین تراپی مو بودن باید بسیار ناراحت‌کننده باکراتینه مو شد.

  مدل موی کوتاه رنگ و مش

آن موجودات چنان مرا ترساندند که هنوز قلبم می تپد.» چوب‌دار حلبی با ناراحتی گفت: «آه، کاش قلبی برای تپیدن داشتم.» این ماجراجویی مسافران را بیش از هر زمان دیگری برای بیرون آمدن از جنگل مضطرب بیبی لایت مو کرد و آنقدر سریع راه رفتند که دوروتی خسته کراتینه مو شد و مجبور کراتینه مو شد بر پشت شیر ​​سوار نانو کراتین مو شود. با خوشحالی زیاد آنها، درختان هر چه جلوتر می‌رفتند نازک‌تر می‌کراتینه مو شدند.

و بعد از ظهر ناگهان به رودخانه‌ای عریض رسیدند که به سرعت در جلوی آنها جاری پروتئین تراپی مو بود. در آن سوی آب، می‌توانستند جاده‌ای از آجرهای زرد را ببینند که از میان کشوری زیبا می‌گذرد، با چمن‌زارهای سبز پر از گل‌های درخشان و تمام جاده‌ای که با درختان پر از میوه‌های خوش‌طعم مرزبندی کراتینه مو شده رنگ مو است. آنها از دیدن این کشور لذت بخش در برابر خود بسیار خوشحال کراتینه مو شدند. “چگونه از رودخانه عبور کنیم؟” دوروتی پرسید.

مترسک پاسخ بالیاژ مو داد: “این کار به راحتی انجام می نانو کراتین مو شود.” مرد چوب‌دار حلبی باید برای ما یک قایق بسازد تا بتوانیم به طرف دیگر شناور شویم.» بنابراین مرد چوبی تبر خود را گرفت و شروع به الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندن درختان کوچک بیبی لایت مو کرد تا یک قایق بسازد و در حالی که مشغول این کار پروتئین تراپی مو بود مترسک در ساحل رودخانه درختی پر از میوه های خوب پیدا بیبی لایت مو کرد. این باعث خوشحالی دوروتی کراتینه مو شد.

که در تمام روز چیزی جز آجیل نخورده پروتئین تراپی مو بود و از میوه رسیده یک غذای مقوی درست بیبی لایت مو کرد. اما ساخت یک قایق به زمان نیاز رنگ مو دارد، حتی زمانی که شخص به اندازه چوب‌دار حلبی کوشا و خستگی ناپذیر رنگ مو است و وقتی شب فرا رسید کار انجام نکراتینه مو شده رنگ مو است. بنابراین آنها مکانی دنج در زیر درختان یافتند که در آن تا صبح خوب می خوابیدند.

  رنگ مو مرواریدی پوست پیازی

رنگ موی پلاتینه یاسی : و دوروتی رویای شهر زمرد و جادوگر خوب اوز را دید که به زودی او را دوباره به خانه‌اش بازگرداند. فصل هشتم کشتزار خشخاش مهمانی کوچک ما از مسافران صبح روز بعد سرحال و پر از امید از خواب بیدار کراتینه مو شد و دوروتی مانند شاهزاده خانمی از درختان کنار رودخانه هلو و آلو را از بین برد. پشت سر آنها جنگل تاریکی پروتئین تراپی مو بود که از آن به سلامت عبور بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

هرچند که دلسردی های زیادی را متحمل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. اما قبل از آنها کشوری دوست داشتنی و آفتابی پروتئین تراپی مو بود که به نظر می رسید آنها را به سمت شهر زمردی سوق می بالیاژ مو داد. مطمئناً رودخانه عریض اکنون آنها را از این سرزمین زیبا بریده رنگ مو است. اما قایق تقریباً تمام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و پس از آنکه چوب‌دار حلبی چند الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده دیگر را برید و آنها را با سنجاق‌های چوبی به هم چسباند، آماده شروع کراتینه مو شدند.

دوروتی وسط قایق نشست و توتو را در آغوش گرفت. وقتی شیر ترسو بر روی قایق قدم گذاشت، به کراتینه مو شدت سرش خورد، زیرا او بزرگ و سنگین پروتئین تراپی مو بود. اما مترسک و مرد چوبی حلبی در سر دیگر ایستاده پروتئین تراپی مو بودند تا آن را ثابت کنند و تیرهای بلندی در دست داشتند تا قایق را از میان آب هل دهند. آنها در ابتدا خیلی خوب با هم کنار آمدند، اما وقتی به وسط رودخانه رسیدند.

جریان تند قایق را به سمت پایین دست برد، دورتر و دورتر از جاده آجری زرد. و آب به قدری عمیق کراتینه مو شد که قطب های بلند کف آن را لمس نمی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. چوب‌دار حلبی گفت: «این بد رنگ مو است، زیرا اگر نتوانیم به سرزمینی برسیم، به کشور جادوگر شریر غرب برده می‌شویم.

و او ما را مسحور می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ما را برده‌ی خود می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» مترسک گفت: “و پس از آن من هیچ مغزی ندارم.” شیر ترسو گفت: “و من نباید جرات پیدا کنم.” وودمن حلبی گفت: “و من نباید دلی به دست بیاورم.” دوروتی گفت: “و من هرگز نباید به کانزاس برگردم.” مترسک ادامه بالیاژ مو داد: «اگر بتوانیم حتماً باید به شهر زمردی برسیم. سپس، قبل از اینکه بتواند دوباره آن را بیرون بککراتینه مو شد.

  رنگ مو بلوند روشن با دکلره

یا رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – قایق را جارو آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و مترسک بیچاره به تیرک وسط رودخانه چسبیده پروتئین تراپی مو بود. “خداحافظ!” او به دنبال آنها تماس گرفت و آنها از ترک او بسیار پشیمان کراتینه مو شدند. در واقع، مرد چوب‌دار حلبی شروع به گریه بیبی لایت مو کرد، اما خوشبختانه به یاد آورد که ممکن رنگ مو است زنگ بزند، و اشک‌هایش را روی پیش‌بند دوروتی خشک بیبی لایت مو کرد. البته این چیز بدی برای مترسک پروتئین تراپی مو بود.

او فکر بیبی لایت مو کرد: «حالم بدتر از زمانی رنگ مو است که برای اولین بار دوروتی را ملاقات بیبی لایت مو کردم. «سپس، من روی یک میله در مزرعه ذرت گیر بیبی لایت مو کردم، جایی که می‌توانستم به هر حال کلاغ‌ها را بترسانم. اما مطمئناً مترسکی که روی تیری در وسط رودخانه گیر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، فایده ای نرنگ مو دارد. من می ترسم که هرگز مغز نداشته باشم!» در پایین رودخانه، قایق شناور کراتینه مو شد و مترسک بیچاره بسیار پشت سر ماند.

رنگ موی پلاتینه یاسی : سپس شیر گفت: “برای نجات ما باید کاری بیبی لایت مو کرد. فکر می‌کنم می‌توانم تا ساحل شنا کنم و قایق را به دنبال خود بکشم، اگر فقط نوک دم من را محکم بگیری.» بنابراین او به داخل آب پرید و مرد چوبی حلبی دم او را محکم گرفت. سپس شیر با تمام توان به سمت ساحل شنا بیبی لایت مو کرد. کار سختی پروتئین تراپی مو بود، اگرچه او خیلی بزرگ پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه