↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو بلوند پلاتینه زیتونی

رنگ مو بلوند پلاتینه زیتونی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو بلوند پلاتینه زیتونی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو بلوند پلاتینه زیتونی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو بلوند پلاتینه زیتونی : چهره‌ها هنوز آنقدر خاکستری یا سیاه لایت و هایلایت مو هستند، می‌توان گفت که تا نیمه شب را رها بیبی لایت مو کرده‌اند. در واقع، در حال حاضر، هرگز آن را به طور کامل دور نمی اندازد. این شرکت بزرگ به فصل جدیدی می رود – این بار برای رنگ مو استراحت. جایی که باید هشت روز در آن زندگی کنیم چگونه خواهد پروتئین تراپی مو بود؟ آنها می گویند – اما هیچ کس از چیزی مطمئن نیست.

رنگ مو : یک توپخانه که در لبه چوب نشسته پروتئین تراپی مو بود – آنجا که ردیفی از اسب ها و گاری ها شبیه بیواک کولی ها به نظر می رسید – با چاه در ذهنش و دو سطل برزنتی که در انتهای بازوهایش می رقصیدند، آمد. به موقع با پاهایش در مقابل سرباز خواب آلود غیرمسلح با کیسه ای برآمده محکم ایستاد. “در مرخصی؟” ائودور گفت: بله. “فقط برگرد.” تفنگچی در حالی که حرکت می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو بلوند پلاتینه زیتونی

رنگ مو بلوند پلاتینه زیتونی : در کنار چاه کنار جاده، قبل از اینکه مسیری را از روی مزارع که به سنگرها منتهی می کراتینه مو شد، طی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، دستانش روی یک زانو روی هم قرار گرفته پروتئین تراپی مو بود، صورت رنگ پریده اش بالا رفته پروتئین تراپی مو بود. او سبیل زیر بینی خود نداشت – فقط یک لکه صاف روی هر گوشه دهانش. او سوت زد و سپس در صورت صبح خمیازه کشید تا اینکه اشک در آمد.

گفت: برای تو خوب رنگ مو است. “شما چیزی برای غر زدن ندارید – با شش روز مرخصی در بطری آب!” و اینجا، ببینید، چهار مرد دیگر از جاده پایین می آیند، راه رفتنشان سنگین و آلایت و هایلایت مو هسته، چکمه هایشان به دلیل گل و لای به کاریکاتورهای عظیم چکمه تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است. آنها به عنوان یک مرد به جاسوسی از نمایه دست کشیدند. “وجود رنگ مو دارد!

  رنگ مو یخی صدفی

سلام! سلام، ورزش قدیمی! تو اون موقع برگشتی!” آنها با هم گریه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در حالی که با عجله می رفتند و دستانی به اندازه بزرگ و گلگون به او می بالیاژ مو دادند که گویی در دستکش های پشمی پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. ائودور گفت: “صبح، پسران.” “خیلی خوش گذشت؟ چی داری که به ما بگی پسرم؟” ائودور پاسخ بالیاژ مو داد: “بله، نه چندان بد.” “ما در حال خستگی شراب پروتئین تراپی مو بودیم، و تمام بیبی لایت مو کردیم.

بیا با هم برگردیم، پس؟” آنها در یک پرونده از خاکریز جاده پایین رفتند – دست در دست از مزرعه گل خاکستری گذشتند، جایی که با صدای مخلوط کراتینه مو شدن خمیر در خمیر پاهایشان افتاد. “خب، تو همسرت، ماریت کوچولو ـ تنها دختری که برای توست ـ دیده ای که هرگز نمی توانستی آرواره ات را باز کنی مگر اینکه از او درنگ مو استانی برای ما تعریف کنی، نه؟” صورت فرسوده یودور پیچید.

همسرم؟ “چطور رنگ مو است؟” “چطور؟ می دانی که ما در زندگی می کنیم، دهکده ای متشکل از چهار خانه، نه بیشتر و نه کمتر، که روی جاده می چرخند. یکی از آن خانه ها کافه ما رنگ مو است، و او آن را اداره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یا بهتر رنگ مو است بگوییم دوباره رنگ مو دارد آن را اداره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از زمانی که آنها از گلوله باران روستا دست کشیدند. “حالا، با نزدیک کراتینه مو شدن به مرخصی من، او برای مونت-سنت-الوی، جایی که افراد قدیمی من لایت و هایلایت مو هستند.

درخورنگ مو است مجوز بیبی لایت مو کرد، و اجازه من برای مونت-سن-الوی نیز پروتئین تراپی مو بود. حرکت را مشاهده می کنید؟ او گفت: “از آنجایی که یک زن کوچولو با سر بند پروتئین تراپی مو بود، او خیلی قبل از تاریخی که مرخصی من را انتظار می‌رفت، درخورنگ مو است مجوز بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. رفقای ما فریاد می زنند و دوان دوان می آیند و ما در میدان کوچکی که کلیسا با برج های دوقلویش ایستاده رنگ مو است جمع می شویم.

  فرق رنگ مو صدفی و مرواریدی

چنان که توسط یک پوسته مثله کراتینه مو شده رنگ مو است که دیگر نمی توان به صورتش نگاه بیبی لایت مو کرد. که در جایگاه مقدس جاده کم نوری که از وسط چوب های شب بند بالا می رود به طرز عجیبی پر از سایه های مانع رنگ مو است که تاریکی عمیق خود جنگل ممکن رنگ مو است با جادویی بر آن جاری کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. این هنگ در راهپیمایی رنگ مو است، در جستجوی یک خانه جدید.

رنگ مو بلوند پلاتینه زیتونی : درجات سنگین سایه‌ها، هم بلند و هم گسترده، کورکورانه همدیگر را در هم می‌کوبند. هر موجی که توسط زیر فشار بالیاژ مو داده می‌نانو کراتین مو شود، به موجی برخورد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در جلوی آن قرار رنگ مو دارد، در حالی که در کنار و جدا کراتینه مو شده، تحولات آن ارواح کمتر حجیم، NCOها وجود رنگ مو دارد. غوغای سردرگمی، ترکیبی از تعجب، تکه تکه‌های گپ، کلمات فرمان، اسپاسم سرفه‌ها و آواز، از میان جمعیت انبوه محصور در میان کرانه‌ها بلند می‌نانو کراتین مو شود.

به هیاهوی آوازی، لگدمال بیبی لایت مو کردن پاها، صدای جرنگ سرنیزه ها در غلافشان، قوطی ها و لیوان های آبخوری، غرش و چکش شصت وسیله نقلیه دو کاروان ـ جنگی و هنگ ـ که دو گردان را دنبال می کنند، اضافه می نانو کراتین مو شود. و چنین چیزی رنگ مو است که می‌چرخد و خود را بر جاده‌ی کوهنوردی می‌گستراند که با وجود گنبد بی‌کران شب، در بوی لانه‌ی شیرها غرق می‌نانو کراتین مو شود. در صفوف آدم چیزی نمی بیند.

  مدل های رنگ مو دخترانه

گاهی اوقات، وقتی می توان بینی خود را به لطف یک گردابی در جزر و مد بالا برد، نمی تواند سفیدی یک قلع آشغال، فولاد آبی کلاه ایمنی، فولاد سیاه یک تفنگ را نبیند. آنون، با جت خیره کننده جرقه هایی که از یک سنگ چخماق و فولاد جیب به پرواز در می آید، یا شعله قرمزی که بر روی ساقه لیلیپوتی کبریت گسترش می یابد.

می توان فراتر از تسکین روشن دست ها و چهره ها را به شکل شبح و بی نظم دید. گروه‌هایی از شانه‌های کلاه‌دار، مانند موج‌هایی که به دژ سمور شب هجوم می‌آورند، تاب می‌خورند. سپس، همه چیز بیرون می‌رود، و در حالی که پاهای هر سرباز لگدمال به این طرف و آن طرف می‌چرخد، چشمش به شکل غیرقابل انعطافی به وضعیت حدسی پشتی که در مقابلش ساکن رنگ مو است خیره می‌نانو کراتین مو شود.

پس از چندین توقف، زمانی که به خود اجازه بالیاژ مو دادیم روی کوله پشتی‌هایمان در پای تفنگ‌های انباشته فرو بنشینیم – پشته‌هایی که با عجله و تأخیر طاقت‌فرسا با صدای سوت شکل می‌گیرند، از طریق کوری ما در آن فضای جوهری خود را نشان می‌دهد. ، گسترش می دهد و دامنه Space را به دست می آورد. دیوارهای سایه در خرابه های مبهم فرو می ریزند.

رنگ مو بلوند پلاتینه زیتونی : یک بار دیگر از زیر چشم انداز بزرگی که در آن روز آشکار می نانو کراتین مو شود بر گروهی همیشه سرگردان که بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم عبور می کنیم. ما بالاخره از این شب راهپیمایی بیرون می آییم، آن طور که به نظر می رسد در سراسر دایره های متحدالمرکز، از تاریکی کمتر تاریک، سپس از نیمه سایه، سپس از نور تاریک. پاها دارای سفتی چوبی، پشت خمیده، شانه ها کپروتئین تراپی مو بود کراتینه مو شده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه