نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ طلایی پلاتینه

رنگ طلایی پلاتینه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ طلایی پلاتینه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ طلایی پلاتینه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ طلایی پلاتینه : من در جمع بیرون می روم. ما می رویم برای سانتر. امروز می توان در آرامش پروتئین تراپی مو بود – به دلیل راهپیمایی یک شبه، رنگ مو استراحت کامل رنگ مو است. ممکن رنگ مو است بخوابیم، اما رنگ مو استفاده از بقیه برای تفرجگاه وسیع بسیار مناسبتر رنگ مو است. فردا دوباره ورزش و خستگی ما را می گیرد.

رنگ مو : وقتی بارک محصول ماهیتابه را می آورد، اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که مهماندار ما سربازانی را سر میز خود رنگ مو دارد – مردان آمبولانس مسلسل. فویا با تصمیم می‌گوید: «آنها فکر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که بهترین وضعیت را تمام دکلره مو دارند، اما این ما بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که همین رنگ مو است». اما چه کسی به فکر مقایسه رنگ مو است؟ پپین می‌گوید: «ووس نجات پس، بچه‌های نهم، شبدر لایت و هایلایت مو هستند!

رنگ طلایی پلاتینه

رنگ طلایی پلاتینه : و با اینکه بیرون پروتئین تراپی مو بودی، اگر راضی نپروتئین تراپی مو بودی و زیاد غر زدی، تو را بدرقه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. هنوز خبری نیست؟ گفته می نانو کراتین مو شود که برای غارت کنندگان مردم مجازات های سنگینی در نظر گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است و در حال حاضر فهرستی از محکومیت ها وجود رنگ مو دارد. ارسال کراتینه مو شده رنگ مو است. مردان کلاس 93 قرار رنگ مو است به عقب اعزام شوند و پپره یکی از آنهرنگ مو است.

پیرزنی به خاطر پیرمردش که پنجاه سال مرده پروتئین تراپی مو بود و یک بار تفنگدار پروتئین تراپی مو بود، آنها را بیهوده پذیرفته رنگ مو است. به نظر می رسد که او حتی یک خرگوش به آنها بالیاژ مو داده رنگ مو است، و آنها فقط نگران این لایت و هایلایت مو هستند که این خرگوش درست نانو کراتین مو شود.” “همه جا انواع خوبی وجود رنگ مو دارد. اما پسرهای نهم شانس معروفی داشتند که به تنها مغازه انواع خوب در کل روستا افتادند.” پالمیرا با قهوه ای که او تهیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند می آید.

  شماره رنگ مو قهوه ای روشن بدون دکلره

او کمی آب می‌نانو کراتین مو شود، به حرف‌های ما گوش می‌دهد و حتی به شکلی زیرکانه سؤال می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “چرا به آجودان “le juteux” می‌گویی؟ بارک با تعصب پاسخ می دهد: “همیشه همینطور پروتئین تراپی مو بود.” وقتی او ناپدید کراتینه مو شد، ما از قهوه خود انتقاد می کنیم. “درمورد شفاف صحبت کنید! می‌توانید قند را در اطراف ته لیوان ببینید.” در نیمه باز می نانو کراتین مو شود و رگه ای از نور را می پذیرد.

چهره یک پسر بچه در آن مشخص کراتینه مو شده رنگ مو است. ما او را مانند یک بچه گربه جذب می کنیم و کمی شکلات به او می دهیم. سپس، “اسم من چارلی رنگ مو است”، کودک چهچهه می زند. “خانه ما، آن نزدیکی رنگ مو است. ما هم سرباز داریم. همیشه داشتیم، داشتیم. هر چه بخواهند به آنها می فروشیم. فقط، وویلا، گاهی اوقات مست می شوند.” کوکن در حالی که پسر را بین زانوهایش می گیرد.

می گوید: «به من بگو، کوچولو، کمی بیا اینجا». او می‌گوید: «حالا گوش کن. پدرت، او می‌گوید، مگر نه، «امیدواریم جنگ ادامه پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نه؟» [یادداشت 2] کودک در حالی که سرش را تکان می دهد، می گوید: “البته، چون ما داریم پولدار می شویم. او می گوید تا آخر ماه مه پنجاه هزار فرانک خواهیم داشت.” “پنجاه هزار فرانک! غیر ممکن!” “بله بله!” کودک اصرار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

مهر می‌زند: “او این را به مامان گفت. بابا آرزو می‌بیبی لایت مو کرد که همیشه همین‌طور باکراتینه مو شد. مامان، گاهی اوقات، مطمئن نیست، زیرا برادرم آدولف در جبهه رنگ مو است. اما ما می‌خواهیم او را بفرستیم. به عقب، و سپس جنگ می تواند ادامه یابد.” این اعتماد به نفس با فریادهای تند که از اتاق میزبان ما می آید، مختل می نانو کراتین مو شود. بیکت موبایل میره پرس و جو.

  انواع رنگ مو جو گندمی

او که برمی گردد می گوید: «چیزی نیست». او می‌گوید: «این مرد خوب رنگ مو است که زن را عامیانه می‌گوید، زیرا زن کارها را نمی‌داند، زیرا خردل را در لیوان درست بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، و او هرگز چنین چیزی را نشنیده رنگ مو است.» بلند می شویم و بوی تند پیپ، شراب و قهوه بیات را در غار خود رها می کنیم. به محض اینکه از آستانه رد کراتینه مو شدیم.

رنگ طلایی پلاتینه : سنگینی گرما در صورتمان پف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، که با سرخ بیبی لایت مو کردنی که در آشپزخانه ساکن رنگ مو است و هر بار که در باز می نانو کراتین مو شود، تقویت می نانو کراتین مو شود. از میان لشکر مگس‌هایی می‌گذریم که روی دیوارها در انبوهی سیاه انباشته کراتینه مو شده‌اند، در حال عبور در دسته‌های هولناکی به خارج از کشور پرواز می‌کنند: “مثل سال گذشته دوباره شروع می‌نانو کراتین مو شود!

مگس‌ها بیرون، شپش‌ها در داخل.” “و میکروب ها هنوز دورتر از داخل!” در گوشه ای از این خانه کوچک کثیف و زباله های قدیمی اش، زباله های گرد و خاکی سال گذشته اش و یادگارهای تابستان های گذشته، در میان اثاثیه و وسایل خانه، چیزی در حال حرکت رنگ مو است. این یک بچه ساده قدیمی با گردن طاس بلند، صورتی و خشن رنگ مو است که باعث می نانو کراتین مو شود به گردن مرغی فکر کنید.

که در اثر بیماری زودرس پوست اندازی کراتینه مو شده رنگ مو است. مشخصات او نیز مانند یک مرغ رنگ مو است – بدون چانه و بینی بلند. روکشی خاکستری از ریش، گونه عقب‌رفته‌اش را نمد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و پلک‌های سنگینش را می‌بینی، گرد و شاخ‌دار، که مانند کرکره‌ای روی دانه‌های کسل‌کننده چشمانش بالا و پایین می‌روند. بارک قبلاً به او توجه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است: “مواظبش باشید.

  رنگ مو فانتزی فر

او یک جوینده گنج رنگ مو است. او می گوید جایی در این گودال وجود رنگ مو دارد که ناپدری اش رنگ مو است. او را خواهید دید که مستقیماً چهار دست و پا می نانو کراتین مو شود و فیزوگ قدیمی اش را در هر گوشه ای که وجود رنگ مو دارد هل می دهد. تینز، او را تماشا کن.” پیرمرد با کمک چوب خود اقدام به گرفتن صداهای روشمند بیبی لایت مو کرد. در امتبالیاژ مو داد پای دیوارها و روی کاشی‌های کف می‌کوبید.

با آمدن و رفتن ساکنان خانه، زنگ‌زنان، و تاب خوردن جارو پالمیرا، او را زیر و رو می‌بیبی لایت مو کرد. اما او را رها بیبی لایت مو کرد و چیزی نگفت، بدون شک با خود فکر می بیبی لایت مو کرد که بهره برداری از مصیبت ملی از تابوت های مشکل ساز، ثروت سودآورتر رنگ مو است. دو شایعه پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده در یک خلوت ایستاده اند و با صدای آلایت و هایلایت مو هسته به تبادل اعتماد می پردازند. “اوه، اما با تلخی های رنگ مو است که باید مراقب باشید.

رنگ طلایی پلاتینه : اگر یک لمس سبک نداشته باشید، نمی توانید شانزده لیوان خود را از یک بطری بیرون بیاورید و بنابراین سود زیادی از دست می دهید. نگویید چه چیزی در کیفش خوب رنگ مو است، حتی در این صورت، اما به اندازه کافی به دست نمی آید. منافع عمومی.” بیرون آفتاب تند و پر از مگس رنگ مو است. جانوران کوچک، بسیار کمیاب اما چند روز پیش، زمزمه موتورهای دقیقه و بیشمارشان را در همه جا تکثیر می کنند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه