↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی تنباکویی صورتی

رنگ موی تنباکویی صورتی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی تنباکویی صورتی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی تنباکویی صورتی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی تنباکویی صورتی : ساعت روی تخته ماشین گفت: ساعت شش و نیم – دقیقاً طبق برنامه. آنها قبل از هتل بزرگ توقف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و بانی از ماشین پیاده کراتینه مو شد و در محفظه پشتی را باز بیبی لایت مو کرد و زنگوله با پریدن آمد – شرط می‌بندید، چون او بابا را می‌شناخت، و دلار و نیم دلاری را که در جیب پدر می‌پیچید. زنگوله کت و شلوارها را گرفت و داخل بیبی لایت مو کرد و پسر با احساس مسئولیت و مهم دنبالش بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : تا روزی برای مقابله با نیروی کار مکزیکی مجهز نانو کراتین مو شود. که به معنای «جلاد» پروتئین تراپی مو بود. “آنجا چه اتفاقی افتاد، بابا؟” اما پدر ماجرا را نمی دانست. او نظر سازنده یک خودروی تبلیغاتی در سطح ملی را به اشتراک گذاشت – که تاریخچه عمدتاً “سرهنگ” رنگ مو است. ما حالا جاده آسفالت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در گرما می درخشید و هر گاه از جلوی تو می افتاد، سرابی آن را شبیه آب می بیبی لایت مو کرد.

رنگ موی تنباکویی صورتی

رنگ موی تنباکویی صورتی : با درختان پرتقال پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. درختان براق سبز تیره، طلایی با بخشی از محصول سال گذشته و سفید برفی با شکوفه های سال جدید. گاه و بیگاه نسیمی می‌وزید و بوی شیرینی می‌کشید. نخلستان‌های گردو، درختان پهن با شاخ و برگ‌های فراوان، سایه‌های تیره‌ای را روی خاک قهوه‌ای پودری و به‌دقت کشت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

پرچین هایی از گل های رز وجود داشت که برای مسافت های طولانی، هشت یا ده فوت ارتفاع داشتند و با شکوفه ها پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. بادی از درختان نازک اکالیپتوس سر به فلک کشیده، با برگ های مواج و پوست بلندی که پوسته پوسته می نانو کراتین مو شود و آنها را برهنه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، وجود داشت. همه دنیا با آنها در تصاویر متحرک آشنا لایت و هایلایت مو هستند.

جایی که آنها در قبال بلوط های محکم و نارون های برنگ مو استانی و پخش شاه بلوط و نخل های عربی و سروهای لبنان و هر چیز دیگری که سناریو خورنگ مو استار آن رنگ مو است، انجام وظیفه می کنند. شما باید سرعت خود را در اینجا کاهش می بالیاژ مو دادید و مجبور پروتئین تراپی مو بودید بی وقفه تماشا کنید. تقاطع ها و خطوطی وجود داشت که به داخل می آمدند و علائم هکراتینه مو شدار دهنده از انواع مختلف وجود داشت.

  رنگ مو مش امبره

ترافیک از هر دو طرف وجود داشت و تصمیمات ظریفی باید گرفته می کراتینه مو شد که آیا می توانید از ماشین جلوتر رد شوید، قبل از اینکه یکی از طرف دیگر شما را تحت فشار قرار دهد و شما را در یک جفت قیچی ببندد. تماشای نحوه برخورد پدر با این موارد اضطراری، خواندن نیات او و تماشای اجرای آنها هیجان انگیز پروتئین تراپی مو بود. اکنون در هر پنج یا ده مایل شهرهایی وجود داشت.

و شما مدام به دلیل ترافیک سرعتتان را کاهش می‌بالیاژ مو داد، و مدام به شما هکراتینه مو شدار می‌بالیاژ مو داد که با سرعت حرکتی مطابقت داشته باشید که می‌تواند یک حلزون توانا را آزار دهد. بزرگراه از خیابان اصلی هر شهر می گذشت. بابا گفت، بازرگانان ترتیب بالیاژ مو دادند که به امید اینکه شما بیرون بیایید و از محل آنها چیزی بخرید. اگر بزرگراه به حومه شهر منتقل می کراتینه مو شد.

برای جلوگیری از ازدحام ترافیک، همه تجار به سرعت به سمت بزرگراه حرکت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند! گاهی اوقات آنها تابلوهایی را نصب می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که نشان دهنده پیچ در بزرگراه پروتئین تراپی مو بود و سعی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند راننده را به یک خیابان تجاری بکشانند. بعد از اینکه به انتهای آن خیابان رسیدی، تو را به بزرگراه هدایت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند! پدر چنین ترفندهایی را با تساهل مفرح مردی که آنها را روی دیگران کار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی تنباکویی صورتی : اما به کسی اجازه نمی بالیاژ مو داد روی او کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، متوجه کراتینه مو شد. هر شهر شامل ده‌ها، صدها یا هزاران بلوک کاملاً مستطیلی پروتئین تراپی مو بود که به قطعات کاملاً مستطیلی تقسیم می‌کراتینه مو شد که هر کدام شامل یک خانه ییلاقی کاملاً مدرن با یک چمن و یک زن خانه‌دار که یک شلنگ در دست داشت. در حومه یک یا چند “زیربخش” به نام آنها وجود رنگ مو دارد. «سطح زمینی» در زمین‌هایی قرار می‌گرفت و با ردیفی از پرچم‌های قرمز و زرد تزئین می‌کراتینه مو شد.

  بلوند نقره ای پلاتینه c10 11.1

که در نسیم به اهتزاز در اهتزاز پروتئین تراپی مو بودند. همچنین یک ردیف تابلوهای قرمز و زرد که سوالاتی را می پرسیدند و با کارایی سریع به آنها پاسخ می بالیاژ مو دادند: «گاز؟ آره.” “اب؟ بهترین همیشه.” “چراغ ها؟ درست.” “محدودیت های؟ شرط می بندی.” “مدرسه ها؟ در دست ساخت.” “منظره؟ کوه های آلپ را می زند.»—و غیره. یک دفتر یا یک چادر کنار جاده پروتئین تراپی مو بود.

در مقابل آن یک مرد جوان هوشیار با یک پد تحریر و یک خودکار، آماده پروتئین تراپی مو بود تا بعد از دو دقیقه گفتگو برای شما قراربالیاژ مو داد فروش بنویسد. این تقسیم‌کننده‌ها زمین را به هزار دلار در هر جریب خریده پروتئین تراپی مو بودند و به محض اینکه پرچم‌های کوچک در اهتزاز و چادر را برپا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، ارزش هر لات 1675 دلار کراتینه مو شد. این را نیز بابا با تساهل سرگرم کننده توضیح بالیاژ مو داد. کشور بزرگی پروتئین تراپی مو بود!

آنها به حومه شهر فرشته می آمدند. اینجا ریل‌های واگن برقی و راه‌آهن و تقسیم‌بندی‌های فرعی بدون «محدودیت» پروتئین تراپی مو بود – یعنی می‌توانید هر نوع خانه‌ای را که دوست دارید بسازید و آن را به مردم از هر نژاد یا رنگی اجاره کنید. که به معنای زاغه‌ای زشت پروتئین تراپی مو بود که مانند زخمی بزرگ پخش می‌کراتینه مو شد، با کانکس‌هایی از قلع و کاغذ تار و تخته‌های رنگ‌نکراتینه مو شده.

تعبالیاژ مو داد زیادی از کودکان در اینجا بازی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – به دلایلی عجیب به نظر می رسید تعبالیاژ مو داد آنها در جایی که کمترین رنگ مو استعبالیاژ مو داد را برای رکراتینه مو شد داشتند، وجود داشته باکراتینه مو شد. با فشار بالیاژ مو دادن مداوم و رد کراتینه مو شدن از هر ماشین دیگر، پدر دوباره برنامه خود را گرفته پروتئین تراپی مو بود. آنها از شهر دور زدند و از شلوغی ترافیک در مرکز آن اجتناب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو قرمز خارجی

در حال حاضر تابلویی آمدند: «بلوار شهر ساحلی». این جاده آسفالته وسیعی پروتئین تراپی مو بود، با هزاران خودروی تندرو، و زیرمجموعه‌های بیشتر و خانه‌های حومه شهر، با تبلیغات مبتکرانه بی‌پایانی که برای جلب توجه راننده و ترمز بیبی لایت مو کردن او طراحی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. مردان ملکی ظاهراً شب های عربی و افسانه های گریم را می خواندند.

آنها در دفاتر عجیب و غریب کوچکی قرار داشتند که تا حدی تیراندازی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، یا مانند یک ملوان مست کج می کراتینه مو شدند. رنگ آنها نارنجی و صورتی، یا آبی و سبز، یا با زوناهای جداگانه رنگ آمیزی کراتینه مو شده، با رنگ های مختلف خالدار رنگ مو است. تابلوهای «خوش غذا خوردن» و «باربیکیو» وجود داشت – که این دومی کلمه ای پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی تنباکویی صورتی : که ظاهراً زمانی که نقاشان به مدرسه می رفتند در کتاب های املا وجود نداشت. غرفه هایی وجود داشت که در آن آب پرتقال و سیب تهیه می بیبی لایت مو کردید، با صندلی های حصیری به رنگ نارنجی جلوی شما برای نشستن. غرفه های میوه و سبزیجات پروتئین تراپی مو بود که توسط Japs نگهداری می کراتینه مو شد، و غرفه های دیگری با تابلوهایی که از شما دعوت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند «از آمریکایی ها حمایت کنید».

به سادگی هیچ پایانی برای چیزها وجود نداشت، هر چیز جداگانه هیجان جداگانه خود را به ذهن یک پسر سیزده ساله می آورد. بی نهایت غریبی و جذابیت این دنیای رنگارنگ! چرا مردم این کار را می کنند بابا؟ و چرا این کار را می کنند؟ آنها به شهر ساحلی، با خیابان وسیع آن در امتبالیاژ مو داد جبهه اقیانوس آمدند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه