↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش امبره

رنگ مو مش امبره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش امبره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش امبره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو مش امبره : جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته 50 سنت. نمایشنامه های موزیکال بارمبی برای جوانان. مناسب برای تئاترهای خصوصی این نمایشنامه ها به سبک برلسک و کاملاً قافیه لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو : آنها به طرز مقاومت ناپذیری در بیان کمیک و در ساخت ظریف لایت و هایلایت مو هستند. هر نمایش شامل صدای آواز و همراهی پیانو برای تمام آهنگ‌ها، دوئت‌ها و گروه‌های کر معرفی‌کراتینه مو شده رنگ مو است که آن را به خودی خود، هم در متن و هم در موسیقی کامل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. 201 صفحه، جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته 50 سنت. سالن تئاتر; یا، سرگرمی شب های زمستان. حاوی ضرب المثل های بازیگری، نمایشنامه های دراماتیک، پانتومیم های اتاق نشیمن، بورلسک موزیکال و مسخره بازی سرگرم کننده، همراه با دستورالعمل هایی برای آماتورها. با حکاکی تصویر کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو مش امبره

رنگ مو مش امبره : جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، با پشت پارچه 50 سنت. کتاب تئاترهای اتاق نشیمن هاوارد. مجموعه ای از دوازده نمایشنامه کوتاه و سرگرم کننده. برخی از نمایشنامه ها فقط برای اجراکنندگان یک جنس اقتباس کراتینه مو شده اند. 186 صفحه، جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، با پشت پارچه 50 سنت. تئاترهای خصوصی هادسون. مجموعه ای از چهارده نمایشنامه طنز. چهار مورد از این نمایشنامه‌ها فقط برای مردان و سه نمایشنامه برای زنان اقتباس کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : آمبره

بدون اینکه لباس یا منظره زیادی آماده کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. درام های طنز کاوانا برای نمایشگاه های مدرسه و تئاترهای خصوصی. این مجموعه درام ها همگی اورجینال لایت و هایلایت مو هستند و به صراحت برای اجرای مدرسه و سالن نوشته کراتینه مو شده اند.

رنگ مو مش امبره : صفحه، جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، با پشت پارچه 50 سنت. چارادهای بازیگری برلسک و موزیکال شامل ده همه در سبک های مختلف، که دو تا از آنها اپراهای کمیک پارلور آسان و موثر، با موسیقی و همراهی پیانو فورته لایت و هایلایت مو هستند. 176 صفحه، جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، با پشت پارچه 50 سنت. ضرب المثل ها و جملات دراماتیک فررنگ مو است.

لینک مفید : آموزش رنگ مو شرابی بدون دکلره

شامل یازده ضرب‌المثل و پانزده ضرب‌المثل، که برخی از آن‌ها برای اجرای دراماتیک لایت و هایلایت مو هستند و برخی دیگر برای تنظیم کراتینه مو شده‌اند. 176 صفحه، جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، با پشت پارچه 50 سنت. فررنگ مو است سالن بازیگری این دوازده درنگ مو استان عالی و اصلی به صورت کمدی‌ها و مسخره‌های نمایشی کوتاه، مملو از صحنه‌های نمایشی درخشان و موقعیت‌های سرگرم‌کننده تنظیم کراتینه مو شده‌اند.

رنگ مو مش امبره : جلد کاغذ 30 سانت. تابلوهای نورانی 50 سی تی. کتاب تابلو و پانتومیم سایه ای فررنگ مو است. مجموعه ای همراه با دستورالعمل صحنه برای لباس پوشیدن، گروه بندی، و غیره. 180 صفحه، کاغذ پوشش 30 ct. صحافی در تخته، با پشت پارچه 50 سنت. تئاترهای آماتور فررنگ مو است.

لینک مفید : طریقه رنگ مو امبره

مجموعه ای از هشت نمایشنامه اصلی؛ همه کوتاه، سرگرم کننده و جدید. 180 صفحه، جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، با پشت پارچه 50 سنت. آیات و آکروستیک آلبوم اصلی دیک. حاوی آیات اصلی برای آلبوم های خودکار ; برای همراهی دسته گل ; برای سالگرد تولد ؛ برای عروسی های چوبی، قلع، کریستال، نقره ای و طلایی ؛ برای تقدیم آلبوم ; برای همراهی فیلوپنا فورفیت ; برای تبریک ؛ برای ولنتاین به طور کلی، و همه مشاغل و حرفه ها. همچنین شامل دویست و هجده آیه اصلی آکروستیک رنگ مو است که حروف ابتدایی هر آیه یک نام مسیحی بانوی متفاوت را تشکیل می‌دهد.

رنگ مو مش امبره : معنی و اشتقاق نام به هر کدام اضافه می‌نانو کراتین مو شود. هدف اصلی این کتاب این رنگ مو است که مطالبی کاملاً تازه و بی‌نظیر برای همه کسانی که ممکن رنگ مو است از آنها خورنگ مو استه نانو کراتین مو شود تا صفحه‌ای در آلبوم یک خانم را پر کنند و آررنگ مو استه کنند، فراهم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما همچنین حاوی آیات جدید و مناسب برای تولد، عروسی، و همه سالگردها و مناسبت‌های دیگر رنگ مو است.

لینک مفید : رنگ موی امبره سامبره تیره

که آیات تمجید یا تبریک برای آنها قابل رنگ مو استفاده رنگ مو است. جلدهای کاغذی قیمت. 50 سنت. صحافی در پارچه کامل ” ۷۵ سنت. مناظره کننده، دستیار رئیس و مقررات نظم. کتابچه راهنمای دستورالعمل و ارجاع در کلیه امور مربوط به مدیریت جلسات عمومی طبق عرف مجلس. شامل: نحوه تشکیل و اداره انواع انجمن ها و باشگاه ها . نحوه سازماندهی و ترتیب جلسات عمومی، جشن ها، شام، پیک نیک و همایش ها ؛ فرم‌های اساسنامه دبیرستان‌ها یا مؤسسات، انجمن‌های ادبی و سایر انجمن‌ها ؛ اختیارات و وظایف افسران، همراه با فرم‌های گزارش‌های رسمی خزانه‌دار، دبیران و سایر گزارش‌های رسمی ؛ تشکیل و وظایف کمیته ها . قواعد نظم و ترتیب تجارت، با نحوه رویه در همه موارد ؛ نحوه پیش نویس قطعنامه ها و سایر مشاغل مکتوب ؛ یک مناظره مدل، معرفی بیشترین تنوع ممکن از نکات دستوری، با تصمیمات صحیح توسط رئیس . قواعد نظم، به صورت جدولی، برای ارجاع فوری در تمام موارد شکی که ممکن رنگ مو است.

رنگ مو مش امبره : پیش بیاید، و رئیس را قادر می سازد تا در یک نگاه در مورد همه موارد تصمیم گیری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این کار به بخش‌های مختلف به منظور آموزش متوالی و همچنین مرجع آماده تقسیم می‌نانو کراتین مو شود و شامل کلیه تصمیمات و احکام تا به امروز رنگ مو است. جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سانت. صحنه‌های اتیوپی دیک، طرح‌های متنوع و سخنرانی‌های رنگ مو استامپ. حاوی جوک های پایانی مردانه، میان‌بازی‌ها و مسخره‌های سیاه‌پوست ; گفتگوهای تازه برای همکار و بانجو . سخنرانی های جدید رنگ مو استامپ ; سخنرانی های طنز ; طرح های گویش و عجیب و غریب ; دیالوگ ها و طرفداران برای گفتگو و رنگ مو استخوان ; موعظه های عجیب و غریب ; جوک ها، شوخی ها و حرف ها. این شامل تعبالیاژ مو دادی صحنه‌های سرگرم‌کننده و اعمال سیاه‌پوست رنگ مو است، و مملو از هوس‌های متفاوت بهترین گروه‌های مینسترل موجود رنگ مو است.

لینک مفید : رنگ مو امبره کنفی

علاوه بر تعبالیاژ مو دادی از تلاوت‌ها و طرح‌های اصلی به گویش سیاه‌پوست. 178 صفحه، جلد کاغذ 30 سانت. صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سانت. تلاوت های هلندی، فرانسوی و گویش یانکی دیک. مجموعه‌ای بی‌نظیر از اشتباهات درول هلندی، اشتباهات خنده‌دار فرانسوی‌ها، و نخ‌های یانکی مضحک و زیاد، که هر تلاوت به لهجه خاص خود رنگ مو است.

رنگ مو مش امبره : برای کسانی که تلاوت لهجه‌ای را تخصصی می‌سازند، این مجموعه خدمات ویژه‌ای خواهد داشت، زیرا شامل تمام بهترین قطعاتی رنگ مو است که اتفاقاً در تعبالیاژ مو داد زیادی از «تلاوت‌ها و قرائت‌ها» پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده‌اند، علاوه بر چندین طرح جدید و عالی که قبلاً منتشر نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : رنگ مو دارچینی کاراملی

صحافی در تخته، پشت پارچه 50 سانت. تلاوت های گویش ایرلندی دیک. مجموعه ای با دقت گردآوری کراتینه مو شده از درنگ مو استان های نادر ایرلندی، تلاوت های طنز، شاعرانه و منثور، نامه های طنز و رسیتال های خنده دار، که همه با طنز مقاومت ناپذیر گویش ایرلندی روایت می شوند.

رنگ مو مش امبره : این مجموعه، علاوه بر قطعات جدید و اصلی، بهترین تلاوت‌ها به گویش ایرلندی را در خود رنگ مو دارد که می‌توان آن‌ها را از یک کتابخانه کامل از کتاب‌های «تلاوت» جمع‌آوری بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه