↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ مو طوسی صورتی

ترکیب رنگ مو طوسی صورتی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ مو طوسی صورتی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ مو طوسی صورتی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

ترکیب رنگ مو طوسی صورتی : این هدیه فکر خوانی من پروتئین تراپی مو بود که موفق کراتینه مو شد، و من بیش از هر زمان دیگری متقاعد کراتینه مو شده ام که ما تحت یک طلسم شیطنت آمیز یا افسون بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. چیزی که من نمی فهمم، عزیزم، این رنگ مو است که چگونه خودت فرار بیبی لایت مو کردی یا شانس آوردی چیزهایی را به خاطر بیاوری. همانطور که می دانید، قبل از اینکه من اینجا بیایم، کاملاً درست و طبیعی به نظر می رسید که آن پودینگ پولی یک امپراتور سر میز نشسته باکراتینه مو شد که من هیچ چیز دیگری درباره اوزما یا گلیندا نمی دانستم.

مو : عزیزم.” “بله، چرا نمی کنی؟” بتسی بابین را اصرار بیبی لایت مو کرد و آمد تا دستش را دور کمر دوروتی ببرد. “من با شما بالا می روم و بهترین نمک هایم را به شما قرض می دهم.” “دراز بکش – با آن مزاحم بزرگ چاق روی تخت اوز!” دوروتی گریه بیبی لایت مو کرد. از آغوش بتسی بیرون آمد و با عصبانیت از جایش بلند کراتینه مو شد. “تو باید دیوونه باشی!

ترکیب رنگ مو طوسی صورتی

ترکیب رنگ مو طوسی صورتی : آواز می خوانید و می خندید که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده رنگ مو است و این که یک مرد بزرگ، چاق و بامزه و یک اسب سفید! بر تخت اوز نشسته اند؟ اوزما، اوزما، او کیست؟ زمزمه کنندگان ضیافت، به دوروتی و سپس به یکدیگر نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. او تب رنگ مو دارد، همین. هربی، مرد پزشکی، خم کراتینه مو شد تا دوروتی را ماهرانه روی پیشانی لمس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “من به شما توصیه می کنم که بروید طبقه بالا و دراز بکشید.

دوروتی با عجله به سمت میز دوم رفت و با التماس از ببر گرسنه در سر تا شیر ترسو در پایین تخته بلند نگاه بیبی لایت مو کرد. کابومپو، دوروتی را در صندوق عقبش بلند بیبی لایت مو کرد: «آنجا، آنجا». “اینجوری ادامه نده عزیزم، همه ما این طلسم های خنده دار کوچک داریم. اینجا، روی پشت من بنشین تا وقتی امپراتور آمد، دید خوبی از امپراطور داشته باشی. سلام – او اکنون می آید!

  انواع رنگ مو مرواریدی

کابومپو در حالی که دوروتی را در صندوق عقبش تکان می‌بالیاژ مو داد، گویی که او یک پرچم رنگ مو است، روی زانوهایش افتاد و سر بزرگش را سه ضربه به زمین صیقلی کوبید. دوروتی از موقعیت نامطمئن خود، همان فریبکار چاق را دید که در اتاق تاج و تخت سوار بر شارژر سفیدش با شکوه وارد تالار ضیافت می کراتینه مو شد، اسب به چپ و ررنگ مو است سر تکان می بالیاژ مو داد و مانند گربه چشایر پوزخند می زد.

تعظیم و صدای بلند تشویق و موسیقی ورود او را چنان پر سر و صدا بیبی لایت مو کرد که اعتراضات و گریه های خشمگین دوروتی کاملاً خاموش کراتینه مو شد. دوروتی که از رفتار سوژه‌های اوزما و بهترین دوستانش منزجر، گیج و کاملاً گیج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، از کابومپو دور کراتینه مو شد و از پنجره‌ای بلند فرانسوی به داخل باغ رفت. چه معنی می تواند داشته باکراتینه مو شد؟ چه اتفاقی می توانست افتاده باکراتینه مو شد.

ترکیب رنگ مو طوسی صورتی : آیا تمام خاطرات سابق او از اوز یک رویا پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است؟ نه نه! دوروتی با خشونت در برابر چنین ایده ای تصمیم گرفت. بلکه این امپراتور چاق یک رویا پروتئین تراپی مو بود – یک کابوس دیوانه کننده که او در حال حاضر از آن بیدار می نانو کراتین مو شود. دوروتی که با سرگیجه به جانور طلایی نزدیک یک رنگ مو استخر باغ کریستالی تکیه بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، سعی بیبی لایت مو کرد توضیحی معقول از کل این مخلوط وحشتناک پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

و اینجا، چند دقیقه بعد، پیگاسوس، خوک بالدار، او را پیدا بیبی لایت مو کرد. پیگاسوس که با ناراحتی به پوزه صورتی‌اش نگاه می‌بیبی لایت مو کرد غرغر بیبی لایت مو کرد: «فکر کمی پرواز بر فراز درختان ممکن رنگ مو است به سر شما کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “هیچ چیز مثل یک مگس کوچک برای سردرد نیست، دخترم!” دوروتی با عبوس پاسخ بالیاژ مو داد: سرم خوب رنگ مو است. “این بقیه شما لایت و هایلایت مو هستید که سر یا حواس خود را از دست بالیاژ مو داده اید.

  رنگ موی مشکی با مش قهوه ای

چگونه در اوز توانستید آن فریبکاری بزرگ و چاق را تشویق کنید، هرگز، هرگز نخواهم فهمید. پیگینز، پیگینز، عزیزم -” دوروتی با اغماض روی او خم کراتینه مو شد. – “حتما اوزما و جادوگر و گلیندا را به خاطر دارید.” پیگاسوس به جای این که بلافاصله جواب بدهد، متفکرانه به انعکاس او در رنگ مو استخر خیره کراتینه مو شد. او با لحن روشنی پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: «فرض کن پشت من بنشینی و بعد بدون شنیدن حرف بزنیم.

در هوا می توانیم دیدگاه های خود را با خیال راحت پخش کنیم.” دوروتی در حالی که با ناراحتی روی پشت پهن خوک نشسته آهی کشید: «ررنگ مو استش را بگویم، من خیلی اهمیتی نمی‌دهم که الان کجا بروم. “هی هی، ما مسحور و مسحور کراتینه مو شدیم، من این را می دانستم! با تو روی پشتم، می توانم فکر کنم و ببینم!

ترکیب رنگ مو طوسی صورتی : پیگاسوس فریاد زد و با بال‌های بزرگش بر فراز درختان گل آلو در باغ اوزما اوج گرفت. “البته ملکه اوزما، نه این اسکامپروی بزرگ حاکم اوز و کل خدمه سلطنتی رپروتئین تراپی مو بوده کراتینه مو شده اند – جادو کراتینه مو شده اند یا از سر راه دور کراتینه مو شده اند – ما برای کمک پرواز می کنیم و بلافاصله شروع می کنیم.” “اوه، پیگینز!” دوروتی هر دو دستش را دور گردن خوک انداخت و تقریباً از خوشحالی گریه بیبی لایت مو کرد

اوه پیگاسوس فکر کنم آنها را هم به خاطر می آوری، اما کجا رفته اند؟ در اوز چه کنیم؟” “ما آنها را پیدا خواهیم بیبی لایت مو کرد، هر کجا که باشند پیدا خواهند کراتینه مو شد، اما بهتر رنگ مو است برنامه‌هایمان را با پاهایمان روی زمین انجام دهیم.” پیگاسوس زمزمه بیبی لایت مو کرد و در زیر به دنبال نقطه ای برای فرود آمدن پروتئین تراپی مو بود. یک نقطه ضعف در مورد پیگاسوس وجود داشت، اگرچه برخی آن را چنین نمی دانستند.

  پلاتینه هفت رنگ کاترومر

مثل اسب بالدار پگاسوس، هر که او را گرفت و بر پشتش سوار کراتینه مو شد، یکباره شاعر کراتینه مو شد و جز قافیه گفتن نداشت. خوک شاعر نه تنها می‌توانست بگوید که آنها به چه فکر می‌کنند، بلکه اغلب نظر خود را در شعر نیز بیان می‌بیبی لایت مو کرد. گاهی اوقات این به طرز وحشتناکی خسته کننده می کراتینه مو شد، اما به جز جینگ های او، یک هموطن کوچک وفادار شادتر در طول یا عرض کشور پیدا نمی کراتینه مو شد.

ترکیب رنگ مو طوسی صورتی : او که توسط جین سرخ بزرگ و پرورش یافته پروتئین تراپی مو بود، به دوک دورک بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. دوک او را به پسر فیلادلفیا، پیتر، بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، که در طول سفری با ساموئل سالت، دزد دریایی، قایق قلعه باشکوه دوک را تسخیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. دستگیری کاملاً یک امر اجتماعی و دوستانه پروتئین تراپی مو بود و دوک پیگاسوس را با یک بز موزی مبادله بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. پیتر بعداً خوک پرنده را به شهر زمردی آورد و در آنجا مورد نوازش و تحسین تمام دربار قرار گرفت.

حالا که به سمت نخلستانی ساکت خم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، پیگاسوس به آرامی توقف بیبی لایت مو کرد و دوروتی با خوشحالی از پشتش افتاد. “اوه، پیگاسوس، خوش شانس نیستی که در شهر زمردی پروتئین تراپی مو بودی؟ هیچ کس دیگر اصلا نمی تواند اوزما یا دیگران را به خاطر بیاورد.” خوک در حالی که متفکرانه بینی خود را تکان می بالیاژ مو داد اعتراف بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه