↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

طرز رنگ كردن موي شرابي

طرز رنگ كردن موي شرابي | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت طرز رنگ كردن موي شرابي را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با طرز رنگ كردن موي شرابي را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

طرز رنگ كردن موي شرابي : اما اکنون بررسی های من این واقعیت را نشان بالیاژ مو داد که حرکت بالیاژ مو دادن موها، یعنی ماساژ پوست سر، جریان خون به ریشه مو را افزایش می دهد و مقاومت در برابر بیماری ها را بیشتر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در مورد ریزش مو، من متوجه کراتینه مو شدم که هر چه سریعتر باعث ریزش یک مو شوید، احتمال ریزش موی شما بیشتر رنگ مو است.

رنگ مو : به این دلیل رنگ مو است که ماهیچه‌ها و اعصاب شما سریع‌تر از آن‌چه که جریان خون شما بتواند از شر آن‌ها خلاص نانو کراتین مو شود، سم‌های خستگی را ذخیره می‌کنند. شما باید در مورد این وضعیت بدانید و خستگی و درد هکراتینه مو شدار محافظتی طبیعت رنگ مو است. اگر اخطار را متوقف کنید، به اندازه مستبدان شرقی نادان لایت و هایلایت مو هستید که سر رسولی را که مژده می بالیاژ مو داد می بریدند.

طرز رنگ كردن موي شرابي

طرز رنگ كردن موي شرابي : مگر در موارد اضطراری، و هرگز اما چند بار در طول زندگی. کاری که باید انجام دهید این رنگ مو است که عادت های خود را تغییر دهید تا نیازی به فشار بیش از حد نداشته باشید. همه این داروها در حال شکل گیری عادت لایت و هایلایت مو هستند. یعنی بدن را بهتر نمی گذارند و با ولع تکرار تسکین. وقتی خسته لایت و هایلایت مو هستید.

این مشکل اساسی سلامت رنگ مو است. و برای اینکه منظورم را روشن کنم، با بیان یک تجربه شخصی شروع می کنم، آزمایشی که حدود دوازده یا چهارده سال پیش از علم پزشکی در رابطه با یکی از ساده ترین و خارجی ترین مشکلات بدن انجام بالیاژ مو دادم. -مو. اول به شما خواهم گفت که علم پزشکی چه کارهایی را برای موهای من انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است.

و دوم اینکه من خودم چه کاری توانستم انجام دهم، زمانی که عقل خودم را روی این مشکل کار بیبی لایت مو کردم. من بیش از حد کار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم و در وضعیت بدی قرار داشتم. سردرد، بی خوابی، زخم دندان، بسیاری از علائم خرابی عمومی داشتم. در میان اینها متوجه کراتینه مو شدم که موهایم در حال بیرون آمدن رنگ مو است. به این نتیجه رسیدم که کچل کراتینه مو شدن قبل از سی سالگی احمقانه رنگ مو است و کمی مرخصی بگیرم و کمی پول خرج کنم و به موهایم رسیدگی کنم.

  ترکیب رنگ موی سرمه ای تیره

نمی‌دانستم کجا بروم، اما می‌خورنگ مو استم بهترین مرجع در دسترس باکراتینه مو شد، بنابراین به سرپرست بزرگترین بیمارستان نیویورک نامه نوشتم و از او نام یک متخصص قابل اعتماد در بیماری‌های پوست سر را جویا کراتینه مو شدم. سرپرست پاسخ بالیاژ مو داد و مرا به پزشک معینی که “متخصص پوست مشاور” بیمارستان پروتئین تراپی مو بود، ارجاع بالیاژ مو داد و من به ملاقات این پزشک رفتم که خانه و مطبش در نزدیکی خیابان پنجم پروتئین تراپی مو بود.

او پوست سرم را معاینه بیبی لایت مو کرد و به من گفت که موهایم شوره رنگ مو دارد و نسخه ای به من می دهد که این شوره را از بین می برد و باعث می نانو کراتین مو شود موهایم از بین برود. او بابت این ملاقات ده دلار از من گرفت که آن روزها بیشتر از پول فعلی پروتئین تراپی مو بود. از آنجایی که ذهن پرسنده ای داشتم، سعی بیبی لایت مو کردم با آموختن چیزهایی که در مورد موهای انسان باید یاد بگیرم، به ارزش پولم دست پیدا کنم.

من از این آقا سؤال بیبی لایت مو کردم، گفت که مو ماده مرده ای رنگ مو است و تنها حیات آن در ریشه رنگ مو است. او توضیح بالیاژ مو داد که آرایشگران اغلب مردم را متقاعد می‌کنند که موهایشان را آویزان کنند تا از ریزش آن جلوگیری کنند، و این یک روش کاملاً بیهوده رنگ مو است، و به همین ترتیب تمام شامپو بیبی لایت مو کردن و ماساژ بالیاژ مو دادن که فقط باعث می‌نانو کراتین مو شود موها سریع‌تر ریزش کنند. حتی بهتر پروتئین تراپی مو بود موها را زیاد نشویید.

  پلاتینه نسکافه ای

طرز رنگ كردن موي شرابي : تنها چیزی که نیاز پروتئین تراپی مو بود مخلوطی از مواد شیمیایی برای از بین بردن میکروب های شوره سر پروتئین تراپی مو بود. و بنابراین من نسخه را در یک داروخانه گذاشتم و برای چند سال طبق دستور از آن رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کردم و هیچ تأثیری روی موهایم نداشت. بنابراین اینجا بهترین کاری پروتئین تراپی مو بود که علم پزشکی می توانست انجام دهد. اما با این حال، من نمی‌خورنگ مو استم کچل باشم.

بنابراین به سراغ متخصصان سلامت رفتم – افرادی که بدون مجوز از دانشکده‌های پزشکی آزمایش می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. همچنین، من روی خودم آزمایش بیبی لایت مو کردم و اکنون چیزی در مورد موهای انسان می‌دانم، چیزی کاملاً متفاوت با آنچه «متخصص پوست مشاور» ثروتمند و موفق به من آموخت، اما باعث کراتینه مو شده من کاملاً کچل شوم.

ابتدا موی انسان توسط بدن ساخته می نانو کراتین مو شود و مانند هر چیز دیگری در بدن از جریان خون ساخته می نانو کراتین مو شود. این کاملاً درست رنگ مو است که میکروب شوره سر وارد ریشه می‌نانو کراتین مو شود و مشکل ایجاد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و این که فرآیند از بین بردن این میکروب را می‌توان با مواد شیمیایی کمک بیبی لایت مو کرد.

اما نسخه ده دلاری نمی خواهد، فقط ده سنت بوراکس و نمک از خواربار فروشی گوشه می گیرد. (کمی در یک نعلبکی بگذارید، آن را مرطوب کنید، آن را به پوست سر بمالید و دوباره بشویید.) اما بی نهایت مهمتر از این این واقعیت رنگ مو است که ریشه موی سالم محصول خون سالم رنگ مو است و خون ناسالم باعث بیماری می نانو کراتین مو شود. ریشه مو، که نمی تواند در مو بماند.

  رنگ مو صدفی نقره ای بدون دکلره

مهمتر از همه این واقعیت رنگ مو است که برای ایجاد ریشه های موی سالم، خون باید به طور کامل و آزادانه به این ریشه های مو برود. در حالی که من عادت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم هر روز ساعت های زیادی از زندگی ام به دور سرم دست بزنم که تقریباً به طور کامل گردش خون حیات بخش را به ریشه های موی بیمارم متوقف می بیبی لایت مو کرد.

عبارت دیگر، با پوشیدن کلاه متمدنانه، به معنای واقعی کلمه موهایم را از گرسنگی مرده پروتئین تراپی مو بودم. به محض اینکه متوجه این موضوع کراتینه مو شدم، کلاه متمدنم را از سر برداشتم و از آن زمان هرگز آن را سر نزده ام. به عنوان یک قاعده، من چیزی نمی پوشم. در موارد معدودی که به شهر می روم، کلاه نرمی می پوشم. هرازگاهی از این موضوع ناراحت می شوم.

پسر آسانسور در یک خانه آپارتمانی به من می گوید که از در ورودی تحویل بگیر، وگرنه باربر یک کابین خواب اصلاً اجازه ورود به من را نمی دهد. یادم می آید که با جک لندن درباره این شرمساری ها صحبت بیبی لایت مو کردم، که در سرپیچی از تمدن از این هم فراتر رفت و پیراهن نرمی پوشید. او گفت که رسم او این پروتئین تراپی مو بود که بچه های آسانسور و باربرهای اتاق خواب را زمین بزند.

طرز رنگ كردن موي شرابي : من پاسخ بالیاژ مو دادم که ممکن رنگ مو است برای او خوب باکراتینه مو شد، زیرا او می تواند این کار را انجام دهد. در حالی که من به مصلحت دردناکی که مودبانه توضیح بالیاژ مو دادم که چرا بدون نمادهای مرسوم برتری اقتصادی خود ادامه بالیاژ مو دادم، خلاصه کراتینه مو شدم. “متخصص پوست مشاور” بسیار موقرانه وبه طور مفصل به من در مورد خطر تکان بالیاژ مو دادن بیش از حد کراتینه مو شدید موهایم و در نتیجه بیرون آمدن آن هکراتینه مو شدار بالیاژ مو داد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه