↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ سفید مرواریدی

رنگ سفید مرواریدی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ سفید مرواریدی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ سفید مرواریدی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ سفید مرواریدی : اعلیحضرت. “ممکن رنگ مو است برای شما خطرناک باکراتینه مو شد که به آن کشورهای عجیب و غریب بروید، جایی که مردم آن احتمالاً خشن و جنگجو لایت و هایلایت مو هستند.” اوزما با لبخند گفت: من نمی ترسم. دوروتی رنگ مو استدلال بیبی لایت مو کرد: «مسئله «ترسیدن» نیست. “البته ما می دانیم که تو یک پری لایت و هایلایت مو هستی، و نمی توانی او را بکشی یا صدمه ببینی، و می دانیم که تو جادوهای زیادی داری که به تو کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : دوستش داشت تا در کتاب نگاه کنم و ببینم در همه جا چه می‌گذرد. اطلاعات زیادی در مورد سرزمین اوز که معمولاً آرام و بدون حادثه رنگ مو است ثبت نکراتینه مو شده رنگ مو است، اما امروز دوروتی چیزی را پیدا بیبی لایت مو کرد که او را مورد علاقه قرار بالیاژ مو داد. در واقع، حروف چاپ کراتینه مو شده بر روی صفحه ظاهر می کراتینه مو شد حتی در حالی که او نگاه می بیبی لایت مو کرد. “خنده داره!” او فریاد زد. “آیا می دانستی اوزما، که در سرزمین تو اوز افرادی به نام اسکیزر وجود تمام دکلره مو دارند؟” اوزما که به سمت او آمد.

رنگ سفید مرواریدی

رنگ سفید مرواریدی : پاسخ بالیاژ مو داد: “بله، می دانم که در نقشه پروفسور ووگلباگ از سرزمین اوز مکانی با علامت وجود رنگ مو دارد، اما من نمی دانم چگونه لایت و هایلایت مو هستند. هیچ کس که می شناسم تا به حال آنها را ندیده و در مورد آنها نشنیده رنگ مو است. کشور در لبه بالایی کشور قرار رنگ مو دارد، با صحرای شنی و صعب العبور در یک طرف و کوه های در طرف دیگر. این بخشی از سرزمین اوز رنگ مو است.

که من اطلاعات کمی در مورد آن دارم.” دوروتی گفت: «حدس می‌زنم هیچ کس دیگری هم چیز زیادی درباره آن نمی‌داند، مگر اینکه خود اسکیزرها باشند. “اما کتاب می گوید: به افراد مسطح اوز اعلام جنگ بیبی لایت مو کرده اند و احتمالاً در نتیجه جنگ و مشکلات زیادی وجود رنگ مو دارد.” “آیا تمام آنچه کتاب می گوید همین رنگ مو است؟” ازما پرسید.

دوروتی گفت: «هر کلمه، و اوزما و گلیندا هر دو به رکورد نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و متعجب و متحیر به نظر می رسیدند. اوزما گفت: «به من بگو، گلیندا، فلت هدها چه کسانی لایت و هایلایت مو هستند؟» جادوگر اعتراف بیبی لایت مو کرد: “من نمی توانم، اعلیحضرت.” “تا به حال من هرگز در مورد آنها نشنیده ام و هرگز نشنیده ام که ذکر نانو کراتین مو شود. در گوشه های دور اوز بسیاری از قبایل کنجکاو از مردم پنهان کراتینه مو شده اند و کسانی که هرگز کشورهای خود را ترک نمی کنند.

  جدیدترین رنگ مو قهوه ای روشن

هرگز توسط کسانی از افراد مورد علاقه ما بازدید نمی کنند. قسمتی از اوز، طبیعتاً برای من ناشناخته لایت و هایلایت مو هستند. با این حال، اگر شما چنین بخواهید، می توانم از طریق هنرهای جادویی خود چیزی از و یاد بگیرم.” اوزما با جدیت پاسخ بالیاژ مو داد: “کاش می بیبی لایت مو کردی.” “می بینی، گلیندا، اگر اینها مردم اوز لایت و هایلایت مو هستند، آنها تابع من لایت و هایلایت مو هستند.

من نمی توانم در سرزمینی که من حکومت می کنم اجازه جنگ یا مشکلی بدهم، اگر بتوانم به آن کمک کنم.” جادوگر گفت: “بسیار خوب، اعلیحضرت، من سعی خواهم بیبی لایت مو کرد اطلاعاتی به دست بیاورم تا شما را راهنمایی کنم. لطفاً برای مدتی مرا ببخشید تا در اتاق جادو و جادوی خود بازنشسته شوم.” “میتونم باهات برم؟” دوروتی مشتاقانه پرسید. “نه، پرنسس،” پاسخ پروتئین تراپی مو بود. حضور کسی جذابیت را از بین می برد.

رنگ سفید مرواریدی : بنابراین گلیندا خود را در اتاق جادوی خودش حبس بیبی لایت مو کرد و دوروتی و اوزما صبورانه منتظر ماندند تا او دوباره بیرون بیاید. حدود یک ساعت بعد، گلیندا ظاهر کراتینه مو شد، در حالی که به نظر جدی و متفکر به نظر می رسید. او به اوزما گفت: “عالیجناب، اسکیزرها در یک جزیره جادویی در یک دریاچه بزرگ زندگی می کنند. به همین دلیل – چون اسکیزرها با جادو کار می کنند.

من می توانم کمی در مورد آنها یاد بگیرم.” اوزما گفت: “چرا، من نمی دانستم دریاچه ای در آن قسمت از اوز وجود رنگ مو دارد.” «نقشه یک رودخانه را نشان می دهد از طریق کشور اسکیزر می گذرد، اما دریاچه ای وجود نرنگ مو دارد.” جادوگر توضیح بالیاژ مو داد: “این به این دلیل رنگ مو است که شخصی که نقشه را تهیه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

  رنگ مو قهوه ای خوشرنگ بدون قرمزی

هرگز از آن قسمت از کشور بازدید نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است.” “دریاچه قطعا آنجرنگ مو است، و در دریاچه یک جزیره – یک جزیره جادویی – و در آن جزیره مردمانی به نام زندگی می کنند.” “آنها چگونه لایت و هایلایت مو هستند؟” از حاکم اوز پرسید. گلیندا اعتراف بیبی لایت مو کرد: “جادوی من نمی تواند این را به من بگوید، زیرا جادوی مانع از آن می نانو کراتین مو شود که هر کسی خارج از حوزه آنها چیزی در مورد آنها بداند.” دوروتی پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: «اگر قرار رنگ مو است با اسکیزرها بجنگند، فلت هدها باید بدانند.

گلیندا پاسخ بالیاژ مو داد: “شاید همینطور باکراتینه مو شد، اما من هم می توانم اطلاعات کمی در مورد سر تخت ها به دست بیاورم. آنها افرادی لایت و هایلایت مو هستند که در کوهی در جنوب دریاچه اسکیزرز زندگی می کنند. کوه دارای اضلاع شیب دار و قله ای گسترده و توخالی رنگ مو است. یک حوضچه، و در این حوض، تخت هدها خانه های خود را تمام دکلره مو دارند.

آنها نیز جادوگر لایت و هایلایت مو هستند و معمولاً خود را نگه می تمام دکلره مو دارند و به هیچ کس از بیرون اجازه بازدید از آنها را نمی دهند. من آموخته ام که تعبالیاژ مو داد کله های تخت حدود صد نفر رنگ مو است – مرد، زن و بچه ها – در حالی که اسکیزرها فقط صد و یک نفر لایت و هایلایت مو هستند.” “آنها برای چه دعوا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و چرا می خواهند با یکدیگر بجنگند؟” سوال بعدی اوزما پروتئین تراپی مو بود.

رنگ سفید مرواریدی : گلیندا گفت: “من نمی توانم این را به اعلیحضرت بگویم.” “اما اینجا را ببینید!” دوروتی فریاد زد: “این خلاف قانون رنگ مو است که هر کسی جز گلیندا و جادوگر در سرزمین اوز جادو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بنابراین اگر این دو فرد عجیب و غریب جادوگر لایت و هایلایت مو هستند، قانون را زیر پا می گذارند و باید مجازات شوند!” اوزما به دوست کوچکش لبخند زد.

  رنگ موی نسکافه ای زیتونی

او گفت: “از کسانی که من و قوانین من را نمی شناسند، نمی توان انتظار داشت که از قوانین من اطاعت کنند. اگر ما چیزی از اسکیزرها یا فلت هدها ندانیم، به احتمال زیاد آنها چیزی از ما نمی دانند.” اما آنها باید بدانند، اوزما، و ما باید بدانیم. اوزما گفت: “این چیزی رنگ مو است که من اکنون در نظر دارم. شما چه توصیه ای می کنید.

گلیندا؟” جادوگر قبل از اینکه جواب بدهد کمی زمان صرف بیبی لایت مو کرد تا به این سوال فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس زن گفت: “اگر از طریق کتاب سوابق من از وجود فلت هدها و اسکیزرها اطلاعی نداشتید، هرگز نگران آنها یا مشاجرات آنها نپروتئین تراپی مو بودید. بنابراین، اگر به این مردم توجه نکنید، ممکن رنگ مو است دیگر هرگز در مورد آنها چیزی نشنیدید. ” اوزما گفت: “اما این درست نیست.” “من فرمانروای تمام سرزمین اوز لایت و هایلایت مو هستم.

که شامل سرزمین اوز می نانو کراتین مو شود کشور گیلیکین، کشور چهارتایی، کشور وینکی و کشور مانچکین، و همچنین شهر زمرد، و به عنوان شاهزاده خانم این سرزمین پریان، وظیفه من رنگ مو است که همه مردمم را – هر کجا که لایت و هایلایت مو هستند – شاد و راضی و مستقر کنم. اختلافات آنها را حفظ کنید و آنها را از نزاع دور کنید. بنابراین، در حالی که ممکن رنگ مو است اسکیزرها و فلت هدها من را نشناسند یا من حاکم قانونی آنها لایت و هایلایت مو هستم.

رنگ سفید مرواریدی : اکنون می دانم که آنها در قلمرو من ساکن لایت و هایلایت مو هستند و تابع من لایت و هایلایت مو هستند، بنابراین اگر از آنها دوری کنم و به آنها اجازه بدهم وظیفه خود را انجام نمی دهم. مبارزه بیبی لایت مو کردن.” دوروتی گفت: “این یک واقعیت رنگ مو است، اوزما.” “شما باید به کشور گیلیکین بروید و این افراد را مجبور به رفتار و دعوا کنید. اما چگونه می خواهید این کار را انجام دهید؟” جادوگر گفت: این همان چیزی رنگ مو است که من را نیز متحیر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه