↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای خیلی روشن

رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای خیلی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای خیلی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای خیلی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای خیلی روشن : او به دومی گفت: “آقا، من هرگز نمی توانم به اندازه کافی از شما به خاطر قلب عالی که زمانی به من بالیاژ مو دادید تشکر کنم. به شما اطمینان می دهم که برای من دوستان زیادی ایجاد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

رنگ مو : یک جادوگر شرور به نام مومبی او را دزدید و برد و نگه داشت. یک زندانی نزدیک. سپس جادوگران پادشاهی را تقسیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و بر چهار قسمت آن حکومت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا اینکه به اینجا رسیدی. به همین دلیل پروتئین تراپی مو بود که مردم از دیدن شما بسیار خوشحال کراتینه مو شدند و از حروف اول شما فکر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که شما حاکم واقعی آنها لایت و هایلایت مو هستید. ” جادوگر متفکرانه گفت: “اما در آن زمان، دو جادوگر خوب و دو جادوگر شریر در آن سرزمین حکومت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.” اوزما پاسخ بالیاژ مو داد: “بله، زیرا یک جادوگر خوب مومبی را در شمال فتح بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای خیلی روشن

رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای خیلی روشن : اکنون، و نام حاکم همیشه «اُز» پروتئین تراپی مو بود، که در زبان ما به معنای «بزرگ و خوب» رنگ مو است؛ یا اگر فرمانروا یک زن پروتئین تراپی مو بود، نام او همیشه «اُزما» پروتئین تراپی مو بود. اما روزی روزگاری چهار جادوگر با هم متحد کراتینه مو شدند تا پادشاه را خلع کنند و خود بر چهار بخش پادشاهی حکومت کنند؛ بنابراین هنگامی که حاکم، پدربزرگ من، روزی در حال شکار پروتئین تراپی مو بود.

گلیندا خوب بر جادوگر شرور در جنوب غلبه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. اما مومبی همچنان زندانبان پدربزرگ من پروتئین تراپی مو بود و پس از آن زندانبان پدرم. زمانی که من به دنیا آمدم او. مرا به پسری تبدیل بیبی لایت مو کرد، به این امید که هیچ کس هرگز مرا نشناسد و بداند که من شاهزاده برحق سرزمین اوز لایت و هایلایت مو هستم. اما من از دست او فرار بیبی لایت مو کردم و اکنون حاکم مردمم لایت و هایلایت مو هستم.” جادوگر گفت: از این بابت بسیار خوشحالم و امیدوارم که مرا یکی از وفادارترین و فداکارترین سوژه های خود بدانی.

  رنگ مو قهوه ای استخوانی

شاهزاده خانم ادامه بالیاژ مو داد: “ما تا حد زیادی مدیون جادوگر شگفت انگیز بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، زیرا این شما پروتئین تراپی مو بودید که این شهر زمردی باشکوه را ساختید.” او پاسخ بالیاژ مو داد: «مردم شما آن را ساختند. همانطور که در اوماها می گوییم، من فقط رئیس کار پروتئین تراپی مو بودم. او گفت: “اما تو سالها عاقلانه و خوب بر آن حکومت بیبی لایت مو کردی، و مردم را به هنر جادویی خود افتخار بیبی لایت مو کردی.

بنابراین، از آنجایی که اکنون برای سرگردانی در خارج از کشور و کار در یک سیرک خیلی پیر کراتینه مو شده ای، من به شما خانه ای در اینجا پیشنهاد می کنم. تا زمانی که زنده لایت و هایلایت مو هستی، تو باید جادوگر رسمی پادشاهی من باشی و با هر احترام و ملاحظه ای با تو رفتار نانو کراتین مو شود.” مرد کوچولو با صدایی ملایم گفت: “با سپاسگزاری پیشنهاد محبت آمیز شما را می پذیرم.

پرنسس مهربان.” تامین امنیت خانه ای مانند این برای او به معنای معامله خوبی پروتئین تراپی مو بود. دوروتی در حالی که به او لبخند می‌زند گفت: «او فقط یک جادوگر فروتن رنگ مو است. اوزما بی درنگ پاسخ بالیاژ مو داد: “و این امن ترین نوع جادوگر رنگ مو است.” زیب که اکنون احساس آرامش بیشتری می بیبی لایت مو کرد، اعلام بیبی لایت مو کرد: “اوز می تواند چند ترفند خوب انجام دهد.

رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای خیلی روشن : چه هومگو یا بدون هومگ.” شاهزاده خانم گفت: “او فردا ما را با ترفندهای خود سرگرم خواهد بیبی لایت مو کرد.” من پیغام‌هایی فرستاده‌ام تا همه دوستان قدیمی دوروتی را احضار کنند تا او را ملاقات کنند و او را خوشامدگویی کنند، و آنها باید خیلی زود به زودی برسند. در واقع، شام به زودی تمام کراتینه مو شد و مترسک هجوم آورد تا دوروتی را در آغوش پرکراتینه مو شده‌اش بغل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به او بگوید که چقدر از دیدن دوباره او خوشحال رنگ مو است.

  مدل رنگ مو برای نوک موها

جادوگر همچنین مورد رنگ مو استقبال صمیمانه مرد نی قرار گرفت که شخصیت مهمی در سرزمین اوز پروتئین تراپی مو بود. “مغزت چطوره؟” در حالی که دستان نرم و پر کراتینه مو شده دوست قدیمی خود را گرفته پروتئین تراپی مو بود از فروتن کوچولو پرسید. مترسک پاسخ بالیاژ مو داد: “خوب کار می کنم.” “من بسیار مطمئن لایت و هایلایت مو هستم، اوز، که تو بهترین مغزهای دنیا را به من بالیاژ مو دادی، زیرا من می توانم روز و شب با آنها فکر کنم.

وقتی همه مغزهای دیگر به خواب عمیقی می روند.” بعد از اینکه من اینجا را ترک بیبی لایت مو کردم، چه مدت بر شهر زمرد حکومت بیبی لایت مو کردی؟ سوال بعدی پروتئین تراپی مو بود مدتی پروتئین تراپی مو بود، تا اینکه توسط دختری به نام ژنرال جینجور تسخیر کراتینه مو شدم. اما اوزما به زودی او را با کمک گلیندا خوب فتح بیبی لایت مو کرد و پس از آن من رفتم تا با نیک چاپر، مرد قلع، زندگی کنم. درست در آن زمان صدای قهقهه بلندی از بیرون شنیده کراتینه مو شد.

و هنگامی که خدمتکار با کمان کم در را باز بیبی لایت مو کرد، مرغ زرد رنگی به داخل رفت. دوروتی به جلو پرید و مرغ کرکی را در آغوش گرفت و در همان زمان فریاد شادی بر زبان آورد. “اوه، بیلینا!” او گفت؛ “چقدر چاق و شیک کراتینه مو شده ای.” “چرا من نباید؟” مرغ با صدایی تند و واضح پرسید. “من روی چربی زمین زندگی می کنم – نه اوزما؟” شاهزاده خانم گفت: “شما هر آنچه را که آرزو دارید دارید.” دور گردن بیلینا رشته ای از مرواریدهای زیبا و روی پاهایش دستبندهایی از زمرد پروتئین تراپی مو بود.

  ترکیب رنگ موی مشکی با چه رنگی زیباست

او به راحتی در آغوش دوروتی لانه بیبی لایت مو کرد تا اینکه بچه گربه غرغره ای از خشم حسادت برانگیخت و با پنجه ای تیز که به کراتینه مو شدت برای ضربه زدن به بیلینا از آن خارج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، پرید. اما دختربچه به بچه گربه عصبانی چنان کاف کراتینه مو شدیدی بالیاژ مو داد که بدون جرات خراشیدن دوباره به پایین پرید. “تو چقدر وحشتناک، اوریکا!” دوروتی گریه بیبی لایت مو کرد. “آیا رفتار با دوستانم اینگونه رنگ مو است؟” بچه گربه با لحنی گیج کننده پاسخ بالیاژ مو داد: به نظر من دوستان عجیب و غریبی دارید. بیلینا با تمسخر گفت: “به نظر من هم همینطور رنگ مو است.

رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای خیلی روشن : اگر آن گربه وحشی یکی از آنها باکراتینه مو شد.” “اینجا را نگاه کن!” دوروتی با جدیت گفت. می توانم به شما بگویم: “من در سرزمین اوز هیچ دعوای ندارم، می توانم به شما بگویم! همه اینجا در آرامش زندگی می کنند، و دیگران را دوست تمام دکلره مو دارند؛ و اگر شما دو نفر، بیلینا و اورکا، آرایش نکنید و دوست باشید، من خودم را خواهم گرفت. کمربند جادویی و آرزو می کنم هر دو شما دوباره به خانه برگردید.

هر دو از این تهدید بسیار ترسیده پروتئین تراپی مو بودند و متواضعانه قول بالیاژ مو دادند که خوب باشند. اما هرگز متوجه نکراتینه مو شدند که آنها با همه اینها دوستان بسیار صمیمی کراتینه مو شدند. و حالا مرد چوب حلبی از راه رسید، بدنش به زیباترین شکل روکش نیکل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به طوری که در نور درخشان اتاق به زیبایی می درخشید. وودمن حلبی، دوروتی را با مهربانی دوست داشت و از بازگشت جادوگر پیر کوچک با شادی رنگ مو استقبال بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه