↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین مدل رنگ موی عروس

جدیدترین مدل رنگ موی عروس | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین مدل رنگ موی عروس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین مدل رنگ موی عروس را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین مدل رنگ موی عروس : و چه مدرکی می تواند برای اثبات اتهام خود مبنی بر اینکه «جنگل» یک «تصویر واقعی» نیست، ارائه دهد. و پاسخ غافلگیرکننده ای می آید که هرگز به ذهن اسلوسون خطور نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که منظور من از “جنگل” برای یک تصویر واقعی رنگ مو است.

رنگ مو : برای من پیوند گوشت بیمار تنها یکی از صد نوع پیوندی پروتئین تراپی مو بود که در آن دوزخ رنگ مو استثمار دیدم. نگرانی اصلی من برای سرنوشت کارگران پروتئین تراپی مو بود و با تلخی متوجه کراتینه مو شدم که من را به یک “سلبریتی” تبدیل بیبی لایت مو کرده اند، نه به این دلیل که مردم به درد و رنج این کارگران اهمیت می دهند، بلکه صرفاً به این دلیل که مردم نمی خورنگ مو استند.

جدیدترین مدل رنگ موی عروس

جدیدترین مدل رنگ موی عروس : من به کراتینه مو شدت ناامید کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم، بیشتر به این دلیل که او هیچ حرکتی در مورد موضوعی که به قلب من نزدیک پروتئین تراپی مو بود انجام نبالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. من در مورد «جنگل» اظهارنظری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم که به نظرم سرگرم کننده پروتئین تراپی مو بود، که «من قلب مردم را نشانه گرفتم و تصادفاً به شکم آن ضربه زدم». این یک واقعیت رنگ مو است که من به اندازه چیز دیگری به «صنعت گوشت محکوم» علاقه‌مند نپروتئین تراپی مو بودم.

گوشت گاو سل بخورید من به روزولت اعتراض بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم که او تمام توجه خود را به موضوع بازرسی گوشت معطوف می بیبی لایت مو کرد و هیچ توجهی به موضوع بازرسی کار نداشت. پاسخ او این پروتئین تراپی مو بود که او قدرتی برای رفع بدی های اولی رنگ مو دارد. اما قدرتی برای رفع بدی های دومی نرنگ مو دارد. سعی بیبی لایت مو کردم او را متقاعد کنم که این سؤال را تحریک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و قدرت را به دست آورد.

  رنگ مو سبز یخی

اما بیهوده تلاش بیبی لایت مو کردم «جنگل» باعث سفید کراتینه مو شدن دیوارهای بسته بندی خانه کراتینه مو شد و کار برای ده ها یا دو خانم مانیکور کار فراهم بیبی لایت مو کرد، اما بردگان مزدبگیر را در آن جعبه های بسته بندی آجری عظیم رها بیبی لایت مو کرد. ده سال بعد جنگ شروع کراتینه مو شد و چون این بردگان مزدور ناآرام کراتینه مو شدند، تحقیقاتی در این باره انجام کراتینه مو شد. در اینجا چند پاراگراف وجود رنگ مو دارد که ماجراهای بازرسان فدرال را شرح می دهد.

چهار خانه اول، عبارات وحشت را از زنان مهمان، اتاق های تاریک، غیربهداشتی، آفت زده و آشپزخانه های بدون غذا به ارمغان آوردند. خانم بلبین اسکوپین. کار در حیاط ها. شش کودک اسکوپین در خانه شان در خیابان لافلین شماره 4819، اجاق گاز را در آغوش گرفته و منتظر «مادر بازگشت» لایت و هایلایت مو هستند.

یک بانوی جوان خشمگین، خانم والش، گفت: “فکر نمی بیبی لایت مو کردم چنین چیزهایی خارج از کتاب ها وجود داشته باکراتینه مو شد.” در یک خانه، هفت کودک پیدا کراتینه مو شد. کوچکترین، یک نوزاد چهارده ساله 48ماه ها؛ بزرگ ترین، یک پسر هشت ساله. نوزادی که توسط دختر چهار ساله “مادر” کراتینه مو شده رنگ مو است. پدر و مادر در حیاط کار می کنند.

جدیدترین مدل رنگ موی عروس : بچه ها کفش یا جوراب و لباس زیر شل و ول نداشتند. هیچ غذایی در خانه وجود نرنگ مو دارد به جز یک قوری قهوه ضعیف، نان چاودار و کتری حاوی کلم بهم ریخته. اما در زیرزمین یک کارت «محافظت» پروتئین تراپی مو بود که شعار «غذا را هدر ندهید» داشت. من به این کمپین که سه سال به آن عرق و مغز بالیاژ مو دادم نگاه می‌کنم و می‌پرسم واقعاً چه کار بیبی لایت مو کردم.

  رنگ مو شامپاینی متوسط

نلسون موریس پیر بر اثر وجدان شکسته درگذشت. من چند میلیون دلار را از او و از و گرفتم – و آنها را به یونکرهای پروس شرقی و به بانکداران پاریس بالیاژ مو دادم که از شرکت‌هایی برای بسته‌بندی گوشت در آرژانتین حمایت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. من صد هزار خواننده به “مجله همه” و تعبالیاژ مو داد قابل توجهی به “نیویورک تایمز” اضافه بیبی لایت مو کردم.

من برای که بلافاصله به یکی از محافظه‌کارانه‌ترین انتشارات در آمریکا تبدیل کراتینه مو شد، ثروت و شهرت پیدا بیبی لایت مو کردم – با رنگ مو استفاده از پول «جنگل» برای تبلیغ آثار آموزشی اندرو کارنگی و زندگی‌نامه جان دی. راکفلر، و هیاهوهای زشت و ناپسند کشیش توماس دیکسون، و باکم جامعه شناختی جرالد رنگ مو استنلی لی. رمان بعدی ام را به دابل دی، پیج و شرکت بردم، و والتر پیج قدیمی مشتاق آن پروتئین تراپی مو بود و می خورنگ مو است آن را منتشر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اما تاجران جوان زیرک دیدند که «متروپلیس» در میان شرکت‌های اعتماد بزرگ و شرکت‌های بیمه که صفحات تبلیغاتی «کار جهانی» را پر می‌کنند، محبوب نخواهد کراتینه مو شد. آنها به من گفتند که “متروپلیس” یک رمان نیست، بلکه یک قطعه تبلیغاتی رنگ مو است. “هنر” نپروتئین تراپی مو بود. در چشمان آنها نگاه بیبی لایت مو کردم و گفتم: “شما رمان جدیدی از توماس دیکسون را معرفی می کنید.

آیا این “هنر” رنگ مو است ؟” اخیراً دوباره آنها را با “King Coal” امتحان بیبی لایت مو کردم، و آنها انکار نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که “King Coal” “هنر” رنگ مو است. اما آنها گفتند: “ما فکر می کنیم بهتر رنگ مو است ناشری را پیدا کنید که توسط یک ایمان بزرگ متحرک باکراتینه مو شد.” این جمله ای رنگ مو است که تا زنده ام به یاد خواهم داشت. یک عبارت کامل که هر نظری آن را خراب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. صفحات «جنگل» را خریدم.

  رنگ موی مروارید خاکستری

جدیدترین مدل رنگ موی عروس : که دابل دی، پیج و کمپانی اجازه چاپ آن را بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند – نه اینکه «با یک ایمان بزرگ متحرک شوند». امیدوارم مدتی باکراتینه مو شد که کتاب را در یک نسخه ارزان منتشر کنم و آن را تا زمانی که بردگان مزدوری Beef Trust قیام کنند و به آزادی خود دست یابند، در گردش نگه دارم. در ضمن، هنوز هم خوانده می‌نانو کراتین مو شود و هنوز هم درباره آن دروغ می‌گویند.

من بریده ای از سیاتل را پیش رو دارم 49کاغذ. یک نفر نوشته رنگ مو است که آیا “جنگل” یک کتاب واقعی رنگ مو است؟ سردبیر پاسخ می‌دهد، پیش از این، رئیس‌جمهور روزولت درباره اتهامات «جنگل» تحقیق بیبی لایت مو کرد و همه آنها را کاملاً رد بیبی لایت مو کرد! و دوباره، اینجا دوست من ادوین ای. اسلوسون، سردبیر ادبی “ایندیپندنت” رنگ مو است، مردی که آنقدر عقل رنگ مو دارد که بهتر از خودش بداند.

جدیدترین مدل رنگ موی عروس : او «مزایای دین» را به این شکل مختصر مرور می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: نویسنده «جنگل» با موفقیتی مشابه در کشف ویژگی‌های بدبو و ناکامی مشابه در به تصویر کشیدن یک تصویر واقعی، کلیساها را به هم ریخته رنگ مو است. من به اسلوسون می نویسم، درست همانطور که به «نیویورک ایونینگ پست» نوشتم، تا بپرسم او چه تحقیقاتی انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه