↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی عروسکی مرواریدی

رنگ موی عروسکی مرواریدی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی عروسکی مرواریدی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی عروسکی مرواریدی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی عروسکی مرواریدی : اینجا نشست و وقتی قطار دوباره راه افتاد با روحش جنگید. دست هایش را گرفت و دندان هایش را روی هم گذاشت – گریه نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و نمی بیبی لایت مو کرد – حتی یک اشک! گذشته و تمام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و او کارش را تمام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود – آن شب آن را از روی شانه هایش پرت می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : و سپس آن را به خاطر می‌آورد و جملات کوچک خنده‌داری را می‌گفت و آن را با درنگ مو استان‌های دیگر به شکلی غیرقابل مقاومت مخلوط می‌بیبی لایت مو کرد. همچنین تلفظ عجیب کلمات او بسیار لذت بخش پروتئین تراپی مو بود – و عباراتی که او برمی داشت و به یاد می آورد، عجیب ترین و غیرممکن ترین چیزها پروتئین تراپی مو بودند! اولین باری که راس کوچولو با “لعنت خدا” ترکید، پدرش تقریباً با خوشحالی از روی صندلی بلند کراتینه مو شد.

رنگ موی عروسکی مرواریدی

رنگ موی عروسکی مرواریدی : که درباره آنها به او بگوید. در میان آنها انواع و اقسام حیوانات وجود داشت و آنتاناس می توانست نام همه آنها را بگوید، ساعت ها روی زمین دراز کشیده و با انگشتان کوچک چاق خود به آنها اشاره می بیبی لایت مو کرد. هر زمان که درنگ مو استان به اندازه کافی ساده پروتئین تراپی مو بود که جورجیس بتواند آن را بفهمد، آنتاناس می‌خورنگ مو است آن را برای او تکرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اما در نهایت از این بابت پشیمان کراتینه مو شد، زیرا آنتاناس به زودی همه چیز و همه را «لعنت خدا» بیبی لایت مو کرد. و سپس، هنگامی که او قادر به رنگ مو استفاده از دستان خود پروتئین تراپی مو بود، Jurgis در زمان بستر خود را دوباره و بازگشت به وظیفه خود را تغییر ریل. حالا آوریل پروتئین تراپی مو بود و برف جای خود را به باران های سرد بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود و خیابان آسفالت نکراتینه مو شده روبروی خانه آنیله به کانال تبدیل کراتینه مو شد. باید از طریق آن رد نانو کراتین مو شود تا به خانه برسد.

  رنگ مو بلوند طلایی بژ پلاتینه

و اگر دیر می کراتینه مو شد، ممکن رنگ مو است به راحتی به کمر خود در منجلاب گیر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما او چندان اهمیتی نمی‌بالیاژ مو داد – این یک وعده پروتئین تراپی مو بود که تابستان در راه رنگ مو است. ماریجا اکنون در یکی از کارخانه‌های بسته‌بندی کوچک‌تر جایی به‌عنوان ماشین اصلاح گوشت گاو پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. و با خود گفت که اکنون درس خود را آموخته رنگ مو است و دیگر هیچ تصادفی نخواهد داشت.

به طوری که سرانجام چشم انداز پایانی برای رنج طولانی آنها وجود داشت. آنها می توانستند دوباره پول پس انداز کنند، و وقتی زمستان دیگری فرا می رسید، یک مکان راحت خواهند داشت. و بچه‌ها دوباره از خیابان و مدرسه می‌رفتند و ممکن پروتئین تراپی مو بود دست به کار شوند تا عادات نجابت و مهربانی خود را به زندگی بازگردانند. بنابراین یک بار دیگر شروع به برنامه ریزی و رویاهای رویایی بیبی لایت مو کرد.

و سپس یک شنبه شب او از ماشین پرید و به خانه رفت، در حالی که خورشید در زیر لبه ابرهایی که سیلاب‌های آب را به خیابان خیس کراتینه مو شده از گل می‌ریخت. رنگین کمانی در آسمان پروتئین تراپی مو بود و رنگین کمانی در سینه‌اش – زیرا سی و شش ساعت قبلش رنگ مو استراحت داشت و فرصتی برای دیدن خانواده‌اش داشت. سپس ناگهان به چشمان خانه آمد و متوجه کراتینه مو شد که جلوی در ازدحام جمعیت رنگ مو است.

رنگ موی عروسکی مرواریدی : از پله ها دوید و به سمت داخل هل بالیاژ مو داد و آشپزخانه آنیل را دید که پر از زنان هیجان زده رنگ مو است. به قدری او را به یاد زمانی می انداخت که از زندان به خانه آمده پروتئین تراپی مو بود و اونا را در حال مرگ دید که قلبش تقریباً از حرکت ایستاد. “موضوع چیه؟” او گریه. سکوت مرده ای در اتاق حاکم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و دید که همه به او خیره کراتینه مو شده اند. “موضوع چیه؟” او دوباره فریاد زد. و سپس، در بالاپوش، صداهای ناله را در صدای ماریجا شنید.

  مدل رنگ موی فانتزی آبی

او به سمت نردبان حرکت بیبی لایت مو کرد – و آنیله بازوی او را گرفت. “نه نه!” او فریاد زد. “آن بالا نرو!” “چیه؟” او فریاد زد. و پیرزن ضعیف به او پاسخ بالیاژ مو داد: «آنتاناس رنگ مو است. او مرده. او در خیابان غرق کراتینه مو شد!» فصل XXII Jurgis اخبار را به شیوه ای عجیب و غریب گرفت. رنگش پریده پروتئین تراپی مو بود، اما خودش را گرفت و برای نیم دقیقه وسط اتاق ایستاد و دستانش را محکم به هم فشار بالیاژ مو داد و دندان هایش را روی هم گذاشت.

سپس آنیله را کنار زد و قدم به اتاق بعدی گذاشت و از نردبان بالا رفت. در گوشه ای پتویی پروتئین تراپی مو بود که نیمی از فرم زیر آن نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. و در کنار آن دراز، چه گریه و چه در غش،  نمی تواند بگوید. ماریا در اتاق قدم می زد، جیغ می زد و دستانش را فشار می بالیاژ مو داد. دست هایش را محکم تر فشار بالیاژ مو داد و صدایش در حین صحبت سخت پروتئین تراپی مو بود. “چگونه اتفاق افتاد؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. ماریا در عذاب او به سختی صدای او را شنید.

او سوال را با صدای بلندتر و در عین حال سخت تر تکرار بیبی لایت مو کرد. “او از پیاده رو افتاد!” او ناله بیبی لایت مو کرد پیاده رو جلوی خانه سکویی پروتئین تراپی مو بود که از تخته های نیمه پوسیده درست کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و حدود پنج فوت از سطح خیابان غرق کراتینه مو شده بالاتر پروتئین تراپی مو بود. “چطور او به آنجا آمد؟” او خورنگ مو است. ماریا گریه بیبی لایت مو کرد و صدایش او را خفه بیبی لایت مو کرد: “او رفت – بیرون رفت تا بازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “ما نتوانستیم او را مجبور کنیم داخل بماند.

او باید در گل و لای گیر بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد!” “آیا مطمئنی که او مرده رنگ مو است؟” او خورنگ مو است. “آی! آی!” او ناله بیبی لایت مو کرد “آره؛ ما دکتر را داشتیم.» سپس چند ثانیه ایستاده پروتئین تراپی مو بود، تزلزل. یک قطره اشک نریخت. او یک نگاه دیگر به پتویی که فرم کوچک زیر آن پروتئین تراپی مو بود انداخت و سپس ناگهان به سمت نردبان چرخید و دوباره پایین آمد. وقتی وارد کراتینه مو شد، یک بار دیگر سکوت در اتاق حاکم کراتینه مو شد.

  رنگ مو بلوند شنی روشن

مستقیم به سمت در رفت، از حال رفت و به سمت خیابان حرکت بیبی لایت مو کرد. هنگامی که همسرش فوت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، ساخته کراتینه مو شده برای نزدیکترین سالن، اما او که در حال حاضر انجام نمی دهد، هر چند او دستمزد هفته خود را در جیب خود پروتئین تراپی مو بود. راه می رفت و راه می رفت، چیزی ندید، از میان گل و آب پاشید. بعداً روی یک پله نشست و صورتش را در دستانش پنهان بیبی لایت مو کرد و حدود نیم ساعت از جایش تکان نخورد.

گاه و بیگاه با خود زمزمه می بیبی لایت مو کرد: «مرده! مرده! ” بالاخره بلند کراتینه مو شد و دوباره راه افتاد. نزدیک غروب پروتئین تراپی مو بود، و او ادامه بالیاژ مو داد تا هوا تاریک کراتینه مو شد، که توسط یک گذرگاه راه آهن متوقف کراتینه مو شد. دروازه ها پایین پروتئین تراپی مو بود و قطاری طولانی از واگن های باری در حال رعد و برق پروتئین تراپی مو بود. ایستاد و آن را تماشا بیبی لایت مو کرد. و به یکباره یک انگیزه وحشی او را گرفت، فکری که در کمین او پروتئین تراپی مو بود، ناگفته، ناشناخته، به زندگی ناگهانی پرید.

رنگ موی عروسکی مرواریدی : او از مسیر حرکت بیبی لایت مو کرد و وقتی از کنار کانکس دروازه بان رد کراتینه مو شد، به جلو پرید و خود را به سمت یکی از ماشین ها رساند. توسط و توسط قطار دوباره متوقف کراتینه مو شد و پایین آمد و زیر ماشین دوید و خود را بر کامیون پنهان بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه