↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ موی خارجی زنانه

بهترین رنگ موی خارجی زنانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ موی خارجی زنانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ موی خارجی زنانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ موی خارجی زنانه : به جز اولین تماس تلفنی که از طرف یک گروهبان میز کار پروتئین تراپی مو بود که هیچ اطلاعی از این موضوع نداشت، پلیس نه ما را اذیت بیبی لایت مو کرد و نه حتی از ما بازجویی بیبی لایت مو کرد. با این حال، روز به روز، در حالی که این حس در معرض دید عموم پروتئین تراپی مو بود، تمام تلاش روزنامه های نیویورک بر این متمرکز کراتینه مو شد که به نظر برسد آپتون سینکلر به نوعی با طرح بمب مرتبط رنگ مو است.

رنگ مو : این ملک تحت کنترل دولت رنگ مو است، وجود نرنگ مو دارد. بنابراین حالا رادیکال‌هایی که دوستانشان در زندان پروتئین تراپی مو بودند می‌خورنگ مو استند در این قنات جلسه‌ای برگزار کنند. از من خورنگ مو استند بیایم، اما اتفاقاً مریض کراتینه مو شدم. لئونارد ابوت با آنها رفت، همچنین پسری به نام آرتور کارون، که باید به طور خلاصه درنگ مو استان او را بگویم. کارون یکی از بهترین بچه هایی پروتئین تراپی مو بود که به تظاهرات برادوی ما پیوسته پروتئین تراپی مو بود.

بهترین رنگ موی خارجی زنانه

بهترین رنگ موی خارجی زنانه : ما نباید التماس کنیم، باید بپذیریم! رفیق ولف اعلام بیبی لایت مو کرد. خانمی از جنوب برخرنگ مو است و آهنگ‌های سیاه‌پوستی خواند تا جلسه پر فراز و نشیب را آرام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و روزنامه‌ها توانستند کل ماجرا را به شوخی بسازند – که آنها هم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در آخرین جلسه علنی خود با ما، معتمدان 192دهکده اعتراف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که هیچ گونه تداخلی در جلسه ای که بر روی نوار املاکی که قنات شهر از آن عبور می بیبی لایت مو کرد.

او یک فرانسوی-کانادایی پروتئین تراپی مو بود که همسر و نوزادش در جریان اعتصاب لورنس از گرسنگی مرده پروتئین تراپی مو بودند. او به نیویورک آمده پروتئین تراپی مو بود و در تظاهرات بیکاران زمستان گذشته شرکت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و پلیس او را دستگیر بیبی لایت مو کرده و در سلولش کتک زده پروتئین تراپی مو بود و بینی و یک طبل گوشش را شکسته پروتئین تراپی مو بود. او به ما گفت که او فردی غیرمقاوم پروتئین تراپی مو بود و یکی از مفیدترین افراد در کمک به ما برای حفظ آرامش تظاهراتمان پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

  بهترین ترکیب رنگ مو بدون دکلره

حالا او به پیشنهاد من رفت تا از اطمینان عمومی که توسط متولیان شهر تاری تاون بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که جلسه ای در مورد قنات تداخل نخواهد داشت. اما همانطور که اتفاق افتاد، “تاری تاون نیوز” جنگی خشمگین را علیه معتمدین روستا به راه انداخت، به دلیل رفتاری که در حد نصف آنها با “آژیتاتورها” داشتند. «اخبار» می‌خورنگ مو است همه ما را ناپروتئین تراپی مو بود کنند.

از شهروندان «قانون‌مدار» روستا می‌خورنگ مو است در قنات جمع شوند و آن جلسه را متوقف کنند. بنابراین سخنرانان با انبوهی از مردان و راننده‌های ثروتمند مواجه کراتینه مو شدند که بوق می‌زدند و بر سر آن‌ها زوزه می‌کشیدند، سبزیجات گندیده و شن و سنگ را به صورت‌شان می‌ریختند و چشم و دهانشان را پر از کثیفی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و خون جاری می‌کراتینه مو شدند.

گروه کوچکی که در روستا به سمت ایستگاه راه‌آهن می‌دویدند، توسط اعضای سواره پلیس قنات سوار کراتینه مو شدند، که حتی در قطار تعقیبشان آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و وقتی به صندلی‌ها پناه می‌بردند با چماق بالای سرشان می‌کوبیدند. این حوادث توسط چندین خبرنگار روزنامه خشمگین، از جمله دوستم آیزاک راسل، از “تایمز” برای من تعریف کراتینه مو شد. اما “تایمز” از درنگ مو استان راسل ماجرای چماق زدن در قطار را حذف بیبی لایت مو کرد.

بهترین رنگ موی خارجی زنانه : در اینجا یک فراخوان دیگر برای اعتراض پروتئین تراپی مو بود. اما در این زمان خانواده سینکلر به نقطه خستگی رسیده پروتئین تراپی مو بودند. همسرم در ابتدای رابطه یک معلول نیمه کاره پروتئین تراپی مو بود و اکنون در آستانه فروپاشی عصبی قرار داشت. ما هر دلاری را که در اختیار داشتیم خرج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم، و تعبالیاژ مو داد زیادی را که نداشتیم. بنابراین ما مجبور به بازنشستگی کراتینه مو شدیم و اجازه بالیاژ مو دادیم تاری‌تاون و آن‌ها سر و صدا کنند.

  رنگ موی فانتزی سبز کله غازی

سر و صدا راه خود را تمام دکلره مو دارند. ما چند هفته در نیویورک ماندیم تا امورمان را درست کنیم. و درست روزی که قصد داشتیم به کشور برویم، تلفن زنگ خورد و همسرم جواب بالیاژ مو داد و صدایی گفت: «اینجا کلانتری 100 خیابان رنگ مو است. آیا شما مردی به نام آرتور کارون را می شناسید؟ بله، همسرم آرتور کارون را می‌شناخت. “در مورد او چطور؟” او پرسید و صدا پاسخ بالیاژ مو داد: “ما نام شما را در دفترچه ای در جیب او پیدا بیبی لایت مو کردیم.

آیا به ایستگاه می آیی و جسد او را شناسایی می کنی؟» به نظر می رسد، انفجاری در یک خانه مسکونی در خیابان سوم رخ بالیاژ مو داده رنگ مو است. در ابتدا پلیس فکر بیبی لایت مو کرد که این یک انفجار گاز رنگ مو است، اما به زودی حقیقت مشخص کراتینه مو شد. آرتور کارون و دو یا سه نفر از دوستانش به قصد منفجر بیبی لایت مو کردن راکفلرها بمب می ساختند. یک انفجار زودرس رخ بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

که چندین طبقه از خانه مسکونی را منفجر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و سه جوان را کشته پروتئین تراپی مو بودند. مشاهده رفتار روزنامه های نیویورک در جریان این ماجرا جالب پروتئین تراپی مو بود. البته هیجان فوق العاده ای ایجاد بیبی لایت مو کرد. بمب ها خبر لایت و هایلایت مو هستند. آنها در سراسر جهان شنیده می شوند. اما نارضایتی هایی که باعث بمب گذاری کراتینه مو شده رنگ مو است، خبری نیست و هیچ کس هرگز به آنها اشاره نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

هیچ کس روشن نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که تا زمانی که روح انسان همان طور که لایت و هایلایت مو هست باقی بماند، این ظلم ها به ایجاد بمب ادامه خواهند بالیاژ مو داد. حالا روزنامه‌های نیویورک به خوبی می‌دانستند که تظاهرات برادوی ما، «لیگ سکوت آزاد» ما، همانطور که آن‌ها آن را نام‌گذاری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، یک تظاهرات صلح‌آمیز پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

  رنگ مو مرواریدی کاراملی

آنها می دانستند که در جلسه افتتاحیه، که در آن طرح مورد بحث قرار گرفت، من اعلام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم که فقط خورنگ مو استار همکاری کسانی لایت و هایلایت مو هستم که شخصاً به من قول بدهند که هیچ مقاومتی نکنند، مهم نیست که با آنها چه می نانو کراتین مو شود. ; که حتی یک کلمه حرف نمی‌زنند و با کسی بحث نمی‌کنند، کاری جز بالا و پایین رفتن نمی‌کنند.

در اولین جلسه ما فردریک سامنر بوید، رهبر IWW، ایده های من را رد بیبی لایت مو کرد و از جلسه خورنگ مو است تا خود را برای جمع آوری پول و ارسال اسلحه برای اعتصاب کنندگان زغال سنگ سازماندهی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من پاسخ بالیاژ مو دادم که اگر کسی بخواهد چنین گروهی را سازماندهی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، حق اوست، اما این جلسه را برای برپایی تظاهراتی فراخوانده پروتئین تراپی مو بودم و فکر بیبی لایت مو کردم کسانی که می‌خواهند تظاهرات دیگری ترتیب دهند، از آن رنگ مو استفاده کنند.

بهترین رنگ موی خارجی زنانه : از اتاق های دیگر باشگاه لیبرال؛ پس از آن 194بوید و حدود نیمی از تماشاگران کنار رفتند. همه اینها به طور کامل در روزنامه های نیویورک گزارش کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و برای همه شناخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. همچنین راکفلرها می‌دانستند که در مقر کمیته کلرادو ما شخصاً از هر زن و مردی قبل از اینکه اجازه دهم به ما بپیوندند، تعهد گرفتم که با قاعده تعیین کراتینه مو شده مطابقت داشته باشند.

من می گویم راکفلرها این را می دانستند، زیرا آنها جاسوسانی در بین ما داشتند. من به خوبی می دانستم آن جاسوسان چه کسانی لایت و هایلایت مو هستند و به یکی از آنها اجازه بالیاژ مو دادم فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که دوست من رنگ مو است. از اول تا آخر من چیزی برای پنهان بیبی لایت مو کردن نداشتم و به همین دلیل چیزی برای ترس نداشتم، و این برای روزنامه‌ها به همان اندازه برای پلیسی که انفجار را بررسی می‌بیبی لایت مو کرد می‌دانستند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه