↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای

رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای : با چنین زبانی جانور راه راه را بترساند، اشتباه می بیبی لایت مو کرد. ببر به نظر لبخند زد و یک چشمش را به آرامی به هم زد. گفت: “تو وجدان خوبی داری، دوست اسب، و اگر به آموزه های آن توجه کنی، تو را از آسیب محافظت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. روزی به تو اجازه خواهم بالیاژ مو داد سعی کنی در جمجمه ام له کنی، و پس از آن خواهی فهمید. بیشتر از شما در مورد ببرها. شیر ترسو گفت: “هر دوست دوروتی باید دوست ما هم باکراتینه مو شد.

رنگ مو : اما من یک تقلید عالی از یک اسب لایت و هایلایت مو هستم.” جیم خشمگین کراتینه مو شد. “به من نگاه کن!” او گریه. “ببین یک اسب واقعی!” حیوان چوبی شروع بیبی لایت مو کرد و سپس دیگری را به دقت بررسی بیبی لایت مو کرد. “آیا ممکن رنگ مو است که شما یک اسب واقعی باشید؟” او زمزمه بیبی لایت مو کرد. جیم که از برداشتی که ایجاد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود خرسند پروتئین تراپی مو بود، پاسخ بالیاژ مو داد: «نه تنها ممکن، بلکه درست رنگ مو است. “این را با نکات ظریف من ثابت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای

رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای : به عنوان مثال، به موهای بلند دم من نگاه کنید که با آنها می توانم مگس ها را از بین ببرم.” اسب اره گفت: “مگس ها هرگز مرا آزار نمی دهند.” “و به دندانهای قوی و بزرگ من توجه کنید که با آنها علف را می کوبم.” اسب اره مشاهده بیبی لایت مو کرد: «لازم نیست غذا بخورم». جیم با افتخار گفت: سینه پهن من را نیز بررسی کنید، که به من امکان می دهد نفس های عمیق و کامل بکشم.

دیگری گفت: من نیازی به نفس کشیدن ندارم. اسب تاکسی با ترحم گفت: “نه، شما لذت های زیادی را از دست می دهید.” “شما آرامش را از مسواک زدن مگسی که شما را گاز گرفته رنگ مو است، نه لذت خوردن غذاهای لذیذ، و نه رضایت از کشیدن یک نفس طولانی از هوای تازه و پاک را می دانید. ممکن رنگ مو است تقلید از اسب باشید، اما شما یک فقیر قوی لایت و هایلایت مو هستی.” اسب اره آهی کشید: “اوه، من نمی توانم امیدوار باشم.

  رنگ مو 1403

که هرگز مانند شما باشم.” “اما من خوشحالم که آخرین اسب واقعی را ملاقات بیبی لایت مو کردم. شما مطمئناً زیباترین موجودی لایت و هایلایت مو هستید که تا به حال دیده ام.” این ستایش جیم را کاملاً برد. زیبا خوانده کراتینه مو شدن در تجربه او تازگی داشت. او گفت: “عیب اصلی تو، دوست من، این رنگ مو است که از چوب ساخته کراتینه مو شده‌ای، و فکر می‌کنم نمی‌توانی کمک کنی. اسب‌های واقعی، مانند من، از گوشت و خون و رنگ مو استخوان ساخته کراتینه مو شده‌اند.” اسب اره پاسخ بالیاژ مو داد: “من می توانم رنگ مو استخوان ها را کاملاً ببینم، و آنها قابل تحسین و متمایز لایت و هایلایت مو هستند.

همچنین می توانم گوشت را ببینم. اما خون، فکر می کنم در داخل آن جمع کراتینه مو شده رنگ مو است.” جیم گفت: دقیقا همینطوره. “چه فایده ای رنگ مو دارد؟” از اسب اره پرسید. جیم نمی دانست، اما این را به اسب اره نمی گفت. او پاسخ بالیاژ مو داد: “اگر چیزی مرا قطع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، خون جاری می نانو کراتین مو شود تا نشان دهد کجا بریده کراتینه مو شده ام. تو ای بیچاره!

رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای : حتی نمی توانی وقتی زخمی می شوی خونریزی کنی.” اسب اره گفت: “اما من هرگز صدمه نمی بینم.” “هر چند وقت یک‌بار از هم جدا می‌شوم، اما به راحتی تعمیر می‌شوم و دوباره مرتب می‌شوم. و هرگز احساس شکستگی یا ترکش نمی‌کنم.” جیم تقریباً وسوسه کراتینه مو شد که به اسب چوبی حسادت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که نمی تواند درد را احساس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو قرمز گوجه ای

اما این موجود به قدری غیرطبیعی غیرطبیعی پروتئین تراپی مو بود که تصمیم گرفت تحت هیچ شرایطی جای خود را با آن عوض نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “چطور کراتینه مو شد که با طلا پوشیده کراتینه مو شدی؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. “شاهزاده اوزما این کار را بیبی لایت مو کرد.” “و پاهایم را از فرسودگی نجات می دهد. من و اوزما ماجراهای زیادی با هم داشته ایم و او از من خوشش می آید.” اسب تاکسی می‌خورنگ مو است جواب بدهد.

که ناگهان شروع بیبی لایت مو کرد و ناله‌ای از وحشت زد و مثل برگ می‌لرزید. زیرا دو جانور وحشی عظیم در گوشه و کنار آمده پروتئین تراپی مو بودند که آنقدر سبک قدم می‌زدند که قبل از اینکه او از حضور آنها آگاه نانو کراتین مو شود بر او پروتئین تراپی مو بودند. جیم در حال فرو رفتن در مسیر برای فرار پروتئین تراپی مو بود که اسب اره فریاد زد: “بس کن برادر من! بس کن اسب واقعی! اینها دوستان لایت و هایلایت مو هستند و هیچ آسیبی به تو نمی رسانند.” جیم تردید بیبی لایت مو کرد.

با ترس به حیوانات نگاه بیبی لایت مو کرد. یکی از آنها شیری عظیم الجثه پروتئین تراپی مو بود با چشمانی شفاف و باهوش، یال قهوه ای رنگی پرپشت و خوب نگهداری کراتینه مو شده، و بدنی شبیه مخمل خواب دار زرد. دیگری ببر بزرگی پروتئین تراپی مو بود با خطوط ارغوانی در اطراف بدنش، اندام های قدرتمند و چشمانی که از لابه لای پلک های نیمه بسته اش مانند زغال های آتش دیده می کراتینه مو شد.

شکل‌های عظیم این پادشاهان جنگل و جنگل کافی پروتئین تراپی مو بود تا تنومندترین قلب را به وحشت بیاندازد، و جای تعجب نیست که جیم از رویارویی با آنها می‌ترسید. اما اسب اره با لحنی آرام غریبه را معرفی بیبی لایت مو کرد و گفت: “این، اسب نجیب، دوست من شیر ترسو رنگ مو است، که پادشاه دلیر جنگل رنگ مو است، اما در عین حال یک رعیت وفادار پرنسس اوزما رنگ مو است.

  چند نمونه رنگ موی زیبا

و این ببر گرسنه، وحشت جنگل رنگ مو است، که در آرزوی آن رنگ مو است. بچه های چاق را می بلعد اما وجدان او از انجام این کار منع می نانو کراتین مو شود. این جانوران سلطنتی هر دو دوستان صمیمی دوروتی کوچولو لایت و هایلایت مو هستند و امروز صبح به شهر زمرد آمده اند تا از او به سرزمین پریان ما رنگ مو استقبال کنند.” جیم با شنیدن این کلمات تصمیم گرفت زنگ خطر خود را غلبه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای : سرش را با وقار تا جایی که می توانست به سمت جانوران وحشی خم بیبی لایت مو کرد که در عوض به شکلی دوستانه سری تکان بالیاژ مو دادند. “آیا اسب واقعی حیوان زیبایی نیست؟” اسب اره با تحسین پرسید. شیر پاسخ بالیاژ مو داد: “بی شک این یک موضوع سلیقه ای رنگ مو است.” “در جنگل او را ناخوشایند می پنداشتند، زیرا صورتش دراز رنگ مو است و گردنش بیهوده دراز رنگ مو است.

متوجه کراتینه مو شدم مفاصلش متورم و بیش از حد رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرده اند، و او فاقد گوشت رنگ مو است و سالها پیر کراتینه مو شده رنگ مو است.” ببر گرسنه با صدایی غمگین اضافه بیبی لایت مو کرد: “و به طرز وحشتناکی سخت.” وجدان من هرگز به من اجازه نمی دهد لقمه ای به اندازه اسب واقعی بخورم. جیم گفت: از این بابت خوشحالم. “زیرا من نیز وجدان دارم و به من می‌گوید که با ضربه سم قدرتمندم جمجمه خود را له نکنم.” اگر فکر می بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه