↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی گرم است یا سرد

رنگ مرواریدی گرم است یا سرد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی گرم است یا سرد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی گرم است یا سرد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی گرم رنگ مو است یا سرد : طبیعت آنها بیست سال خراشیده می کراتینه مو شد – آنگاه آنها چیزی بیش از ماشین های منسوخ و خراب، شبه عاقلانه و بی ارزشی نخواهند پروتئین تراپی مو بود، که توسط زنانی که شکسته پروتئین تراپی مو بودند، تا حد پیری کامل پرورش بالیاژ مو داده می کراتینه مو شدند.

رنگ مو : آنها چهار بطری آبجو نوشیده پروتئین تراپی مو بودند و پوسته های خشک نان خورده پروتئین تراپی مو بودند در حالی که آنتونی به خواندن قسمت اول “شیطان عاشق” گوش می بالیاژ مو داد. -الان بعد از ساعت ها صدا اومد. آنتونی آن را نادیده گرفت، زیرا خواب روی او بسته کراتینه مو شد، روی او جمع کراتینه مو شد، به راه های کناری ذهنش رفت. ناگهان بیدار کراتینه مو شد و گفت: چی؟ “برای چند، قربان؟” هنوز بوندز پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مرواریدی گرم رنگ مو است یا سرد

رنگ مرواریدی گرم رنگ مو است یا سرد : صبور و بی حرکت در پای تخت ایستاده پروتئین تراپی مو بود – باندز که رفتارش را بین سه آقا تقسیم بیبی لایت مو کرد. “چند تا چی؟” “فکر می کنم، آقا، بهتر رنگ مو است بدانم چند نفر می آیند. من باید برای ساندویچ ها برنامه ریزی کنم، قربان.” آنتونی با آلایت و هایلایت مو هسته زمزمه بیبی لایت مو کرد: دو. “خانم و آقا.” باندز گفت: «ممنونم آقا» و دور کراتینه مو شد و یقه نرم تحقیرآمیزش را به همراه داشت و برای هر سه آقایی که فقط یک سومی از او می خورنگ مو استند سرزنش می بیبی لایت مو کرد.

پس از مدتی طولانی آنتونی از جا برخرنگ مو است و یک پانسمان مادی رنگ قهوه‌ای و آبی روی هیکل دلپذیر خود کشید. با آخرین خمیازه ای به داخل حمام رفت و چراغ کمد را روشن بیبی لایت مو کرد (حمام هیچ نمای بیرونی نداشت) با کمی علاقه در آینه به خود فکر بیبی لایت مو کرد. او فکر بیبی لایت مو کرد یک ظاهر بدبخت. او معمولاً صبح اینطور فکر می بیبی لایت مو کرد – خواب به طور غیر طبیعی صورتش را رنگ پریده می بیبی لایت مو کرد.

  بهترین رنگ مو برای پوست روشن

سیگاری روشن بیبی لایت مو کرد و به چند نامه و تریبون صبح نگاهی انداخت. یک ساعت بعد، تراشیده و لباس پوشیده، پشت میزش نشسته پروتئین تراپی مو بود و به کاغذ کوچکی که از کیفش درآورده پروتئین تراپی مو بود نگاه می بیبی لایت مو کرد. با یادداشت های نیمه خوانا خط خورده پروتئین تراپی مو بود: “آقای هاولند را در ساعت پنج ببینید. موها را کوتاه کنید. درباره صورتحساب ریورز ببینید.

به کتابفروشی بروید.” —و زیر آخرین: “پول نقد در بانک، 690 دلار (قطع کراتینه مو شده)، 612 دلار (قطع کراتینه مو شده)، 607 دلار.” در نهایت، در پایین و در یک خط کشی عجولانه: “دیک و گلوریا گیلبرت برای چای.” این مورد آخر رضایت آشکاری را برای او به ارمغان آورد. روزگار او، معمولاً موجودی ژله‌مانند، موجودی بی‌شکل و بدون خار، به ساختار مزوزوئیک رسیده پروتئین تراپی مو بود.

مطمئناً، حتی با شادی، به سمت اوج حرکت می بیبی لایت مو کرد، همانطور که یک نمایش باید، همانطور که یک روز باید. او از لحظه‌ای می‌ترسید که ستون فقرات روز شکسته نانو کراتین مو شود، زمانی که بالاخره باید دختر را می‌دید، با او صحبت می‌بیبی لایت مو کرد و خنده‌اش را از در تعظیم می‌بیبی لایت مو کرد و فقط به ته‌نشین‌های مالیخولیایی در فنجان‌های چای و بیات پروتئین تراپی مو بودن جمع‌آوری می‌رسید.

رنگ مرواریدی گرم رنگ مو است یا سرد : از ساندویچ های نخورده در روزگار آنتونی کمپروتئین تراپی مو بود رنگ فزاینده ای وجود داشت. او دائماً آن را احساس می بیبی لایت مو کرد و گاهی اوقات آن را در صحبتی که یک ماه قبل با موری نوبل داشت، دنبال می بیبی لایت مو کرد. این که هر چیزی تا این حد مبتکرانه، تا این حد مغرور، به عنوان حس هدر بالیاژ مو دادن، او را تحت فشار قرار دهد، بیهوده پروتئین تراپی مو بود، اما نمی‌توان این واقعیت را انکار بیبی لایت مو کرد که بقای ناخورنگ مو استه یک فتیش، او را سه هفته قبل به کتابخانه عمومی کشانده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو شکلاتی تنباکویی بدون دکلره

جایی که، به نشانه از کارت ریچارد کارامل، او نیم دوجین کتاب در مورد رنسانس ایتالیا بیرون آورده پروتئین تراپی مو بود. این که این کتاب‌ها هنوز به ترتیب اولیه حمل بر روی میز او انباشته می‌کراتینه مو شد، اینکه روزانه دوازده سنت بر بدهی‌های او می‌افزایدند، دلیلی برای شهادت آنها نپروتئین تراپی مو بود. آنها شاهدان پارچه ای و مراکشی بر حقیقت فرار او پروتئین تراپی مو بودند. آنتونی چندین ساعت وحشت حاد و حیرت آور داشت.

البته در توجیه شیوه زندگی او در آنجا ابتدا بی معنی پروتئین تراپی مو بودن زندگی پروتئین تراپی مو بود. به عنوان دستیاران و وزرا، ورق‌ها و کارمندان، ساقی‌ها و نوکران این خان بزرگ، هزاران کتاب در قفسه‌هایش می‌درخشید، آپارتمانش پروتئین تراپی مو بود و تمام پولی که قرار پروتئین تراپی مو بود زمانی که پیرمرد بالای رودخانه خفه نانو کراتین مو شود، متعلق به او پروتئین تراپی مو بود. آخرین اخلاق او خوشبختانه از دنیایی مملو از تهدید اولین‌ها و حماقت جرالدین‌ها رهایی یافت.

در عوض باید از بی‌حرکتی گربه‌سان موری تقلید می‌بیبی لایت مو کرد و با افتخار از خرد نهایی نسل‌های شمارش کراتینه مو شده رنگ مو استفاده می‌بیبی لایت مو کرد. بر خلاف این چیزها چیزی پروتئین تراپی مو بود که مغز او مدام آن را تحلیل می بیبی لایت مو کرد و به عنوان یک عقده خسته کننده با آن برخورد می بیبی لایت مو کرد، اما اگرچه منطقاً کنار گذاشته کراتینه مو شد و با شجاعت زیر پا گذاشته کراتینه مو شد، اما او را از میان گل و لای نرم اواخر نوامبر به کتابخانه ای فرستاد که هیچ کدام از آنها وجود نداشت.

کتاب هایی که او بیشتر می خورنگ مو است منصفانه رنگ مو است که آنتونی را تا آنجا که می تواند خودش را تحلیل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تحلیل کنیم. فراتر از آن، البته، یک فرض رنگ مو است. او در خود وحشت و تنهایی فزاینده ای یافت. فکر تنها غذا خوردن او را می ترساند. ترجیحاً اغلب با مردانی که از او متنفر پروتئین تراپی مو بود شام می خورد. سفر، که زمانی او را مجذوب خود بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، طولانی به نظر می رسید.

  مدل رنگ موی زنانه شیک

غیرقابل تحمل، یک تجارت رنگی بدون ماده، یک تعقیب و گریز خیالی پس از سایه رویای خود. او فکر بیبی لایت مو کرد: اگر اساساً ضعیف لایت و هایلایت مو هستم، به کار نیاز دارم، کار برای انجام بالیاژ مو دادن. او را نگران می بیبی لایت مو کرد که فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به هر حال او یک آدم متوسط ​​ساده رنگ مو است، نه با متانت موری و نه با اشتیاق دیک. چیزی نخورنگ مو استن یک تراژدی به نظر می رسید – و با این حال او چیزی می خورنگ مو است.

رنگ مرواریدی گرم رنگ مو است یا سرد : چیزی. او به سرعت می‌دانست که این چیست – راهی برای امید که او را به سوی آنچه که فکر می‌بیبی لایت مو کرد یک پیری قریب‌الوقوع و شوم رنگ مو است هدایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بعد از خوردن کوکتل و ناهار در باشگاه دانشگاه، آنتونی احساس بهتری داشت. او با دو مرد از کلاس خود در هاروارد برخورد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و بر خلاف سنگینی خاکستری مکالمه آنها، زندگی او رنگی به خود گرفت.

هر دوی آنها ازدواج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند: یکی وقت قهوه اش را صرف ترسیم یک ماجراجویی فوق العاده عروسی با لبخندهای آرام و قدردان دیگری بیبی لایت مو کرد. او فکر بیبی لایت مو کرد که هر دوی آنها آقای گیلبرت در جنین لایت و هایلایت مو هستند. تعبالیاژ مو داد “بله”های آنها باید چهار برابر می کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه